תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 16 מ 16
    הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו
    אנליסטים אנליסטים משווים בין שני השלטים של שתי הפלטפורמות
    במשך השנים השלטים של שני הפלטפורמות השתנו לPS3 יש את הדולשוק 3 ולX360 יש עיצוב חדש מהדור הקודם שלו.

נעשה השווה בין השלטים של שני הפלטפורמות.
    מבחינה מידות

שני השלטים של PS3 הדולשוק 3 והשלט של הX360 דיי דומים מבחינה מידה. המידות של שניהם הם 6X3.5X2 אינ'ץ. ויש שאורמים שהשלט של X360 גדול יותר מהשלט של PS3 וזה לא נכון.

מבחינת משחקי מכות

מבחינה משחקי מכות כגון Street Fighter ,Tekken וSoul Calibur נדרש מאתנו שימוש בD-PAD שזה דורש דיוק בשביל המהלכים במשחקים כאלה . וכאשר אנו שמים לב לD-PAD של השלטים של PS3 אל X360 אנו נשים לב ששניהם מעט שונים.
    בX360 הD-PAD דיי קשה לבצע מהלך בגלל מיקומו.

ולעומת זאת הD-PAD של PS3 הינו ממקום יותר טוב ,וקל יותר לבצע מהלכים במשחקי מכות
    למרות שזה נראה כאילו הD-PAD הוא 4 כפתורים .
    אז מבחינה משחקי מכות השלט של PS3 יותר נוח.

מבחינה משחקי מרוצים
    מבחינה משחקי מרוצים נדרש מאתנו שליטה האצה והאטה . אבל מבחינה האצה והאטה הינו החלק החשוב ביותר במשחק.

רוב שחקני מרוצי המכוניות מכירים את כפתורי האצה והאטה בשני השלטים שזה גם בPS3 וגם

בX360. וכפי שאתם רואים שסוני רצתה שכפתורי L2 וR2 יתאמו יותר לפדלים של רכב , שאתם מרגישים את הלחץ כאשר אתם לוחצים על הדוושה.ולעומת זאת בX360 הכפתורים שם עם קפיץ אחד שזה דומה להדק של אקדח ,לחיצה אחת ואתה טס ואין התנגדות בחזרה.
    מבחינה תיאורטית השלט של PS3נראה יותר טוב על ניר ,אבל מבחינה ביצוע פחות טוב.
    עקב הגברת ההתנגדות של הלחצנים השחקנים יתעייפו להחזיק את הכפתורים למשך זמן רב.
    ולחיצה ארוכה בשלט של X360 פחות מעייפת . אז מבחינה משחקי מרוצים השלט של X360 יותר טוב כאן.

מבחינה משחקי ירי ממבט ראשון
    מבחינה זו ישנה אזור מת שזה אזור מסביב לכפתורים האנלוגים ,שזה אומר רווח בין שני האנלוגים (הכפתורים העגולים) ,למשל לX360 יש מרווח דיי גדול בין שניהם ,אבל גם לPS3 יש מרווח וזה מקשה על המשחקיות מעט ,ואתם בטח שואלים מה זה קשור?, ובכן הקשר הוא דיוק ,עם אזור מת יותר גדול דורש ממכם לזוז ולדייק יותר וזה מקשה עליכם , וכמו כן יש לשלט של PS3 תגובה יותר מהירה ,שזה דיי מדמה את תגובת העכבר במחשב.

ולבסוף ישנם שני סוגים של תלות במשחקים האלו האחד הוא רפלקס מהר של השחקן והשני התגובה של השלט ומבחינה תגובה השלט של PS3 מגיבה יותר מהר.

לסיכום

לשני השלטים יש חסרונות ויתרונות , אלא אם אתה רגיש ואתם לא שמים לב .וידוע שזה לא יסגור כלום חלקכם יגידו שהשלט שלכם יותר טוב וחלכם לא יסכימו, אבל הנה לכם מעט מיידע שתדעו

מקור הכתבה

הצטרף בתאריך
    23.01.2008
    עיר
    תל אביב
    תודה על הכתבה.
    אבל מה בעצם הם אומרים איזה שלט יוחתר טוב?

תאמינו או לא מצאתי את זאתי בגוגל

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    שכחת לציין שלושה דברים:
    1) זו לא כתבה של אנליסט (analyst) אלא ניתוח (analysis)

2) מי שמשווה בין שני השלטים הוא לא שום איש מקצוע, אלא כתב באתר gamer.blorge - פאנבוי מוטה של הPS3 (כתבות אחרות באתר לדוגמא: "גירס 2 לX360 - סתם עוד shooter", "רסיסטנס 2 - ככל הנראה הFPS הטוב ביותר של 2008", "מה סוני צריכה לעשות מבחינת שיווק בשביל שהPS3 ילחם בX360 והWII", "סוני צריכה להתאחד בשביל להביס את הX360".

