תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: האם גיא ראוי לאדמין

מדרגים
37. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • כן

17 45.95%
  • לא

20 54.05%
123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 124
    הצטרף בתאריך
    04.03.2007
    יום טוב

"ותעשה לך מלחמה בזלדון רב"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    חח לקחת את זה קשה :\
    אבל אני זורם איתך.
    - - - -
    לפניות , שאלות , הצעות : [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    אוי כמה שאתה עלוב..

במידה ותומר לא ינעל את זה, אני אשמח אם כל מי שיצביע לא יהיה מספיק גבר בשביל לתת גם סיבות מנומקות ומבוססות ללמה לא צריך להיות לי אדמין, כי ברור לי שכל האנשים שלא מחבבים אותי בקהילה הזאת ינצלו את הסקר הזה בשביל להצביע נגדי למרות שאין להם שום סיבה מוצדקת לעשות את זה. הם פשוט יוכלו להתחמק מההסבר ולשחק אותה ראש קטן להצביע "לא" שישרת את האינטרסים שלהם נגדי וזה הכל.

הבעיה שהסקר הזה אמור להיות על התפקוד שלי בתור אדמין ולא על אם אנשים מסויימים מחבבים אותי או לא, אני לא חושב שיש כאן מישהו אחד שבאמת חושב שאני מנצל את האדמין שלי לרעה ויצביע בתמים נגדי כי הוא חושב שאני חרא אדמין.
    נערך לאחרונה על ידי R9naldo; 23.11.2008 בשעה 02:33.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    גיא אני אשמח לדעת אם יש תלונות לגביך.
    לאו דוקא בסקר.
    עד עכשיו עמדת במשימה
    - - - -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    בשביל זה צריך סקר? כבר הסברתי למה אני חושב שדיון משוב יתאים יותר מאיזה סקר חד משמעי של כן או לא.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    אגב שניצל גם אני אוהב אותך... ואת שאר קלאן TL שיבואו בהמוניהם להצביע נגדי כי הם רגילים לעשות שטויות בשרתים בלי שאף אחד יגיד להם כלום.

אבל כמובן שאין לכם ביצים לבוא ולנמק למה אני לא ראוי

אגב כשאמרתי "אנשים שלא מחבבים אותי" התכוונתי בעיקר ל-TL, חבל שהם חצי קהילה.
    נערך לאחרונה על ידי R9naldo; 23.11.2008 בשעה 02:42.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    בסדר.
    מן הסתם אשמח לדעת כל הצבעה ללא ראוי מהי הסיבה.
    לידיעתכם לי יש את האפשרות לצפות בהצבעות :]
    - - - -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.02.2008
    נכתב במקור על ידי R9naldo
    אגב שניצל גם אני אוהב אותך... ואת שאר קלאן TL שיבואו בהמוניהם להצביע נגדי כי הם רגילים לעשות שטויות בשרתים בלי שאף אחד יגיד להם כלום.

אבל כמובן שאין לכם ביצים לבוא ולנמק למה אני לא ראוי

אגב כשאמרתי "אנשים שלא מחבבים אותי" התכוונתי בעיקר ל-TL, חבל שהם חצי קהילה.
    לא הייתי מודע לזה שאני או הקלאן שלי הבענו דעה בנושא, אבל למען האמת הבעיה שלנו היא לא איתך אז אני לא ממש מבין על מה אתה מדבר.

