תפריט ראשי

12311 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 546
    הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    חיפה
    ביקורת לפורצה 2 (תודה רבה ל-Mpower על הביקורת)
    תגובות חשובות לי , ספרו מה אתם חושבים על הביקורת!!!
    ואני רוצה את כל האמת.

אתם מכירים את הביטוי: אפשר להביא סוס לבאר אבל אי אפשר להכריח אותו לשתות?
    מצטער להודיע לכם אבל הוא לא לגמרי נכון, תשאלו את איתן.

תנו לי לנסות להביא אתכם לבאר , מי יודע אולי מחכה לכם באר שם מים טעימים ומלאי הפתעות.

אז אתם זוכרים את המשחק ההוא? זה ששוכב אצלכם בארון מתחת לכל המשחקים האחרים כמו גירס 2 או אחרים.
    נו אתם יודעים זה שקיבלתם עם הבוקס, זה שאפילו לסקר אותו לא טרחו:

מאחר ואתם כנראה לא ממש מכירים תנו לי להכיר לכם את פורזה מוטורספורט 2, משחק מרוצים לא כמו כל האחרים.

עד היום הייתם רגילים למשחקים כמו NFS או גריד ואחרים , ואני מודה מעבר ממשחקים ארקיידים
    שכאלה למשחק אמיתי כמו פורזה עלול להרתיע .אבל אני מציע שתתגברו על הפחדים ,תכניסו את הדיסק
    וקחו סיבוב על למבורגיני או פרארי , מכוניות שרוב הסיכויים שרובנו לא נגיע אליהם, לאלו מכם שמעוניינים אפילו רק קצת במכוניות לא צפויה אכזבה.

רמת קושי:

ואם כבר מדברים על זה , רמת הקושי של המשחק היא קשה , זה הוא משחק שצריך להתמקצע בו,
    הוא לא משחק כמו NFS שמסיימים ועוברים הלאה.
    כאן תדרשו לתת כל מה שיש לכם ועוד קצת. אומנם בהתחלה תוכלו לנהוג עם כל העזרים ורמת
    קושי קלה , אך עם הזמן המשחק יהפך קשה יותר ותצטרכו לכבות הכל ולהגביר את הרמה אם אתם
    באמת רוצים להתקדם , אבל סמכו עלי , תחושת הסיפוק כתסיימו על הפודיום תהיה אדירה!!
    בייחוד כשיש מי שיקשה עליכם , הנהגים הממוחשבים הם טובים ומהירים , ומכירים את המסלולים היטב
    ובנוסף הם ערמומיים , הם ינסו הכל כדי לנצח ברמה הקשה , הם אפילו לא יפחדו להעיף אתכם מהמסלול.

אך כאן נגמרות הנקודות החלשות ומתחילות הנקודות החזקות של המשחק , מבחר הרכבים הוא עצום , מעולם לא ראיתי מבחר שכזה.
    יש שם מעל 300 רכבים כולל רכבים שניתנים להורדה בחבילות ה DLC , כל אוטו כמעט שהיה קיים
    בחלומות שלכם (או שלא) נמצא שם , החל מפורד פוקוס נחמדה למכונית מרוץ מהמהירות בעולם ,
    כולל מכוניות על יוקרתיות .

גרפיקה:

כולן נראות מציאותיות , המודלים מפורטים להפליא , ולפעמים אני אפילו מתבלבל וחושב
    שאני לייד האוטו האמיתי. טוב אולי הגזמתי אבל המודלים הבחלט נראים טוב לכל הדעות ,
    אפשר ממש לראות את הפס מתכת בגריל של הרכב. רק אם היו חלקים זזים כמו הכונסי אוויר
    במרצ'לגו או ספויילר עולה בקררה גי' טי. אבל כמעט באף משחק מרוצים המאפיין הזה לא קיים, אז לא נורא.
    אבל אותם מחמאות שניתנו לרכבים לא יכולות להנתן לסביבה.
    הסביבה של המסלולים נראות טוב לכל הדעות , אבל למה הם הוסיפו הוסיפו את הזוהר המוזר
    הזה? לא יודע איך קוראים לו בעיברית אבל באנגלית הוא נקרא GLOOMING EFFECT.
    דבילי לחלוטין. אם רק המסלולים היו נראים כמו הרכבים הכל היה מצויין.
    אבל זו לא ממש תלונה.

