תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 26
    הצטרף בתאריך
    06.02.2008
    קיצר משעמם לי טילים
    רשמתי משפטים שאין להם משמעות והם מסובכים בכל מיני דברים מפגרים..
    אני רשמתי הכל.
    בחיאת תיקראו זה קצת ארוך אבל נחמד ^^

אתמול התחברתי לאתר שאליו מתחברים כאלה שמתחברים לאתרים מחוברים לרשת מחוברת אחת שבחברה אחת מחוברת מחברים אותה לחיבור חיבורי שמחובר עם חיבור מחובר אחר שמחובר לחיבורים של הלקוחות בבית.

אתמול ישנתי שינה משונה כי ישנתי שינה משונה שישנים אותה רק במיטה שיושנים בה אנשים משונים שיושנים בשינה משונה בשניה שהם ישנים הם משתנים וכבר לא ישנים שינה משונה לשניה.

אתמול אכלתי אוכל אכיל שאוכלים אותו באוכל האוס והאוכל היה אכיל ואכל אותו גם אוכל אוכל אחר שאכל אוכל לידי והוא אכל את אותו אוכל שאכלתי באוכל האוס שאכלתי בו.

אתמול סימנתי סימון על מסומן שסומן על כביש מסומן בסימון מסומן של סימון מסומן של חברה שמסמנת סימונים מסומנים על כבישים מסומנים בסימונים מסומנים שאף אחד לא מבין אותם.

אתמול עפתי למקום מעופף שעפים אליו מעופפים שעפים מעוף מעופף ורחוק ועפתי למקום רחוק שעפים אליו עם מעופפים לא ידועים והם עפים במעוף מעופי והם מעופפים תוך כדי התעופה המעופפת שלהם.

(הבא זה סתם המצאתי - וזה לא נכון !)
    אתמול עישנתי משו מעושן שעושן במקום של מעשנים שעישנו עישונים מוזרים ומעושנים והעישון של אחד המשענים שם עשה לי רע בפה כי הרחתי תעישון המעושן של המעשנים שעישנו בפינת ישיבה של המעשנים מענשים. xD

אתמול פירסמתי פרסום מפורסם והפירסום פורסם בכל אתר פרסום מפורסם שמפורסם ברשת המפורסמת שמפרסמים בה מפורסמים.

אתמול חלמתי חלום חולמני וחלמתי בחלום החולמני שיש לי חלום יותר מחולמן מהחלום שאני חולם והחלון היה חלום מאוד יפה וחלמתי את החלום החולמני הזה במשך כל הלילה.

מקודם הבאתי דברים מובאים שמביאים אותם בתוך דברים מובאים שמביאים אותם אנשי מביא שמביאים דברים מובאים ממקומות שמביאים אליהם דברים מובאים שמתבאיים (WTF) במקום אחר.

אתמול לקחתי משהו שלוקחים מחנות לקיחות גדולה ולקחתי משהו שנלקח ע"י והלקוחה גם רצתה ללקוח את הנלקח הנ"ל אבל לקחתי אותו לפני הלקוחה כי זה היה קל לקחת את הלקיחה הזאת כי לקחת דבר כזה מלקוח זה כמו לקחת מחנות לקיחות של לקוחות.

יש לי משחק משוחק שמשחקים בו שחקנים ואז המשחק משוחק ע"י כמה שחקנים שמשחקים משחק אחד משוחק שיש בו הרבה משתתפים שמשחקים במשחק המשוחק שמשחקים בו שחקנים משוחקים שמשחקים ביחד עד שמשעמם להם אבל הם משחקים עוד משחקים והם פותחים משחקיה מיוחדת למשחקים של שחקנים.

אתמול הלכתי למקום שהולכים בו הולכים אבל ההולך שהלך לידי הלך מהר יותר מהולך שני שהלך ליד ההולך הראשון שהלך לידי אבל הולך שלישי שעבר ליד ההולך הראשון שהלך ליד ההולך השני שהלך הליכה מהירה כמו הליכה של אחד שהולך כבר הליכה ממושכת של כמה שעות הליכה.

