תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    במאי השנה הספיקה סוני לצאת בהצהרה לא חריפה במיוחד לגבי ציפיותיה ממכירות LBP. והבשורה? היא הייתה פשוטה מאוד ונסובה סביב המשאלה של סוני, שהמשחק חייב לעבור את GT5 פרולוג במכירות. לכאורה המטרה נראית טיפשית וילדותית, והרי - פרולוג הוא בסך הכל דמו טכני שנועד לעורר ההייפ. אך אם נתייחס לעובדה שהמשחק מכר עד היום 2.23 מיליון יחידות בצורת Retail של קופסה ועצם היותו המשחק הנמכר ביותר של ה-PSN (לכל הפחות המשחק עומד בסביבות ה-3 מיליון יחידות) האם הרף באמת גבוהה מידי?

הרגשתי ביומיים האחרונים שנעשה עוול לא קטן למשחק. LBP הוא יצירת מופת, הוא משחק של פעם בדור והוא משחק שממש קם ומנסה לחדש משהו בתעשייה ועושה זאת טוב. אני לא מדבר מניסיון אלא רק מהביקורות שפשוט התלהבו לאין שיעור מהמשחק, והממוצע שלו שעומד על 95% לאחר מעל ל-50 ביקורות מדבר בשם עצמו. ובכל זאת המשחק אינו משחק לכל אחד, הוא פשוט בצורת הגיימפליי שלו (לא לכולם סגנון ה-2.5 מתאים) והיכולת לבנות שלבים היא לא מן הקלות. ובכל זאת נעשה פה עוול כדוגמאת ניתוחים שיטחיים כאילו ואחרים שפורסמו בויגיימס בעמוד הראשי והרגשתי צורך להעמיד את הדברים על דיוקם.

מספר עובדות:
    1) LBP הוא כותר הדגל של סוני לתקופת החגים, הוא למעשה עולה בסוגייה אף על תשומת הלב שהחברה העניקה למסע הפירסום של המשחק על פני שלושה קילרים אחרים לא קטנים של החברה (יש יגידו יותר) כגון רזיזטנס 2, סוקום, ומוטור סטורם 2. כולם קלפים בטוחים שהוכיחו את עצמם במכירות בעבר. המשחק זכה לצערנו לבעיות בסוגיית ההשקה בשל המחלוקת שהתפתחה סביב השיר המוסלמי. מעבר לתסכול שיצר הדבר בקרבינו הגיימרים (אני אישית ביטלתי את ההזמנה של העותק שלי במדיה גיים כתוצאה מכך בשל כעס) הדבר גרם לבלבול עוד יותר גדול בחנויות הקמעונות השונות. חלקן כגון Walmart הפיצו את המשחק תרם התאריך הרישמי, וחלקן כגון Gamestop לא הפיצו אותו אפילו ב-28 באוקטובר. ובקיצור - בלאגאן. ולמרות זאת, הספיק המשחק למכור ביומיים האחרונים של חודש אוקטובר 200 אלף יחידות לערך בארה"ב ועוד 50 אלף ביפן (מה נסגר איתם?). בהחלט לא גירס 2 או אפילו פייבל 2, אבל עדיין מכובד.
    2) השוק החזק ביותר של סוני הינו ללא ספק אירופה. היא מובילה שם בצורה ברורה במכירות התוכנה על פני המתחרה של מייקרוסופט וגם הספיקה לסגור את הפער שפתחה עליה מייקרוסופט בשנה וחצי שהבדילה בין ההשקות של הפס3 ל-360. נתוני ה-NPD כמובן אינם דנים בשוק האירופאי, אך לא ניתן להתעלם מנתוני השוק האירופאי. ובאמת הצליח LBP למכור בשבוע הראשון שלו למכירות באירופה - 274,000 יחידות לערך. יותר מהשוק האמריקאי והיפני ביחד.
    3) LBP הספיק למכור בשבועיים הראשונים ליציאתו כ-800,000 יחידות, ללא הנתון של השבוע השני של אירופה שלבטח יקפיץ אותו מעבר לרף מיליון היחידות. אני אדגיש את הסוגייה - LBP מכר בשבועיים הראשונים להשקתו כ-מיליון יחידות! כלומר - בשבועיים הוא הספיק להשלים שליש מהכמות עליה בנתה סוני. וכל זאת טרם תקופת החגים.

