תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    10.06.2008
    טוב אז לא נגעתי מלא זמן בפוטושופ ועיצבתי פה איזה משהו חדש
    אני אהבתי את הקטע שהמברשות קצת נוגעות בדמות תביעו את דעתכם

נערך לאחרונה על ידי _FaKe_; 22.11.2008 בשעה 23:22.
    Server - Vgames DeathMatch
    Clan - LorD || Nick - FaKe[S] || LeveL - 18 || Admin LeveL - 11
    Server - Vgames DeathMatch
    גם אני שמעתי את Amit_B

הצטרף בתאריך
    31.10.2007
    1. ממש יפה אהבתי רק תוריד את הירוק הזה מעל הראש של הדמות.

2. המסגרת קצת מכוערת :X וזה גם הורס את הקרדיט..

3. הניק יצא חתוך, אבל המסגרת ממש יפה.

הצטרף בתאריך
    03.04.2008
    עיר
    רעננה
    החתיחות הירוקות ממש הרסו... זה היה נראה כמו אש בלי זה... אם תכל להסיר אותם זה יהיה יפה....
    אני מציע לך לעבודות כאלו לעשות את המסגרת בשוליים התחתונות והעליונות יותר רכבות כמו בחתימה של ספארקו....
    בכללי עבודה ממש ממש יפה
    בכיר ב GTA לשעבר

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    חתימה טובה בכללי, אבל כמובן טעון שיפור.

הדמות נראה מתוחה, אתה יודע שאי אפשר להגדיל כי זה פוגע באיכות וצריך בזמן ההקטנה ללחוץ על שיפט כדי לשמור על פרופורציה?
    יש דברים ירוקים ואדומים שממש מוסיפים ע"י הפרת אחידות אבל בולטים מדי, תמרח או תטשטש אותם לתוך הרקע בעדינות.
    הניק שלך הוא יותר מדי, כתב 12 בצבע לבן על אוברלי היה עושה את העבודה בלי קווים ובלי שטויות, ככול שהניק יותר מגונדר כך יותר קשה לו להשתלב.
    כמו כן אתה צריך להוסיף תאורה, הגוונים של הצבעים מבחינת בהירות וכהות אחידים מדי, ואין שום מיקוד על הדמות, אז תחשיך את איזור ה"פריפריה" ותשאיר באור את איזור הדמות.
    כמו כן כדי שהיה יותר מעניין ויותר ממוקד על הדמות תוסיף אלמנטים באזור שלה, כמו קליפינג מסק לצורות וקטוריות או מה שפה יותר יתאים זה כול מני מריחות ו"פיצוצונים" P: לא יודע איך להסביר את זה אבל כמו אלמנטים של תאורה שיעופו ברחבי החתימה, C4D ומריחות של מברשות רכות בהירות שנמצאות על קולור דודג' או על לייטן.

הטקסטורה ברקע מעולה, גם לא אחיד מדי, גם משתלב וגם יש תחושה מתאימה של פיצוץ.
    הדמות והרקע זה הרוב פה, לכן רקע טוב עושה הרבה, כמו כן הדמות משתלבת טוב לרקע וזה גם מצויין, חבל שהיא מתוחה.

הרשמה