תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 25
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    רק לפני כמה ימים פרסמתי הודעה על איחוד בין הגילדות הטובות והמוכרות בעולם - Nihilum ו-SK Gaming.

68 שעות אחרי צאת ההרחבה בעולם, הם כבר ניקו את כל התוכן של 25 אנשים שיצא בהרחבה!
    3 מבוכים ברמה של 25 איש, 3 בוסים גדולים. פשוט לראות ולא להאמין.

עכשיו הם יחרשו את המקומות האלו בשביל loot ויחכו לפאץ' התוכן הבא, שיביא ריידים חדשים.

בהודעה שלהם באתר, הם שואלים האם בליזארד התקפלו בפני שחקני הקזואל והפכו את המשחק ליותר נגיש ועם זאת קל מדי. שאלה טובה.

פורסם במקור בMMO CHAMPION

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    Full time job...
    מדהים.

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    וואו הם מהירים! מעניין איך הם הגיעו ל 80 כ"כ מהר.

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    זה חולני.
    מדובר במשחק אחרי הכל

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    יש להם ספונסרים, אז הם מקבלים על זה כסף.

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    עיר
    רמת גן
    לא ברור לי איך ב-68 שעות, 25 איש עלו לדרגה 80 והספיקו לרוקן מבוך של 25 איש.

יש מצב שהם קיבלו את ההרחבה לפני?
    <

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    Lastor , בגלל שבליזארד הסירו כל Attunement אז היו שם לפי מה שהבנתי כמה שחקנים שבכלל לא היו רמה 80 אלא קצת פחות, ותתחשב בזה שלכולם שם יש את הציוד הכי טוב שאפשר להשיג ברמה 70 ככה שהוא מספיק לריידים הראשונים של ההרחבה הזו, ותתחשב בזה שהם חרשו את הריידים האלה ב-Beta וידעו כבר מה הולך בכל קרב ואיך לעשות אותו טיפ-טופ.
    וכמובן שיש את החרישה המוגזמת שלדעתי היא לא שפויה. להגיע בפחות מ-3 ימים לרמות כמו 78-80 בלי כמעט לישון ואז להכנס לריידים שרק יצאו לא מזמן וישר לנקות אותם.. איך הם יכולים להנות כשהם ניקו את כל התוכן אחרי 3 ימים של חוסר שינה? אני רק רמה 71, ואני נהנה מהלבלינג כי אני לא לחוץ. הפאטצ' הגדול הבא שיוסיף תוכן יהיה בעוד 3 חודשים, מה הם יעשו עכשיו? יחרשו את זה עד שיצא הפאטצ'?
    בקשר לשאלה האם בליזארד עשו את המשחק יותר מידי ל-Casual יש כמה דעות, ואני גם קראתי חלק מהתגובות ב-MMO-champion.
    לדעתי בליזארד עשו כמובן את המשחק יותר קל ממה שהוא היה פעם, יש דברים פחות טובים שהם עשו ודברים יותר טובים שהם עשו. אבל אני לא מתחרט על זה שהם עשו את זה יותר קל.
    זה שהחברה בגילדה הזו בוכים על זה שהם ניקו את הריידים תוך 3 ימים, טוב, בליזארד לא תיכננה את הריידים לפי אנשים שמשחקים 3 ימים ברצף עם שעות קלות , אם בכלל, של שינה.
    גם ראיתי שאנשים אמרו שהחברה עשתה משהו לא טוב כי אחד מ-3 הריידים שיצאו עם ההרח הוא רייד שהיה קיים PRE-TBC וככה לשחקנים אין חידוש. אבל בינינו, כמה מאיתנו שיחקו PRE-TBC, עשו את הרייד הזה וניקו אותו? הרוב המוחלט של המשחק לא עשה ת זה אף פעם ובשבילו זה כן חדש. חוץ מזה ששחקנים נורמלים לא מגיעים לרמה 80 כזה מהר, והם קודם משיגים ציוד ממבוכים רגילים על הגילדה שלהם, והרוב פה בטח לא עשו את הבוסים האלה ב-BETA ככה שגם ה-Progress יהיה אך ורק ב-Live. התירוץ של ה-BPTR/Beta שהורס את ה-Progress, טוב, אני רואה את זה ככה: זה כמו שמישהו רואה סידרת טלוויזיה, נגיד מתח, ואז הוא קורא ספוילר. הוא יודע מראש שהספוילר יהרוס לו את החוויהאבל הוא בכל זאת קורא את הספוילר, ואז כשהסדרה מגיעה הוא לא במתח והוא מאוכזב כי הוא יודע מה יקרה. ככה זה פה. הם חרשוו את הרייד לפני שההרחבה יצאה ואז מתלוננים שזה קל מידי? הם בחרו לעשות את זה. טוב, אני בכלל לא רואה מה אני כותב אז תסלחו לי אם יש שגיאות קטנות. פה אני אפסיק לכתוב X:
    למה אגב אני לא יכול לגלגל למטה ולראות מה אני כותב? אחרי השורה של "זה שהחברה בלה בלה בלה לא תיכננה את הריידים לפי אנשים שמשחקים 3 ימים ברצף עם שעות קלות, אם בכלל, של שינה - אחרי זה אני לא רואה כלום ממה שאני כותב.

