תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    15.10.2008
    בעודי צופה בפרוג'קט לור הבחנתי באד-און מגניב ביותר שיש לאחד מחבריה. ככה זה נראה:

הסתכלתי בנושא האד-אונים הגדול של wooty וראיתי משהו דומה אבל זה לא אותו הדבר, אז אני ישמח לקבל את שמו של האד-און עם קישור אם אפשר.
    (אגב אני מדבר על שתי הקווים הגדולים באמצע המסך שמראים את החיים והאנרג'י של הרוג).
    מצטער על האיכות תמונה פשוט שיניתי את זה ל- GIF כדי שיעלה יותר מהר, אם אתם לא יכולים לראות אני יעלה גרסא יותר נורמלית, תודה מראש לעוזר/ים.
    נערך לאחרונה על ידי Elkalay; 27.11.2008 בשעה 15:38.

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    עושה רושם שמדובר על Drathals HUD.
    אבל יצא לי לנסות כמה בסגנון ורק ArcHUD תפס את ליבי.

הצטרף בתאריך
    15.10.2008
    א. תודה.
    ב. בלי קשר לנושא יש איזשהיא סיבה הגיונית למה wow-europe לא עובד לי?
    פשוט קיבלתי היום את ה- WOTLK (כן קצת באיחור) ואני רוצה לעדכן את החשבון אבל מסיבה כלשהיא האתר לא עובד לי.
    נערך לאחרונה על ידי Elkalay; 27.11.2008 בשעה 19:37.

הצטרף בתאריך
    15.10.2008
    אממ כבר שאלתי על אד-און אחד אז אני ישאל על עוד אחד,
    Bongos בנושא של W00ty הקישור לא עובד כי הוא כנראה ישן אז פשוט חיפשתי בונגוס ב- curse מצאתי את הגרסא העדכנית כביכול אבל היא לא בדיוק זכתה לתגובות חמות כמו שתוכלו לראות אם תקראו את התגובות.
    כמו כן בעודי חובב קריאה קראתי בערך את כל התגובות בנושא של ווטי וראיתי שמישהו אמר שהוא מעדיף את Bartender על פני בונגוס, אבל גם הגרסא החדשה שלה לא בדיוק זכתה לתגובות חמות האנשים שם טענו שכל פעם שהם נכנסים למשחק הבארים זזים ומישתנים וכל פעם צריך לסדר אותם מחדש.
    אז לשאלתי, האם למישהו כאן יש גרסא עדכנית, עובדת, נורמלית ושהוא משתמש בה של אחת מן התוכנות האלה או כל תוכנה אחרת שעושה את אותה עבודה שהוא יכול לאשר שהיא עובדת כמו שצריך, ולהביא לי קישור אם אפשר, תודה מראש.

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    בונגוס הרבה יותר נוח מBartender, לדעתי. וזה אחרי שימוש רחב בשניהם.
    מצאתי משהו שנקרא Dominos ונראה מאד דומה לבונגוס. רוצה לנסות ולדווח?
    לינק 1.
    לינק 2.

הצטרף בתאריך
    02.11.2007
    Dominos זה בדיוק כמו Bongos אחלה אדדון מאוד נוח

הרשמה