תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 34
    הצטרף בתאריך
    22.06.2007
    *לאלה שנכנסים לדיון רק כדאי להגיד שגילדה ישראלית לא תצליח,בבקשו תצאו
    לפניי שאני בכלל מתחיל דבר על זה,חשוב לי לציין שאני לא מתכוון להיות לידר,אף פעם לא הייתי ואני לא מתכנן להנהיג uncommon guild,
    אם יש כאן משהוא אחראי ומנוסה שמעוניין להנהגיד גילדת אלינאס ישראלית בבקשה צרו איתי קשר :]

לפי התגובות בפורום הבנתי שיש ביקוש לגילדה ישראלית,ראיתי שמשהוא כבר מתחיל להתפתח אבל רק לצד ההורד(לפחות בפורום אחר שאני גולש בוא,בעקרון מה שאני מתכנן זה גילדה ישראלית שעושה ריידים(נראה לי 4 ימים בשבוע יהיה סבבה...),הגילדה תתמקד כרגע בלקדם תקהילה הישראלית ולאחר מכן הדרישות יעלו.כרגע אני חושב שהדרישות המינימליות זה רמות 60-80,אני לא חושב שצריך דרישות גיל מי שהתנהג כמו ילד עקשן פשוט יקבל קיק :]

תופס הרשמה-
    סרבר:
    רמה:

שם דמות:

בחירת שרת-

לדעתי,עדיף פשוט לעבור לשרת שרוב הישראלים באלינס נמצאים בוא,כלומר לפי תופס הרישום...
    עם אתם מעדיפים לעבור לשרת אחר אני יכול להמליץ על frostmane שרת נחמד אין ממש איזון בן
    אלינס והורד (40% אלינס),אבל אין בעיות התחברות מספיק אנשים לאינסטנסים וכו'...
    __________________________________________________ ______________________________
    הגילדה הולכת להשתמש ב-dkp,
    זאת אומרת על כל הריגת בוס ברייד אתם מקבלים dkp עם dkp אתם יכולים להשתמש אל מנת לרחוש ציוד.
    כמובן שיש העדפות,לדוגמא עם paladin ירצה Mail ששאמן רוצה אבל בכל זאת ל-paladin יש יותר dkp השמאן
    יקבל את החפץ,כמובן שזה מורקב יותר אבל הבנתם בגדול.
    בנוסף לגילדה יהיה פורום שבוא נקווה את זמניי הריידים,כדאי להצתרף לריידים צריך לרשום בפורום,במידה ואין לנו מספיק
    רישומים נודיע לכם מראש(בעתיד אנחנו פשוט נקח את השחקנים החדשים).

המלצות שם לגילדה יקובלו בברכה.
    יאלה שיהיה לנו בהצלחה D:

הצטרף בתאריך
    30.11.2007
    סרבר:קאזאק
    רמה:72
    שם דמות:QUT
    נערך לאחרונה על ידי SH13AY; 18.11.2008 בשעה 20:47. סיבה: /

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    HELLFIRE?

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    בהצלחה.
    אתה תצטרך את זה.

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    משפט חרוש Uragos, ונושא חרוש The Watcher.

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי The Watcher
    *לאלה שנכנסים לדיון רק כדאי להגיד שגילדה ישראלית לא תצליח,בבקשו תצאו
    סבבה, ביי!

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    שיהיה בהצלחה, עדכן אותנו בהישגים

הצטרף בתאריך
    22.06.2007
    חבל שאין מספיק רישומים,הגילדה תוכננה להיות רצינית ותומכת.
    זה פשוט בזבוז חבל שאתם לא נותנים צ'אנס לגילדה ישראלית-הפסד שלכם

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    אוי Stop the bullshit
    היו בערך מיליון ניסיונות לגילדה ישראלית, ולאנשים אין רצון לנסות עוד פעם לעוד כישלון.

