תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    סביר להניח שכולם כאן כבר יודעים על מה שעומד להתרחש בעוד 33 יום ו20 דקות (לא אני לא סופר יש טיימר כבר שבועיים מעל הלוגו של VGAMES).

אליפות ישראל במשחקי מחשב חנוכה 2008

הרשימה העדכנית כוללת שלל תחרויות

Counter-Strike:Sourc
    Team Fortress 2
    Call Of Duty 4
    Enemy-Territory

תחרויות יחידים:
    Counter-Strike 1.6
    Counter-Strile: Source
    Unreal Tournament 2004
    Halo 2
    America's Army
    WarCraft 3
    TrackMania Nations
    FIFA
    Pro Evolution Soccer
    תחרות יופי למחשבים (מודינג)
    אליפות ישראל בהמהרה (Overcloking)
    תחרות טריוויה / שאלות הגיון: מי גאון של אינטל?
    בשנה שעברה ערכנו גם לקראת סיום (ב18:30 אם אני זוכר נכון) מפגש קהילה ותחרות הילו 3 (שהפרס הייה COD4 אך הוא נגנב או משהו כזה).

אם שאולים אותי גם ההיענות וגם הסדר והגיבוש הייה הכי טוב אצלנו מכל הקהילות

אז קודם כל אני מקווה שהרבה מאוד אנשים יבואו ללאן כי זה באמת חוויה מיוחדת ודבר שני שגם כל הפרצופים הלא מוכרים והמוכרים יבואו למפגש שאני מאמין שחנן ודין ואיתן יעזרו לארגן (כן אני מפיל את זה עליכם).

דבר שני הוא כזה:
    הילו 3 תמיד הייה ויהיה הסמל של ה-360 ולכן לרוב הייה טורנירים של הילו 3
    אבל עם זאת לקהילה שלנו יש הרבה שחקני גירס ועכשיו עם שחרורו של גירס 2 הרבה מאוד ישמחו לשחק בטורניר גירס 2 כנ"ל שהוא לאט לאט הופך לפנים חדשות של האקס בוקס
    כמובן שיש עוד משחקים שאנשים ירצו שיערך בהם טורנירים רישמיים

הבעיה היא שאין לנו ספונסרים שיתנו גב כלכלי לפרסים (מספיק עולה לאתר ויגימס השכרת המקום,עובדים,טלוויזיות,מערכות ועוד ועוד ואני די בטוח שהם מפסידים מהעיניין)

אז אם אנחנו רוצים בתור קהילה שיהיה טורניר רישמי ונושא פרסים אז לא צריך להשאיר את העומס והלחץ על חנן או דין או איתן.

אז בתור שאלה כללית הייתה מוכן לתרום 10 שקלים בשביל להשתתף בטורנירים (ולא משנה איזה כרגע)

אם למישהו יש רעיון או משהו לתרום אז אפשר להתחיל מהיום ולא לחכות עד הרגעים האחרונים

הצטרף בתאריך
    12.05.2007
    עיר
    פתח תקווה
    אני נרשם בטוח...
    אבל אני בעד כל מיני משחקים ולא רק טורניר HALO3

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עיר
    נתניה
    אני נרשם

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    חברים התבלבלתם, אם יורשה לי לומר. זה לא ת'רד הרשמות.
    אף אחד גם לא אמר שיש מפגש (אבל בינינו...).
    הבעייה בכל המשחקים שהם לא היילו בלאן, זה שאי אפשר 4 מאותה קונסולה.

למה למה למה?! למה בחרתי בשם כל כך מפגר לגיימרטאג ועוד שילמתי עליו 50 דולר למה?! אין לזה שום משמעות! "נצח חי"... מה לעזאזל?! מה הייתי חייב להשתמש בinfinity כי זאת מילה מגניבה?! לא הייתי יכול לוותר כשראיתי כשכל מה שיכול לבוא אחרי המילה הזאת ויהיה הגיוני כבר תפוס?! לא?! למה?! והביל גייטס המניאק הזה! 800 נקודות לשנות שם?! אתה פאקינג עשיר בנאדם! למה לא לעשות לי טוב על הלב?!

הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    הרעיון הוא שלא נעשה רק טורניר נושא פרסים להילו, אלא שנוכל לארגן פרסים לטורנירים אחרים.
    אני חושב שזה לא מוגזם לבקש בין 10 ל15 שקלים בשביל להשתתף בכל הטורנירים שנעשה (סתכלו על זה בתור תרומה לקהילה) ואז נוכל לארגן פרסים למשחקים אחרים

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    הנושא נחמד, אוחלם עוד יצא בקרוב נושא רשמי על המפגש שלנו (וכן, יהיו בו גם פרסים, לא יודע אילו כרגע, אבל יהיו.) לגבי ההצעה על ה-10 שקלים, אישית אולי זה היה יותר נחמד במפגש במשרדים שפחות עולה כניסה, אבל עם גם ככה עולה 60 ש"ח כניסה, אני מעדיף שאנשים לא יצטרכו לשלם יותר.
    בכל מקרה פרטים (והרשמה) יהיו בהמשך השבוע. רק שימו לב שאנו צריכים אנשים שיביאו קונסולות... (ושלטים כמובן).
    לגבי שלטים הייתי שמח שכל אחד יתכנן להביא את שלו, כי זה דבר שניתן בקלות "להעלים" (בניגוד לקונסלות שכמו שנה שעברה היו בתוך מתחם סגור עם שומר)

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עיר
    נתניה
    אני מקווה שזה היה כיף כמו שנה שעברה

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    לי אין בעיה לשלם 10 שקל לטורניר, אך התנאי הוא שאם זה היילו 3 אז לא VALLALA (כי שם אתה משחק הכי טוב תחמן שכמוך)

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אני חושב שאין צורך בתשלום נוסף (70 ש"ח? זה כבר יותר מדי)

הצטרף בתאריך
    18.07.2008
    עיר
    תל אביב
    אז המפגש של הפורום שלנו יהיה בתוך המתחם של גני התערוכה? כי ברשימה הקהילה שלנו לא הייתה כתובה.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    כן, יהיה מתחם לקהילות הקונסולות (לא כולן ביחד, אחת אחרי השניה)

הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    עיר
    עמק יזרעאל
    נכתב במקור על ידי bozeman
    הנושא נחמד, אוחלם עוד יצא בקרוב נושא רשמי על המפגש שלנו (וכן, יהיו בו גם פרסים, לא יודע אילו כרגע, אבל יהיו.) לגבי ההצעה על ה-10 שקלים, אישית אולי זה היה יותר נחמד במפגש במשרדים שפחות עולה כניסה, אבל עם גם ככה עולה 60 ש"ח כניסה, אני מעדיף שאנשים לא יצטרכו לשלם יותר.
    בכל מקרה פרטים (והרשמה) יהיו בהמשך השבוע. רק שימו לב שאנו צריכים אנשים שיביאו קונסולות... (ושלטים כמובן).
    לגבי שלטים הייתי שמח שכל אחד יתכנן להביא את שלו, כי זה דבר שניתן בקלות "להעלים" (בניגוד לקונסלות שכמו שנה שעברה היו בתוך מתחם סגור עם שומר)

אני לא זוכר ששמתי את ה360 במתחם שנה שעברה.
    מה שאני כן זוכר, זה שהסתובבתי איתו בתיק והיה לי כאב גב מטורף, מה גם שעשיתי הקפה של כל גני התערוכה אחרי המפגש עד שמצאתי את היציאה
    וגם שעדיין דבוקה לי המדבקה שנתת לכל אחד בשביל זיהוי, ושמתי אותה על השלט והיא כבר מתקלה!

