תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 56
    הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    אז לאחר צפיות ארוכות שלכם , ובקשה ממנהל הפורום . אני אקח על עצמי ואארח את שני המשחקים החשובים ביותר בטורניר . המנצח בשלב זה יזכה להתמודד בשלב הגמר על הפרס הנחשק .

אז הטורניר שלנו יחל מחר ה- 3/12 בשעה 21:00 . לפני הטורניר על כולם להיות מוכנים וזמינים בלייב . אני לא אתחיל לחפש אנשים , אך אני אמתין כמה דקות עד שהשרת יתמלא .

מספר הסיבובים הינו 9 במוד execution המוכר . המפה תהיה clocktower מתאימה למספר של שישה אנשים .

אם למישהי לא נוח היום , או השעה אז מוזמן לומר , ואנחנו נעבוד על התאמה כללית לכולם .

המשתתפים הם :

1. Asi.P - as2015
    2.JinxTZ - JinxTZ
    3. Naor1 - 180naor294
    4. Darkblood - OzYakir
    5. Splicer - idanlaz
    4shachar - RoLeX iL .6
    נערך לאחרונה על ידי Asi.P; 02.12.2008 בשעה 21:41.
    שואף לאי -שלמות .

הצטרף בתאריך
    11.10.2007
    יכול להיות שאני קונה מכשיר חדש עוד היום, יש מצב שאני איך שהוא נדחף לפה? זה לא ממש דחוף לי אני סתם רוצה לדעת אם אפש ר באיזו שהיא דרך

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    אני לא יודע בדיוק מה היה איתך , ואיפה שובצת .

אשאיר את ההחלטה להוסטים הקודמים .
    שואף לאי -שלמות .

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    ברמת העיקרון, מאחר ובאמת היית אמור להשתתף בטורניר, ולא השתתפת בגלל הנסיבות (באן), אני נוטה להגיד שזה בסדר, עם זאת, כרגע יש מס' זוגי, וחבל יהיה להרוס את זה, על כן אתה תוכל להשתתף, בתנאי שכמות המשתתפים תהיה זוגית, כלומר אם עוד מישהו יצטרף, או שמישהו יצא.

החשיבות של זוגיות המשתתפים היא חשובה מאוד בשלב הזה, משום שפה יש רק עולה אחד, ועל כן יש צורך בשוויון בין הקבוצות, שכן לקבוצה עם 3 משתתפים יהיה פוטנציאל להרוויח יותר נק' מאשר קבוצה עם 4 משתתפים (היה ואכן ישנם 7 משתתפים).

אני מציע שבינתיים נשים אותך ברשימת המתנה, מה אתה אומר?
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    11.10.2007
    אני מבין למה אתה מתכוון אבל גם ישי (לא ממש בטוח מה הכינוי שלו פה) רצה להצטרף אז זה מסתדר

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי noamav
    אני מבין למה אתה מתכוון אבל גם ישי (לא ממש בטוח מה הכינוי שלו פה) רצה להצטרף אז זה מסתדר
    אולי זה לא ישמע טוב, אבל זה נראה שאתה וישי באתם לפורום אך ורק כדי לזכות בפרס שהוא לחברי הפורום...(אם אתם מבינים את הרמז העבה שלי)

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    זה לא משנה. הטורניר היה פתוח לכולם וחלק ממנו זה למשוך משתמשים חדשים.
    הבעיה היא שהם רוצים להצטרף ישר לשלב השני וזה קצת לא הוגן כלפי חלק מהמתודדים בשלב הראשון שלא עלו וגם אלו שבשלב השני.

הצטרף בתאריך
    11.10.2007
    אהה עם כל הכבוד לך, אני בטוח שחלק גדול מאוד מהאנשים בפורום מכירים אותי, חוץ מזה זה שאני לא מגיד הרבה לא אומר שאני לא קורא, אבל זה כבר לדיון אחר...

הצטרף בתאריך
    11.10.2007
    נכתב במקור על ידי bozeman
    הבעיה היא שהם רוצים להצטרף ישר לשלב השני וזה קצת לא הוגן כלפי חלק מהמתודדים בשלב הראשון שלא עלו וגם אלו שבשלב השני.
    אני גם חשבתי על זה, תחליטו אתם

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    בשביל זה דין הציע לך להיות בהמתנה, ככה אם מישהו יבטל תחליף אותו. מצד אחד זה נותן לך צאנס, מצד שני זה לא לדפוק אחרים.

הצטרף בתאריך
    10.09.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי bozeman
    אם להגיד את האמת, נועם גם ככה היה עובר השלב הראשון לא משנה באיזה בית הוא היה משובץ...

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אם שמתם לב, אני בעד שקיפות מלאה והוגנות. אני חושב שלהיות בהמתנה זה הוגן כלפי כולם

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    אני חושב שאם מביאים לפה את אלוף גירס כדי שיקח את הפרס אפילו שהוא לא ממש בקהילה, זה משהו לא הוגן

הצטרף בתאריך
    11.10.2007
    א. זה סתם הגזמות, יש ישראלים הרבה יותר טובים ממני...
    ב. אם הטורניר פתוח לכולם ברמת העיקרון כל אחד יכול להצטרף, מה גם שעידן עושה ממני מה שאני לא באמת, הוא סתם כתב את זה כי הוא חבר שלי.
    ג. תקרא את תגובה 8 שוב...

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    הוא אלוף גירס? לא ידעתי שהיתה תחרות רשמית.
    חוץ מזה, הוא נמצא בפורום לא? אז הוא כן חלק מהקהילה.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    29.09.2008
    אם אפשר ביום שני או רביעי כי בימים האחרים אני תפוס

הצטרף בתאריך
    11.10.2007
    אגב, כצופה מהצד נראה שאני מתלהב ושחצן, אז אממ, אני לא התחלתי את כל הסיפור הזה סתם כדי שלא יחשבו אני יודע מה..

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי noamav
    אגב, כצופה מהצד נראה שאני מתלהב ושחצן, אז אממ, אני לא התחלתי את כל הסיפור הזה סתם כדי שלא יחשבו אני יודע מה..
    לא אמרתי ולא חשבתי שאתה מתלהב או שחצן.
    פשוט לפי דעתי זה כמו שבמשחק גמר גביע המדינה בכדורגל, אחת הקבוצות תביא את מסי למשחק אחד בשביל לזכות בגביע ואז הוא יחזור חזרה...

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    השאלה אם הוא ישאר, נראה לי שהוא נהנה פה. ואני מקווה שהוא ימשיך להיות פה.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    בכל מקרה, השאלה לא עומדת בפני דיון, שכן קבענו שהוא נכנס לרשימת ההמתנה, והוא קיבל את זה.

רועי, אני מודע לכך שאתה חושש למיקומך אם נועם ישחק, אבל קח בחשבון שהוא לא עשה דבר אחד פסול עד עכשיו (חוץ מהדבר שהביא אותו לקבל באן, כאשר בגלל זה הוא כנראה לא עלה ישירות לגמר, או נכנס ישירות לסיבוב הזה), ועל כן אני לא רואה סיבה אחת לא לתת לו את הצ'אנס הזה. על כל פנים:

לא לשכוח לאשר הגעה אנשים!
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הרשמה