תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 40
    הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    חושבים שנוכל להגיע ל250 הודעות עד השנה החדשה? אז זהו שאם רוצים אז יכולים.
    מותר לדבר על מה שרוצים ועל כל נושא, גם על דברים שלא קשורים למשחקים על מנת ליצור דו שיח ולצבור הודעות.
    אסור בתכלית האיסור להשתמש בדיון הזה כדי לפגוע באנשים או לקלל ואסור להספים.

בהצלחה לנו

הצטרף בתאריך
    09.07.2007
    עיר
    ראשל"צ
    שיהיה בהצלחה,מה אתם מתכוונים לעשות בחנוכה הקרוב?

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    אני רוב הסיכויים שלא אלך ללאן אבל אם כן אז יופי^^, חוץ מזה אני אעשה כל מה שגיימר אחר עושה: להתבטל מול המחשב. אם כבר מדברים על מחשבים במה אתם משחקים עכשיו?

הצטרף בתאריך
    09.07.2007
    עיר
    ראשל"צ
    אני כרגע משחק קצת warcraft III מתכונן לטורניר בחנוכה(אם יהיה בכלל) וכשנמאס לי אני משחק WoW

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    אני עכשיו משחק בTF2 ולפעמים COH.
    הידעתם שהחברה המצליחה Valve (כן כן אותה חברה שהפיצה את CS), הפיצה משחק חדש L4D שדומה מאוד לTF2, הנה הדגמה:
    - הרגיל:

- הדומה לTF2:

שמים לב להבדל?

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    טוב, זהו זה, זה הקש ששבר את גב בגמל.
    יש גבול לעד כמה בן אדם מוכן להשקיע בקהילה, אני מנסה לחשוב על רעיונות לקהילה הזאת ואני רואה שלאף אחד לא באמת אכפת מזה, לדוגמה הדיון הזה. מה כבר הייתה המטרה להגיע ל250 עד סוף השנה? זו בקשה מוגזמת מדי? זה באמת כל כך קשה לרשום הודעות?
    נמאס לי כבר מהקהילה הזאת שאנשים באים לפה משקיעים רעיונות ולאף אחד זה לא אכפת, לי זה כבר נמאס לחשוב על רעיונות טובים שבכל רעיון יש את אותו פגם שאף אחד לא יכנס או שלאף אחד לא אכפת.

אם אפילו דיון כל כך פשוט אנחנו לא יכולים לבצע אז אולי באמת מגיע לנו שניהיה קהילה מתה ומוזנחת.
    נערך לאחרונה על ידי Soulpunisher; 03.12.2008 בשעה 15:15. סיבה: שגיעת חטיב

הצטרף בתאריך
    09.07.2007
    עיר
    ראשל"צ
    צודק לגמרי,זה מה שקורה כשאין מספיק משתמשים פעילים,אני אישית רוצה להיות פעיל כמה שאפשר,פשוט אין זמן,אז אני נותן 2-3 הודעות ביום בערך...

הצטרף בתאריך
    26.07.2008
    עיר
    בית שאן
    מה הבעיב להגיב כאן? כי אין זמן למשתמשים להגיב?

לא,פשוט אני חושב שספאם היא לא הדרך "להציל פורום"...

נכתב במקור על ידי TItan
    יש גבול לעד כמה בן אדם מוכן להשקיע בקהילה, אני מנסה לחשוב על רעיונות לקהילה הזאת ואני רואה שלאף אחד לא באמת אכפת מזה, לדוגמה הדיון הזה. מה כבר הייתה המטרה להגיע ל250 עד סוף השנה? זו בקשה מוגזמת מדי? זה באמת כל כך קשה לרשום הודעות?
    נמאס לי כבר מהקהילה הזאת שאנשים באים לפה משקיעים רעיונות ולאף אחד זה לא אכפת, לי זה כבר נמאס לחשוב על רעיונות טובים שבל רעיון יש את אותו פגם שאף אחד לא יכנס או שלאף אחד לא אכפת.