הצטרף בתאריך
    15.10.2007
    אני לא רוצה לפגוע, אבל היו ניסיונות להקמת גילדה ישראלית הרבה יותר טובים משלך שנכשלו. לפחות אם אתה מנסה להקים גילדה כזאת, תראה מנהיגות ותנסה לסחוף אחריך אחרים. ככה זה לא בדיוק יעבוד.

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    אני מחזק את horny.

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    עיר
    תל אביב
    אני לא חושב שזה יצליח אבל בהצלחה, אני בhellfire ואני רמה 74
    בברכה Xaldin

הצטרף בתאריך
    16.10.2008
    יש לי פשוט מין תחושה שאנשים חושבים שמישהו שמארגן גילדה ויש לו שגיאות כתיב לא ייארגן גילדה טובה במיוחד...

אה וגם באמת היו המוני נסיונות, אז אנשים חושבים שזה רק עוד אחד מהנסיונות שלא מצליחים ולא נרשמים.
    נכתב במקור על ידי w00ty
    הבחור בצרה, זה לא זמן לצחוק עליו.
    ממתי w00ty אומר כאלה דברים?

הצטרף בתאריך
    22.06.2007
    דבר ראשון כמו שהסקרתי כבר למעלה אני לא מתכוון לנהל תגילדה,שמראה כמה בסיס יש לתגובה
    שלך עם אפילו לא קראתה תפיסקה האחרונה.
    דבר שני יש לי סילסקטיה אבל אני לא חייב לילדים קטנים הסברים,גילדות יותר טובות?
    אתה לא מכיר אותי עשה טובה שתוק :]

הצטרף בתאריך
    15.10.2007
    דיסלקציה זה לא תירוץ כמו שכבר אמרו כאן פעם. פתח את קובץ הוורד הקרוב ביותר לסמן העכבר שלך וזרוק את תוכן ההודעה שלך לתוכו... אבל ניחא שגיאות כתיב, נוסף לזה עכשיו גם הילדותיות שבה החלטת להפגין בסיום ההודעה האחרונה שלך?

ואם כבר, אז לא התייחסתי לפסקה הראשונה שלך*, שאגב כן התייחסתי אליה כי אני מבסס עליה את התגובה שלי.
    ציינת בפרוש שאתה רק עומד לשבת בצד ולמצוא מישהו שיעשה את העבודה השחורה בשבילך.

כאמור, זאת לא הסיבה למה גילדה ישראלית בעלת סיכויים גבוהים להכשל, אבל גישה שכזאת לא מוסיפה לסיכויים שלה כמובן.

הצטרף בתאריך
    22.06.2007
    דיסלקציה זה לא תרוץ ?זה כמו שתגיד לי שנכות זה לא תרוץ לאנשים שלא יכולים ללכת...
    דבר שני,אין לי מושג מה אתה רוצה יעשה תעבודה השחורה שלי?אני סך הכל לא מסוגל להנהיג
    גילדה אני מתכוון להשקיע הרבה בגילדה הזאת ואני לא צריך שאיזה ילד שמחליט עובדות בפניי עצמם
    מאחוריי המקלדת יעשה עליי ביקורת.

אני כולה מעלה רעיון חברתי-גילדה ישראלית,לקדם את הקהילה ואתה מדבר עליי כאילו אני חייב לך משהוא,תאמין לי אני מעדיף שלא תצתרף כחה שהנוכחות שלך פה חסרת משמעות.
    תמשיך להגיב ותוכיח שתענות שלי נכונות.
    לא משנה עזבו עם גישה שלילית כזאת לא תגיעו לשום מקום בחיים
    נערך לאחרונה על ידי The Watcher; 19.11.2008 בשעה 22:23.

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    נכתב במקור על ידי The Watcher
    לא משנה עזבו עם גישה שלילית כזאת לא תגיעו לשום מקום בחיים
    לקחת את זה רחוק מדי..זה שום דבר חוץ ממשחק.

