תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    23.04.2008
    תשמע אני אומר לך בסרבר שהוונט היה פועל סתם לא דיברתי עם אף אחד אתה נותן באן מה זה החרא הזה בדיוק סימתי גטר בvgames ישר ניכנסתי לקלאבים שחכתי מהוונט בכלל הייתי בוונט בvgames בחדר לבד team A נישבעתי לך עוד אתה נותן באן מה זה החוק המפגר הזה כאילו אני צריך לפחד לשכוח את הוונט דלוק ..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    זה החוקים אסור וונט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.04.2008
    מה זה זה החוקים אסור וונט אז מה כאילו עכשיו באן על ריק כאילו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אתה יודע טוב מאוד את החוקים זה הבאן השני שלך על וונט.
    [tomer][17/10/2008]שימוש בונט
    [tomer][17/10/2008]קילל אותי לא להחזיר באן ל3 חודשים
    [tomer][19/10/2008]אושר מול תומר
    [tomer][18/11/2008]שימוש בונט
    [tomer][18/11/2008]שבועיים באן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2008
    איך אני אוהב אנשים שאומרים באן לא מוצדק בוא נעשה את זה לאט כדי שתבין אולי סוף סוף למרות שאחרי שקיבלת פעם אחת באן על וונט אין שום סיבה שתעשה את זה שוב אולי בכלל אתה צריך באן ליותר זמן......
    ציטוט: "תשמע אני אומר לך בסרבר שהוונט היה פועל"
    זאת אומרת שהיית בוונט אתה מודה אין עם זה בעיה עכשיו תבין, את אף אחד זה לא מעניין אם כן היו שם חברים שלך או לא היו שם חברים שלך אם אתה כן מחובר לשרת או שסתם התוכנה רצה יש משפט אומר "יש ספק אין ספק, אין ספק" שהוא אומר > "לא לקחת צ'אנסים" מספיק לנו שהתוכנה דולקת ויש סיכוי הכי קלוש שפתאום איזה חבר שלך יכנס ויתחיל לגלות לך הכל אנחנו לא נצתרך לסבול את זה אז כן אתה לא צריך לפחד אבל זה צריך להיות באחריותך המלאה עם הפגנה של קצת בגרות לזכור לסגור את הוונט כדי שלנו לא יהיה ספק ולא נצתרך לתת לך באן בלי קשר לזה שזה רשום פעמים במפורשות גם בדף החוקים:

http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1112851
    וגם בנושא שננעץ במיוחד לנושא הזה:
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1155383
    בכל מקרה זכותו המלאה של האדמין לתת לך באן ובקשר לתירוץ שלא היה שם אף אחד זה לא מעניין אף אחד כבר רימית בעבר ואף אחד לא רוצה שתעשה את זה שוב אז לא לוקחים סיכון

לסיכום כן זה חוק והוא ממש לא מפגר פשוט לך לא נוח איתה כנראה אז תתמודד איתו תתפלא שאם אתה סוגר את הוונט ומשחק זה גם יכול להיות כיף

ובקשר לתגובה האחרונה לא מבין את השפה הזאת בדיוק אבל כן באן על ריק או ליתר דיוק וונט ובפעם האחרונה אני מקווה בשדפה הכי פשוטה כן אסור וונט <<<<<!!!!!!!!!
    נערך לאחרונה על ידי The ice man; 19.11.2008 בשעה 14:06.
    שתף ב-Google+

הרשמה