תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    12.08.2008
    עיר
    רמת גן
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1177056
    כנס לזה, תרענן תזיכרון, יופי.
    קודם כל הבאן עומד לרדת לי עוד מעט אז אני לא פותח את זה כדי שתוריד לי, פשוט שתבין, קיבלתי באן על קללות ולא על וונט! (היה רשום לי בTSAY שזה על קללות).
    מתי שקיבלתי את הבאן, הונט לא היה דלוק אצלי בכלל, אתם לא יכולים להביא באן על ונט, כי אתם לא יכולים לדעת ב100% אם באמת השתמשתי בוונט או לא.
    זה כבר נהיה דפוק! פעם לפני שהיו תוכנות אנטי צ'יט, כל מי שקצת טוב ממך ישר "צ'יטר" מה היום?
    מי שקצת הורג "ונטר"?!
    יש לכם תוכנה שאתם בודקים איתה אם הבן אדם דיבר בוונט או לא? אני בחיים לא הייתי ונטר בקלאבים ואני גם לא יהיה!
    אז תומר, תבקש מהאדמינים שלך בקלאב שלא יחלקו סתם באנים בגלל יום רע שיש להם.
    תודה מראש.
    Mimran - [email protected] יואב מימרן - מנהל פורומים וקהילות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי que_
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1177056
    כנס לזה, תרענן תזיכרון, יופי.
    קודם כל הבאן עומד לרדת לי עוד מעט אז אני לא פותח את זה כדי שתוריד לי, פשוט שתבין, קיבלתי באן על קללות ולא על וונט! (היה רשום לי בTSAY שזה על קללות).
    מתי שקיבלתי את הבאן, הונט לא היה דלוק אצלי בכלל, אתם לא יכולים להביא באן על ונט, כי אתם לא יכולים לדעת ב100% אם באמת השתמשתי בוונט או לא.
    זה כבר נהיה דפוק! פעם לפני שהיו תוכנות אנטי צ'יט, כל מי שקצת טוב ממך ישר "צ'יטר" מה היום?
    מי שקצת הורג "ונטר"?!
    יש לכם תוכנה שאתם בודקים איתה אם הבן אדם דיבר בוונט או לא? אני בחיים לא הייתי ונטר בקלאבים ואני גם לא יהיה!
    אז תומר, תבקש מהאדמינים שלך בקלאב שלא יחלקו סתם באנים בגלל יום רע שיש להם.
    תודה מראש.
    הסיבה זה קללות ואף אחד לא אמר שזה וונט
    tomer][13/11/2008]15:22:39 (CT) que (TEAM): nu ma ata ben zona ten cover
    וזהו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.08.2008
    עיר
    רמת גן
    נכתב במקור על ידי tomer
    הסיבה זה קללות ואף אחד לא אמר שזה וונט
    tomer][13/11/2008]15:22:39 (CT) que (TEAM): nu ma ata ben zona ten cover
    וזהו
    אבל נושא קודם אמרת לי שזה על וונט!
    חוץ מזה שאני מדבר על באנים לונטרים בכללי, אתם לא יכולים לדעת ב100% מי וונטר ומי לא.
    Mimran - [email protected] יואב מימרן - מנהל פורומים וקהילות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    לפי הסטים של המשתמש שלך זה על קללות,
    לגבי הוונט אני יכול להיות בטוח ב100%
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.08.2008
    עיר
    ראשון
    קודם כל בפעם המיליון

זה לא משנה אם הוונט פועל או לא פועל
    ברגע שהוא רץ אז באסטד רואה אותה בפרוסס של המחשב
    וזה באן

וונט זה כמו ציטים
    ואני רוצה לדעת תקופה שחשבו שבן אדם ציטר והביאו לו באן
    אני משחק מ 1.3 אפילו קצת לפני
    ולא שמעתי פעם אחד באן סתם ככה כמו שאתה מספר

אז חבריקו תגלה קצת בגרות תשלים עם העובדה שקיבלת ובאן וזהו

יש משפט שאני הכי מצדיק אותו על טעויות שעשית כמו גבר תשלם כמו גבר
    זה מה שהמפקד שלי אומר לי כל הזמן חח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.08.2008
    עיר
    רמת גן
    רגע אז אסור סתם להיות בוונט עם חברים שלא משחקים CS אפילו, ולהיות בקלאבים באותו זמן?
    שמעו ממש עשיתם מהמועדונים שלכם דבר קדוש.
    טוב תנעלו אפילו אין לי כח להתווכח על דבר כל כך מטומטם..
    Mimran - [email protected]co.il יואב מימרן - מנהל פורומים וקהילות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.08.2008
    עיר
    ראשון
    בגלל שעשינו מהקלאבים שלנו עבודת קודם
    אתה כל כך מעוניין להיות במעודון
    אנשים רוצים להיות במעודון כי יש אנשים עם רמה