ומכאן אני עובר במעבר חד למנגנון ההרס.
    המנגנון טוב בכל מה שקשור לנק פנימי , אבל חיצונית הוא מזכיר לי משחקים ישנים בהרבה.
    הייתי רוצה מנגנון כמו גריד , שיהיה במשחק הבא , אבל חבל שהם לא יכלו להביא אותו לנוכחי.
    בכל מקרה , אני לא רואה זאת בתור חיסרון , מאחר ואם אתם עושים תאונות , בכל מקרה אתם לא אמורים לנצח , אז מה זה משנה כשאתם נמנעים מלעשות תאונה בכל מחיר?

הצלילים:
    צלילי המנועים מפורטים ומדוייקים , וקרובים מאוד לחיים האמיתיים.
    כנ"ל לגבי חריקות הצמיגים ואפילו רעשי הרוח, כולל ההתרסקויות ,למרות שרעשי ההתרסקות
    יכלו להיות טובים יותר ,אך זה משתלב יפה עם מנגנון ההרס.
    רק חבל שאין מוזיקה בזמן מרוץ, למרות שזה ניתן לתיקון מהיר על ידי חיבור MP3 או אייפוד
    לבוקס , ואז בעצם יוצא שאתם נוהגים עם השירים האהובים עליכם , ומה יותר טוב מזה?

ועכשיו נעבור לקצפת שעל העוגה המעולה הזו:
    הדינמיקה של הרכבים :כולן, כול המכוניות מתנהגות בלי יוצא מהכלל כמו שותפיהן בחיים האמיתיים.
    שתי מכוניות לעולם לא יתנהגו אותו הדבר.
    לדוגמא BMW M3 היא בעלת הנעה אחורית לכן תהיה נטיה קלה לבריחת זנב , בעוד שהאודי4 RS יריבתה הגדולה , תצמד לכביש אם כי היא תברח מדי פעם לצדדים . תופעות אלה נקראות תת היגוי לאודי והיגוי יתר ל BMW , אבל מספיק עם הדברים המשעממים!

במשחק כמובן שתוכלו לבחון את הרכבים האלה על מסלולים מהחיים האמיתיים כמו סילברסטון
    או לגונה סקה. תוכלו ממש ללמוד את המסלול והרכב, ובמידה וגם בחיים האמיתיים ימתזל מזלכם
    ותנהגו בגרסאות האמיתיות והמקומות האמיתיים , תוכלו פחות או יותר להבין איך הכל עובד.
    (כמובן אסור לשכוח שזה משחק , אז אל תגזימו יותר מדי ,אחרי הכל במציאות אין כפתור RESTART ,אתם פשוט תגידו שלום לחבריכם השטן או אלוהים , בזמן שאתם עוברים דרך אחד מהשערים בכדור אש ענק).

ואת הדובדבן המתוק שמרתי לסוף:
    האונליין!
    לא יצא לי לשחק הרבה באונליין , אך בפעמים ששיחקתי לא ניתקלתי ב לאגים כלל , הכל עובד חלק ויפה ובצורה מדהימה.
    אומנם נתקלתי בבעיות חיבור בטורניר האחרון , ברגע שהצטרפו יותר מ 5 חברים לא יכלתי להתחבר.
    אח זה ניתן להאשמה , או בחיבור שלי , או בשחקן שהתחבר , שכנראה לא פתח פורטים או משהו כזה,
    וזה גרם לי להפרעות בקשר.

לסיכום , בעוד שהמשחק הוא לא מיינסטרים והוא לא לכל אחד, אני בכל זאת מציע שתנקו אותו מהאבק
    ותזרקו אותו פנימה לתוך הכונן ,תנו לו הזדמנות נוספת אתם אולי תגלו דברים שעלולים להפתיע אתכם , כמו מנהלינו היקר איתן.

