תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    11.09.2008
    עיר
    רעננה מרכז

ת"ב

הצטרף בתאריך
    27.06.2007
    די קל לעשיה אבל חמוד

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    זה לא מספיק מאחוד ואין את האווירה של סוקר ארט.
    קודם כול הייתי מציע לך את המריחות של השחקן לשים חלק מאחור חלק מקדימה ולשנות את סוג השכבה למשהו מעניין יותר.
    שנית יש איזה גלוו מציק על השחקן.
    שלישית אני מזהה פילטר דיסטרוי ומשהו בשין ששכחתי איך קוראים לו, שעושה כמו גלים אלכסוניים לכיוון מסוים, את זה הייתי שם על לייטן.
    חוץ מזה נורא חשוב פה תאורה! (זה יביא תחושה מיקוד וצבעים)
    קח טקסטורה כלשהי ושים אותה על החתימה, תעשה לה מסכה ותמחק חלש לא לגמרי באיזור הדמות, כמובן שהטקסטורה היא על אוברלי, או משהו בסנגון, אני הייתי רוצה טקסטורה כהה, ותזכור להעביר לשחור לבן אם אתה רוצה רק את הטקסטורה בלי הצבעים.
    אחרי זה לעשות תאורה מהדמות כלפי חות, ז"א דמות אור חוץ חושך.
    אחרי זה לששכפל את כול הרקע, לעשות בלאר פעמיים שלוש ולשים על לייטן את השכבה.
    והדבר האחרון החשוב פה שלא יצא לי להעיר עליו הרבה בפורום זה הקומפוזיציה.
    יש לך את השחקן המוחלש שהוא כביכול שולי ואת המרכזי בפינה, זה טעות, תעביר את המרכזי לאמצע ואם לא ממש לאמצע אז יותר לאמצע ממשהו נמצא, שים את השחקן המוחלש מאחוריו אני מציא מימינו (ימן שלך) ומה שהצעתי לעשות בהתחלה כמובן כולל גם עם התאורה והקומפוזיציה, כי המריחות והפילטר צריכים להיות הרבה יותר עדינים.

הצטרף בתאריך
    05.10.2008
    נכתב במקור על ידי []BlackJack[]
    זה לא מספיק מאחוד ואין את האווירה של סוקר ארט.
    קודם כול הייתי מציע לך את המריחות של השחקן לשים חלק מאחור חלק מקדימה ולשנות את סוג השכבה למשהו מעניין יותר.
    שנית יש איזה גלוו מציק על השחקן.
    שלישית אני מזהה פילטר דיסטרוי ומשהו בשין ששכחתי איך קוראים לו, שעושה כמו גלים אלכסוניים לכיוון מסוים, את זה הייתי שם על לייטן.
    חוץ מזה נורא חשוב פה תאורה! (זה יביא תחושה מיקוד וצבעים)
    קח טקסטורה כלשהי ושים אותה על החתימה, תעשה לה מסכה ותמחק חלש לא לגמרי באיזור הדמות, כמובן שהטקסטורה היא על אוברלי, או משהו בסנגון, אני הייתי רוצה טקסטורה כהה, ותזכור להעביר לשחור לבן אם אתה רוצה רק את הטקסטורה בלי הצבעים.
    אחרי זה לעשות תאורה מהדמות כלפי חות, ז"א דמות אור חוץ חושך.
    אחרי זה לששכפל את כול הרקע, לעשות בלאר פעמיים שלוש ולשים על לייטן את השכבה.
    והדבר האחרון החשוב פה שלא יצא לי להעיר עליו הרבה בפורום זה הקומפוזיציה.
    יש לך את השחקן המוחלש שהוא כביכול שולי ואת המרכזי בפינה, זה טעות, תעביר את המרכזי לאמצע ואם לא ממש לאמצע אז יותר לאמצע ממשהו נמצא, שים את השחקן המוחלש מאחוריו אני מציא מימינו (ימן שלך) ומה שהצעתי לעשות בהתחלה כמובן כולל גם עם התאורה והקומפוזיציה, כי המריחות והפילטר צריכים להיות הרבה יותר עדינים.

או אה...
    שאתה כותב תגובה בונה אז זה תתגובה בונה...
    יפה אבל לא משתלב יפה...

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    או אה...
    שאתה כותב תגובה בפורום ומתעלם מחוקי הפורום אז אתה דורש הרחקה - שוב.

פעם אחרונה, קרא חוקים.

הרשמה