אם אפילו דיון כל כך פשוט אנחנו לא יכולים לבצע אז אולי באמת מגיע לנו שניהיה קהילה מתה ומוזנחת.
    אם אתה באמת רוצ לעזור לפורום,תפתח נושאים מושקעים,תספר לחברים,תתחיל להביא דברים שבאמת שווה לנהל עליהם דיון.
    אבל לפתוח דיון ספאם ואחר כך להגיד שנשבר לך מכמות ההשקעה בקהילה ושאנשים לא מגיבים...זו ממש זנות...

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    נכתב במקור על ידי לורץ 2 הראשון
    אם אתה באמת רוצ לעזור לפורום,תפתח נושאים מושקעים,תספר לחברים,תתחיל להביא דברים שבאמת שווה לנהל עליהם דיון.
    אבל לפתוח דיון ספאם ואחר כך להגיד שנשבר לך מכמות ההשקעה בקהילה ושאנשים לא מגיבים...זו ממש זנות...
    לא לזה מה שהתכוונתי בהודעה, ותתפלה לגלות שכבר ניסיתי המון פעמים לשכנע את החברים שלי לבוא והם לא רוצים מכמה סיבות:
    1) הם חושבים שהקהילה הזאת מתה ושאין להם על מה לדבר פה.
    2) הם לא כל כך משחקים במשחקי אסטרטגיה אז אין להם ממש על לדבר פה או להבין על מה אנחנו מדברים.

חוץ מזה שאתה קצת התבלבלת וזה לא דיון הספמה, זה יכול להיות כמו דיון OT ראשי רק אם מטרה להגיע למספר הודעות מסויים (חוץ מזה שרשמתי בהודעה הראשונה שאסור להספים).
    נערך לאחרונה על ידי Soulpunisher; 03.12.2008 בשעה 15:24. סיבה: משהו להוסיף

נכתב במקור על ידי TItan
    לא לזה מה שהתכוונתי בהודעה, ותתפלה לגלות שכבר ניסיתי המון פעמים לשכנע את החברים שלי לבוא והם לא רוצים מכמה סיבות:
    1) הם חושבים שהקהילה הזאת מתה ושאין להם על מה לדבר פה.
    2) הם לא כל כך משחקים במשחקי אסטרטגיה אז אין להם ממש על לדבר פה או להבין על מה אנחנו מדברים.

חוץ מזה שאתה קצת התבלבלת וזה לא דיון הספמה, זה יכול להיות כמו דיון OT ראשי רק אם מטרה להגיע למספר הודעות מסויים (חוץ מזה שרשמתי בהודעה הראשונה שאסור להספים).
    זה לא קשור, אתה לא יכול להכריח אנשים להגיב בדיון הזה רק כי הקהילה פה בשלבי גסיסה מתקדמים...
    תפתח דיון ששווה להגיב בו, ושבאמת יש סיבה לתגובות ואז להגיד שנשבר לך יהיה יותר הגיוני.

וחוץ מזה,כל דיון שהמטרה בו היא לכתוב כמה שיותר וכמה שיותר מהר הוא דיון ספאם, גם אם "כבודו" כתב בתחילת העמוד לא להספים...

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    נכתב במקור על ידי לורץ 2 הראשון
    זה לא קשור, אתה לא יכול להכריח אנשים להגיב בדיון הזה רק כי הקהילה פה בשלבי גסיסה מתקדמים...
    תפתח דיון ששווה להגיב בו, ושבאמת יש סיבה לתגובות ואז להגיד שנשבר לך יהיה יותר הגיוני.

וחוץ מזה,כל דיון שהמטרה בו היא לכתוב כמה שיותר וכמה שיותר מהר הוא דיון ספאם, גם אם "כבודו" כתב בתחילת העמוד לא להספים...
    אתה צודק, אני לא יכול להכריח אנשים לבוא ולהגיב בפורום הזה, וזה תלוי למה אתה קורה דיון ששווה להגיב בו, אתה יכול לפתוח דיון שבעיניך הוא ממש טוב ובטוח אנשים יגיבו בו אבל בעיני איש אחר זה לא דיון שמעניין אותו והוא לא רוצה להגיב, אם יש לך רעיונות איך להקים פה את הקהילה על הרגליים אז אני בטוח שנשמח לשמוע.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי TItan
    אני עכשיו משחק בTF2 ולפעמים COH.
    הידעתם שהחברה המצליחה Valve (כן כן אותה חברה שהפיצה את CS), הפיצה משחק חדש L4D שדומה מאוד לTF2, הנה הדגמה:
    - הרגיל:

