תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 41
    הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    עיר
    רמה"ש
    Gears of War 2 הוא בהחלט משחק פנטסטי עם סינגל נהדר ומולטי שבתאוריה אמור להיות נהדר אם מסדרים אותו נכון.
    אני ממש מרגיש מהחוויה האחרונה שלי במשחק שכל המולטי מבוגבג עם אינספור גליטצ'ים, לאגים וזמני טעינה וחיפוש של שחקנים ארוכים במיוחד.
    בעצם בשבילי זה כאילו המשחק רק חצי מוכן, כי בעצם המולטי זה חצי ואפילו יותר מהמשחק.
    אני לא בטוח אם את הדברים האלה אפשר לתקן, או שלפחות אני לא ממש סומך על Epic בקטע כי גירס 1 עדיין מלא בגליטצ'ים ושטויות כאלה.
    האם זה רק אני שמרגיש שעד כמה שהמשחק טוב הוא 90 בגלל כל הבעיות שלו במקום 95 שהוא אמור להיות בעליל?

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    אני לא הרגשתי שהמולטי מבוגבג אבל אני גם הייתי מוכן לסלוח לבאגים בגירס 1. הוא עדיין היה המשחק עם המולטי הכי טוב לטעמי והמולטי של 2 גם מצוין.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    בינתיים לי לא היו בעיות כאלו בכלל במולטי, אבל שיחקתי רק עם ישראלים ב"חיבור ישיר" ככה שלא נבדק מול אנשים מחו"ל וכדומה. מצבי המולטי מצויינים, וההורד החדש כיפי להחריד. בהחלט משחק המשך ראוי.
    גם הסינגל מדהים עד עכשיו לטעמי, הוא נראה מצויין, ורואים שהוא "טוחן" את הקונסולה , אבל עומד בזה בכבוד.

הצטרף בתאריך
    19.10.2007
    נכתב במקור על ידי DarkCowMoo
    Gears of War
    האם זה רק אני שמרגיש שעד כמה שהמשחק טוב הוא 90 בגלל כל הבעיות שלו במקום 95 שהוא אמור להיות בעליל?
    כן הציון שלו נומך יותר מהמשחק הראשון ביגלל הגליצים והלגיאם והבגים
    וכי הוא לא מחדש הרבה לעומת הראשון..
    בסוף יש לו יותר לגים מי הראשון.. למרות שלי במגמיקינג זה מוצא מהר....
    גירס 2 לא יהיה משחק השנה זה בטוח אבל הוא בהחלת יותר טוב מי גירס אחד גם בסינגל וגם במולטי

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    עיר
    רמה"ש
    נכון, אבל ציפיתי ליותר מבחינה טכנית.
    מבחינת חידושים והכל ממש לא ציפיתי לכלום כי לא רציתי יותר.
    אבל רבע שעה בשביל משחק מסכן ואני לא מדבר על משחק עם ישראלים כי זה אף פעם לא הבעיה.
    גם שיצא לי לשחק עם אנשים מחול יש בלי סוף גל'טצים שדופקים את המשחק.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    זה ידוע שבגירס הראשון היו באגים, וגם שבגירס 2 יש באגים, ולמרות שאני סבור כי הבאגים לא באמת מונעים מגירס 2 להיות משחק גדול, אני לא חושב שיש לתת לבאגים של גירס 2 חנינה אוטומטית. מילא אם אלה היו אותם באגים, מינוס כמה אחרים שהם אולי תקנו, אבל בכלל נוצר מצב די מעצבן בו יש במשחק השני יותר באגים מאשר בראשון (או לפחות יש יותר באגים מעצבנים), והם לא בהכרח נגרמים בגלל שינוי של הגיימפליי (כמו באגים שהיו יכולים להיווצר עם נשקים חדשים).