NEW TL 2004 Server - 80.179.149.54:7777 (all mods + tons of maps)
    NEW TL 99 Server - 212.143.230.120:6666 (MultiMOD + RA)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    לא מצביע, לדעתי גיא מגיע לו לנהל הוא תורם ומשקיע אבל כן צריך לרסן את עצמו מידי פעם.
    לאומת זאת תומר אני חושב שעליך לקבוע חוקים יותר קשוחים בנוגע להתנהלות בשרת, ברגע שיש חוקים ברורים של אסור לקלל וזה אומר שברגע שמנהל רואה שזה יוצא משליטה ולא סתם בגדר צחוקים אז הוא מטפל בזה, אסור פייק-ניק או להתחזות לשחקן אחר (משום מה קורה הרבה בזמן האחרון) וכמובן חובה לכבד את דעת ובקשת המנהל - אם הוא מבקש שתעבור קבוצה אז תעבור, אם הוא מבקש שתשים RN אז כושילאמוק תשים!
    אז ברגע שיש חוקים ברורים יש יותר סדר, אין סיבות לגיא להתעצבן כי אסור לו להביא קיק למי שיוצא משליטה ואנשים לא יצאו משליטה כי ידעו מה יגיע להם במידה וכן יעשו בעיות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    אם כבר מזכירים אדמינים, קוף החליט אתמול שלא לטעמו לשחק Assault, אחרי שהיה רוב שבחר בזה, ופשוט עשה FORCE :|

"ובתוך הדפים של הזמן שאבד, אנשים נגמרים ברגע אחד"
    09/03/2008 - 06/02/1953
    Väkivalta!

Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.03.2007
    מספיק נימוק של "אתה יוצר אווירה לא נעימה פה בשרתים" כדי להוריד לך את האדמין.

הסקר הוא חסוי כי יש אנשים שמעדיפים שלא יידעו מה הם בוחרים..

תראו פתאום כמה אתם מפחדים מהתוצאות. טומי אמרת לי משהו נכון? לא צריך לשמוע פה כל אחד מה הסיבה שלו, אם יש הצבעה ללא בטח ובטח שיש סיבה לכך..

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.03.2007
    אתה יודע גיא גם בנוסף לכל מדהים איך אתה נלחם על האדמין הזה כשכל מה שאתה רוצה זה לעשות סדר בשרת, לטפל בFN..

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    כרמי יוסף
    עידן,
    1- זה היה 4-4
    2-היו 10 שחקנים בשרת ולא כולם שמו לב בכלל שיש הצבעה
    3-בכל מקרה אתה צודק לא הייתי צריך לעשות את זה. לא צריך להתבכיין על זה שבועיים עכשיו.

גיא,
    בחרתי שלא מגיע לך להיות אדמין.
    ביקשת שנפרט אז אני אפרט, אבל אל תענה לי בבקשה במגילות, או בכלל.

שתבין שביום שחזרתי לקהילה, קצת התבלבלתי בין הכינויים והכל, וחשבתי שאתה, Vicouz, זה עומר. שזה אחד האנשים שהכי אהבתי בקהילה וגם יצא לנו להפגש. וראיתי את ההתנהלות וחשבתי לעצמי בונא איזה באסה איך הוא הפך לכזה מעאפן שמקלל ואף אחד לא יכול להגיד לידו מילה וישר קיק ובאן ובום טראח.
    (אגב, לאחרונה גם ליד טומי כל מי שכותב לו EZE NUB מקבל ישר קיק, שזה חבל)

אז סתם שתדע שבחודש הראשון בערך בשרתים עד שראיתי את עומר והכל התחבר לי מחדש, הלכתי נגד בנאדם שאני יכול להחשיב כחבר. וגם אחרי שהבנתי שאתה זה לא הוא, לא היה לי מושג מי אתה.

מאז עבר הרבה ואני פשוט לא אוהב את ההתנהלות שלך כאדמין, לא צריך להכנס למקרים ספציפיים זה די מיותר. אבל את המשחקי כח שלך תעשה במקום אחר.
    שבוע טוב לכולם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    גל

תביא לי דוגמה אחת שנתתי קיק לא מוצדק, דוגמה אחת שהשתמשתי באדמין שלי לרעה ( מה שאתה אגב עשית אתמול כשעשית FORCE מ-AS ל-TAM, כהיו אם אני לא טועה קבוצות של 4על4 ל-AS )

