תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    17.02.2008
    אהלן חברה,
    חקלנו (אנשי 99) עושים מאמצים נרחבים להחזיר אנשים ותיקים לקהילה, ודווקא בהצלחה רבה..
    אני יכול להגיד שריאיתי בזמן האחרון כמה וכמה 'פרצופים' מוקרים מהעבר הרחוק בMIRC וגם בשרת..
    אבל יש לנו בעיה מאוד גדולה...
    השרת.
    רובם מתעצלים לרשום הודעה בפורום אז לקחתי יוזמה.
    השרת קורס כל 20 דקות של משחק עד שמעלים אותו ידנית.
    הבטיחו לנו בעבר לשים BATCH שבודק כל כמה דק אם השרת למטה ומעלה אוטומטית.. וזה לא קרה..
    בנוסף ל99 אנחנו גם משחקים ופעילים מאוד (אני לא יכול להגיד ככ על עצמי כי אני בלימודים רוב הזמן) ב2004. אבל מדי פעם רוצים לחזור לשורשים ולשחק 99, מה עוד שהרבה אנשים ישנים חוזרים לשחק.
    אז במקום להתקל במצב לא נעים של כמעט כל 20 דקות לפנות לאחראי על השרת שיעלה את השרת בחזרה, האם אפשר להתקין את הBATCH שמעלה אותו באופן אוטומטי או לעשות לנו קישור כלשהו שנוכל להעלות אותו בלי להפריע לכולם?

תודה רבה בשם שחקני 99

אגב, אוראל אתה מפוטר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2007
    כל פעם שיש בשרת 4 אנשים ומעלה אחרי 5 דקות השרת נופל (קרה כבר קצת יותר מ 10 פעמים)

אז בבקשה חלאס לזלזל בנו במיוחד לאור ההתקדמות שחלה אצלנו וכבר יותר מ 8 אנשים הצטרפו ונרשמו לפורומים... ולהעמד שרת כמו שצריך..

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    עד שלא תביא אותם לפה ותחזרו לפעילות מלאה אין שרת.
    דיברנו על זה משה, חבל.
    שבוע טוב
    - - - -
    לפניות , שאלות , הצעות : [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.02.2008
    כן רק חבל שקצת לא אפשרי לחזור לפעילות כשיש רק שרת אחד שגם ככה קורס כל הזמן

NEW TL 2004 Server - 80.179.149.54:7777 (all mods + tons of maps)
    NEW TL 99 Server - 212.143.230.120:6666 (MultiMOD + RA)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.02.2008
    נכתב במקור על ידי Tommy↕KrizZz
    עד שלא תביא אותם לפה ותחזרו לפעילות מלאה אין שרת.
    דיברנו על זה משה, חבל.
    שבוע טוב
    א. לא דיברנו על זה, תומר.
    ב. גישה מאוד חיובית.
    ג. תמשיך ככה, נראה מה יהיה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    מה יהיה. יהיה טוטו.
    חשבתי שהבנת שפעילות פה חשובה לקהילה לא?
    חוץ מזה בהנהלה רוצים לקצץ 2 שרתים, איזה סיבה טובה יש י להשאיר שרת 99?
    החברים שם בקושי פעילים פה בפורום.
    ויש בדיוק 5 אנשים שמשחקים בזה
    - - - -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    תומר תחזיר להם את השרתים כבר מה השטויות האלה.
    למה כל חברי 2004 פעילים פה? סה"כ אני אתה עוד כמה ויש את גיא ודניאל שרבים כל היום.
    במקום שיהיו לנו 3 שרתי 1על1, שרת קלאנים (נעול עם סיסמה ואין באמת קלאנים פעילים), 2 שרתי פאבליק - וכל השרתים האלה רוב היום ריקים, פשוט תוריד שרת או שניים ותפתח ל99 אחד והנה אין בעיות של עומס שרתים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    חן שב בלול שלך ואל תתערב.
    חלס לדחוף תאף שלך לכל חור, בסוף גוש קקי ייכנס לך לאף, תיזהר.
    זה עיניין שלי עם משה ולירון, והם יודעים למה אני מתכוון.
    אם היית יודע את ההיסטוריה שלנו היית מבין.
    אנשים שלא אכפת להם מהקהילה לא אכפת לי מהם, זה הכל.
    - - - -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.02.2008
    א. שים לב שבסטטיסטיקות של השרת של 2004, גם לפני המעבר וגם אחריו, TL הוא הקלאן הכי בולט, ובפרט אני ולירון שעד אתמול היינו במקום הראשון. בוא ונגיד שמאז שהוא באוויר, אני שיחקתי יותר מ100 שעות, משהו שאני לא ככ גאה בו אבל זאת לא הנקודה. אגב, זה יותר ממך.

