תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו

מדריך להגדרת רשת PSN מאת THE-CRUSH

חיבור חוטי מודם בלבד לפלייסטיישן 3
    (160GB/80GB, 40GB)

כפי שאתם רואים בתמונה הנ"ל החיבור הינו מאוד פשוט רק מחברים מהמודם שלכם אל המכשיר וניתן להגדיר משם את שם המשתמש ואת הסיסמא ,תוכל להגיד את המודם בצעדים הבאים :

1.כנסו בתפריט של הפלייסטיישן 3 אל Network Settings ובתוכו תבחרו Settings ואז תלחצו על X
    2.תבחרו Internet Connection Settings ולחצו על X ,כאשר יופיע הודעה שהחיבור לאינטרנט תתנתק תלחצו על YES ואז על הכפתור X
    3.תבחרו בחיבור חוטי שנקרא Wired Connection ואז לחצו על הכפתור X
    4.תבחרו בEasy או בCustom והגדירו את ההגדרות הדרושים לחיבור האינטרנט כגון שם משתמש וסיסמא
    חיבור חוטי ראוטר לפלייסטיישן 3 (160GB/80GB, 60GB,40GB)

באופציה הזו אתם תחברו את המודם שלכם לראוטר ואז מהראוטר יוצא אל המחשב שלכם ואל הפלייסטיישן 3 שלכם ואת אופן ההגדרה תעשו ככה :
    1.כנסו בתפריט של הפלייסטיישן 3 אל Network Settings ובתוכו תבחרו Settings ואז תלחצו על X
    2.תבחרו Internet Connection Settings ולחצו על X ,כאשר יופיע הודעה שהחיבור לאינטרנט תתנתק תלחצו על YES ואז על הכפתור X
    3.תבחרו בחיבור חוטי שנקרא Wired Connection ואז לחצו על הכפתור X
    4.תבחרו בEasy או בCustom והגדירו את ההגדרות הדרושים לחיבור האינטרנט כגון שם משתמש וסיסמא

חיבור אל חוטי ראוטר לפלייסטיישן 3 (160GB/80GB, 60GB,40GB)

על פי התמונה הנ"ל החיבור הינו מאוד פשוט ,רק מחברים את המודם אל הראוטר האלחוטי וזהו
    פשוט עכשיו צרייך להגידר 2 דברים קודם כל בראוטר תצטרכו לגשת לתוך הראוטר האלחוטי והלגדיר שם את שם המשתמש ואת הסיסמא וכמו כן יש צורך לפתוח פורטים מסויימים שעוזרים לגלישה חלקה וללא ניתוקים בכלל ,יש לפתוח את הפורטים הבאים :
    TCP : 80 TO 80
    TCP : 443 TO 443
    TCP : 5223 TO 5223
    TCP 10070 to 10080
    UDP :3478 TO 3478
    UDP :
    3479 TO 3479
    UDP : 3658 TO 3658
    UDP 10070 to 10070

אחרי שפתחתם את הפורטים תצטרכו להגדיר את שם הרשת שתרצו כשתתחברו מהפלייסטיישן 3 שלכם ואני מתכוון לSSID שלכם כאשר תעשו סריקה של רשת אלחוטי תצטרכו לדעת מיהו הרשת שלכם ואתם תראו את הרשת שלכם ברגע שתגדירו לו את השם וכמו כן אבטחה של הרשת שלכם אז מומלץ שתשתמשו ב WPA וWEP ואז תגדירו סיסמא בכדי להגן על הרשת שלכם.
    והנה השלבים בשביל להגדיר את הפלייסטיישן 3 שלכם לרשת אחרי שאבטחתם ופתחתם פורטים והגדרתם את שם המשתמש שלכם והסיסמא של החיבור לאינטרנט מהראוטר האלחוטי :
    1.תבחרו Network Settings בתוך Settings ואז הקשו X
    2.בחרו Internet Connection Settings והקשו X וכאשר תציג לכם הודעה שיתנתק לכם האינטרנט הקשו YES ואז הקשו X
    3.בחרו ברשת אלחוטי שזה Wireless והקשו X
    4.בחרו בסריקה של הרשת שלכם שזה Scan והקשו X ואז הפלייסטיישן 3 שלכם יסרוק את הרשת ואתם תאתרו את הרשת שלכם ,וכפי שהגדרתם את שם הרשת שלכם שזה SSID ,אתם תראו את שם הרשת שלכם מהרשימה שסרק.
    5.בחרו את הרשת שלכם והקשו X.
    6.אשרו את שם הרשת שלכם
    7.לחצו על הכפתור הימני ותבחרו את ההגנה שבחרת WEP וWPA או שבחרתם משהו אחר
    8.הקשו את הסיסמא שבחרתם להגן על הרשת שלכם ,הסיסמא יוצג בכוכבית אל תבהלו זה אמור להיות ככה
    9.תבחרו Easy או בCustom והגדירו את ההגדות הדרושות שתרצו להגדיר