מספיק לדבר באוויר וללכת סחור סחור, אתה אומר שאני מקלל? תראה לי איפה קיללתי מישהו רק כי אני יכול וברמה כזאת שאני באמת יפריע להנאה שלו מהמשחק. אם אני מקלל אז זה בעיקר אנשים שלא אכפת להם שאני מקלל אותם ומנגד לא אכפת לי שהם מקללים אותי בחזרה, ואם לא אז כמו שאמרתי זה חלק מהמשחק, כל עד אני לא משתמש באדמין שלי נגדם אני לא יודע מה הבעיה בזה. אתה אומר שכל מי שאומר לי משהו מקבל קיק? תביא לזה הוכחה אחת שסתם חיפשתי לתת למישהו קיק ואני מצידי מעכשיו מפסיק להיות אדמין. אתה פשוט לא יכול לתת דוגמה כזאת, עובדה.

אנימגוס, אתה יודע מה באמת מדהים? שבתור אחד שאמר שלא אכפת לו יותר מהמשחק הזה וכמעט ולא משחק, איך אתה נלחם שלי לא יהיה אדמין ורק אחרי שתומר הוריד לך את האדמין שהיה לך, יא עלוב נפש.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    גיא תנסה לא לתקוף.
    תן לאנשים להבין שאתה שונה.
    תפסיק להלחם ולהתגונן
    נערך לאחרונה על ידי Tommy; 23.11.2008 בשעה 12:49.
    - - - -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    מה קשור שונה עשית אותי איזה יצור.

אבל הבנאדם פשוט סתם מדבר באוויר, שיתן ביסוס אחד או הוכחה אחת לדברים שהוא אומר. ביינתים אפילו הוא משתמש באדמין שלו לרעה יותר ממני ( כמו שאמרתי אתמול הוא עשה פורס ל-TAM עם 8 אנשים בשרת אחרי שהמוד עבר בהצבעה ), ואחרי זה הוא בא ומדבר איתי על "משחקי כוח" ועל זה שהוא חשב שאני עומר שאין לי מושג מה הקשר בכלל..

שידבר לעניין.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.02.2008
    היות ואף אחד לא מוכן לפתוח את הפה שלו אז הינה בבקשה,
    אני אומר לך את זה דוגרי, אני לא מקלל אותך או בא אלייך בטענות, את הטענות שלי אני משאיר לאנשים אחרים.

מי כמוך יודע שאף פעם לא היה לך אדמין בשרתי 99, כי אף אחד לא סמך עלייך.
    אתה יודע גיא, יש את האנשים שטובים בדבר כלשהו, אולי יש להם את היכולת, אולי הם חורשים על הדבר הרבה זמן אבל בשורה התחתונה, הם טובים במשהו.
    אני לוקח אותך כדוגמא, זה די ברור שאתה שחקן טוב מאוד, ואפילו מצויין בUT. אבל רמת המשחק שלך היא לא מדד לאם אתה צריך להיות אדמין.
    יש את האנשים שמרוב שהם טובים במשהו, הם הופכים לשחצנים וברמה מסויימת בלתי נסתבלים. עכשיו, אני מודה, אני לא שחקן כל כך טוב בUT, אבל ברגע שאתה נכנס לשרת, האווירה הולכת ונהיית מדכאת.
    עכשיו אני שואל את עצמי למה?
    למה ב99 שגם לא הייתי שחקן טוב ולירון היה קורע אותי על האפס, למה נהנתי לשחק איתו ואני לא נהנה לשחק איתך?
    התשובה היא פשוטה מאוד, כי אתה בן אדם שחצן. אתה בן אדם שרוצה להשוויץ שהוא הכי טוב, בן אדם שלא כיף לשחק איתו בשרת.
    בתגובה לזה גיא, אתה יכול לרשום את התגובה הרגילה שלך, "ידביל, ינוב וכל מני דברים"
    או שאתה יכול לקחת את מה שרשמתי ברצינות.
    אין לי צורך עכשיו לתאר לך מקרים שבהם השתמשת באדמין שלא בלא צודק, כי יש לי כמה וכמה. כבר חרשנו על כולם, ולרשום אותם אין לי בעיה.
    אני יכול באותו אופן להגיד לך שלא באתי אל תומר בטענות למה הוא לקח רק ל2 TL אדמינים שלא עשו דבר רע בלי בכלל לפנות אליהם. יותר מזה, אני יכול להגיד לך שמעט מאוד מהפעמים ששיחקתי השתמשתי באדמין. אני לא איזה ילד קטן שרודף אחרי אדמין. אני משחק עם חברים שלי כדי להנות נטו.
    בין אם זה קוף או מידס או כל אחד אחר, ברגע שהם עושים סדר בשרתים, אין לי שום בעיה, וכמו שלא ביקשתי מתומר עד היום אדמין, אני לא אבקש.