קניתי דבר קנייתי שקונים אותו בחנות קניות קנויה בקניון הקניוני אבל הקניה שלי הייתה קניה מוזרה כי קניתי דבר שקונים אותו בקניה של קניות רבות וקניות רבות קונים רק כשהולכים לחנות קניות גדולה כמו החנות קניות שהלכתי אליה כדי לקנות חפץ שקונים אותו בקניה קנייתית בקניון בקניה (LOL)

דיברתי עם חבר דיבורים שמדברים על דברים שונים ואת הדברים המדוברים שדיברנו עליהם בד"כ מדברים עם עוד אנשים מדברים ביחד עד שהדיבור כבר נהיה פחות מדובר ואין דברים מדוברים לדבר עליהם ואז מתחילים לדבר על דברים מדוברים שרק דברנים מפגרים מדברים עליהם.

היום גלשתי באינטרנט שגולשים בו גולשים גולשתיים שגולשים באתרים של גולשים שגולשים בו גולשי יש והגולשי ים האלה גם גולשים באתרי גלישה באינטרנט כמו גולשים באינטרנט שגולשים באתרים שונים שקשורים לגלישה.

עכשיו אני כותב משהו שכותבים אותו בכתיבה מהירה וצריך לדעת איך לכתוב את הכתב הזה כי הוא כתוב בצורה כתובה שכותבים אותה בן אדם שחופר עם כתיבה ואותיות כתובות שכותבים אותן בעזרה מכונת כתיבה

לפני כמה ימים שלחתי בשליחה מהירה בעזרת שליח ששלח את השליחה המהירה שלי למקום שאילו נשלח השליחה שלי והשליח בדרך נתן את מה ששלחתי לשליח אחר ששלח לשליח אחר את מה ששלחתי כדי שהשליחה תגיע יותר מהר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.08.2008
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.08.2007
    O.o

ומה שהכי עצוב... שקראתי הכל XD

חח משעמם לך טילים אהה?
    xDDDD
    Take it easy bro
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.06.2008
    אשכרה משעמם לך חחחחח P:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2007
    ahi yeled misken
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    נראה לי שזה כבר מעבר לשיעמום אחי אתה צריך טיפול..
    ד"ר פיל או משהו
    טיפ של אלופים " אתה מתחיל הכי מהר שלך..ולאט לאט אתה מגביר "
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2008
    חח השיעמומם הורג אותך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.05.2008
    hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhhhhhhhhh
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.08.2008
    עיר
    naharia
    אתה אחד המשועממים תיצה מהבית אם משעמם לך
    http://www.sk-gaming.com/member/jenosis

"תן חיוך הכול לטובה
    "
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.10.2008
    ממש אבל ממש משעמם לך אה?
    Imperial
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי Xploit
    O.o

ומה שהכי עצוב... שקראתי הכל XD

חח משעמם לך טילים אהה?
    xDDDD
    חחח באמת עצובבב
    וואי טל ימשועמםםםם רק אל תגיד לי שאתה רשמתה את זה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.02.2008
    באמא שלי שרשמתי את זה XD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.06.2007
    עיר
    אריאל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.06.2008
    you are boring :/
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.05.2008
    הסתבכתי קצתת...:\
    Nobody is Perfect!! . Im Nobody

לפניות: [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.02.2008
    נכתב במקור על ידי Dusk
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.04.2008
    עיר
    ירושלים
    משעמם לך אה :\
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.02.2008
    יואו כאילו רשמתי באשכול שהיה לי משעמם עכשיו כל בן אדם שני רושם משעמם לך אה? :<
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.07.2008
    עיר
    נתניה
    איזה ילדדדד חסר חייייםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם אתה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.04.2008
    טל אין לך טלויזיה משחקים ? משהו ?
    אמאא :|
    הסוכן של קופיקו בע"מ.