משחקיות: 10!! : קשה ומאתגרת , אך עם זאת מספקת ובכל זאת ניתנת להתאמה אישית, והתנהגות
    קרובה למציאות של כל רכב ורכב.

גרפיקה: 8 : המודלים מפורטים להפליא , אם כי הסביבה יכלה לקבל טיפול הולם יותר.

סאונד ופסקול: 9 : הצלילים נשמעים אמיתיים, ממנועי הרכבים , ועד לרעשי הרוח במהירות
    גבוהה . פסקול בזמן מרוץ אין , אך ניתן להוסיף ממקור חיצוני.

טכני : 9 : המשחק עובד חלק , והאינטיליגנציה המלכותית של הנהגים מעולה , הם חכמים ,
    ומכירים מעולה את המסלולים.

אורך חיים 10! : אתם תשקיעו שעות עלגבי שעות על מנת שיצא ממכם משהו, המשחק לא קל
    ודורש התמקצעות, לא דבר שמפריע לי.

מולטיפלייר 9: למעט בעיית הניתוק שאני לא בטוח לגביה , המשחק עבד מעולה באונליין ,ללא לאגים
    כלל

הטוב: - גריפיקה טובה, עם מודלים מפורטים וסביבות נחמדות לכל הדעות.
    -אינטיליגנציה מלכותית גבוהה של היריבים , זמני טעיה סבירים , ובכלליות נתונים .
    טכניים (ומשעממים) מעולים.
    -צלילי מנועים ומסלול טובים .
    -יקח זמן לסיים , ויקפיד על שעות של הנאה.
    -דינמיקת רכבים אמיתית , אתם תראו בעצמכם את ההבדל בין הנעה אחורית קידמית או כפולה.
    -מבחר רכבים עצום , מעל 300 מכוניות , וכולן איכותיות , לא כמו בסדרת GT שמבטיחה
    700 מכוניות , ומתוכן 699 הן אימפרזות וסקייליין.
    - אונליין משובך .

ואני יכול עוד להמשיך כל היום אבל:

הרע - מנגנון ההרס יכל להיות טוב יותר
    - המסלולים והסביבה יכלה להראות טוב יותר.
    - אין מבט מההגה!! וחבל זה דבר שנפוץ במשחקי נהיגה של היום , הם לא יכלו להוסיף עוד שקל
    לכל מכונית ולפתור את הבעיה?

והלמבורגיני הצהובה: תענוג לקחת למבורגיני יפיפיה למסלול נחמד , רק אם היה את הסירחון
    של הצמיגים והברקסים המטוגנים ,והסחרחורת היה מושלם ...

סרטונים:
    http://www.youtube.com/watch?v=df89F...eature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=z-PI4...eature=related

תמונות:
    נערך לאחרונה על ידי Mur'gul; 15.07.2009 בשעה 14:28.

מנהל פורום Xbox וקהילת הפייסבוק XBOX Israel Community
    https://www.facebook.com/groups/482469815215301/

הצטרף בתאריך
    04.02.2008
    יש!
    סוף סוף משו רשמי!
    שמח שנכנסת למשחק חזק...
    תרשום אותי osher4441
    נראה אם השתפרת
    GTA IV FAN
    The Son Of Mom And Dad

הצטרף בתאריך
    04.08.2008
    מתייצב, YuvalShot-YuvalShot

הצטרף בתאריך
    09.09.2008
    עיר
    חיפה
    אני בא כמובן, גיימרטאג PMGMAN.
    אני מקווה שבגלל שזה נעוץ ומנוסח ברצינות אנשים לא יבריזו.

חוץ מזה אני צריך 2 מתנדבים לבדוק איתי אם התקלה אצלי הסתדרה או שהיא עדיין קיימת. כשארצה לבדוק את זה אני אשלח למי שיהיה אונליין בקשה ל-Party, אז אם עוד יש מישהו שאין לי אותו ברשימת חברים בלייב תגידו לי.