הצטרף בתאריך
    15.10.2007
    מסכים עם lyhoof וחפירותיו. ואגב גם לי יש את אותה הבעיה כשאני מנסה לערוך הודעה ארוכה.

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    רגע רגע, זה לא כל הריידים שיהיו במשחק אבל נכון?
    שמעתי שבTBC לקח דיי הרבה זמן עד שהם הוציאו את BT למשל, ושלקחו חודשים להביא את KARA לשלמות

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    נו באמת, נראה לך שיהיו רק 3 ריידים בכל ההרחבה? ומה עם ה-Lich king? ברור שיהיו עוד. זה רק תחילת ההרחבה.

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    כן, סתם יצאתי טמבל
    כל מה שקראתי היה "We are proud to declare that all WOTLK PVE raid content has now been cleared"
    והתחלתי לאכול סרטיםאפשר להקביל את ההישג לKARA, גרול ומאגי, לא?

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    כן, אפשר להקביל את זה להם.

הצטרף בתאריך
    11.11.2008
    מסכים אם Lyhoof במאה אחוז...
    גם אני רואה הרבה כאלה שעולים ממש מהר...מה הקטע כול הכייף
    זה לבדוק הכול לעלות בסבבה להשיג חפצים מאינסטנס שיש מ70 עד 80
    לבדוק את כולם זה הכייף =]

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    בגדול, הדעה שלי עליהם..מעורר רחמים.

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    uragos, הם מקבלים על זה לא מעט כסף.

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    והם עדיין מקרה עצוב מאוד....
    WoW main character: Taniss
    Its not just a War,Its a Total War

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    נכתב במקור על ידי Taniss
    והם עדיין מקרה עצוב מאוד....
    אבל עדין כולנו פה היינו עוזבים את העבודה אם היו מציעים לנו ג'וב כזה

הצטרף בתאריך
    22.06.2008
    חלק מהריידים הבאים כבר הוכרזו:
    Uldur-> Unknown-> Icecrown
    במקביל ל:
    SSC & TK-> BT -> SWP
    חשוב גם לצייד שאין בכלל trash בריידים שהם עשו מלבד NAXX שהיה קיים כבר לפני ההרחבה, והם עשו אותו. כלומר הלמידה שהיתה צריכה להיעשות הייתה מאוד קצרה.

הצטרף בתאריך
    15.10.2007
    נכתב במקור על ידי Blackmore
    אבל עדין כולנו פה היינו עוזבים את העבודה אם היו מציעים לנו ג'וב כזה

ממש אבל ממש לא.

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    תלוי כמה משלמים להם.
    יותר מדי שעות עבודה אלא אם השכר חולני D:

הרשמה