תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 56
    הצטרף בתאריך
    04.09.2007
    עיר
    טבריה
    חשבתי יהיה נחמד שוב לחזור לשחק בשרת ישראלי וזה...אבל כנראה לא הבנתם שחיבים לעשות משהו עם צ'יטרים!!
    קודם כל אני בלב חופשי יכול להגיד שכל שחקן 10 בשרת צ'יטר ולאדמינים לא ממש עכפת מזה כנראה....
    נשבר הזין שכל יום אני נכנס ונתקל באיזה הומו מיזדיין שיושב והורג את כולם הסיבוב ניגמר תוך כדי שיש לו מאה הריגות ואפס מוות ואנשים כמו דבילים ממשיכים לשחק בשרת הזה.

אני מציע לעשות חרם על השרת הישראלי עד שההנהלה תחליט לשפר את איכות ההגנה נגד ציטרים!
    הבטחתם יונה - קיבלנו בולבול

הצטרף בתאריך
    15.05.2008
    עיר
    עכו
    היה צ'טר בן...

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    עיר
    הרצליה
    מצדיק אותך לגבי האכיפה אבל זה לא כזה פשוט ראה דוגמא: אותי לא תפסו
    עד היום <_<
    נכתב במקור על ידי aviOneManArmy
    דוגרי... אבל דוגרייי
    פעם הייתי יכול לעצור באמצע משחק לכמה שניות ולכתוב בצ'אט..b! zibi al zibilaolao
    ועדיין להשאר מקום ראשון..
    עכשיו.. אם אני שניה לא מרוכז.. בא לי איזה דודו וגונב אותו..(את המקום ראשון) שלא לדבר שאם אני עוצר לכתוב.. אני מסיים באמצע.. שזה בכלל קטסטרופה
    תסתכל ימינה->עוד -> עוד מעט את רואה את זה-) אתה עקום אמרתי ימינה

הצטרף בתאריך
    11.12.2007
    נכתב במקור על ידי dodo445544554455
    מצדיק אותך לגבי האכיפה אבל זה לא כזה פשוט ראה דוגמא: אותי לא תפסו
    עד היום <_<
    הם ייקחו את זה כהודאה
    My Gaming MONSTER!
    I5 2500K 3.3Ghz Quad core 1155 Socket
    Gigabyte GA-P67A-UD4-B3
    Crucial 4 Giga 1600Mhz CL9
    6950HD 2gb GDDR5 X2 CrossFire X with OC
    Samsung F3 1TB SATA2
    Lancool K60B
    Seasonic 750W +80MM Active Fan 8 Pin's

הצטרף בתאריך
    04.09.2007
    עיר
    טבריה
    דודו זה בגלל שאין להם כסף להתקין gaydetector

הצטרף בתאריך
    04.12.2007
    עיר
    מודיעין
    אני חושב שיכולת להעביר את המסר באותה מידה גם בלי לקלל כמו אני לא יודע מה.
    בבקשה תמנע מלקלל, בנוגע לדיון עצמו, שלא תחשוה שלנו אין בעיה איתם, אני אישית כשאני רואה צ'יטר אני מיד נותן לו באן, אבל זה לא תמיד זה, לפעמים זה סתם אנשים ממש טובים.
    קיצר, זה בעייתי קצת.
    מנהל קלאן פופס:
    It's not a mistake, it's a Poops.
    מנהל פורום BF2.

הצטרף בתאריך
    27.01.2008
    עיר
    ק.ג
    כן מגעיל האינפנטרי רמה מתחת לאפס
    XFIRE: ishay0703

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    דניס, תן את השמות של הצ'יטרים שעליהם מדובר בבקשה.

הצטרף בתאריך
    23.12.2007
    נכתב במקור על ידי Derlogh
    דודו זה בגלל שאין להם כסף להתקין gaydetector

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    ת"א
    חשבתי יהיה נחמד שוב לחזור לשחק בשרת ישראלי וזה...אבל כנראה לא הבנתם שחיבים לעשות משהו עם צ'יטרים!!
    קודם כל אני בלב חופשי יכול להגיד שכל שחקן 10 בשרת צ'יטר ולאדמינים לא ממש עכפת מזה כנראה....
    נשבר הזין שכל יום אני נכנס ונתקל באיזה הומו מיזדיין שיושב והורג את כולם הסיבוב ניגמר תוך כדי שיש לו מאה הריגות ואפס מוות ואנשים כמו דבילים ממשיכים לשחק בשרת הזה.

אני מציע לעשות חרם על השרת הישראלי עד שההנהלה תחליט לשפר את איכות ההגנה נגד ציטרים!
    גם אנחנו התגעגענו אליך דניס
    אתה לא פה מאתמול. אתה יודע איך זה עובד (אין הוכחות, אין באן), אתה יודע למי לפנות, בחיאת, לא היית פה אדמין איזה תקופה? כמה צ'יטרים תפסת בזמן הזה?