3) הכתב שהשווה את השלטים וטוען שהם באותו גודל לא מבין את ההבדל הבסיסי בין שטח (שאותו הוא כביכול מדד) לבין נפח (שיש לחפצים תלת מימדיים... כמו שלטים). השלט של הX360 יותר גדול כי יש לו יותר נפח.

4) הכתב שהשווה את השלטים פשוט טיפש. לצערי אין מלה אחרת בשביל לתאר את זה.
    מספיק לשמוע את השטות שלו על "dead zone" (אגב, אני חושב שלא תרגמת את ההסבר שלו נכון: כשהוא הסביר על deadzone הוא התכוון לעיגול האדום על האנלוג בציור שעליו נח האגודל) בשביל להבין כמה הוא לא מבין מהחיים שלו.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    עיר
    חדרה
    נכתב במקור על ידי gulmer
    שכחת לציין שלושה דברים:

2) מי שמשווה בין שני השלטים הוא לא שום איש מקצוע, אלא כתב באתר gamer.blorge - פאנבוי מוטה של הPS3 (כתבות אחרות באתר לדוגמא: "גירס 2 לX360 - סתם עוד shooter", "רסיסטנס 2 - ככל הנראה הFPS הטוב ביותר של 2008", "מה סוני צריכה לעשות מבחינת שיווק בשביל שהPS3 ילחם בX360 והWII", "סוני צריכה להתאחד בשביל להביס את הX360".

3) הכתב שהשווה את השלטים וטוען שהם באותו גודל לא מבין את ההבדל הבסיסי בין שטח (שאותו הוא כביכול מדד) לבין נפח (שיש לחפצים תלת מימדיים... כמו שלטים). השלט של הX360 יותר גדול כי יש לו יותר נפח.

מספיק לשמוע את השטות שלו על "dead zone" (אגב, אני חושב שלא תרגמת את ההסבר שלו נכון: כשהוא הסביר על deadzone הוא התכוון לעיגול האדום על האנלוג בציור שעליו נח האגודל) בשביל להבין כמה הוא לא מבין מהחיים שלו.

חבר אתה חופר!

שים לב שכל תגובה של משיהו שהסוני 3 יותר טוב אתה חופר שהxbox יותר טוב אז אתה הפאן בוי הכי גדול פה כבר נמאס לקרוא תתגובות שלך שתוק קצת
    Pontiac Solstice 2008 Cabriolet

הצטרף בתאריך
    07.03.2008
    נכתב במקור על ידי gulmer
    שכחת לציין שלושה דברים:

LOL

אתה פשוט מצחיק...
    אתה קורא לו פאנבויי בעוד שאתה עכשיו עוד פעם מנסה להגן על הקונסולה הכל-כך יקרה שלך וזה אדוני נקרא פאנבויי ואין מילה אחרת מלתאר את זה.
    זה אנליסט השווה את זה, ומה שכתוב פה נכון וצודק, לחבר שלי יש XBOX360 ולי PS3, השלט של הPS3 פשוט יותר נוח, גם בFPS, גם במכות וגם בעוד ז'אנרים, אפילו שיש לו XBOX360 הוא אומר שהשלט של הPS3 יותר נוח.

אני בספק אם בכלל ניסתה להשתמש בשני השלטים...כי אתה מדבר שטויות.

הצטרף בתאריך
    15.08.2008
    יש בכלל הבדל בין השלט של 2 ל3?

נכתב במקור על ידי VCCR
    רק בR2 ובL2,ובהיותו ללא חוט כמובן...

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    מי שכתב את הכתבה הוא באמת די אידיוט.

כמו שגולמר אמר לחפצים תלת מימדיים יש נפח והנפח של השלט של ה360 יותר גדול.

הכתב באמת פאנבויי של PS3 אם כתבות כמו "גירס 2 הוא סתם עוד שוטר"

בקיצור אפשר להתרגל לשתי השלטים ואז זה לא סיפור כזה גדול
    15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    רמת השרון
    לא כזה אכפת לי, אני אוהב את שני השלטים, למרות שיש לי רק PS3.
    צריך איזה שניה וחצי להתרגל ואז זה מרגיש אותו דבר.

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    נכתב במקור על ידי VCCR
    בטח שיש,הג'ויסטיק של הPS3 קל יותר הוא אלחוטי ומוטען ע"י USB שמתחבר לPS3 (שזה עדיף על בטריות רגילות לXBOX ד"א) ויש לו חיישני תנועה ויש לו את כפתור הHOME שדרכו אתה יכול לעצור את המשחק ולהיכנסס לדף הראשי של הPS3 ולשלוח הודעות וכו'

הצטרף בתאריך
    28.10.2007
    לטעמי השלט של הבוקס הרבה הרבה יותר נוח וכיף למשחק!