דעה אישית THE-CRUSH
    לכל אחד מאתנו יש ראוטר או מודם שונה אני אישית ממליץ לכם לקרוא את דף ההוראות בשביל לדעת כיצד להיכנס לתוך הראוטר או המודם שלכם .
    לכל מודם או ראוטר יש דגם הקליקו את הדגם שיש לכם בגוגל ואז תוכל למצוא את המדריך לראוטר שלכם ומשם תוכל לדעת כיצד להיכנס לתוך הראוטר שלכם ואיפה נמצא כל מיקום של מגון או פתיחת פורטים ,לכל ראוטר יש מיקום שונה בממשק שלהם
    .
    נערך לאחרונה על ידי The-Crush; 21.11.2008 בשעה 09:53.

הצטרף בתאריך
    26.02.2008
    עיר
    p-t
    אחלה מדריך אחי המון תודה על ההשקעה.
    שאלה אחת שלדעתי הרוב פה הסתבכו בזה (כולל אני) הרבה כתבו פה כשפותחים את הפורטים יש לרשום את האייפי של הפלייסטיישן ולדאוג שהאייפי יהיה סטטי (שלפי מה שהבנתי מדובר באייפי קבוע)
    איך אני בודק מה האייפי של הפלייסטיישן? איך אני הופך אותו לסטטי?

ושוב המון תודה על העזרה

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    עיר
    רמת השרון
    מדריך מעולה!
    כל הכבוד.
    Blue Is The Color Football Is The Game

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו
    נכתב במקור על ידי Demonizer
    אחלה מדריך אחי המון תודה על ההשקעה.
    שאלה אחת שלדעתי הרוב פה הסתבכו בזה (כולל אני) הרבה כתבו פה כשפותחים את הפורטים יש לרשום את האייפי של הפלייסטיישן ולדאוג שהאייפי יהיה סטטי (שלפי מה שהבנתי מדובר באייפי קבוע)
    איך אני בודק מה האייפי של הפלייסטיישן? איך אני הופך אותו לסטטי?

ושוב המון תודה על העזרה
    בדרך כלל מומלץ שתרשום כתובת סטטי שתהיה קבוע שלך ושלא הראוטר יבחר לך למשל 192.168.1.45 וככה תגדיר גם בראוטר וגם בתוך הפלייסטייש 3

נכתב במקור על ידי ufazzz
    מדריך מעולה!
    כל הכבוד.
    תודה אני שמח לעזור

הצטרף בתאריך
    19.10.2007
    עיר
    הרצליה
    איך עושים כתובת סטטית שלא משתנה??

