תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 27
    הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    חיפה
    שלום רב,

הדיון הינו מעודכן ל- 23/11.

נתבשר על השינוי הסופי:
    באליפות ישראל ב-CS כמו בשנה שעברה שלב ראשון שלב בתים והחל משלב השני הטורניר יתפלג ל-2 טורנירים בצורה הבאה:
    • 2 הקבוצות אשר יסיימו ב-2 המקומות הראשונים בבית (1,2) יעפילו לטורניר Pro נוקאווט
    • 2 הקבוצות אשר יסיימו ב-2 המקומות התחתונים בבית (3,4) יעפילו לטורניר Adv נוקאווט

חלוקת הפרסים באליפות ישראל ב-CS, קבוצות, Pro:
    1. מקום ראשון: 2500 ש"ח
    2. מקום שני: 1500 ש"ח
    3. מקום שלישי: 1000 ש"ח
    4. מקום רביעי: 500 ש"ח
    חלוקת הפרסים באליפות ישראל ב-CS, קבוצות, Adv:
    1. מקום ראשון: 800 ש"ח
    2. מקום שני: 600 ש"ח
    3. מקום שלישי: 400 ש"ח
    חלוקת הפרסים באליפות ישראל ב-CS יחידים:
    1. מקום ראשון: 400 ש"ח
    2. מקום שני: 200 ש"ח
    3. מקום שלישי: 100 ש"ח
    סה"כ פרסים: 8000 ש"ח.

מבנה הטורניר המפורט וכן חוקי הטורניר יפורסמו במהלך היומיים הקרובים, השארו מעודכנים!

בברכה,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.05.2007
    עיר
    תלמי יחיאל
    יש השקעה !

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.11.2007
    NICEE השקעה 101%

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.06.2008
    אני חייב להגיד ממש כל הכבוד..!!!
    כל הכבוד לקהילה הזאת שעושה הכל מעל ומעבר...!!!

אני רוצה להוסיף עוד משהו ולהקדים תרופה למכה..
    כל אלה שהולכים לרשום פה פרסים מעפנים וכדומה או "אני במקום GLC הייתי מודיע שלא הייתי מגיע" או דברים דומים ששמעתי מאנשים...
    אם יש לכם בעיה כלשהיא אתם מוזמנים לא לבוא ולא לקחת חלק בשום פעילות...
    האנשים פה לא חייבים לנו כלום ובטח שלא לאף אחד ממכם ובלי שום קשר לפי דעתי הפרסים ממש מכובדים ואין שום מקום לערעור...
    הם מארגנים בשבילכם כל שנה לאן מטורף ועוד המון פעילויות וזה מה שאתם רושמים...
    ממש בושה אז תעשו טובה ואו שתגידו מה שצריך להגיד או שאל תגידו כלום...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.07.2008
    מקווה שישתפר בלאן הבא..
    (רק לפני איזה שבועים דיברתם על טורניר הESL והWCG ורציתם שהרמה של הקהילה תגיע לרמות ההם - איך הם יגיעו בלי השקעה מבחוץ?)
    ,We get bananas like a room full of apes"
    "This shit is bananas B-A-N-A-N-A-S

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    עיר
    ירושלים
    בהצלחה למשתתפים יש למה לצפות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2007
    "newtype", מצד אחד אתה אומר אנחנו הקהילה הכי פעילה והכי פורחת בויגיימז.
    מצד שני יש לנו רק אחד מתוך שלושה לאדרים שיש בו משחקים פעילים בכל שעות היום.
    אנחנו פותחים דיון שתגיבו בפורום כדי שיראו שאנחנו באמת קהילה פורחת שיש בה משתתפים אבל גם את זה קשה לכם לעשות.

מצד אחד אתם רוצים את הטוב ביותר, פרסים מטורפים בשווי עשרות אלפי שקלים, ומצד שני אתם שוכחים שיש כזה דבר בארץ שנקרא מיתון.
    לצערי אני לא רואה היום קהילה רצינית בישראל למשחק נוכחי שנותנת פרסים בשווי עשרות אלפי שקלים.
    אז נכון אתם באים ומשלמים אך אל תשכחו כי ההוצאות שלנו גדולות מאוד וכן בלאן הזה אנחנו שוב לא נצא ברווח.
    אתם חושבים שאנחנו לא רוצים פרסים יותר גדולים? אתם חושבים שאנחנו לא רוצים לקדם את הקהילה?
    אם אתם באים בגישה הזאת אולי בכלל לא שווה לעשות את הדברים האלה, אולי באמת לא שווה להקים לאנים, איפה כל אלה שקפצו לפני 10 חודשים בערך ואמרו תעשו לאנים עם פרסים קטנים העיקר שיהיו לאנים?
    אני אישית הולך לבוא ללאן הזה ואני הולך להנות.
    אתם לא רוצים לבוא ללאן? זאת החלטה שלכם בלבד.

