תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    טוב שמתי לב שלא הרבה משתמשים בזה למרות שפרסמתי את הדברים האלה לפחות 3 פעמים בפורום וחבל כי זה יכול להוסיף המון למגמת ההשתפרות של השחקנים פה -

כל הקבצים נמצאים בחבילה הזאת -

http://www.overclock.net/attachments...orndog2003.zip

פשוט תתקינו אותה לאיזה תקייה ותחפשו שם.

1. Accelfix - ב-WINDOWS יש תאוצה של העכבר בתור ברירת מחדל וצריך לערוך את ה-INI בשביל להוריד אותה, התאוצה הזאת מתבטאת גם במשחקים ומאוד מפריעה ליציבות של העכבר ובעיקר לדיוק ולעצירה במהלך סיבובים מהירים, התוכנה הזאת מבטלת טוטאלית את התאוצה.

במידה ויש לכם תאוצה ( כלומר אתם צריכים להפעיל את ה-TWEAK בשביל לבטל אותה ) יופיע לכם -

Mouse Acceleration is currently ENABLED.

do you wish to disable mouse acceleration?

תבחרו YES ותעשו ריסט למחשב בשביל שהשינויים יכנסו לתוקף.

2. usbmrs11 - התוכנה משפרת את קצב הרענון של העכבר שלכם ביחס ל-PORT USB שאליו הוא מחובר. קצב הרענון הרגיל הוא בד"כ 125HZ בעכברים ישנים, 250HZ בחלקם. עם עכברים חדשים כמו DEATHADDER אפשר לשנות את קצב הרענון דרך ה-DRIVER לכן לא צריך להשתמש בתוכנה הזאת, אבל ברב העכברים לא קיימת אפשרות. עם התוכנה תוכלו לבחור קצבי רענון של 250/500/1000 כאשר כמובן כמה שיותר גבוה יותר טוב.

תלחצו על הקובץ ואז תבחרו Patch בשביל להפעיל. התוכנה תשאל אותכם 3 פעמים ותעלה בקצב הרענון אחרי כל פעם שתקליקו NO עד שתגיע ל-1000HZ ואז תעשו YES ( אם כי כמובן אפשר גם לבחור 500HZ או כל קצב רענון אחר בתוכנה ).

תוודאו רק שהעכבר שלכם אכן מחובר דרך USB ולא PS/2.

3. Mouse_fix - זה בעקרון עושה את אותה הפעולה של Accelfix אבל ה-Accelfix מומלץ יותר כי לחלק מהאנשים ה-Mouse_fix לא עובד וה-Accelfix לכולם.

4. Mouserate - בודק את קצב הרענון של העכבר שלכם כרגע. אתם צריכים להזיז את העכבר במהירות ובאינטנסיביות בשביל לראות בערך על כמה HZ העכבר זז, אם לא שיניתם את ה-HZ באמצעות usbmrs11 אתם אומרים לראות קצב בין 100-125HZ. כמובן שאתם גם יכולים לבדוק אם ה-usbmrs11 patch עובד כשתפעילו את התוכנה הזאת אחרי שתעשו את הפאטצ' ל-1000HZ ותבדקו אם קצב הרענון אכן גדל.

NOTE - כל הטוויקים האלה עובדים רק על WINDOWS XP, ולא עובדים על WINDOWS XP SP3 שנועל את הגישה לקבצי מערכת.

HF

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    עיר
    חיפה
    תודה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    זה ממש טוב שזה מרוכז במקום אחד, תודה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    מי שרוצה לויסטה הרגע מצאתי:
    http://forum.overclock3d.net/showthread.php?t=8561

אני אנסה במחשב שלי מאוחר יותר ואתן חוות דעת לגבי איך זה עזר או לא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    כן יש לי 3 מתוך ה-4 זה יפה באמת שזה מרוכז.
    תודע :]
    - - - -
    לפניות , שאלות , הצעות : [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.05.2008
    עיר
    צפת
    אתה יודע כשאני מוריד תוכנות כאלה ודומות זה נראה לי שהם ממש ידפקו לי את העבר וכל המחשב... אני מעדיף להשאיר את הדברים שיש לי על המחשב כמו שהטבע יתכוון ולא אחרת...
    בעל Xbox 360 - לשעבר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    תעשה מה שבזין שלך..

התוכנות האלה לא מסוגלות לדפוק לך תמחשב גם אם אתה הבנאדם הכי מטומטם בעולם, ואם אתה מעדיף להשאיר דברים כמו שהטבע התכוון למה אתה משתמש במחשב בכלל? לך תצוד אנטילופות ערום ביערות בברזיל ותדליק אש עם אבני צור O_o

אתה מדבר שטויות, אין פה בכלל שום סיכון, אבל כמו שאמרתי החלטה שלך.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    תמיד יש סיכון.
    אל תשכח שאתה מתעסק פה עם דרייברים, חומרה, הגדרות מערכת ומה לא...

וכדאי גם לציין ששיפור הPOLLING RATE מביא ירידה בFPS שמורגשת בעיקר במחשבים חלשים.

זה לא מתאים לכל אחד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2007
    עיר
    פתח תקווה OWNESSS
    תודה אחוני .
    מנהל קהילת Guild Wars, לפניות : [email protected]

שתף ב-Google+

הרשמה