אדמין בשרת ובכלל זה מישהו שאנשים צריכים לכבד אותו וגם לאהוב אותה בצורה כלשהי. אתה מפגין עודף של ביטחון עצמי שגובל שחצנות רק כי אתה שחקן טוב, אבל בשביל להיות אדמין, אתה קודם כל צריך להיות בן אדם נעים. ומצטער להגיד לך, עם כל ההכרות שלי איתך אתה לא אותו בן אדם שמתאים לתפקיד.
    עכשיו כמו שאמרתי מקודם, אתה יכול לקרוא את זה, לבוא אלינו, לדבר איתנו לישר הדורים ואולי באמת הכל יסתדר. בסופו של דבר אנחנו רוצים להנות מהמשחק, וכן, תחרותיות זה חלק מהחוויה, אבל שזה גובל ב"שיט הוא נכנס בוא נצא" משהו פה לא בסדר.

מצטער אם פה ושם שכחתי אותיות, מהקלדת שלי היא הכי לא נוחה בעולם וזה נועד אך ורק לגיא ואני בטוח שהוא יבין.
    נערך לאחרונה על ידי Moshee; 23.11.2008 בשעה 14:50.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    משה, כל מה שאתה אומר היה תקף לכל התקופה שלי ביוטי99 לפחות עם אנשים מסויימים שלא היו החברים הקרובים שלי, וגם לתקופה גדולה מיוטי2004, אני מודה. בתקופה שלי ביוטי99 לא ביקשתי מאף אחד אדמין, לא התיימרתי להיות אחד מאלה שתהיה להם אחריות בקהילה על משהו, ולהפך אני מודה שהייתי אחד מהפרובלמטורים אבל מצד שני גם אתה והחבורה שלך הייתם כאלה, רק שלך היה אדמין ולי לא.

העניין הוא שמאז שיש לי אדמין אני כן התבגרתי ואני משתדל שלא לנהוג בשחצנות או לקלל כל מי שהורג אותי. מתי בפעם האחרונה אני אמרתי לך משהו שהרגת אותי בשרת? תזכיר לי פעם אחת, אתה לא משחק כל כך הרבה זמן יוטי2004 ואני בטוח שלא יהיה לך קשה להזכר. אתה טוען שהאווירה בשרת נהיית מדכאת כשאני נכנס? אולי מבחינתך אולי מבחינת לירון, אבל יש מצד שני גם הרבה אנשים שנהנים לשחק איתי ואין לך זכות לדבר במקומם. בכלל, אני בקושי משחק בזמן האחרון גם כשאני נמצא בשרת אני בספקייט אז על מה אתה מדבר בכלל? ועוד בתור מישהו שכל מה שהוא עושה בשרת זה רק לנסות לעצבן את שאר השחקנים עם המשחק הגועלי שלו. אני חושב שהרבה יותר אנשים מעדיפים לשחק איתי מאשר שיקפצו עליהם 4 שחקני TL עם מיניגן שיושבים ביחד בטימספיק ומשחקים כל משחק FREON כאילו זה אליפות העולם, אבל לא בטוח..

