תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    חברת Midway שהביאה לנו רק לאחרונה את Mortal Kombat VS DC נמכרה במחיר מגוחך של 100,000 דולר (לשם השוואה, ב100,000 דולר אפשר לקנות חצי דירת חדר בתל אביב) תמורת מניות של 87% מהחברה.
    שווי אותן המניות של החברה עמד ביום שישי האחרון על 30 מיליון דולר, ככה שעל הנייר 100,000 דולר נשמעים כמו עסקה מצויינת. אבל המשקיע שקנה את החברה גם "קיבל" את החובות שלה במסגרת עסקת החבילה (חובות של 70 מיליון דולר).

Midway, שפעם היתה אחראית לכותרים מוצלחים כמו Mortal Kombat, Rampage ו-NBA Jam נכנסה ללא מעט בעיות פיננסיות, עם משחקים שבוטלו וגם כותרים שלא כל כך הצליחו במכירות בשנה האחרונה (Untreal Tournament 2007 וBlacksite למשל). הביקורות הפושרות יחסית של MK (ציון ממוצע של 75) כנראה הבהירו לחברה שהוא לא יצליח להוציא אותה מהבוץ

אבל הבעיות היותר גדולות היו בחברת National Amusements ש-Midway נמצאת בבעלותה ונכנסה למינוס של מעל מיליארד דולר - המכירה של Midway התבצעה בין היתר כדי להקל קצת על החובות האלו.

מי שקנה את Midway קיבל ב100,000 הדולרים האלו בעלות על מותגים שבפועל שווים הרבה יותר (רק המותג מורטל קומבט עצמו שווה בוודאי מיליונים), ואם הוא באמת יצליח להוציא את החברה מהבעיות הפיננסיות אז הוא ירוויח בענק.
    השאלה הגדולה היא מה יקרה למשחקים שמפותחים אצל Midway בינתיים: The Wheelman ו-This is vegas צפויים לצאת במהלך 2009, אבל בעיות כאלו יכולות ליצור לא מעט עיכובים ואולי גם ביטולים, במיוחד כשמדובר על כותרים חדשים לחלוטין ולא המשכים של סדרות.

העתיד של The Wheelman כנראה קצת יותר בטוח, כי הוא צפוי לצאת כבר בתחילת 2009, ובנוסף יש לו את הגיבוי של פרמונט (שהולכים להוציא במקביל סרט), MTV ווין דיזל שגם מככב במשחק וגם משתתף בהפקה שלו. אבל על This Is Vegas לא קיבלנו יותר מידי מידע בזמן האחרון מעבר לתמונות/סרטונים, ולמעשה אין לו תאריך יציאה מוכרז. המפתחת שלו אמנם עובדת עליו כבר שלוש שנים, אבל העתיד של המשחק עדיין לא ברור.

בקיצור, צפו לקשיים.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אני חושב שהגיע הזמן לרענן את midway. כלומר, להעיף את כל סגל המנהלים, להביא אנשים חדשים עם רעיונות חדשים ואתיקת עבודה טובה, ולהחיות את המותגים (הנהדרים) של midway עם משחקים שמצדיקים את השימוש במותגים האלה.

באמת, מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו פה קנה משחק של midway?
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אישית יש לי הרגשה שזאת הולכת להיות מכירת חיסול של המותגים. אין לי הוכחות, רק תחושה בגלל האופי של השוק ומה שקורה בעולם, אבל רק ימים יגידו.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי F.P
    באמת, מתי היתה הפעם האחרונה שמישהו פה קנה משחק של midway?
    האמת? UT2007
    אבל האמת היא שאח שלי קיבל אותו, לא קניתי אותו. אבל בכל זאת מדובר במשחק טוב, זה לא שכל המשחקים של Midway על הפנים, פשוט ההתנהלות שלה לא משהו כנראה.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    09.07.2008
    מה? המחיר הזה מטורף.....
    המשפחה שלי יכלה לקנות אותם

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי gulmer
    האמת? UT2007
    אבל האמת היא שאח שלי קיבל אותו, לא קניתי אותו. אבל בכל זאת מדובר במשחק טוב, זה לא שכל המשחקים של Midway על הפנים, פשוט ההתנהלות שלה לא משהו כנראה.
    כמו שאמרתי, היא צריכה הנהלה חדשה.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    11.07.2008
    נכתב במקור על ידי Harel Gur
    מה? המחיר הזה מטורף.....
    כן, עם הטלוויזיה פלזמה 87" מזהב שלך.

הצטרף בתאריך
    09.07.2008
    נכון
    זה לא 87.... זה 50. ואל תגיד שאין הבדל

הצטרף בתאריך
    11.07.2008
    מה שעושה לך טוב בדימיון.

הצטרף בתאריך
    09.07.2008
    סבבה...

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    למען האמת , כותרי מורטל קומבאט האחרונים נעשו מרוחים ומסריחים . לא יצא לי לשחק באחרון בכל אופן . אני לגמרי מסכים עם הדיעה שמידוואיי צריכה להתרענן קליל .
    שואף לאי -שלמות .