הצטרף בתאריך
    11.10.2007
    אני אגיע - Lord Barawer

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    נגמר לי הגולד ותיכננתי לחכות עד שיגיע גירס 2.
    אבל עכשיו כשיש טורניר רישמי בפורזה 2 , אני מקדים!!
    תרשום אותי M55POWER.

נחמד לראות שנכנסת לזה , ספר חוויות מה אתה חושב על המשחק עכשיו שנכנסת אליו?

ו PAG MAN סתם צוחק PMG , אני מוכן לעזור לך בבדיקה אחרי שיהיה לי גולד.
    אני אקנה ביומיים הקרובים.

הצטרף בתאריך
    21.01.2008
    נכתב במקור על ידי PMG-MAN
    אני בא כמובן, גיימרטאג PMGMAN.
    אני מקווה שבגלל שזה נעוץ ומנוסח ברצינות אנשים לא יבריזו.

חוץ מזה אני צריך 2 מתנדבים לבדוק איתי אם התקלה אצלי הסתדרה או שהיא עדיין קיימת. כשארצה לבדוק את זה אני אשלח למי שיהיה אונליין בקשה ל-Party, אז אם עוד יש מישהו שאין לי אותו ברשימת חברים בלייב תגידו לי.
    מוכן לעזור

אני בא-Serjongo

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Mpower
    נחמד לראות שנכנסת לזה , ספר חוויות מה אתה חושב על המשחק עכשיו שנכנסת אליו?
    אני חושב שהמשחק הוא משחק המירוצים הראליסטי ביותר שקיים ל-360 ושחקתי בכמה
    משחקי מירוצים כך שאני יכול להשוות.

המבחר של הרכבים, מסלולים, שידרוגים, רמות הוא עצום ואין שני לו.

השליטה בכל רכב היא חווית נהיגה שונה מיצרן ליצרן מה שמקנה ערך מוסף בלמידה של
    התמרונים ברכבים.

אמש התקנתי את המשחק ע"ג הדיסק הקשיח (שוקל 5.1 ג"ב) ויש שיפורים בזמני הטעינה
    ולא צריך לחכות יותר בין זמני המעבר, אני אהיה הוסט יציב יותר בזכות ההתקנה.

לסיכום, Forza 2 הוא מסוג המשחקים שאף פעם לא נמאס לשחק בהם כי תמיד יש היכן
    לשפר, אם בזמנים ואם בגביעים.

חווית המולטי במשחק היא אדירה וניתן לראות בה בבירור הפרשי רמות בין נהג אחד למישנהו,
    ההשתפשפות במולטי עם נהגים ברמה גבוהה משפרת את היכולות לאחר מכן בסינגל ויש
    לי הרבה עוד מה ללמוד על כ"כ הרבה רכבים, עד שאמצא את הרכב האחד איתו אשאר
    לאורך זמן והוא יהיה המועדף עלי.

זוהי גם ההזדמנות שלי לשאול אתכם מהו הרכב המועדף עלייכם ולמה ?
    נערך לאחרונה על ידי Zombit; 02.12.2008 בשעה 09:53.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    נכתב במקור על ידי zombit
    אני חושב שהמשחק הוא משחק המירוצים הראליסטי ביותר שקיים ל-360 ושחקתי בכמה
    משחקי מירוצים כך שאני יכול להשוות.

המבחר של הרכבים, מסלולים, שידרוגים, רמות הוא עצום ואין שני לו.

השליטה בכל רכב היא חווית נהיגה שונה מיצרן ליצרן מה שמקנה ערך מוסף בלמידה של
    התמרונים ברכבים.

אמש התקנתי את המשחק ע"ג הדיסק הקשיח (שוקל 5.1 ג"ב) ויש שיפורים בזמני הטעינה
    ולא צריך לחכות יותר בין זמני המעבר, אני אהיה הוסט יציב יותר בזכות ההתקנה.

לסיכום, Forza 2 הוא מסוג המשחקים שאף פעם לא נמאס לשחק בהם כי תמיד יש היכן
    לשפר, אם בזמנים ואם בגביעים.