ובגלל ניסיון, בא נגדיר את זה..לא יותר מדי טוב בקשר לגילדות ישראליות, אז אנשים פה אוטומטית יקטלו אותך על ניסיון של ליצור גילדה חדשה, כי הם (מה לעשות) בעלי ניסיון טוב יותר משלך.
    אם היית בא ואומר "אני פותח גילדה חדשה, על בסיס אירופאי ואני מעוניין בכמה ישראלים שיצטרפו אלי", כל התגובות השליליות האלו שענו לך בהן, לא היו מגיעות.
    אנשים פה יודעים שגילדה ישראלית לא תעבוד, ובתור אחד (אתה ) שבא לפה בלי ידע, ניסיון, ואפילו בלי נכונות להיות שותף בהנהגת הגילדה, אנשים מבינים שאתה לא רציני. בתכלס אתה בא ואומר ככה "יש לי רעיון! בא נקים גילדה ישראלית! אבל עזבו..לא בא לי להיות הלידר או אופיסר או כל דבר שקשור בהנהגה. אז בואו אתם תקימו גילדה, אני אבוא לריידים אין בעיה, אבל תעשו את כל העבודה השחורה ואני פשוט יעשה את המוטל עלי - לבוא לריידים".
    אז ברצינות, מה אתה מצפה? :\

הצטרף בתאריך
    15.10.2007
    לא ממש משנה לי אם אני מוכיח/לא מוכיח את הטענות שלך, ככה שאני אמשיך להגיב פה כל עוד זה בסדר מצד המנהלים.

כמו שאמרתי, ככה זה נראה כשאתה לא תופס פיקוד משלך על המצב ומחפש מישהו אחר שיעשה את העבודה שאתה אמור לעשות(או קרא את התגובה של זה שמעלי כדי להבין את הדעה שלי קצת יותר בהרחבה) .

נ.ב. אני מניח שאני מפגין את הילדותיות שלי כשאני נותן לך ביקורת רצינית ומתעלם מהדרך שבה אתה עונה לי? נחמד...

הצטרף בתאריך
    22.06.2007
    תאמינו לי שיש לי ניסיון במשחק,ויש לי ניסיון עם גילדות ישראליות אני משחק שלוש שנים במשחק...
    החברים שלי היו בכל גילדה ישראלית אפשרית.

anadory אני לא יודע עם אתה באמת אידיוט או שמעממם לך היום והחלתתה לשגע אותי.
    אני עדיין לא הבנתי מה אתה רוצה תפסיק להוציא לי מילים מהפה.
    אף פעם לא הנהגתי גילדה ואני לא חושב שאני יעשה את זה טוב
    כמו שכבר אמרתי אני מתכוון להשקיע כמה שאני יכול בגילדה וזה לא פשוט לבוא לרייד,שמראה כמה
    "ניסיון" יש לכם...
    אני לא יודע איך זה עובד אצלכם עם אתם פשוט נותנים ללידר לעשות את כל העבודה אז אני לא רואה
    בכלל טעם להמשיך ביכוח הזה..

נ.ב באותה מידה אני יכול לענות לך anadory אתה סוטר תצמך בלי שתסים לב לזה אפילו.

עשה טוב לך לישון ותן לי להמשיך בדיון בבקשה

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    לא יודע לגבי הבחור שהתחיל את הפוסט הזה, אבל עם כל החבר'ה הכבדים והמביני עניין והעתירי נסיון שכאן, הייתי אומר שיש פה בסיס לא רע לגילדה ישראלית.

שתי בעיות עיקריות לרעיון:

עזיבת גילדה נוכחית

כשלונות העבר שצויינו כבר מה שגורם לאנשים לא להתלהב בלשון המעטה מהרעיון

השאלה שיותר מעניינת אותי תהיה מה הולך לייחד גילדה שכזאת מעבר לשפה העברית, שכן נראה לי שהשפה שיותר שגורה בפי השחקן הישראלי תהיה השפה האנגלית. אתם חושבים שיש יתרון לגילדה שכזאת אם בכלל?

הרשמה