תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    26.02.2008
    עיר
    p-t
    אוקיי אז ככה
    היום קניתי את המשחק והספקתי להריץ עליו כבר כמה שעות ולהלן מספר הערות לגביו:
    המשחק אומנם מדורג TEEN אבל הם סחטו (שחטו?) את זה עד הסוף ככה שכמעט ואין הבדל בין זה לשאר משחקי המורטל קומבט. יש דם יש FATALITIES ויש אלימות מאוד קיצונית
    המשחק הוא משחק קרוסאובר בין דמויות מורטל קומבט לדמויות קומיקס של חברת DC
    בין הדמויות תוכלו למצוא את באטמן , קאטוומן , לקס לוטור , סאב זירו , סקורפיון ועוד רבים
    נתחיל מזה שהדמויות מעוצבות בצורה ממש ממש מגניבה . הדמויות של מורטל קומבט לא נראו יותר טוב על שום משחק שיצא מאז TRILOGY וזה אומר המון. הדמויות של DC גם עשויות מדהים וקיבלו פאן יותר אפל.
    עיצוב השלבים והסרטונים לדעתי יכלו להיות טיפה יותר טובים ולשאוב יותר לכיוון הסגנון של מורטל קומבט ארמגדון שהיו שלבים ממש יפים ואחלה סרטונים.
    העלילה נחמדה מסבירה את החיבור בין העולמות בצורה טובה ולדעתי לא הורסת כמו שהרבה חשבו שיהיה.
    לגבי הדמויות אגב אציין שהבחירה אומנם טובה אבל יכלה להיות יותר טובה אם היו דמויות מ DC כמו SCARECROW , MR FREEZE , BRANIAC ואולי אפילו TWO FACE. ודמויות מ מורטל קומבט כמו גורו , רפטייל , קונג לאו .
    לגבי המשחקיות
    המשחקיות משלבת בין משחק דו מימד לתלת מימד כשהג'ויסטיק האנלוגי שולט בתלת מימד והכפתורים הריגלים בדו מימד.
    הוספיו דברים נחמדים כמו TEST YOUR MIGHT וקרבות אויר שנראים ממש ממש ממש מגניבים.
    בקיצור למרות כל החששות מדובר במשחק ממש טוב לדעתי בתור פייטר נטו (ויש גם אונליין שטרם בדקתי)
    ציון : (דעה אישית) 7.8.10

הצטרף בתאריך
    29.05.2008
    עיר
    ראשון- לציון
    נכתב במקור על ידי Demonizer
    אוקיי אז ככה
    היום קניתי את המשחק והספקתי להריץ עליו כבר כמה שעות ולהלן מספר הערות לגביו:
    המשחק אומנם מדורג TEEN אבל הם סחטו (שחטו?) את זה עד הסוף ככה שכמעט ואין הבדל בין זה לשאר משחקי המורטל קומבט. יש דם יש FATALITIES ויש אלימות מאוד קיצונית
    המשחק הוא משחק קרוסאובר בין דמויות מורטל קומבט לדמויות קומיקס של חברת DC
    בין הדמויות תוכלו למצוא את באטמן , קאטוומן , לקס לוטור , סאב זירו , סקורפיון ועוד רבים
    נתחיל מזה שהדמויות מעוצבות בצורה ממש ממש מגניבה . הדמויות של מורטל קומבט לא נראו יותר טוב על שום משחק שיצא מאז TRILOGY וזה אומר המון. הדמויות של DC גם עשויות מדהים וקיבלו פאן יותר אפל.
    עיצוב השלבים והסרטונים לדעתי יכלו להיות טיפה יותר טובים ולשאוב יותר לכיוון הסגנון של מורטל קומבט ארמגדון שהיו שלבים ממש יפים ואחלה סרטונים.
    העלילה נחמדה מסבירה את החיבור בין העולמות בצורה טובה ולדעתי לא הורסת כמו שהרבה חשבו שיהיה.
    לגבי הדמויות אגב אציין שהבחירה אומנם טובה אבל יכלה להיות יותר טובה אם היו דמויות מ DC כמו SCARECROW , MR FREEZE , BRANIAC ואולי אפילו TWO FACE. ודמויות מ מורטל קומבט כמו גורו , רפטייל , קונג לאו .
    לגבי המשחקיות
    המשחקיות משלבת בין משחק דו מימד לתלת מימד כשהג'ויסטיק האנלוגי שולט בתלת מימד והכפתורים הריגלים בדו מימד.
    הוספיו דברים נחמדים כמו TEST YOUR MIGHT וקרבות אויר שנראים ממש ממש ממש מגניבים.
    בקיצור למרות כל החששות מדובר במשחק ממש טוב לדעתי בתור פייטר נטו (ויש גם אונליין שטרם בדקתי)
    ציון : (דעה אישית) 7.8.10
    נשמע כמו משחק לא רע בכלל אני ינסה אותו תודה על הסיקור!

הצטרף בתאריך
    26.02.2008
    עיר
    p-t
    בבקשה.
    כעקרון כשהודיעו על המשחק לא הייתי בטוח לגביו ולפני שקניתי הייתי עם רגשות מעורבים.
    עכשיו אחרי ששיחקתי בו אני יכול לומר בוודאות שהוא שווה קניה ובהחלט משחק מהנה .

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    הביקורת הראשונה בעולם עליו??

