תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    תל-אביב
    אז ככה: אנחנו קבוצת exceptionals! במקום ראשון עם 16 נקודות.
    אתמול שבדקתי היה לנו 17 נקודות אז על מה ירדה לנו נקודה? ואישרנו כל מישחק
    כך שאין סיבה שתרד לנו.
    דבר שני: המישחקים שהיתבטלו זה לא החזיר לי את ההזמנות אז ניגמרו לנו ההזמנות
    היה אמור להיות לי 5 . הזמנתי 3 הרגע. וצריך להישאר 2 וזה אומר לי 5/5
    והזמנתי רק שלוש ונראה לי שזה קרה ביגלל המישחקים שהיתבטלו אז זה לא החזיר לנו תהזמנות
    בבקשה לטיפולכם vgames \=

rilcide from freamx acc
    hf
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2007
    יש לכם 8 נצחונות משמע מגיע לכם 16 נקודות.
    קיבלת עוד הזמנות.
    ואגב יש לך 14 דחיות אני ממליץ לך לאשר לפני שירדו לך נקודות
    תהא.נשמתורורהצרורחיים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.08.2008
    עיר
    נתיניה
    טוב.. O.ם
    פרשתי ביי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Niqusem
    יש לכם 8 נצחונות משמע מגיע לכם 16 נקודות.
    קיבלת עוד הזמנות.
    ואגב יש לך 14 דחיות אני ממליץ לך לאשר לפני שירדו לך נקודות
    מצטער אבל יש לכם טעות. 14 דחיות? זה לא הגיוני. ever-gate הזמינו אותנו ל 2 מישחקים אישרתי. כל מישחק שהזמינו אישרתי אולי איזה 2 לא וגם כי לא הייתי בבית אז לא ראיתי שהזמינו אותנו ואם לא אישרנו אז זה כאילו דחינו אבל זה קרה רק פעמים גג שלוש לא יותר זה בטוח
    אני מבקש שתיבדוק את זה כי זה לא הגיוני באמת כל מישחק אישרתי שיחקנו פתחתי אשכול הכל טוב ויפה. אני לא יודע מאיפה הבאת את זה 14 דחיות? זה לא הגיוני תיבדוק את זה בבקשה.
    ואם אתה אומר 14 דחיות תוכיח לי הרי זה אמור להיות רשום לכם נגד איזה קבוצות. אני רוצה לראות נגד מי דחיתי לפי מה שאתה אומר

rilcide from freamx acc
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי freamx
    מצטער אבל יש לכם טעות. 14 דחיות? זה לא הגיוני. ever-gate הזמינו אותנו ל 2 מישחקים אישרתי. כל מישחק שהזמינו אישרתי אולי איזה 2 לא וגם כי לא הייתי בבית אז לא ראיתי שהזמינו אותנו ואם לא אישרנו אז זה כאילו דחינו אבל זה קרה רק פעמים גג שלוש לא יותר זה בטוח
    אני מבקש שתיבדוק את זה כי זה לא הגיוני באמת כל מישחק אישרתי שיחקנו פתחתי אשכול הכל טוב ויפה. אני לא יודע מאיפה הבאת את זה 14 דחיות? זה לא הגיוני תיבדוק את זה בבקשה.
    ואם אתה אומר 14 דחיות תוכיח לי הרי זה אמור להיות רשום לכם נגד איזה קבוצות. אני רוצה לראות נגד מי דחיתי לפי מה שאתה אומר

rilcide from freamx acc
    מה ניסגר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2007
    הגבתי לך במייל.
    בכל אופן, אכן יש לכם 14 דחיות ולא, מערכת ניהול הלאדרים אינה ממקדת את הדחיות אך היני יכול לדעת את זה בעזרת רשימת הזמנות ענקית.
    כמובן שזה לא ריאלי להתחיל ולחפש את מי דחיתם מכיוון שזה יקח לי הרבה זמן וזה לבזבוז.
    בוא נסגור את העניין הזה בכך שתאשר ותזמין כמה שיותר משחקים על מנת להגדיל את הסיכויים שלך לזכות בפרס הנחשק [1000 ש"ח].

בהצלחה לכם!
    תהא.נשמתורורהצרורחיים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.06.2008
    אתה קצת מוזר אתה יודע? אתה אומר שאמור להיות לכם 16 נקודות , אתמול הסתכלת והיה לכם 17 נקודות , אז מה אתה שואל למה הורידו לכם נקודה, חמודי 17 זה נקודה מעל 16 אם אני לא טועה, וניראלי שאני לא טועההה
    #overpower!

ביתר ירושלים לעולם לא תצעדי לבד!
    מ1936 ולתמיד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.10.2008
    עיר
    כפר סבא
    אתה לא טועה... סביר להניח שפששוט נתנו להם 3 נקודות על קבוצה שמעליהם ואז רוני פשוט סידר את זה והוריד נקודה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Niqusem
    הגבתי לך במייל.
    בכל אופן, אכן יש לכם 14 דחיות ולא, מערכת ניהול הלאדרים אינה ממקדת את הדחיות אך היני יכול לדעת את זה בעזרת רשימת הזמנות ענקית.
    כמובן שזה לא ריאלי להתחיל ולחפש את מי דחיתם מכיוון שזה יקח לי הרבה זמן וזה לבזבוז.
    בוא נסגור את העניין הזה בכך שתאשר ותזמין כמה שיותר משחקים על מנת להגדיל את הסיכויים שלך לזכות בפרס הנחשק [1000 ש"ח].

בהצלחה לכם!
    אוקיי תודה.. שלחתי עכשיו עוד מייל כי לא ידעתי מה קורה עם הנושא כי לא מצאתי את הנושא
    אז תיתעלם מהמייל האחרון
    תודה שוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי shlomi16
    אתה קצת מוזר אתה יודע? אתה אומר שאמור להיות לכם 16 נקודות , אתמול הסתכלת והיה לכם 17 נקודות , אז מה אתה שואל למה הורידו לכם נקודה, חמודי 17 זה נקודה מעל 16 אם אני לא טועה, וניראלי שאני לא טועההה
    ועוד אני מוזר? חח שים לב טוב מה אני רשמתי ומה אתה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2008
    כנראה שחכו להוריד לך ניקוד
    שביטלו את חוק ה-3 נקודות שמנצחים קבוצה שנמצאת מעלייך בטבלה
    [IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG

" welcome to the end of the world party "
    שתף ב-Google+

הרשמה