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    מורטאל קומבט לא שווה גורנישט כמותג מאז המשחק השלישי, הסדרה הזאת נרצחה עם המשחק הרביעי ותמשיך להרצח עם כל משחק חדש ומגוכח שימישכו להנפיץ למותג.

מעניין בכמה יהיו מוכנים לרכוש את אלקאליין, גם היא הפכה להיות זנותית עם השנים. בסך הכל אני לא מבין על מה התדהמה, חברות קמות ונופלות. ההשפעה של הנ"ל היא כאין (תראה חנן, תיקנתי) וכאפס על מה שקרה עם Interplay שעוד אשכרה הפיצה משחקים טובים והמון (משהו אמר Fallout, FreeSpace) והמוות של Volition, למרות שהאחרונה מסרבת להכיר בכך.

הנקודה התחתונה - גם הסכום הזה מיותר.

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    נכתב במקור על ידי Death_119
    מורטאל קומבט לא שווה גורנישט כמותג מאז המשחק השלישי, הסדרה הזאת נרצחה עם המשחק הרביעי ותמשיך להרצח עם כל משחק חדש ומגוכח שימישכו להנפיץ למותג.
    דווקא אני חושב שנהרסה מהכותרים שהגיעו לקונסולות (החמישי והלאה..) שיחקתי בהם לאחר כמה שנים מאז שיצאו , ובאמת זו לא הייתה אותה הסידרה שגדלתי עליה .
    שואף לאי -שלמות .

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    ליד ראש העין
    נכתב במקור על ידי Harel Gur
    מה? המחיר הזה מטורף.....
    ואקסבוקס אתה לא קונה...
    ואמרו לך פעם שאתה צנוע?

הצטרף בתאריך
    09.07.2008
    נכתב במקור על ידי omriking12
    ואקסבוקס אתה לא קונה...
    ואמרו לך פעם שאתה צנוע?

ברצינות, 100,000 דולר זה 400,000 שקל...
    כמו שגולמר אמר. חצי דירת חדר בתל אביב.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי Death_119

מעניין בכמה יהיו מוכנים לרכוש את אלקאליין, גם היא הפכה להיות זנותית עם השנים. בסך הכל אני לא מבין על מה התדהמה, חברות קמות ונופלות. ההשפעה של הנ"ל היא כאין (תראה חנן, תיקנתי) וכאפס על מה שקרה עם Interplay שעוד אשכרה הפיצה משחקים טובים והמון (משהו אמר Fallout, FreeSpace) והמוות של Volition, למרות שהאחרונה מסרבת להכיר בכך.

הנקודה התחתונה - גם הסכום הזה מיותר.
    הסכום הזה לא מיותר, כי כמה שמורטל קומבט לא יהיה גרוע - אתה יכול להוציא כותר משחקי מסיבות איתו והוא ימכור לך מספיק עותקים בשביל לכסות את ההשקעה ולהרוויח עליה מספיק. המותגים עצמם שווים הרבה יותר מהסכום הזה, והייתי שמח לקנות חברה כזו ב100,000 דולר אם היא לא היתה בחובות של 70 מיליון דולר...

ואני לא יודע על איזה מוות של Volition אתה מדבר. Saints Row 2 קיבל ביקורות טובות ומכר מצויין. הוא יצא בספטמבר ועדיין מופיע בטבלאות הTOP40 באנגליה ככה שהמצב שלה מצויין - והם אפילו קיבלו אור ירוק למשחק שלישי בסדרה. גם Red Faction 3 בדרך והוא נראה לא רע בכלל נכון לעכשיו. אני לא יודע איך אתה קובע שהיא מתה.

Interplay זה סיפור אחר. החברה מתה, אבל נראה כאילו היא מתכננת לקום מהאפר:
    הם היו בגסיסה מתקדמת אבל ברגע האחרון מכרו את הזיכיון של Fallout לבטשדה וככה כיסו את כל הגרעונות שלהם - אבל במקביל הם עשו בשכל בשביל לשמור לעצמם את הזיכיון לגרסת MMO של המשחק. בזכות ההצלחה של Fallout 3, למשחק MMO יש סיכוי מצויין להצליח. בנוסף, אספקת החמצן הזו אפשרה להם למצוא תקציבים לפיתוח משחקים חדשים מהזיכיונות הותיקים שלהם: Descent, Earthworm Jim, וMDK.
    אני בספק אם הם באמת יצליחו to pull it off, אבל המצב שלהם היום הרבה יותר טוב מאשר לפני שנתיים, והמצחיק הוא שזה בזכות העובדה שהם מכרו את הזיכיון של Fallout.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי gulmer
    הסכום הזה לא מיותר, כי כמה שמורטל קומבט לא יהיה גרוע - אתה יכול להוציא כותר משחקי מסיבות איתו והוא ימכור לך מספיק עותקים בשביל לכסות את ההשקעה ולהרוויח עליה מספיק. המותגים עצמם שווים הרבה יותר מהסכום הזה, והייתי שמח לקנות חברה כזו ב100,000 דולר אם היא לא היתה בחובות של 70 מיליון דולר...