כאחד ששיחק במשחק (אתה), אתה חושב שהוא שווה את ה-60$ או 420 שקל בארץ?? צריך קצת גיוון חוץ מ-FALLOUT 3, אתה יודע.....

הצטרף בתאריך
    26.02.2008
    עיר
    p-t
    למה ביקורת ראשונה? יש כבר מספיק ביקורות עליו אחי

וכן אני חושב שהוא שווה את הכסף ששילמתי עליו
    בכלל היה חודש עמוס קניות של משחקים חלק סבבה (רזיסטנס 2 , פארקריי 2) חלק על הפנים (גולדן אקס!!!) ואני שמח לרשום שמורטל קומבט נגד דיסי שייך לקטוגריה הראשונה.
    שוב מה שרשמתי זאת דעתי האישית בלבד .

הצטרף בתאריך
    27.03.2007
    תאמת.. כל משחק מכות שאני רואה אני משווה את זה לטקן לצערי הרב אני יכול לשחק רק טקן חח

טוב אני אחכה עוד שנה

הצטרף בתאריך
    22.08.2008
    עיר
    ירושלים
    אני לא אקנה אותו משום ששנמאס לי כבר ממשחקי מכות.
    אי אפשר להינות מהם יותר מדי זמן רצוף

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    רמת השרון
    נכתב במקור על ידי eladc898
    אני לא אקנה אותו משום ששנמאס לי כבר ממשחקי מכות.
    אי אפשר להינות מהם יותר מדי זמן רצוף

צודק. הם רק נחמדים כשחברים באים.
    בכל זאת סיקור טוב, והמשחק נשמע נחמד (יחסית למשחק מכות)
    אבל לא הבנתי את הציון "7.8.10" ??

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    אני חושב שאני ילך על WWE09 הוא יותר מורכב ואני אוהב אותו (שמישהו ינסה לנצח אותי)

הצטרף בתאריך
    11.09.2008
    הזמנתי אותו אני מחכה שהוא יגיע.. אני מת כבר לשחק בו, תודה על הדיווח !!!
    (איך הדמות של הג'וקר, זו הדמות שנראית הכי מעניינת !!)

הצטרף בתאריך
    26.02.2008
    עיר
    p-t
    חחח עכשיו שמתי לב לציון
    התכוונתי 7.8/10
    לגבי הדמות של הג'וקר יש לו תרגילים ממש מגניבים כמו זמזם חשמלי , זורק פצצות ,כפפת אגרוף
    וגם פטאליטי מגניבים.
    כמו שרשמתי זה מגניב לראות עד כמה הם סחטו את המיץ פה בעניין של הדירוג
    אני באמת שלא רואה הבדל בין זה למשחקי מורטל קומבט אחרים
    אגב למי שאוהב מורטל קומבט והתבאס מהמשחקים האחרונים שיצאו בסדרה שלא היה בהם פטאליטי מיוחדים לכל דמות והיו פטאליטי קבועים לכולם ישמח לדעת שבמשחק הזה החזירו את כל הפטאליטי של פעם לדוגמא : סקורפיון מוריד מסכה ויורק אש

הצטרף בתאריך
    11.09.2008
    נכתב במקור על ידי Demonizer
    חחח עכשיו שמתי לב לציון
    התכוונתי 7.8/10
    לגבי הדמות של הג'וקר יש לו תרגילים ממש מגניבים כמו זמזם חשמלי , זורק פצצות ,כפפת אגרוף
    וגם פטאליטי מגניבים.
    כמו שרשמתי זה מגניב לראות עד כמה הם סחטו את המיץ פה בעניין של הדירוג
    אני באמת שלא רואה הבדל בין זה למשחקי מורטל קומבט אחרים
    אגב למי שאוהב מורטל קומבט והתבאס מהמשחקים האחרונים שיצאו בסדרה שלא היה בהם פטאליטי מיוחדים לכל דמות והיו פטאליטי קבועים לכולם ישמח לדעת שבמשחק הזה החזירו את כל הפטאליטי של פעם לדוגמא : סקורפיון מוריד מסכה ויורק אש
    מצויין באמת הגיע הזמן שיחזירו אותם... :] !!!
    את ארמגדון לא הכי אהבתי אבל זה נראה ממש פצצה !!...

וסוף סוף אני אוכל לשחק בתור הג'וקר !!!!!

הצטרף בתאריך
    26.02.2008
    עיר
    p-t
    ארמגדון היה ממש חביב לדעתי
    פשוט אחד הדברים שמנעו ממנו להיות הצלחה זה שלכולם היו את אותם פטאליטי
    סה"כ יש שם המון דמויות מכל משחקי מורטל קומבט כשכל דמות מאוד מגוונת
    רק עצבן אותי שהפכו שם את מוטארו למינוטאור במקום להשאיר אותו קנטאור
    אבל כנראה שלהוסיף עוד 2 רגליים זה היה ממש מסובך ויקר בזמנו.
    אגב לגבי מורטל קומבט נגד דיסי משהו ששכחתי לציין אין התקנה (או שיש ולוקחת שניה וחצי ולא שמתי לב) והמשחק רץ ממש חלק

הצטרף בתאריך
    21.04.2008
    עיר
    הרצליה
    נראה טוב ..

אבל יש לי כבר SC4

ואם אני אקנה משחק מכות בשנה הקרובה אז זה יהיה T6

הרשמה