שבוע טוב.
    תהא.נשמתורורהצרורחיים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    כפר סבא שליטה (:
    נכתב במקור על ידי Niqusem
    "newtype", מצד אחד אתה אומר אנחנו הקהילה הכי פעילה והכי פורחת בויגיימז.
    מצד שני יש לנו רק אחד מתוך שלושה לאדרים שיש בו משחקים פעילים בכל שעות היום.
    אנחנו פותחים דיון שתגיבו בפורום כדי שיראו שאנחנו באמת קהילה פורחת שיש בה משתתפים אבל גם את זה קשה לכם לעשות.

מצד אחד אתם רוצים את הטוב ביותר, פרסים מטורפים בשווי עשרות אלפי שקלים, ומצד שני אתם שוכחים שיש כזה דבר בארץ שנקרא מיתון.
    לצערי אני לא רואה היום קהילה רצינית בישראל למשחק נוכחי שנותנת פרסים בשווי עשרות אלפי שקלים.
    אז נכון אתם באים ומשלמים אך אל תשכחו כי ההוצאות שלנו גדולות מאוד וכן בלאן הזה אנחנו שוב לא נצא ברווח.
    אתם חושבים שאנחנו לא רוצים פרסים יותר גדולים? אתם חושבים שאנחנו לא רוצים לקדם את הקהילה?
    אם אתם באים בגישה הזאת אולי בכלל לא שווה לעשות את הדברים האלה, אולי באמת לא שווה להקים לאנים, איפה כל אלה שקפצו לפני 10 חודשים בערך ואמרו תעשו לאנים עם פרסים קטנים העיקר שיהיו לאנים?
    אני אישית הולך לבוא ללאן הזה ואני הולך להנות.
    אתם לא רוצים לבוא ללאן? זאת החלטה שלכם בלבד.

שבוע טוב.

רוב רובם של אלו שאמרו את העניין הזה של העיקר לאן עם פרסים קטנים, לא היו עדיין בלאן ולא הבינו מה זה אומר.
    מצטער רוני, אבל לאן מתחיל בכיף ונגמר בעייפות ובאפס כוחות. בין כל משחק צריך לחכות בערך שעה, לפעמים גם יותר. השיעמום מתחיל לחגוג באיזשהו שלב, וצריך שלפחות יהיה שווה לסבול את זה. מה אתה חושב, שלאן כזה אתה כל היום מסתובב צחוקים וכו'?..אתה מוצא את עצמך הרבה פעמים נמצא מחוץ למתחם שותה בקבוק קולה ולא יודע מה אתה עושה עם עצמך, הרי המשחק עוד שעה וחצי. ואז אתה מסתובב רואה אחרים משחקים ומתפוצץ משיעמום, סתם שתדע כדרך אגב.

כמו שאמרתי בתגובה שנמחקה לי, הייתי במקומכם מוסיף את הפרסים של מקומות 1-3 בסולם תחתון לפרסים של 1-3 בסולם עליון ומבטל את התחתון + מחזיר את מקום 5, אבל זו רק דעתי.
    בברכה,
    צחי 'Aqura' ברדה
    http://www.sk-gaming.com/member/_Aqura

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Aqura
    כמו שאמרתי בתגובה שנמחקה לי, הייתי במקומכם מוסיף את הפרסים של מקומות 1-3 בסולם תחתון לפרסים של 1-3 בסולם עליון ומבטל את התחתון + מחזיר את מקום 5, אבל זו רק דעתי.
    אני מעוניין לתת הזדמנות גם לקבוצות יותר חלשות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2007
    לגבי הפרסים זה מה שהוחלט בין ניר לניצן, אם אתה חושב שיש לך דרך טובה יותר לפרסים שלח מייל לניצן.
    בלאן יש לך עשרות עמדות PS/psp/xbox ועוד דברים מה משעמם בזה, גם אם משעמם לך אתה תמיד יכול לצאת החוצה עם החברים שלך מהקבוצה ולשבת, לדבר, להנות, לשתות ולחזור למשחק שלכם.
    באמת צחי אתה טוחן פה מים, הלאנים נועדו בשבילכם [הקהילה] ובאמת שאתם לא מנצלים אותם כמו שצריך.
    תאמין לי שאם לא הייתי עובד בלאן הנוכחי לא הייתי חושב פעמיים והייתי מוצא איזו קבוצה לשחק איתה שם.