חווית המולטי במשחק היא אדירה וניתן לראות בה בבירור הפרשי רמות בין נהג אחד למישנהו,
    ההשתפשפות במולטי עם נהגים ברמה גבוהה משפרת את היכולות לאחר מכן בסינגל ויש
    לי הרבה עוד מה ללמוד על כ"כ הרבה רכבים, עד שאמצא את הרכב האחד איתו אשאר
    לאורך זמן והוא יהיה המועדף עלי.

זוהי גם ההזדמנות שלי לשאול אתכם מהו הרכב המועדף עלייכם ולמה ?
    האמת המשחק בנוי ככה שלא יהיה לך יותר מדי זמן להתרגל לרכב מסויים, אתה תראה את זה
    בשלבים המאוחרים יותר, וזה גם מה שיפה , הוא שומר על רעננות.
    יש לך כל פעם אתגרים שונים עם רכבים שונים, רמות שונות
    ,זה נותן הזדמנות ללמוד על כל רכב בנפרד.
    ואתה תלמד על הרכבים הרבה מהסינגל ככה זה באמת אף פעם לא נמאס.

וכן השליטה היא יפיפיה , שום שני כלי רכב לא אותו הדבר, לכל אחד אתה צריך להתייחס אחרת
    בעיקר בהבדלים שבין הנעה אחורית לקידמית ל כפולה.
    ואחר כך כשתתחיל לכבות את העזרים אחד אחרי השני , אתה תרגיש בהבדל אפילו יותר גדול,
    לכל רכב ההתנהגות שלו , תצטרך ללמוד מתי כמה ואיך מוסיפים גז או איפה לוחצים
    על הבלמים וכמה. אני אתמול כיביתי את המערכת האחרונה שנשארה לי ה ABS , ככה שעכשיו
    אני באמת מרגיש מה האוטו מסוגל לעשות, למדתי מחדש את המושג כוחות סוס.

הרכב המועדף עלי הוא למבורגיני , הגלרדו והמרצ'לגו.
    אני אוהב את ההנעה הכפולה שלהם , שנותנת יציבות כשמכוניות אחרות כמו כמעט כל הפרארי כבר מזמן הלכו לשחק בארגז החול .
    שלא לדבר על זה שזאת החברה האהובה עלי ביותר גם בחיים האמיתיים , לדעתי הם בונים
    את המכוניות היפות בעולם , משחר ההיסטוריה , מימי המיורה.
    ולחשוב שהם התחילו בתור חברה ליצור טרקטורים .
    נערך לאחרונה על ידי Mpower; 02.12.2008 בשעה 10:19.

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    חיפה
    דרך אגב חלק 3 צפוי לצאת במהלך שנת 2009...

ציטוט מגורם מקורב דבר לגבי המשחק:
    Well people, I’ll be bringing you some VERY good news soon, can’t say too much now, but soon as I can, I’ll be letting you know, suffice to say my “predictions” have born fruit, and we will see Forza 3 in 2009. We will be having some comps based around it, some special events for Australian based gamers and be able to bring you all up-todate information as it happens.
    We’ve been working on getting more information for you from MS, as this is the hardest hit url on Forza on the net now. And we owe it to our supporters to keep you updates as we get news to-hand. I can’t say anything specific, but from what I have heard, you’re all in for an ‘amazing’ experience come Forza 3 release time in 2009.
    So on with the “wish list” . . . you can wish as much as you want, but I’m sure the guys at MS have nailed down the number and types of cars that will be in Forza 3 - around the 400+ mark I believe (with more via additional Downloadable packs etc). They have most certainly been reading your comments, and many other Forza 2 supporters comments from around the world, and you’ll notice some of those comments and wishes come true in the next iteration I’m sure.
    So once I ‘can’ give you more details, you will most certainly get it here FIRST. So stay tuned and I’ll try to squeeze more info out, yet not give away the game all together. That wouldn’t be much fun now, would it. Tell your friends, spread the url and site around, and we’ll keep you well informed.
    הידיעה: http://xboxoz360gamer.com/2007/10/20...-its-way-2009/
    נערך לאחרונה על ידי Zombit; 02.12.2008 בשעה 12:12.

