תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    עיר
    צפת
    אני רוצה לקנות את COD5 ואת RA3 למחשב.

שתי שאלות:
    1)כמה יעלה לי לקנות את שניהם במבצע שיש עכשיו? (אחד והשני ב70% פחות) כי לא מצאתי מחירים באתר שלהם.
    2)משחקים בRA3 ברשת? משחקים בCOD5 ברשת? כי אני לא רוצה לקנות משחקים עם קמפיין יחסית קצר ואז להדפק אם אף אחד לא משחק ברשת.

תודה :]

קרדיט לINK מפורום אחר
    מי שרוצה הזמנה ללוקרז: הסבר + הזמנה מסן: [email protected].

הצטרף בתאריך
    17.07.2007
    עיר
    הוד השרון
    בCOD בטוח תמצא שחקנים, יש לך גם קהילה בויגיימס, תשאל אותם בנושא ואני בטוח שתקבל תשובה יותר מעמיקה.
    בנוגע לRA3, יש לך פה גם פורום אסטרטגיה שיענה לך, כי פה אני לא יכול לעזור לך.
    ובמידה ושניהם עולים 200 ש"ח אז זה אמור לצאת 260 ש"ח אם אני לא טועה.

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    בד"כ משחקים חדשים עולים 220 ש"ח, אז בסה"כ 300 ש"ח בערך. ומשום מה משחקים ברשת. גם הרבה שחקני RA3 תמצא (אתה גם לא חייב לשחק עם ישראלים. פורום אסטרטגיה כאן די שומם, בגיימר יש כמה שמשחקים).

הצטרף בתאריך
    17.07.2007
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי BiA
    בד"כ משחקים חדשים עולים 220 ש"ח, אז בסה"כ 300 ש"ח בערך. ומשום מה משחקים ברשת. גם הרבה שחקני RA3 תמצא (אתה גם לא חייב לשחק עם ישראלים. פורום אסטרטגיה כאן די שומם, בגיימר יש כמה שמשחקים).
    BIA, לא ככה מפתחים פורום.
    הוא ממש לא ברמה של מת או משהו, אז נכון תוך חצי שעה אולי לא יענו לו אבל עד סוף היום זה משהו אחר.
    חוץ מזה אם תגיד לכל אחד שבא לפורום מסוים "עזוב שם יש יותר טוב" אז הפורום ימשיך להיות במצבו ולא יגדל.

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי nir_goren
    BIA, לא ככה מפתחים פורום.
    הוא ממש לא ברמה של מת או משהו, אז נכון תוך חצי שעה אולי לא יענו לו אבל עד סוף היום זה משהו אחר.
    חוץ מזה אם תגיד לכל אחד שבא לפורום מסוים "עזוב שם יש יותר טוב" אז הפורום ימשיך להיות במצבו ולא יגדל.
    אני בסה"כ מפנה אותו לשחקני RA3. אני ממש בעד לפתח את הפורום, אבל אם הוא קונה משחק ורוצה לשחק עם ישראלים כרגע...

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    עיר
    צפת
    תודה :]

כנראה שהיום בערב אני אקנה אותם :]

קרדיט לINK מפורום אחר
    מי שרוצה הזמנה ללוקרז: הסבר + הזמנה מסן: [email protected].

הרשמה