נ.ב
    בלאן אתה יכול לשחק PU/mixs/public בין המשחקים שלכם.
    בין היתר יש את מה שרשמתי למעלה.
    תהא.נשמתורורהצרורחיים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    רחובות
    רוני אם היית רואה את התגובה שלי ביוניט 101
    אני דווקא מסכים עם הפרסים ומבין שיש יותר משחקים משנה שעברה ויש צורך לחלק את הפרסים ..
    וגם זה שיש למקום רביעי פרס זה מעולה..
    אבל רוני, למי שלא מבין פשוט תמשיך להגיב ואל תמחק.. תגיב אותה תגובה כמו רובוט,אם יש צורך.
    רק ערן יכול לנצח אותך בCS בלי מחשב!
    ©Synox
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    כפר סבא שליטה (:
    נכתב במקור על ידי wsT
    אני מעוניין לתת הזדמנות גם לקבוצות יותר חלשות.
    פרס למקום ה5 זה נותן מוטיבציה לקבוצות חלשות יותר.
    והסולם התחתון לא פתר את הבעיה שהיתה קודם, שהיו תלונות על הפרסים של מקומות 1-3. ככה שאולי הוספתם משהו נחמד לטורניר, אבל לא פתרתם את הבעיה והמחלוקת שהיתה ביניכם לבין הקהילה קודם.

לא שאתם חייבים לפתור אותה, אבל אתם אמורים לשאוף לעשות את זה לא? o:
    אתם חושבים שאנחנו בחיים לא נסתפק במה שיש, ואתם באים בגישה כזו וזה לא נכון. אם הפרס היה כמו הלאן שעבר או קצת יותר, לא היו פה וויכוחים. אבל יצאתם בהצהרות שהלאן הזה יהיה פי 2 מכל דבר שהיה בלאן הקודם, ובנתיים לא רואה הבדל משמעותי..א

בהצלחה בכל מקרה, יהיה תותח :]
    בברכה,
    צחי 'Aqura' ברדה
    http://www.sk-gaming.com/member/_Aqura

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2007
    נכתב במקור על ידי Anarchist
    רוני אם היית רואה את התגובה שלי ביוניט 101
    אני דווקא מסכים עם הפרסים ומבין שיש יותר משחקים משנה שעברה ויש צורך לחלק את הפרסים ..
    וגם זה שיש למקום רביעי פרס זה מעולה..
    אבל רוני, למי שלא מבין פשוט תמשיך להגיב ואל תמחק.. תגיב אותה תגובה כמו רובוט,אם יש צורך.
    אם היית מכיר אותי באמת היית יודע שאני לעולם לא מוחק תגובות של אנשים
    תהא.נשמתורורהצרורחיים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2007
    נכתב במקור על ידי Aqura
    יהיה תותח :]
    אין ספק
    תהא.נשמתורורהצרורחיים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.02.2007
    עיר
    תל אביב
    איפה השינוי ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.05.2008
    מקווה שהפעם יהיו מספיק שולחנות ולא נשב כמו סרדינים דבוקים אחד לשני פאד על פאד מקלדת על מקלדת

יוצא בקרוב - בינתיים רק כאלה שקבלו Beta-Key יכולים לשחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.01.2007
    נכתב במקור על ידי flipp3r
    מקווה שהפעם יהיו מספיק שולחנות ולא נשב כמו סרדינים דבוקים אחד לשני פאד על פאד מקלדת על מקלדת
    צודק ! שמעו תעשו שיהיה מקום לכל בנאדם איפה שהוא יושב.. כל פעם יושבים אחד על השני מקלדת על פאד של שחקן אחר כל מיני דברים כאלה .. זה מציק... פרסים נחמדים קצת מוזר שבלאן אתם עושים פרסים יותר נמוכים מאשר ממה שיש באונליין לא חשבתם על זה? בכל זאת אני מאמין שיהיה כיף בהצלחה =]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.03.2008
    סוף סוף
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2007
    בהצלחההה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.07.2008
    GL ב PRO כבר יודעים מי יקח