תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    עיר
    נס ציונה
    שחקתי בסרבר שלכם אם חבר שלי יום אחד,הייתי איתו בוונט ולא יעדתי שאסור והביאו לי באן אז דיברתי אם תומר והוא הוריד לי,למדתי את הלקח שלי ,ואז ביום אחר בזמן שאני מחכה לחברים שלי בווונט אני משחק שוב בסרברים של ויגמס ואני רואה שהאדמין מביא למשהו באן על זה שהוא וונטר ואז פיתאום אני רואה שגם אני מקבל באן ,נו מה הקטע איאפשר להיות סתם בוונט בזמן שאני רוצה להנות מהמשחק ,בכלל לא הייתי וונטר אף אחד לא היה בוונט ומה עכשיו לעשות?אפילו לא הייתי חשוד!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.09.2008
    למה ויגיימס לא בסדר
    במה בדיוק הם אשמים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2008
    תקשיב לפני שאתה יוצא בהאשמות קודם תבדוק את עצמך נתחיל בציטוט שלך:
    1."הייתי איתו בוונט ולא ידעתי שאסור והביאו לי באן אז דיברתי אם תומר והוא הוריד לי"
    מכאן היית צריך להבין ולא רק תאמין לי שאני בטוח שהבנת שאסור לשחק ולהיות עם הוונט ביחד כי כבר נענשת על העיניין ולא רק שנענשת גם סלחו לך וקיבלת עוד צ'אנס למרות שאי ידיעת החוק אינה פותרת מענישה
    2."נו מה הקטע אי אפשר להיות סתם בוונט בזמן שאני רוצה להנות מהמשחק"
    קודם כל תקן אותי אם אני טועה אבל לא צריך וונט כדי להנות מהמשחק אני לא חושב שיש קשר
    כבר שני אין שום קטע אם עוד לא הבנת אתה עובר על חוק המועדון שמופיע לך בדף חוקי המועדון: http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1112851
    שאומר: 7. "אסור בתכלית האיסור השימוש בוונט בזמן המשחק"
    לסיום אם תקרא בחוקים את ההגדרה של צ'יטים אפשר להגיד אפילו שהשימוש בוונט הוא בדיוק כמו צ'יט תוכנה שהמקנה לך יתרון על שחקן אחר כאשר השחק האחר אינו מכיר את היתרון
    לסיכום: אל תהיה חוצפן ותצא בהאשמות אתה הוא האשם קודם כל החוקים היו ברורים ואתה הפרת אותם ואיך היית מרגיש אם למישהו היה צ'יטים והוא רק לפעמים וכשבא לו היה משתמש בהם ? תחשוב על זה אף אחד לא רוצה לקחת תסיכון או תצ'אנס שפתאום תתפתה להשתמש בוונט יום טוב ושבוע טוב
    שתף ב-Google+

הרשמה