אז תנסה לשמור על הרמה
    ולכבד את חוקי המועדון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.06.2008
    עיר
    פתח תיקווה ~~~
    que walla ata zodek ahi be 100 %
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2008
    תשמע אדון que_ קודם כל עוד לפני שבכלל אני מתחיל לדבר על הנושא המרכזי תלמד איך לדבר, אף אחד כאן לא עובד אצלך ואם עוד לא הבנת אז הנה ציטוט שלך: "כנס לזה, תרענן תזיכרון, יופי." (ציווי, ציווי והערה מתנשאת) אף אחד לא חייב לך כלום אז אנא ממך תן את הכבוד הראוי שאתה מצפה אחרי זה לקבל גם בעצמך,
    עכשיו קודם כל אני מבקש ממך לא להשמיץ סתם ציטוט: "תבקש מהאדמינים שלך בקלאב שלא יחלקו סתם באנים בגלל יום רע שיש להם." תאמין לי שכל אדמין כאן נבחר בקפידה רבה ובשיקול דעת רב אל מנת שלא יקרו דברים כאלה, תאמין לי שאף אחד לא יתן לך באן בגלל יום רע, עד היום ואני משחק מספיק שנים לא יצא לי לראות דבר כזה, וביום שזה יקרה אני מבטיח לך שאותו בן אדם יענש בחומרה.
    עכשיו בפעם המיליון ואחד כי dj_poo אמר כבר בפעם המיליון, אסור להריץ\להפעיל על המחשב בזמן משחק את תוכנת הוונט, זה לא משנה עם מי אתה מדבר, כמה אתה מדבר ואם אתה מדבר, ברגע שאנחנו רואים בן אדם עם וונט פתוח וכן אנחנו יכולים לראות במאה אחוז אז אנחנו נותנינם באן בלי שאלות זה לא מעניין אותנו אם רק דיברת עם חבר שלך שבכלל לא משחק CS בפעם המיליון ושתיים
    כן אסור להריץ וונטרילו ולשחק בקלאבים תשלים עם זה.
    "שמעו ממש עשיתם מהמועדונים שלכם דבר קדוש." מי אמר שאיכות זה דבר רע ? כן אנחנו לא אוהבים צ'יטרים אצלנו וונט נכלל גם לך תקרא את חוקי המועדונים ואת ההגדה של צ'יט ותבין לבד:
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1112851
    נערך לאחרונה על ידי The ice man; 21.11.2008 בשעה 04:32.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2008
    ולסיום.....שוב פעם תלמד לדבר ציטוט: "טוב תנעלו אפילו אין לי כח להתווכח על דבר כל כך מטומטם.." אף אחד לא עובד אצלך ואתה לא תגיד לאף אחד מה לעשות, למרות שבשמחה הייתי מאמץ את ה"טיפ" שלך ונועל את העיניין, כי לא רק שאין לך כח להתווכח, אף אחד כאן לא ממש מתווכח איתך, אלה החוקים של Vgames וזה מה שיש, אתה יכול לקבל אותם ואתה יכול לא לקבל אותם ולשאת בתוצאות, ואם הדבר הזה היה כל כך מטומטם אז מעניין למה פתחת אותו מלכתחילה איפה ההגיון ?

תקשיב ותנסה להבין אף אחד כאן לא בא לרעתך הקטע עם הוונטרילו הוא שזה בדיוק כמו wallhack
    רק שבמקום לראות דרך קירות אתה שומע את חבר שלך שאומר לך בדיוק איפה כולם אין הבדל חוץ מהחוש שמספק את המידע. וכן אנחנו מונעים את זה כי כן אנחנו רוצים שרתים ואני ישתמש בביטוי שלך "קדושים" שרתים שלאנשים יהיה כיף לבוא לשחק ואלה חלק מהדרישות אין מה לעשות מקווה שתצליח לרדת לסוף דעתי ותבין שהכל זה לטובתך בלבד.
    שיהיה לך אחלה סוף שבוע ובילוי נעים בקלאבים "הקדושים" שלנו...;)
    נערך לאחרונה על ידי The ice man; 21.11.2008 בשעה 04:35.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.06.2008
    קודם כל אתה אל תתערב כי זה לא נוגע לך מתה מתערב בכלל עוד אחד שחש לו מאחורי מסך מחשב בטח עוד ילד בן 12 כמו כולם פה
    ודבר שני אורגינל עשיתם מהקלאבים האלה שלכם דבר קדוש רצח כאילו אין מקומות אחרים לשחק נכון שסבבה לשחק שמה יש שמה קצת רמה של משחק למרות שיש מלא נובים שלא יודעים לקנות אפילו אבל יש קצת רמה אבל בכללי זה לא מקום VIP שמי שנמצא שמה אז הוא איזה מי יודע מה ואייס מן אנלא רוצה לשמוע ולראות אותך עוד פעם מגיב במקום שתלא קשור אליו תתחילו להרגע כל אלה שחושבים שהם שומרי ראש של המנהלים פה והחנפנים מביניכם גם תרגעו...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי XquisitE
    קודם כל אתה אל תתערב כי זה לא נוגע לך מתה מתערב בכלל עוד אחד שחש לו מאחורי מסך מחשב בטח עוד ילד בן 12 כמו כולם פה
    ודבר שני אורגינל עשיתם מהקלאבים האלה שלכם דבר קדוש רצח כאילו אין מקומות אחרים לשחק נכון שסבבה לשחק שמה יש שמה קצת רמה של משחק למרות שיש מלא נובים שלא יודעים לקנות אפילו אבל יש קצת רמה אבל בכללי זה לא מקום VIP שמי שנמצא שמה אז הוא איזה מי יודע מה ואייס מן אנלא רוצה לשמוע ולראות אותך עוד פעם מגיב במקום שתלא קשור אליו תתחילו להרגע כל אלה שחושבים שהם שומרי ראש של המנהלים פה והחנפנים מביניכם גם תרגעו...
    תתחיל להרגע ומהר.
    הוא גם מנהל פה
    נערך לאחרונה על ידי tomer; 21.11.2008 בשעה 14:40.
    שתף ב-Google+

הרשמה