הצטרף בתאריך
    21.01.2008
    נכתב במקור על ידי Mpower
    האמת המשחק בנוי ככה שלא יהיה לך יותר מדי זמן להתרגל לרכב מסויים, אתה תראה את זה
    בשלבים המאוחרים יותר, וזה גם מה שיפה , הוא שומר על רעננות.
    יש לך כל פעם אתגרים שונים עם רכבים שונים, רמות שונות
    ,זה נותן הזדמנות ללמוד על כל רכב בנפרד.
    ואתה תלמד על הרכבים הרבה מהסינגל ככה זה באמת אף פעם לא נמאס.

וכן השליטה היא יפיפיה , שום שני כלי רכב לא אותו הדבר, לכל אחד אתה צריך להתייחס אחרת
    בעיקר בהבדלים שבין הנעה אחורית לקידמית ל כפולה.
    ואחר כך כשתתחיל לכבות את העזרים אחד אחרי השני , אתה תרגיש בהבדל אפילו יותר גדול,
    לכל רכב ההתנהגות שלו , תצטרך ללמוד מתי כמה ואיך מוסיפים גז או איפה לוחצים
    על הבלמים וכמה. אני אתמול כיביתי את המערכת האחרונה שנשארה לי ה ABS , ככה שעכשיו
    אני באמת מרגיש מה האוטו מסוגל לעשות, למדתי מחדש את המושג כוחות סוס.

הרכב המועדף עלי הוא למבורגיני , הגלרדו והמרצ'לגו.
    אני אוהב את ההנעה הכפולה שלהם , שנותנת יציבות כשמכוניות אחרות כמו כמעט כל הפרארי כבר מזמן הלכו לשחק בארגז החול .
    שלא לדבר על זה שזאת החברה האהובה עלי ביותר גם בחיים האמיתיים , לדעתי הם בונים
    את המכוניות היפות בעולם , משחר ההיסטוריה , מימי המיורה.
    ולחשוב שהם התחילו בתור חברה ליצור טרקטורים .
    שתדע שבחיים למבורגיני זה חברה מאוד לא בטוחה. יש לא מעט סיפורים על אנשים שנסעו על למבורגיני ופתאום האוטו הפסיק להגיב. אני זוכר שקראתי כמה סיפורים על אנשים שנסעו על למבורגיני ופתאום הבלמים הפסיקו להגיב והאוטו התהפך.. אני אפילו יכול להביא לך לינק לאדם שפתח על זה אתר ויש שם מלא מקרים של אנשים שזה קרה להם עם תמונות. אבל זה ברוסית O:

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    נכתב במקור על ידי Ic+E
    שתדע שבחיים למבורגיני זה חברה מאוד לא בטוחה. יש לא מעט סיפורים על אנשים שנסעו על למבורגיני ופתאום האוטו הפסיק להגיב. אני זוכר שקראתי כמה סיפורים על אנשים שנסעו על למבורגיני ופתאום הבלמים הפסיקו להגיב והאוטו התהפך.. אני אפילו יכול להביא לך לינק לאדם שפתח על זה אתר ויש שם מלא מקרים של אנשים שזה קרה להם עם תמונות. אבל זה ברוסית O:
    יש משהו במה שאתה אומר.
    בלמבורגיני הישנות היו שלל , בעיות כמו בלמים שמתפוצצים, אדי דלק שחדרו לתא הנוסעים,
    ובמיורה הבאמת ישנה לפעמים הקרבורטור היה יורק דלק על צינורות חמים וכל האוטו היה עולה בלהבות.

אבל מאז שאאודי תפסו את השור בקרניים שלו , המכוניות שלהם נבנות באיכות מעולה.

לג'רמי קלארקסון מהתוכנית טופ גיר אם אתה מכיר , הייתה פעם פורד GT , והיא הייתה מתקלקלת לו בלי סוף , הוא נפטר ממנה וקנה גלרדו ספיידר .
    והוא ומדווח שהיא אחת האמינות שאי פעם היו לו , היא לא התקלקלה לו אפילו פעם אחת.
    ואם אתה קצת מכיר את קלאקסון , אתה יכול להבין מה זה אומר על המכונית .