ישנם כמה באגים חדשים בגירס 2 שאני מסוגל לחשוב עליהם כרגע, אבל ישנו רק אחד שבאמת מעצבן אותי, ויכול לגרום לי לזרוק את האוזניה בעצבים: עלייה למשטח גבוה. אם מישהו פה ניסה לעלות מהחלק הימני של התעלה ב-Day One בניסיון הראשון והצליח, או מעולם לא נתקע שם אפילו פעם אחת, אז אני מניאק. כל פעם שאני ניגש לחלק הזה של המפה ומנסה לטפס אני נתקל בבעיה בה הדמות מתחילה את האנימציה של העלייה, אך לא מסיימת אותה (ואני נתקע למטה), כאשר באופן ברור יש שם מספיק מקום בשביל לעלות, עכשיו עולה השאלה מדוע, למרות הוודאות בכך שיש שם חלקיק אבק שמונע ממרקוס לטפס למעלה, טורח מרקוס לנסות לטפס, ואז ליפול? לא היה פשוט יותר לחסוך ממני את האנימציה הזו של שניה, ופשוט לתת לי למצוא בשקט את הנק' החמה של הטיפוס?

מין הסתם אין מקום ללכלך על משחק שלם בשל באג כ"כ נקודתי, אבל אני סבור שאין הוא בהכרח נקודתי, שכן פתאום שמתי לב שהרבה יותר קשה לי לטפס מעל חפצים, הרי הדמות שלי הרבה פעמים מתחילה את הטיפוס, אך לא מסיימת אותו, אבל אני חייב להודות שבאמת חוץ מ-Day One לא נתקלתי במקום שדרש ממני יותר משני נסיונות בשביל לטפס בו.

חשוב לציין אגב, שגם באופליין יש לי בעיה לטפס שם, ככה שאי אפשר באמת להאשים את הלאג של האינטרנט.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    20.01.2008
    עיר
    תל-אביב
    כן, לדעתי כן.
    גירס 2 ראוי לציונים שהוא מקבל כי הוא משחק פשוט תותח ואם אפשר אפילו הכי טוב לXBOX

הצטרף בתאריך
    09.07.2008
    יוצא בקרוב פאטצ'... נכוןן?

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    נכתב במקור על ידי AdiLaz
    כן, לדעתי כן.
    גירס 2 ראוי לציונים שהוא מקבל כי הוא משחק פשוט תותח ואם אפשר אפילו הכי טוב לXBOX
    טוב לשמוע , בדיוק היום הזמנתי עותק ביחד עם FALLOUT 3.

אבל עד עכשיו לא נשמע שהבאגים כל כך נוראיים.
    עשיתי טעות? יכלתי גם להזמין את גירס אחד בהרבה פחות.
    ראש בראש במולטי מי לוקח?

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Mpower

ראש בראש במולטי מי לוקח?
    2.
    גירס 2 >הכל.
    אנחנו פשוט כל יו משחקים בזה כמה שעות טובות, כל פעם בנגלות של 8-10 איש.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    נכתב במקור על ידי Splicer
    2.
    גירס 2 >הכל.
    אנחנו פשוט כל יו משחקים בזה כמה שעות טובות, כל פעם בנגלות של 8-10 איש.
    אז בקרוב אני אפגוש אתכם בלייב.
    אבל תהיו נחמדים, אני חדש.

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Mpower
    אז בקרוב אני אפגוש אתכם בלייב.
    אבל תהיו נחמדים, אני חדש.
    אל תדאג
    גם ככה חצי ממי שמשחק איתנו גירס 2 חדש למשחק הזה ולא ראינו אף פעם, וכולם נהנים.

הצטרף בתאריך
    19.10.2007
    נכתב במקור על ידי Mpower

ראש בראש במולטי מי לוקח?
    גירס 2 משחק חובה הוא ממש כיף והכל רק מה שמאצבן שבימקום שלא היו בגים יש יותר מהמשחק הראשון אבל עדיין הוא הרבה יותר טוב מהראשון.. רק מה חבל שביגלל הבגים הוא ירד בציון...

