תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    03.04.2008
    עיר
    רעננה

עבודה חדשה.... מה אתם אומרים?
    בכיר ב GTA לשעבר

הצטרף בתאריך
    27.06.2007
    יפה מאוד איזה כוסית אבל מה קשר דביל וומאן

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    "סוף מעשה במחשבה תחילה"
    לקחת בחורה, שמת אותה על רקע שחור, ושמת עליה מברשות או לא יודע מה.
    איפה העבודה פה? מה אתה מנסה להעביר? איזה אלמנטים יש פה?
    אתה עשית את המברשות שמופיעות ברקע? ומה קשור אשת השטן?
    הדבר היחיד הטוב שאני יכול להגיד זה שהפרספקטיבה של הרקע מגניבה.

הצטרף בתאריך
    03.04.2008
    עיר
    רעננה
    נכתב במקור על ידי []BlackJack[]
    "סוף מעשה במחשבה תחילה"
    לקחת בחורה, שמת אותה על רקע שחור, ושמת עליה מברשות או לא יודע מה.
    איפה העבודה פה? מה אתה מנסה להעביר? איזה אלמנטים יש פה?
    אתה עשית את המברשות שמופיעות ברקע? ומה קשור אשת השטן?
    הדבר היחיד הטוב שאני יכול להגיד זה שהפרספקטיבה של הרקע מגניבה.
    בנאדם אתה חייב להפסיק אם זה...
    כאילו התגובות שלך עברו ממזמן את גבול ה"תגובה בונה" זה כבר מגעיל אתה חיים להפסיק להגיב ברע על כל דבר!
    אז מה אם יש אנשים שקצת פחות טובים ממך! אז סליחה שהעבודה שלי ללא רעיות או מחשבה אבל למה העוקצניות! נמאס!
    אני יכול להגיד לך שזה לא הגיוני שב5 עבודות אחרונות שלי לא היתה הפילו תגובה אל סף הבונה ממך....

נכוןת אתה לא כותב "יפה מאד" אבל אתה עוקצני וקר וזה מוציא תחשק לעבוד ולפרסם... אתה חייב להתחיל לעבוד אל התגובות שלך בנאדם... וזה לא רק אני אני די בטוח שזה מדבר על רובינו כן (אני ודע על בטוח דיברתי עם Adroit) וזה מעצבן!!!
    ואני לפחות מקווה שאתה שם לב שאתה קכותב דברים פוגעים... בקלות הייתה יכול להגיד יותר בפרט... לעזור.. לשפר... מה טוב פה... מה לא טוב ואיך לשפר את הלא טוב! אבל אתה בוחר שלא!
    אני מדבר פה בשם כמה ילדים בבקשה תפסיק!

והנה דוגמה:
    "הדמות נראת לי מתוחה קצת, ומרחת/טשטשת לו את הקצוות כנראה כדי לתקן איזשהי גזירה אבל אם כבר מטשטש תעשה עם הטישטוש משהו, תמרח את הדמות לרקע תעשה משהו מעניין, אל תשאיר סתם מטושטש אם הרסת את הגבולות של הדמות מימלא.
    מה עושה רנדר התאורה בפינה השמאלית העליונה?
    ולמה הבסיס הוא כזה אפור? זה יוצא מת."
    ציתות שלך... זה שיא העוקצנות... אני מקווה שהבנתה על מה אני מדבר...
    נערך לאחרונה על ידי N1trO; 22.11.2008 בשעה 00:02.
    בכיר ב GTA לשעבר

הצטרף בתאריך
    31.10.2007
    נכתב במקור על ידי OmeR_DiE
    בנאדם אתה חייב להפסיק אם זה...
    כאילו התגובות שלך עברו ממזמן את גבול ה"תגובה בונה" זה כבר מגעיל אתה חיים להפסיק להגיב ברע על כל דבר!
    אז מה אם יש אנשים שקצת פחות טובים ממך! אז סליחה שהעבודה שלי ללא רעיות או מחשבה אבל למה העוקצניות! נמאס!
    אני יכול להגיד לך שזה לא הגיוני שב5 עבודות אחרונות שלי לא היתה הפילו תגובה אל סף הבונה ממך....

נכוןת אתה לא כותב "יפה מאד" אבל אתה עוקצני וקר וזה מוציא תחשק לעבוד ולפרסם... אתה חייב להתחיל לעבוד אל התגובות שלך בנאדם... וזה לא רק אני אני די בטוח שזה מדבר על רובינו כן (אני ודע על בטוח דיברתי עם Adroit) וזה מעצבן!!!
    ואני לפחות מקווה שאתה שם לב שאתה קכותב דברים פוגעים... בקלות הייתה יכול להגיד יותר בפרט... לעזור.. לשפר... מה טוב פה... מה לא טוב ואיך לשפר את הלא טוב! אבל אתה בוחר שלא!
    אני מדבר פה בשם כמה ילדים בבקשה תפסיק!

והנה דוגמה:
    "הדמות נראת לי מתוחה קצת, ומרחת/טשטשת לו את הקצוות כנראה כדי לתקן איזשהי גזירה אבל אם כבר מטשטש תעשה עם הטישטוש משהו, תמרח את הדמות לרקע תעשה משהו מעניין, אל תשאיר סתם מטושטש אם הרסת את הגבולות של הדמות מימלא.
    מה עושה רנדר התאורה בפינה השמאלית העליונה?
    ולמה הבסיס הוא כזה אפור? זה יוצא מת."
    ציתות שלך... זה שיא העוקצנות... אני מקווה שהבנתה על מה אני מדבר...
    לא נכון.
    כל תגובה שלו אני לוקח ברצינות.
    אם אתה רוצה להיתקדם צריך גם ליפול מידיי פעם.