ואגב זה חדשות מעולות שיוצא 3 , מה שאני רוצה שיהיה בו יותר מהכל , הוא מנגנון נזק יותר מציאותי והכי הכי הכי חשוב:
    מבט מתא הנהג.
    כמעט כל משחק עושה את זה היום , למה הם לא יכולים?
    מה קשה ליצור מבט כזה?

הצטרף בתאריך
    09.09.2008
    עיר
    חיפה
    כבר יצא לנו לדבר על זה, אבל אני לא צריך מנגנון נזק יותר טוב מזה שיש בפורצה 2. מבחינתי ברגע שעשיתי נזק למנוע, אני כבר לא יכול לנצח במירוץ, ובשאיפה לא להתנגש בכלום כל המירוץ.
    חוץ מזה קראתי איפשהו שהם עובדים על מנגנון נזק כמו של Grid ו-Dirt, וזה יכול להיות מגניב.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    נכתב במקור על ידי PMG-MAN
    כבר יצא לנו לדבר על זה, אבל אני לא צריך מנגנון נזק יותר טוב מזה שיש בפורצה 2. מבחינתי ברגע שעשיתי נזק למנוע, אני כבר לא יכול לנצח במירוץ, ובשאיפה לא להתנגש בכלום כל המירוץ.
    חוץ מזה קראתי איפשהו שהם עובדים על מנגנון נזק כמו של Grid ו-Dirt, וזה יכול להיות מגניב.
    אני רוצה שיהיה סתם בשביל הכיף.
    אבל מבט ממושב הנהג יותר חשוב לי , זה באמת לא דבר כל כל קשה לעשות , הם משקיעים כל כך הרבה ברכבים ובפיזיקה שלהם , כל כך קשה לשים מצלמה בתא הנהג?

ויש את זה בכל כך הרבה משחקים , אני ממש לא מבין אותם.
    נקווה שב3 יהיה
    נערך לאחרונה על ידי Mpower; 02.12.2008 בשעה 20:12.

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    חיפה
    מראות צדדיות ומראה פנורמית במרכז הרכב שיהיה יותר קל להציץ אחורה ולצדדים של שטחים
    מתים...

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    כשאתה כל כך הרבה יותר מהיר מהיריבים זה לא ממש הכרחי .

הצטרף בתאריך
    09.09.2008
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Mpower
    כשאתה כל כך הרבה יותר מהיר מהיריבים זה לא ממש הכרחי .
    מראה אחורית באמת היתה עוזרת לי. הרבה פעמים אני מפסיד מירוץ אחרי שאני במקום הראשון ומאבד אותו רק בגלל שבחרתי להסתכל אחורה בזמן הלא נכון. כמו שנאמר "הסקרנות הרגה את החתול".
    חבל שרק במצלמה אחת אפשר לשים מראה אחורית.

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    חיפה
    לפחות אפשר לשמוע את המנועים שואגים מאחוריך ולדעת עד כמה הם קרובים...
    משחקי מירוצים מהדור החדש מגיעים עם מצלמה של מראה אחורית אני משער שבגלל
    השנה שיצא המשחק עוד לא הכניסו את המוטיב הזה ואני מקווה שזה יתוקן בשנה הבאה.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    יש מראה אחורית במצלמה של הפגוש.
    אתם כנראה משתמשים במצלמה של מכסה המנוע או מבט חיצוני לרכב (שונא את המבט , לא יכול לנהגו ככה).
    אבל אני מקווה שהם ישימו מראה אחורית עם בצירוף אם מצלמת תא נהג כמו שיש ב GT 5P
    וכמו שיהיה ב GT 5, וכמו שיש בגריד , ועוד רבים אחרים.

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    חיפה
    יש לנו מקום לעוד נהג אחד בתקווה שאף אחד לא יבריז.

הרשמה