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    איך אתם מגיבים ככה אל גולמר?
    הוא בינתיים הבנאדם הכי פחות פאנבוי של X360 מהקהילה הזאת...

it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain
    [IMG]http://www.********rcards.net/trophy/a/maplelr.png[/IMG]

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי LielZ
    חבר אתה חופר!

שים לב שכל תגובה של משיהו שהסוני 3 יותר טוב אתה חופר שהxbox יותר טוב אז אתה הפאן בוי הכי גדול פה כבר נמאס לקרוא תתגובות שלך שתוק קצת
    איוש באמת, עכשיו אנשים פה מקטרים על זה שאני מתקן טעויות? חבר, אתה בוכה!

אם היית טורח לקרוא את התגובה לפני שהיית שולח אחת בעצמך היית רואה שלא כתבתי פה בכלל שהשלט של הX360 טוב יותר (היו לנו כבר מספיק דיונים כאלו בפורומים), אלא שהמקור של הכתבה הזו הוא של איזה בלוגר פאנבוי שלא מבין מהחיים שלו (אבל כן יודע איך למשוך קוראים עם כותרות שימשכו תגובות מהגולשים בN4G).

נכתב במקור על ידי vogE
    LOL
    אתה פשוט מצחיק...
    אתה קורא לו פאנבויי בעוד שאתה עכשיו עוד פעם מנסה להגן על הקונסולה הכל-כך יקרה שלך וזה אדוני נקרא פאנבויי ואין מילה אחרת מלתאר את זה.
    זה אנליסט השווה את זה, ומה שכתוב פה נכון וצודק, לחבר שלי יש XBOX360 ולי PS3, השלט של הPS3 פשוט יותר נוח, גם בFPS, גם במכות וגם בעוד ז'אנרים, אפילו שיש לו XBOX360 הוא אומר שהשלט של הPS3 יותר נוח.
    אני בספק אם בכלל ניסתה להשתמש בשני השלטים...כי אתה מדבר שטויות.
    vogE, גם לך יש אפס יכולת בהבנת הנקרא - תקרא שוב ותבין שלא הגנתי פה על שום קונסולה בתגובה שלי.
    אז אני מצטער, אבל הפאנבוי האמיתי פה הוא אתה - ואתה אשכרה טורח לסמן את עצמך ככזה: אתה טורח כל הזמן להביא שטויות ממקורות באנגלית שאתה אפילו לא מצליח להבין, ואז לטעון כל מיני דברים מגוחכים שאף אחד מעולם לא אמר (כמו הטענה שלך על RA3 ואיך הוא יהיה ב-1080P בPS3).
    אין לי מילים אחרות לתאר את זה, אבל אם אתה עדיין חושב ש"אנליסט" כתב את ההשוואה הזו אחרי שהסברתי פה את ההבדל בין שתי המילים אז יש לך בעיה קשה בהבנה.

בכל מקרה, אני אחזתי שלטים של PS1, של PS2 ולאחרונה גם של PS3 - בטוח יותר ממה שאתה אחזת שלט של X360 במהלך החיים שלך (ואני בספק אם באמת החזקת שלט כזה מחוץ לחנות של באג או אופיס דיפו). למעשה, אחזתי שלטים של קרוב ל-20 קונסולות שונות במהלך החיים שלי, ואני מניח שאני מכיר את התחום קצת יותר טוב ממך.
    אבל בניגוד ליומרנות שלך (שטיפוסית למגיב הממוצע בפורומים של גיימר שלא מבין מהחיים שלו), אני אפילו לא באתי לדיון הזה להתווכח על איזה קונסולה מתאימה יותר לאיזה סוג משחק (יש לנו כבר מספיק דיונים בשביל זה) אלא רק בשביל להעיר את תשומת הלב לזה שהכתבה נלקחה מאתר דיי פאנבויאי ומכתב לא אינטיליגנט במיוחד, אז צריך להתייחס לזה בערבון מוגבל.

נ.ב
    הקונסולה שלי לא כל כך יקרה. אפשר להשיג אותה היום ב200$...
    נערך לאחרונה על ידי Mur'gul; 24.11.2008 בשעה 17:43.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו
    אבקש לשמור על שפה נקיה אנחנו סה"כ בני אדם ולכל אחד מותר לטעות
    וכמו כן זהו פורם בשביל דיונים <_<

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    ליד ראש העין
    מצחיק אותי שאתם יורדים על גולמר, בעוד הוא בתחום הגיימינג יותר זמן מכולכם.
    הוא לא פאנבויי, והוא לא מנסה להגן ה 360, הוא מציג דעה אובייקטיבית, מביא עובדות ומתקן את הכתב.

הצטרף בתאריך
    27.09.2008
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי לורץ 2 הראשון
    רק בR2 ובL2,ובהיותו ללא חוט כמובן...
    חחח
    אחי מה עם sixaxis

הרשמה