עבודה יפה לא יותר מיזה.

הצטרף בתאריך
    27.06.2007
    יש בזה משהו

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    כשעושים עבודה זה לא כמו חתימה.
    זה מעבר לזה.
    כשעושים עבודה צריך שיהיה מאחוריה רעיון וצריך שהעבודה תעביר אותו.

אז אם במקרה הזה העבודה שלך הייתה על "אשת השטן" זה ברור שצריכים להיות מוטיבים אפילם והרבה מוטיבים של השטן כמו צבעים אדומים, אש, וכל דבר אחר שעולה לך לראש כשאתה חושב על המילה שטן.

אחר כך צריך גם משהו שיתן את הביקורת בעבודה ^^
    לדוגמא - אם אתה רוצה לומר שנשים הן מרושעות ומהשטן אז זה צריך להיות בעבודה. בלי קשר לשלך, אפשר לעשות את זה בצורה פשוטה:
    אנשים הולכים ברחוב, כולם מטושטשים חוץ מאישה אחת שיש לה קרניים. זאת דוגמא לעבודה שמעבירה את הרעיון והביקורת.

זה סבבה שאתה עושה עבודות, אבל פעם הבאה שאתה מכין עבודה תנסה להשגיד איכשהו את הרעיון. עזוב את הקישוטים - רעיון קודם. אחר כך קישוטים D:

בכל מקרה אתה משתפר מעבודה לעבודה אז בהצלחה בהמשך P:

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    נכתב במקור על ידי OmeR_DiE
    בנאדם אתה חייב להפסיק אם זה... מדבר...
    קודם כול אם נפגעת אני מצטער, אני לבא לא בכוונה לפגוע ובטח ובטח שלא להוציא מאנשים את החשק לעצב, לקחת ממישהו את התחביב שלו זה עבירה חמורה.

אבל אני לא עוקצני ואני לא קר, אני אומר מה אני אוהב ומה לא, אם לא אהבתי את זה אמרתי את זה.
    "אני יכול להגיד לך שזה לא הגיוני שב5 עבודות אחרונות שלי לא היתה הפילו תגובה אל סף הבונה ממך...." אני אומר לך שאין לך רעיון בעבודות שלך אבל אתה לא מתייחס לזה, אתה ממשיך לעשות את אותה טעות שאני אומר לך 5 פעמים, אז מה אתה רוצה?

"כאילו התגובות שלך עברו ממזמן את גבול ה"תגובה בונה" זה כבר מגעיל אתה חיים להפסיק להגיב ברע על כל דבר!" אם היית מסתכל אני בפורום אני משתדל להגיב תגובות בונות ככול האפשר, אבל אני באמת לא מוצא בעבודה שלך הרבה, ואני גם לא קר בכלל, אני יחסית סלחן ולדעתי הרבה אנשים עושים עבודות טובות.

והדוגמא שהבאת זה תגובה בונה, אולי הייתי יכול לנסח אותה אחרת אבל היא לא עוקצנית.
    ושוב אם פגעתי בך אני מצטער, אבל אתה לא יכול לצפות שאני אתן לך כול פעם תגובה מפורטת 5 פעמים כשאתה לא מתייחס למה שאני אומר.
    בעבודה הקודמת שלך אמרתי לך שאני לא מבין מה הולך שם ושיש שם הרבה מברשות ואין רעיון, ואז ראיתי עוד עבודה, ציפתי לטוב להגיד שהשתפרת ומה אני רואה? שוב דמות עם מברשות בלי שום רעיון.
    אתה רוצה כתגובה בונה שאני פשוט אגיד לך מה לעשות? אני לא חושב שיש לעשות עם העבודה הזאת משהו כי היא חסרת תוכן, אם היו בה אלמנטים בעייתים הייתי יכול להגיד איך לתקן, למה זה בעייתי, אבל אני לא יכול לשנות את כול הרעיון כי אז זה כבר עבודה אחרת.
    פשוט תעשה את זה יותר קשור לשטן, גיהנום, עשן, לכלוך, רוע, שטן קרניין זנב כילשון, אדום.

הצטרף בתאריך
    03.04.2008
    עיר
    רעננה
    בבקשה כך זאתי תמונת המקור אני ישמח אם תדגים לי מה זה בידיוק אולמנים וכל מה שאתה אומר... איך אתה חושב שזה צריך ליהיות...
    בכיר ב GTA לשעבר

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    גרפיטי על הקיר של 666
    סדקים בכיר שמהם יוצאים להבות ועשן, או אם זה קשה מדי אז פשוט עשן שמתפרס שם.
    לעשות לבחורה קרניים וזנב שטני.
    יש לך את הגוף שלה, לעשות עליו אולי קעקועים שטניים.
    מה שאני מדמיין הכי טוב זה קיר עם גרפיטי של 666, חור בקיר שנראה כמו מן שער מפלצתי כזה, משם ומסדקים יוצא עשן ואש שחלקם מכסים את הבחורה, ועל הבחורה יש קעקועים שטניים, יש לה חיוך רשע כזה, והעשן מכסה חלק ממנה. עכשיו העשן מכסה לה את איזור העגן ומהעשן מבצבץ זנב שטני, כך שלא רואים שזה הזנב שלה אבל אנחנו מיניחים, וזה מן גורם מסתורי כזה.
    אבל בכלל למה בחרת לעבוד עם התמונה הזאת על נושא שטני?

הרשמה