תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    15.04.2008
    עיר
    מצפה רמון
    בתור אחד שהחליף ניקים 121324324 פעם אתם לא תדעו מי אני הייתי בתקופה הזאת אני פרשתי מCS אבל יש לי מלא דברים מהתקופה של 3dv נעלה לכם קצת זכרונות?
    מסיבת סוכות של 3Dv לחגיגת הפרידה מ1.5!!!

התאריך : 10/10/03
    תחילת המסיבה: 18:00
    תחילת הטורנירים: 21:00-20:00

המקום: קיבוץ העוגן!!!!!

המטרה: מסיבת סוכות , אחרונה לפרדה מ1.5!
    האירוע: יחולק ל2 טורנירים גדולים , האחד רגיל , והשני הוא של הקבוצות המפסידות. לכל אחד יש סיכוי , אם נפלת במשחקים , אתה עדיין יכול להתחרות נגד הקבוצה שתגיע למקום ראשון ולקחת את הפרס הגדול.

15.05:[NR]נגדDNA!ב 18:30[פרטים]15.05:[EnD]נגד[ON]ב 20:00[פרטים]מחר:[amb]נגד[HG]ב 19:00[פרטים]מחר:[X5]נגד[NR]ב 20:00[פרטים]מחר:eXcנגד[-ED-]ב 21:00[פרטים]מחרתיים:[DW]נגד[LINE]ב 18:00[פרטים]מחרתיים:eSr.MSIנגדFatality >ב 20:00[פרטים]מחרתיים:Sky!נגד[EnD]ב 21:00[פרטים]21.05:DNA!נגד[X5]ב 18:00[פרטים]21.05:DNA!נגדins.cs|ב 19:00[פרטים]

הפרסים: קלאן מנצח - 2000 שקל
    קלאן שני - 1000 שקל
    קלאן שלישי - 500 שקל

סיכום: חובה להגיע , על מנת לזכות מקום ראשון.

יעדים : קיום המסיבה הגדולה ביותר שהייתה במדינה. במסיבות הקודמות שלנו , הגיעו 300 שחקנים , לכל מסיבה. ב22 אנחנו מצפים לפחות ל400 שחקנים.

בתאריך ה10.10, ביום שישי של חג סוכות! , תתקיים מסיבת רשת של 3dv.
    המסיבה תתקיים בחדר האוכל של הקיבוץ , ואני לא חושב שיש מישהו שלא מכיר את המקום o;
    עקב המעבר מגני התערוכה , לקיבוץ העוגן , המחיר כניסה יורד מ60 ל50 ! חשוב ביותר אל תשכחו!

אוכל יהיה במקום - כמו תמיד , נקנקיות , והמון המון שתיה. (המחירים נשארים אותם מחירים גם לגבי האוכל. )

אבטחה - במקום יסתובבו מינימום של 3 אנשים עם אקדחים , על מנת לשמור על האירוע , כמו כן , לגבי גניבות , יש לנו תמונות של 5 גנבים , חלקם לא הוזמנו למסיבה , וחלקם לא יודעים שאנחנו יודעים עליהם. במידה ואתם קוראים את המסמך הזה , אל תעשו שטויות , יש לנו תמונות שלכם , ואתם תהיו הראשונים שנעצור אותם ונבדוק את החפצים האישיים שלכם במידה ותתבצע גניבה.

לבאים למסיבה בפעם הראשונה , חשוב לציין , שעליכם להביא עמכם מחשב הכולל מסך , מארז , מקלדת , עכבר , פאד (אם ברשותכם) וכמובן כרטיס רשת בתוך המחשב. חשוב ביותר לזכור ולהביא את הכבלים למחשב המספקים לו חשמל + כבל רשת באורך של מטר לכל הפחות (לא מוצלב) , אך , אין צורך להביא כבלים מאריכים , או מפצלים לחשמל.

נשמח לראותכם במסיבה , ועוד נשמח יותר , לתת לכם את הפרס הראשון , ולהכריז בקול רם , שאתם הקבוצה הטובה ביותר בארץ.

* החברה אינה אחראית לכל ציוד שנגנב עקב רשלנות וחוסר אחריות.

שלכם תמיד ,
    צוות Game-Freak.CSL.3Dv

השני :
    CS.co.il
    זוהי תחילת דרכו של האתר!
    אנו עושים כל שביכולתנו לסיים את האתר בהקדם האפשרי, לכן מספר לינקים לא יעבדו, אך בכל זאת אפשר להתחבר ולהרשם לאתר ולליגה,
    אז רשמו עצמכם ואת קבוצותכם. ואנו נדאג לשאר.
    כרגע צוות האתר הוא:
    WildCounter, Night Rider, Mhz, Neut, Enigma,
    ואני, אתם מוזמנים בכל זמן לשלוח אי מייל או הודעה ואפילו להציק לנו באיי סי קיו לכל בעיה שלא תהיה.
    נשמח לעמוד לרשותכם.
    צוות האתר.

עד פה להיום יש לי כמה דברים לעשות בבצפר אז אני עף ביי תבלו.

"Mientras yo sea entrenador de este equipo, saldremos a atacar en cada partido."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.11.2008
    יפההההה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.02.2008
    gj ^^
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.06.2008
    נחמד
    #overpower!

ביתר ירושלים לעולם לא תצעדי לבד!
    מ1936 ולתמיד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2007
    פשש ישן אחושרמוטה .. כל ההכבוד אחי
    http://web.archive.org/web/*/http://vgames.co.il
    חחחח איזה מכוער פעם היה VGAMES ... תדפדפו קצת ותראו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.10.2008
    GJ

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.06.2007
    rofl rafil rafol
    nightdrEam is BACK ?
    אם לא שותים לא נוהגים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.08.2008
    מה היה פעם ומה יש היום.. תאמת הייתי מעדיף שיהיה לאן ברמה של מה שהיה פעם, (לא רמה של שחקנים אלא איכות הלאן) שלמרות שפעם האיכות הייתה פחות טובה, היה יותר כיף..
    היום הכל בהגזמות כבר עושים הכל כדי שאנשים יבואו :O
    שתף ב-Google+

הרשמה