ואני לא יודע על איזה מוות של Volition אתה מדבר. Saints Row 2 קיבל ביקורות טובות ומכר מצויין. הוא יצא בספטמבר ועדיין מופיע בטבלאות הTOP40 באנגליה ככה שהמצב שלה מצויין - והם אפילו קיבלו אור ירוק למשחק שלישי בסדרה. גם Red Faction 3 בדרך והוא נראה לא רע בכלל נכון לעכשיו. אני לא יודע איך אתה קובע שהיא מתה.

Interplay זה סיפור אחר. החברה מתה, אבל נראה כאילו היא מתכננת לקום מהאפר:
    הם היו בגסיסה מתקדמת אבל ברגע האחרון מכרו את הזיכיון של Fallout לבטשדה וככה כיסו את כל הגרעונות שלהם - אבל במקביל הם עשו בשכל בשביל לשמור לעצמם את הזיכיון לגרסת MMO של המשחק. בזכות ההצלחה של Fallout 3, למשחק MMO יש סיכוי מצויין להצליח. בנוסף, אספקת החמצן הזו אפשרה להם למצוא תקציבים לפיתוח משחקים חדשים מהזיכיונות הותיקים שלהם: Descent, Earthworm Jim, וMDK.
    אני בספק אם הם באמת יצליחו to pull it off, אבל המצב שלהם היום הרבה יותר טוב מאשר לפני שנתיים, והמצחיק הוא שזה בזכות העובדה שהם מכרו את הזיכיון של Fallout.
    Volition היא הצל של עצמה. בתכלס מאז הפירוק של interplay היא הוציאה בסך הכל שלוש סדרות מוצלחות פחות או יותר - סומונינג, רד פקשן וסיינט רואו. כולן בינוניות להפליא ולא מלהיבות. אתה צריך לשחק קצת Free Space כדי להבין מה קורה כש-Volition מפתחת משחק ממש טוב.

אבל העלאת נקודה מאוד חשובה אחרת - איפה לעזאזל Shiny!!!!!!!! אני חושב שמאז סקרפייס הם לא הוציאו שום דבר.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    ומה היא הוציאה בתקופה שהיא היית בInterplay? סדרה אחת בלבד.
    זה שFreespace היתה הצלחה מדהימה ומוערכת שקשה לשחזר זה כבר סיפור אחר. אבל זה לא שהסדרות החדשות שלה היו אסון. מדובר בשלוש סדרות שונות שפותחו בעשור האחרון (שזה לא מעט כשזה בא ממפתחת קטנה אחת) שקיבלו ביקורות טובות מאד של 80-90 (אולי summoner קצת פחות) ומכרו טוב מאד.
    אמנם הייתי שמח אם כל כותר שהיא מוציאה היה ברמה של Freespace, אבל זה לא שהתאכזבתי מSaints Row. תמיד אפשר לצפות ליותר - אבל להזכיר לך, אתה לפני שתי הודעות ציינת שהחברה מתה ומסרבת להכיר בכך - וזה כבר די מוגזם בהתחשב בהצלחה שלה כיום.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    עיר
    צפון
    Sacrifice היה אחד המשחקים היותר טובים ששיחקתי בחיים שלי.
    מי שזוכר בזמנו שהמשחק יצא, יובל בירב (עורך האתר המכונה Choopy) עשה טרור לכל מי ששיחק מולו ברשת. אני זוכר עוד שהעלו תלונה בפורומים של החברה שהבוט "Choopy" יותר מידי חזק ולא ניתן לנצח אותו.
    אמר רבי עקיבא:
    "אל תעשו מלחמה, תעשו אהבה.
    על רגל אחת- זו כל התורה."

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי Wan7ed
    Sacrifice היה אחד המשחקים היותר טובים ששיחקתי בחיים שלי.
    מי שזוכר בזמנו שהמשחק יצא, יובל בירב (עורך האתר המכונה Choopy) עשה טרור לכל מי ששיחק מולו ברשת. אני זוכר עוד שהעלו תלונה בפורומים של החברה שהבוט "Choopy" יותר מידי חזק ולא ניתן לנצח אותו.
    יובל היה אוהד פאנאטי של המשחק. אני לא יודע אם אתה זוכר, אבל ויגיימס בזמנו (דורוניר אז עוד ניהל את האתר) עשו מבצע מדהים למשחק. הם אמרו לגולשים לכתוב חמשיר לכל אחד מהאלים במשחק והמנצח בכל יום (או שבוע, באמת שלא זוכר) היה מקבל עותק שלו והיה גם אתר מדהים שהאתר פתח לכבודו, בכלל - אז ויגיימס מבחינת תוכן היה אתר מדהים, חבל שהדברים קצת התדרדרו עם השנים. בכל מקרה, אין ספק שמדובר במשחק מדהים מחברה מדהימה. הגיע הזמן שגם אנחנו נקבל MDK מעודכן לתקופה שלנו לכל הפחות.

אסי, אני חושב שאתה שוכח כמה MK4 היה גרוע לפיסי. אין ספק שאחרי 3 אולטימט הסדרה נהרסה.

הרשמה