מתי בפעם האחרונה קראתי למישהו נוב או קיללתי מישהו ברמה כזאת שעברה את גבול הטעם הטוב? אני זוכר שפעם הייתי עושה את זה הרבה, בחודשים האחרונים פשוט לא.

וכמו שאמרתי אתה אומר שיש לך דוגמאות והוכחות מהזמן האחרון אתה מוזמן להביא אותם לפה.

האופי שלי בכלל לא קשור לדיון. אני מתנהג לאנשים שונים כפי שהם מתנהגים אליי, אני יכול להיות הכי סבבה והכי חרא, בסה"כ אני חושב שעם רב הקהילה אני יותר מבסדר כרגע גם עם אנשים שלפני כמה חודשים הייתי רב איתם נונסטופ בשרת בפורום ובכל מקום אפשרי. אבל אנשים כמוך וכמו אנימגוס שמנצלים כל הזדמנות בשביל להתסיס את כולם נגדי, אני פשוט לא רואה אותכם.

דבר תכלס לגבי התפקוד שלי בתור אדמין. אני עושה משהו שאני לא צריך לעשות? אני פוגע באיזשהי צורה בחווית המשחק שלך או של כל שחקן אחר בשרת? אני עושה את העבודה שלי כמו שצריך, אולי משתמש באדמין קצת יותר מאנשים אחרים אבל כל עוד אני לא משתמש בזה לרעה מה אכפת לך בכלל? כואב לך שכל פעם שאני נכנס לשרת אני עושה ADMINLOGIN? כואב לך שאני יושב בספקייט ואומר לאנשים לעבור קבוצות כשאני רואה שהקבוצות לא מאוזנות? כי זה בערך הדבר היחיד שאני עושה בזמן האחרון, כמובן זה ולהעיף אותך ואת משה על הפייקניקים שאתם עושים לאנשים.

בסופו של דבר אנחנו רוצים להנות מהמשחק, וכן, תחרותיות זה חלק מהחוויה, אבל שזה גובל ב"שיט הוא נכנס בוא נצא" משהו פה לא בסדר
    ROFL

משה אתה מצחיק. כל פעם שאני נכנס לשרת עד שאני נכנס אתם נכנסים שנייה אחת אחרי, אני לא יודע אם זה צירוף מקרים או שאתם סתם משחקים הרבה אבל ההפך הוא הנכון ממה שרשמת עכשיו. לא קרה פעם אחת שנכנסתי לשרת ואתה או לירון יצאתם בתגובה אז אל תמכור לי תחרא הזה בבקשה ממך.

כשלירון אחיך היקר אומר משפט כמו "עשיתי את העבודה שלי" אחרי שאני מבקש מאוראל שיבוא לשחק איתי 99 כי משעמם ב-2004, אני חושב שזה קצת סותר את הדברים שאתה אומר עכשיו. נראה שהמטרה שאתה ואחיך עשיתם לעצמכם במשחק הזה היא מעבר ללעצבן את שאר השחקנים לעצבן בעיקר אותי, ואם המשפט הזה הוא לא הוכחה מספיק טובה אז כמובן שאחרי כל פעם שאתם הורגים אותי אתם מקפידים לעשות את אחד הבינדים המציקים שלכם שמאוד תורמים לאווירה הטובה בשרת.

אתם כמו יתושים, מציקים לכולם ואפחד לא סובל אותכם. אני חושב שיש לי הרבה יותר כבוד מצד השחקנים בקהילה שלא שייכים לקלאן TL מאשר ממך ומלירון במיוחד, אך גם משאר קלאן TL שנגרר אחריכם.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.03.2007
    נכתב במקור על ידי Moshee
    היות ואף אחד לא מוכן לפתוח את הפה שלו אז הינה בבקשה,
    אני אומר לך את זה דוגרי, אני לא מקלל אותך או בא אלייך בטענות, את הטענות שלי אני משאיר לאנשים אחרים.