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו
    נכתב במקור על ידי timtambla
    איך עושים כתובת סטטית שלא משתנה??
    אתה מגיד בתוך הראוטר אחרי כל פתיחת פורט את הכתובת שאתה מעוניין כמו בדוגמא שלמעלה ואז בפלייסטיישן 3 אתה מגדיר את החיבור שלך ואז אתה שם את הכתובת ששמת עם הפורטים הפתוחים

הצטרף בתאריך
    26.12.2008
    גבר איך אני פותח פורט בדיוק???מה זאת אומרת???אנא עזור לי

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו
    נכתב במקור על ידי omeriko123
    גבר איך אני פותח פורט בדיוק???מה זאת אומרת???אנא עזור לי
    תקרא היטב, כתוב שם את כל הפורטים שצרייך לפתוח ,ואת זה צרייך לעשות בראוטר שלך, לגבי זה אנני יכול לעזור לך כי אני לא מכיר כל ראוטר שקיים ,תצטרך להתקשר למקום שממנו קיבלת את הראוטר ולשאול אותם, אני רק מביא את הפורטים אבל אין לי מושג בראוטרים אחרים

הצטרף בתאריך
    30.08.2007
    מה עדיף חיבור קווי או אל חוטי מבחינת משחקי רשת???????

הצטרף בתאריך
    25.05.2008
    עיר
    נתניה
    תלוי, אצל רובנו קווי, תמיד יש הפרעות קו, גם אם הם יגידו לך שהן מינוריות... חיבור קווי(אלא אם הכבל אכול-הכלבה שלי פעם אכלה אז לך תדע) עדיף... כי הסיכוי להפרעות בקן נמוכות יותר...
    אם אתה חי בריק, לך על האלחוטי

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    זה נחמד שלקחת את הרוב מפה:
    http://www.playzone.co.il/playzone_v...s3&view=cheats

וגם את הקרדיט לקחת.

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו
    נכתב במקור על ידי leibo208

וגם את הקרדיט לקחת.
    אני לא לקחתי את זה משום מקום בארץ אלא לקחתי את זה מהפורם הרשמי של הפלייסטיישן בארה"ב .
    ואם כבר כל אחד יש יכול לגשת לשם ולקחת את התמונות <_<

הצטרף בתאריך
    29.05.2008
    עיר
    ראשון- לציון
    נכתב במקור על ידי leibo208

וגם את הקרדיט לקחת.
    גם אם הוא לקח מישם והוא לא אבל גם אם לקח מה זה משנה לעזעזל זה לטובת כולנו ולי זה לא משנה מאיפה קיבינימט הוא לקח את זה! (מצטער על השפה הבוטה חח) דרך אגב CURSH מדריך מעולה תודה סוף סוף אני יודע איזה פורטים לפתוח !

הצטרף בתאריך
    28.10.2007
    כבוד אחי!!
    בשם כל מי שאי פעם ישתמש בזה - תודה

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    עילבון
    תדוה רבה על הדיון הזה אני כל הזמן חיפשתי איזה פורטים לפתוח את כל השאר ידעתי מזמן. THE CRUSH אני מציע לך להפוך את הדיון לנעוץ כדי שלא יילך לאיבוד
    We are not the tools of the government or anyone else. Fighting was the only thing I was good at. But at least I fought for what I believed in.

הצטרף בתאריך
    20.09.2008
    תודה רבה The-Crush

השקעה חבל על הזמן!

יעזור מאוד למי שלא יודע איך לעשות את זה.

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו
    נכתב במקור על ידי The Boss
    תדוה רבה על הדיון הזה אני כל הזמן חיפשתי איזה פורטים לפתוח את כל השאר ידעתי מזמן. THE CRUSH אני מציע לך להפוך את הדיון לנעוץ כדי שלא יילך לאיבוד
    זה בלנקייה הראשי אז כך שכל אחד יוכל למצוא את התרד הזה

הצטרף בתאריך
    19.03.2008
    וואלה אחי כל הכבוד על המדריך תודה

הצטרף בתאריך
    17.12.2008
    תודה אחי !
    תגיד אם בבדיקה אז ה-playstation network נכשל ..(בגלל זה אני לא מצליח לשחק ברשת)
    והוא היה בסדר פעם עד שיום אחד שיחקתי שמה באפשרויות ומאז הוא לא פועל אתה יכול לעזור לי לסדר את זה?
    :my games
    pes 2009
    killzone 2
    infamous
    army of two
    assassins creed
    2 resistance
    nba 2k10

<a href="

הרשמה