ב.הפעילות שלי בפורום הרבה לפני ש"סגרת" לנו את השרת לא באה לקראתנו שביקשנו ממך שוב ושוב לסדר לנו את השרת. השרת מאז ומתמיד (מאותו רגע שהתחלת לתחזק אותו) עשה בעיות. הפסקת לעזור לנו בשלב הקריטי ביותר, מתי שלסירוגין השרת קורס. יכול להיות שהוא קורס לבד ויכול מאוד להיות שאתה מקריס אותו, כי ככה סתם, משעמם לך. זאת גם כן, לא הנקודה. הנקודה היא שלמרות שאתה אומר שאין פה פעילות מצד 99, אני יכול להגיד לך באותה מידה שהפעילות של 2004 לא ככ גדולה גם כן.
    אולי אתה נכנס בUNREALMAN או איך שלא קראו לו ומגיב לעצמך בפורום וכמה וכמה פעמים מנסה להצטרף לקבוצות, כי סתם משעמם לך, אבל זה לא אנחנו. שים לב שגם חקל נכבד מ99 משחקים גם 2004. זה נכון, אין לנו יותר מדי אנשים בקהילה הקטנה מאוד שלנו, עבדנו מאוד קשה להחזיר אותם ולגרום להם להישאר, אבל מאותו רגע שהשרת עושה בעיות ואין איפה לשחק, הם ראו שאין טעם להישאר. אני יכול להביא לך 5 אנשים שהחזרתי ל99. מזה יתן לי? כלום, כי אין יותר שרת.

ג. שם לב גם כן שיש לך:
    2 שרתי PUBLIC באחד אין פעילות בכלל, אולי כניסה אחת בשבוע, והשרת השני אולי שעה שעתיים ביום עם 4-6 שחקנים לא יותר.
    5 שרתי 1V1 שתעשה טובה, 2 מצד VGAMES מספיק והשרת הפצצה של MIDAS עם פינג פצצה עושה את העבודה יופי.

אז הינה לך, נסכם שיהיה ברור:
    1. הרבה לפני ההחלטה שלך "לסגור" את השרת לא שמת עליו זיין ועכשיו נמאס לך כי אין מספיק הודעות בפורום אז אתה מוציא את זה עליינו.
    2. אנחנו בין השחקנים הפעילים ביותר גם בקהילת 2004, שם לב לסטטיסטיקות.
    3. יש לך 7 שרתי 2004 ולא אחד ל99. בזמן שחלק מהקהילה של 99 נמצאים גם ב2004 ולא שמת לב לזה.
    4. אנחנו החזרנו 4 שחקנים ל99, שזה די הרבה, הקמנו צאנל מיוחד בשביל זה כדי לקבוע משחקים אבל זה שהיה לנו שרת. אגב, 2 מהשחקנים האלו העברנו גם ל2004. ושים לב לעוד נתון משגע, אנחנו בתור קבוצה מהווים לא פחות ולא יותר שליש מהקהילה של 2004. העברנו את כל שהשחקנים של 99 ל2004. הבאנו לכם עוד נובים להתעלל בהם ב2004 ואתה עוד בא אלינו בטענות.

אני לא יודע אם זה דרך מלוכלנת שלך לגרום לאנשים להגיב בפורום מה שנראה לי נכון, אבל אני לא משחק את המשחק הזה. אתה רוצה לנתק אותנו, אין בעיה. מתי VGAMES ישימו לב שהרמת שחקנים/פעילות בפורום לא שווה את השרתים/כסף שהם מבזבזים על הקילה, מי יודע. יכול להיות היום, יכול להיות מחר.
    ואגב, אולי אתה עושה לי טובה, אתה יודע, התחלתי ללמוד, אולי עכשיו שאין לי UT אני יהיה יותר מרוכז בלימודים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    מסכים. להשקיע בלימודים זה עדיף.
    אז על מה העניין.
    ואני לא מדבר על פעילות בשרתים. זה מצויין.
    אני מדבר על שאר האנשים שהזכרת ל 99.
    מעבר לזה בשביל 5 אנשים לא צריך שרת 99.
    - - - -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.02.2008
    מיצינו
    נערך לאחרונה על ידי Tommy; 17.11.2008 בשעה 20:49.

NEW TL 2004 Server - 80.179.149.54:7777 (all mods + tons of maps)
    NEW TL 99 Server - 212.143.230.120:6666 (MultiMOD + RA)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    מיצינו
    - - - -
    שתף ב-Google+

הרשמה