A scratch? your arm's off!
    No it isn't, it's only a flesh wound

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    עיר
    מאדים
    מה אתה מנסה לרמוז שדודו ציטר ? \=
    אם אתה רוצה שרת ישראלי בלי אונס, זה אומר מפות בלי מטוסים ומסוקי קרב.. מה שאומר רק סטרייק/מושטור/שונגה

ואני לא חושב שאורן או 669 יעשו דבר כזה...
    מה שהבנתי זה שתמיד יהיה אונס בשרת הישראלי.. תמיד תיהיה תקבוצה החלשה ותקבוצה החזקה.. אף פעם זה לא יהיה מאוזן..
    [/IMG]

הצטרף בתאריך
    04.09.2007
    עיר
    טבריה
    אוקי כמה דברים שאני מבקש :
    ככה לשים ממש לב לשחקן בשם elirans303 אני לא ממש מכיר אותו כנראה הוא חדש וכבר ברמה של דודו, ועוד כמה דברים ממש מוזרים שראיתי אצלו.....אדמינים שימו לב
    בנוסף שחקן שתראו בשם humanaimbot ישר באן כי רבים כאן יכולים להגיד שלא סתם יש לו שם כזה והוא עשה טרור באינפ היום
    ודר אחרון להכניס לחוקים את העניין של הריסת רכבים או מטוסים שלא משימוש כלומר אסור
    כי שני חברה אני לא יציין בשמות ולא מכינויים של האימאות שלהם לקחו מטוסים וכל מה שהם עשו זה להרוס כלי רכב של האויב שלא בשימוש לדעתי בכל שרת מכובד זה אסור פשוט יצר מצב ששני מטוסים ומסוק עפים בכיף ו"יודעים" כל דבר שזז....

הצטרף בתאריך
    04.05.2007
    דניס במייטבו!

rightintheface: גברת פיפ תעשה מה שמר פיפ יגיד לה אם מר פיפ הוא לא בעצם גברת פיפ

הצטרף בתאריך
    05.03.2007

אתה צריך דחוף סדנה של ניהול כעסים.
    J.S.M: War is an ugly thing, but not the ugliest of things, The person who has nothing for which he is willing to fight, nothing that is more importent then his own personal safety, Is a Miserable creature and has no chance of being free, Unless made free and kept free by the exertion of better men then himself.

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    עיר
    מאדים
    elirans303? ציטר? אני לא חושב שהוא בכלל ברמה של דודו.. או אפילו מתקרב (בלי להעליב)
    רק הצורה שהוא שוכב וקם כמו דודו כול כך מהר קצת מוזר.. אבל זה הכול..
    [/IMG]

הצטרף בתאריך
    04.09.2007
    עיר
    טבריה
    דודו משתמש בסקריפט לקום ולשכב יכול להיות שגם הוא משתמש בזה לדעתי זה אסור....
    או חיב להיות אסור כי זה ברמה של צ'יטים. בנוסך לאלירנס יש שריון ממש טוב משום מה ארפיקאי לפנים במשך 5-6 שניות בלי שהוא זז לא הורג אותו, בנוסף 5 שחקנים ברמה ממוצעת + לא הצליכו להרוג אותו היום.....עובדות מהשטח.

הצטרף בתאריך
    04.05.2007
    דודו משתמש בסקריפט לקום ולשכב יכול להיות שגם הוא משתמש בזה לדעתי זה אסור....
    או חיב להיות אסור כי זה ברמה של צ'יטים. בנוסך לאלירנס יש שריון ממש טוב משום מה ארפיקאי לפנים במשך 5-6 שניות בלי שהוא זז לא הורג אותו, בנוסף 5 שחקנים ברמה ממוצעת + לא הצליכו להרוג אותו היום.....עובדות מהשטח.
    לא חושב שהמקרו של דודו זה כמו ציטים, כי אתה יכול לעשות את זה גם עם עכבר.
    אבל אין ספק זה מעפן להשתמש בזה.

rightintheface: גברת פיפ תעשה מה שמר פיפ יגיד לה אם מר פיפ הוא לא בעצם גברת פיפ

הצטרף בתאריך
    11.12.2007
    נכתב במקור על ידי Com.barnea
    אני חושב שיכולת להעביר את המסר באותה מידה גם בלי לקלל כמו אני לא יודע מה.
    בבקשה תמנע מלקלל, בנוגע לדיון עצמו, שלא תחשוה שלנו אין בעיה איתם, אני אישית כשאני רואה צ'יטר אני מיד נותן לו באן, אבל זה לא תמיד זה, לפעמים זה סתם אנשים ממש טובים.
    קיצר, זה בעייתי קצת.
    תערכו לו את הכותרת
    My Gaming MONSTER!
    I5 2500K 3.3Ghz Quad core 1155 Socket
    Gigabyte GA-P67A-UD4-B3
    Crucial 4 Giga 1600Mhz CL9
    6950HD 2gb GDDR5 X2 CrossFire X with OC
    Samsung F3 1TB SATA2
    Lancool K60B
    Seasonic 750W +80MM Active Fan 8 Pin's

הצטרף בתאריך
    05.03.2007
    נכתב במקור על ידי pip
    לא חושב שהמקרו של דודו זה כמו ציטים, כי אתה יכול לעשות את זה גם עם עכבר.
    אבל אין ספק זה מעפן להשתמש בזה.
    אי אפשר לעשות את זה עם העכבר, צריך להשתמש בתוכנה צד' ג',
    זמן רב ניסיתי לבנות מקרו בעכבר (כולל העכברים הטובים ביותר)
    בשביל לקום ולשכב, אבל BF מונע את זה די טוב, אם מישהו משתמש
    בסקריפט בשביל לקום לשכב אז זה רק עם תוכנה מיוחדת.
    J.S.M: War is an ugly thing, but not the ugliest of things, The person who has nothing for which he is willing to fight, nothing that is more importent then his own personal safety, Is a Miserable creature and has no chance of being free, Unless made free and kept free by the exertion of better men then himself.

הצטרף בתאריך
    04.09.2007
    עיר
    טבריה
    אז אם שחקן כמו וופר אומר דבר כזה לא הגיע הזמן לתת לדודו ולאילירן באן ?

הרשמה