הצטרף בתאריך
    18.07.2008
    עיר
    תל אביב
    המשחק מצויין לדעתי, אבל אני לא יכול להשוות אותו לגירס 1.
    בכל מקרה, היום שיחקתי בפעם הראשונה ב-public.
    בחרתי בקטגוריה Territories, ולקח לי בערך 3 דקות למצוא משחק.
    רוב האנשים הצביעו ל-King of The Hill, ואני הצבעתי ל-Annex כי רציתי לנסות אותו. בסוף KOTH נבחר.
    בכל מקרה, התחלנו לשחק. לאט לאט התקרבתי ל'גבעה'.
    הגעתי לשם, השתלטתי על הגבעה עם חבריי לקבוצה והתקפתי את מי שבא.
    זה היה מאוד קצר כי הקבוצה היריבה די התייאשה, זה נגמר ב-120-17, ובסיבוב שאחרי כולם כבר יצאו...
    סיימתי כ-MVP של המשחק עם 2500 נקודות, 6 הריגות ומוות אחד.
    לא היו לי לאגים.
    כולם במשחק היו בראנק יותר גבוה ממני

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    MPOWER אתה תהנה מאד גם אם לא ירחמו עליך, המשחקים שלנו בגירס 2 כמעט תמיד מלאים

הצטרף בתאריך
    03.01.2008
    הבעיה האמיתית היחידה מבחינתי בגירס 2 זה כפתור ההזמנה לכל רשימת הבאדי שלך....אי אפשר כל פעם שמישהו פותח חדר לקבל הזמנה זה חופר בשכל

חוץ מזה לדעתי עוד כמה דבריים שולים שלא שווה אפילו להזכיר וזהו..

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    נכתב במקור על ידי MISTER MASTER
    MPOWER אתה תהנה מאד גם אם לא ירחמו עליך, המשחקים שלנו בגירס 2 כמעט תמיד מלאים
    האמת כן.
    כשאני מפסיד , אני רוצה לדעת שזה כי השחקנים האחרים עשו כל מה שהם יכולים , אותו
    הדבר גם כשאני מנצח.

בכל מקרה בנתיים הוא עוד לא הגיע אלי , נקווה שזה יקרה בקרוב...

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    יש באגים מטופשים . 95% מהם במולטי . היום לדוגמא , הרמתי מכונת ירייה , ולפתע משום סיבה מיוחדת , הדמות שלי נתקעה קליל . לא יכולתי לעשות איתה כלום . פשוט גולם . עד שאיזה יריב הגיע וגאל אותי מהייסורים .

דין , גם אני זוכר כזה דבר . לול , חשבתי שזה רק אצלי
    מה שהכי מעצבן לדעתי הוא , שבלתי אפשרי לצאת ממשחק . חייבים לצאת לדאשבורד משום מה .

בסך הכול , גירס 2 נהדר . אני משחק בפאבליק , שם אין הוסט , וכעת רוב המשחקים שאני משובץ אליהם , בעלי חיבור טוב ולעיתים אף מצויין . המודים בהחלט מרעננים וכייפים .

ולגבי גירס 1 כפי שציינתי בעבר , הוא אינו נקבר עבורי . כאשר חזרתי לשחק בו בסיבוב הטורניר , עדיין עברה בי תחושת הכיף של העבר . שכן הוא יותר אינטנסיבי במשחקיותו , ופשטותו .
    שואף לאי -שלמות .

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    עיר
    רעננה
    תגידו , יש לי עכשיו 1MB אינטרנט, אני רוצה לשדרג ל5MB, כמה זה יעלה לי לחודש? אני בNETVISION BARAK משהו כזה...

אה וכן אם אני אשדרג המהירות לחיפוש שחקנים בגירס בפאבליק תיהיה יותר מהירה?...

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אני לא יודע לגבי כמה זה עולה לך היום, אבל אני יכול להגיד שבגדול זה יעלה כ-160-180 ש"ח כולל תשתית וספקית (בגדול. כלומר כל מה שצריך)

הרשמה