מי כמוך יודע שאף פעם לא היה לך אדמין בשרתי 99, כי אף אחד לא סמך עלייך.
    אתה יודע גיא, יש את האנשים שטובים בדבר כלשהו, אולי יש להם את היכולת, אולי הם חורשים על הדבר הרבה זמן אבל בשורה התחתונה, הם טובים במשהו.
    אני לוקח אותך כדוגמא, זה די ברור שאתה שחקן טוב מאוד, ואפילו מצויין בUT. אבל רמת המשחק שלך היא לא מדד לאם אתה צריך להיות אדמין.
    יש את האנשים שמרוב שהם טובים במשהו, הם הופכים לשחצנים וברמה מסויימת בלתי נסתבלים. עכשיו, אני מודה, אני לא שחקן כל כך טוב בUT, אבל ברגע שאתה נכנס לשרת, האווירה הולכת ונהיית מדכאת.
    עכשיו אני שואל את עצמי למה?
    למה ב99 שגם לא הייתי שחקן טוב ולירון היה קורע אותי על האפס, למה נהנתי לשחק איתו ואני לא נהנה לשחק איתך?
    התשובה היא פשוטה מאוד, כי אתה בן אדם שחצן. אתה בן אדם שרוצה להשוויץ שהוא הכי טוב, בן אדם שלא כיף לשחק איתו בשרת.
    בתגובה לזה גיא, אתה יכול לרשום את התגובה הרגילה שלך, "ידביל, ינוב וכל מני דברים"
    או שאתה יכול לקחת את מה שרשמתי ברצינות.
    אין לי צורך עכשיו לתאר לך מקרים שבהם השתמשת באדמין שלא בלא צודק, כי יש לי כמה וכמה. כבר חרשנו על כולם, ולרשום אותם אין לי בעיה.
    אני יכול באותו אופן להגיד לך שלא באתי אל תומר בטענות למה הוא לקח רק ל2 TL אדמינים שלא עשו דבר רע בלי בכלל לפנות אליהם. יותר מזה, אני יכול להגיד לך שמעט מאוד מהפעמים ששיחקתי השתמשתי באדמין. אני לא איזה ילד קטן שרודף אחרי אדמין. אני משחק עם חברים שלי כדי להנות נטו.
    בין אם זה קוף או מידס או כל אחד אחר, ברגע שהם עושים סדר בשרתים, אין לי שום בעיה, וכמו שלא ביקשתי מתומר עד היום אדמין, אני לא אבקש.

אדמין בשרת ובכלל זה מישהו שאנשים צריכים לכבד אותו וגם לאהוב אותה בצורה כלשהי. אתה מפגין עודף של ביטחון עצמי שגובל שחצנות רק כי אתה שחקן טוב, אבל בשביל להיות אדמין, אתה קודם כל צריך להיות בן אדם נעים. ומצטער להגיד לך, עם כל ההכרות שלי איתך אתה לא אותו בן אדם שמתאים לתפקיד.
    עכשיו כמו שאמרתי מקודם, אתה יכול לקרוא את זה, לבוא אלינו, לדבר איתנו לישר הדורים ואולי באמת הכל יסתדר. בסופו של דבר אנחנו רוצים להנות מהמשחק, וכן, תחרותיות זה חלק מהחוויה, אבל שזה גובל ב"שיט הוא נכנס בוא נצא" משהו פה לא בסדר.

מצטער אם פה ושם שכחתי אותיות, מהקלדת שלי היא הכי לא נוחה בעולם וזה נועד אך ורק לגיא ואני בטוח שהוא יבין.

נוטה להסכים,קשה לי להאמין שמשהו השתנה בחצי שנה שלא נגעתי במשחק.
    Animangus to BK
    "ולידיעתך אני כמעט אף פעם לא נרדם לפני 12 (כשיש לימודים), אז יאללה סתום ת'פה"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    לא נגעת במשחק חצי שנה ואתה נוטה להסכים כי? על סמך מה?

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הרשמה