למה למה למה?! למה בחרתי בשם כל כך מפגר לגיימרטאג ועוד שילמתי עליו 50 דולר למה?! אין לזה שום משמעות! "נצח חי"... מה לעזאזל?! מה הייתי חייב להשתמש בinfinity כי זאת מילה מגניבה?! לא הייתי יכול לוותר כשראיתי כשכל מה שיכול לבוא אחרי המילה הזאת ויהיה הגיוני כבר תפוס?! לא?! למה?! והביל גייטס המניאק הזה! 800 נקודות לשנות שם?! אתה פאקינג עשיר בנאדם! למה לא לעשות לי טוב על הלב?!

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אם אתה לא זוכר, הטלווזיות הקיפו שולחנות גדוים מאחורה שרק אני נכנסתי לתוך התחום הזה והקונסולות היו צמודות לטלווזיות מבפנים.
    בכל מקרה קונסולות יהיה קשה להרים (כי כולנו שם, הן שמורות והן במקום יחסית סגור) אבל שלטים זה סיפור אחר, ולכן רצוי שתביאו שלטים מהבית לעצמכם ואולי עוד אחד לחבר שאתם סומכים עליו או שתעמדו ליד השלט שלכם כשמישהו אחר משחק.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    אגודת הסטודנטים של הפורום דוחה את המפגש .

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אתה סתם בכיין, אין מה לומר... בסוכות אמרתם שתגיעו בחנוכה, בחנוכה אתם דוחים, בקיצור - די לשחיתות!

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    אין לי בעיה שיהיה גם בגירס אבל על טורניר האלו אי אפשר לוותר.
    "מותו של אדם אחד הוא טרגדיה, מותם של מיליונים הוא סטטיסטיקה"- יוסף סטאלין.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    יש הרבה דברים שאפשר לעשות וכדאי לנסות לארגן במפגש הזה:
    - טורנירים למשחקים שמאפשרים מולטיפלייר במסך מפוצל. רצוי כמה שיותר אנשים במקביל.
    - טורנירים למשחקים לשחקן יחיד שצריך לעשות בspeed run ולהתחרות בהם על הזמן הטוב ביותר
    - תחרויות עיצוב אווטר שהקהל יכריע ביניהן (עצב לך סלב או משהו כזה. רצוי סלבים ישראלים בשביל האווירה הפטריוטית)
    - קונסולה אחת שתוקדש אולי לסקירת משחקים והדגמות חיות לקהל הרחב (כלומר לא רק לחברי הפורום).
    - טורניר עיצוב שלבים להיילו 3, או טורניר "הפתעה" בשלב שנוצר במיוחד לטורניר (עם חוקים משלו כמובן). אני מניח שגם בFC2 אפשר לעשות טורניר דומה, אבל פחות אנשים נחשפו למשחק.

השאלות הגדולות הן כמה משאבים יש לנו (קונסולות, מסכים) ובאילו שעות נוכל להשתמש בהם.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    הנה הנושא הרשמי למפגש:
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1181768

יהיו 2 טורנירים מרכזיים כרגע - גירס 2 והיילו 3.
    יהיו לנו 4 מסכי HD ועוד מקרן. ככה שניתן לקיים טורנירים על 4 קונסלות ועוד אחת לשימוש כללי.
    אני אשמח אם מישהו יכין מפה מיוחדת לטורניר היילו 3. גם תחרות אווטרים זה רעיון נחמד, רק איך יהיה אפשר לקיים אותה?

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נראה לי שבמקרה של תחרות אווטרים אנשים יצטרכו להעלות אותם לפני, ובכנס עצמו אנשים פשוט יצביעו לאווטר האהוב עליהם.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    גם כאן זה הזמן לפרסם: ישנם 10 כרטיסים חינם לקהילות הקונוסלות שיראו הכי הרבה גידול. רוצים להיכנס בחינם לאירוע? תתחילו להראות גידול בפורום - תגיבו יותר ותהיו מעורבים יותר. יותר פעילות משמע סיכוי גדול יותר שלכם להגיע בחינם!

הרשמה