- הדומה לTF2:

שמים לב להבדל?
    lol, זה היה קורע, במיוחד בקטעים של המלמולים של הPyro-Witch, הצעקות של הScout-zombies, והליגלוגים של הHeavy-Tank.
    נמאס לי כבר מהקהילה הזאת שאנשים באים לפה משקיעים רעיונות ולאף אחד זה לא אכפת, לי זה כבר נמאס לחשוב על רעיונות טובים שבכל רעיון יש את אותו פגם שאף אחד לא יכנס או שלאף אחד לא אכפת.

אני הייתי שמח להגיב פה, הבעיה היא שאין לי זמן בבוקר, ובימים שלישי ורביעי אני מסיים ללמוד בארבע, שני בחמש, וראשון וחמישי בשבע, ועוד שלוקח לי חצי שעה - שעה להגיע הביתה.

תודה לDark Arrow על החתימות המגניבות.

נכתב במקור על ידי TItan
    אתה צודק, אני לא יכול להכריח אנשים לבוא ולהגיב בפורום הזה, וזה תלוי למה אתה קורה דיון ששווה להגיב בו, אתה יכול לפתוח דיון שבעיניך הוא ממש טוב ובטוח אנשים יגיבו בו אבל בעיני איש אחר זה לא דיון שמעניין אותו והוא לא רוצה להגיב, אם יש לך רעיונות איך להקים פה את הקהילה על הרגליים אז אני בטוח שנשמח לשמוע.
    אין לי עדיין רעיון,אבל אני עובד על זה.

ובטח שהדרך להחיות את הפורום היא לא להיתעצבן על זה ש"השקעתה" בפתיחת דיון ספאם...

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    תסתכל על הצד החיובי שבכל השיחה הזאת שייתה לנו, קודם כל אתה צודק שזה לא הדרך להחיות פורום וזו גם לא הייתה המטרה של הדיון הזה, חוץ מזה הגענו ל15 הודעות ומתוכן 10 היו היום, אז השיחה שלנו לא הייתה לגמרי מבוזבזת.

נכתב במקור על ידי TItan
    תסתכל על הצד החיובי שבכל השיחה הזאת שייתה לנו, קודם כל אתה צודק שזה לא הדרך להחיות פורום וזו גם לא הייתה המטרה של הדיון הזה, חוץ מזה הגענו ל15 הודעות ומתוכן 10 היו היום, אז השיחה שלנו לא הייתה לגמרי מבוזבזת.
    אתה רואה,זאת בדיוק הבעיה...אתה מדבר איתי רק בשביל להרוויח הודעות...

הצטרף בתאריך
    01.02.2008
    אין טעם להתווכח,זה לא מה שיחיה את הפורום.
    טיטאן,אני יודע עד כמה אתה מנסה לשמור על הפורום פעיל,אבל זה לא תפקידך.
    הדרך היחידה להחיות את הפורום היא גיוס שחקנים,כרגע אין כאלה...
    בכל אופן בהצלחה עד 250 :>

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    ירושלים
    טוב, אז על מה מדברים? מישהו פה קנה את L4D? שווה לי לקנות אותו?

תודה לDark Arrow על החתימות המגניבות.

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    נכתב במקור על ידי adivel
    טוב, אז על מה מדברים? מישהו פה קנה את L4D? שווה לי לקנות אותו?
    אני רוצה לקנות אותו אבל לצערי המחשב שלי חלש מדי כדי להריץ אותו, חבר שלי שיחק בדמו ובסוף השבוע הוא משיג את המלא הוא אומר שזה ממש טוב, הmultiplayer המשחק הוא ממש כיף והגדרות המשחק הן נוכות מאוד ובקיצור שווה לך מאוד לקנות אותו. רק דבר אחד הוא לא כל כך טוב במשחק וזה הבוטים, למרות שהבוטים עוזרים לך במשחק יש הבדל גדול בין אנשים לבוטים, אם בוטים אתה צריך כל הזמן להוביל את הדרך ושהם יעקבו אחריך ואצל אנשים יש טעיות וזה מה שהופך את הmultiplayer בL4D לכל כך טוב.

הרשמה