אז האם הכישלון לדעתכם הוא באמת כישלון? או שמע פירסום מוטעה שלא נבדק לעומק (כגון במקרה של האתר הזה)? אני באמת ובתמים מאמין בכוחו של המשחק ובנו הגיימרים - כצרכנים איכותיים שיודעים לזהות משחקים טובים ולא ליפול למלכודות דבש כשם שניטנדו מנסה לעשות לכולנו.

הצטרף בתאריך
    09.06.2008
    תודה על החדשות !
    לא קראתי את הכל, אבל אקרא יותר מאוחר ...
    LBP משחק נהדר, חבל רק שהאונליין של המשחק לא עובד לי ...
    אשמח לחתימה של Uncharted: Among Thieves

באמת אני מקווה שהמשחק לא יפול,כבר שיחקתי עם חברים במשחק והוא בהחלט כיפי ולפעמים צריך כאלה משחקים קלילים, מצחיקים, חמודים ופשוט כיפיים...
    את העותק שלי אני ארכוש בקרוב...

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    סוני הצליחה לבנות הייפ ענקי לLBP כמה שבועות לפניי תאריך היציאה המקורי ואז היא דפקה אותו לגמריי ודחתה אותו (כנראה שהכל יהיה מושלם) וגרמה למלא אנשים (כולל אני) לא לקנות ת'משחק.
    זה פשוט מדהים איך שהיא מצליחה להרוס את הכל...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    ד"א, מאיפה הנתוני מכירות?
    כי לפי NPD הוא מכר בארה"ב רק 215,000 יחידות בארה"ב ו-53,000 יחידות ביפן.
    מאיפה הבאת את הנתון שהמשחק מכר 700,000+ יחידות באירופה?

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    ד"א, מאיפה הנתוני מכירות?
    כי לפי NPD הוא מכר בארה"ב רק 215,000 יחידות בארה"ב ו-53,000 יחידות ביפן.
    מאיפה הבאת את הנתון שהמשחק מכר 700,000+ יחידות באירופה?
    לפי NPD הוא מכר 268,000 יחידות בארה"ב ויפן בסוף אוקטובר(יומיים).
    דודי מדבר על כל הזמן שעבר מאז בנובמבר.
    שימו לב כמה אנשים ביטלו את הקנייה, אני מניח שאם לא היו דוחים הוא היה מוכר תוך פחות מיומיים לפחות כמה עשרות אלפי יחידות נוספות...
    בין אם זה גיימרים עצבניים\מאוכזבים\רעבים\המבורגר או בין אם זה חנויות שלאחר הדחייה העדיפו להשקיע את התקציב החודשי שלהן במשחקים אחרים...

it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain
    [IMG]http://www.********rcards.net/trophy/a/maplelr.png[/IMG]

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי infected aviad
    לפי NPD הוא מכר 268,000 יחידות בארה"ב ויפן בסוף אוקטובר(יומיים).
    דודי מדבר על כל הזמן שעבר מאז בנובמבר.
    שימו לב כמה אנשים ביטלו את הקנייה, אני מניח שאם לא היו דוחים הוא היה מוכר תוך פחות מיומיים לפחות כמה עשרות אלפי יחידות נוספות...
    בין אם זה גיימרים עצבניים\מאוכזבים\רעבים\המבורגר או בין אם זה חנויות שלאחר הדחייה העדיפו להשקיע את התקציב החודשי שלהן במשחקים אחרים...
    נתוני NPD הם לא עד סוף אוקטובר, הם עד ה6 בנובמבר.

ועדין, מאיפה הנתון של 700,000+ יחידות באירופה?
    לא שאני אומר שLBP לא מכר טוב, פשוט מוזר שהכותר דגל של הPS3 השנה מוכר בערך חצי מפייבל 2.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    נתוני NPD הם לא עד סוף אוקטובר, הם עד ה6 בנובמבר.

ועדין, מאיפה הנתון של 700,000+ יחידות באירופה?
    לא שאני אומר שLBP לא מכר טוב, פשוט מוזר שהכותר דגל של הPS3 השנה מוכר בערך חצי מפייבל 2.
    מ-Video Games Chartz, אלא מאיפה, יש עוד מקור שאיכשהוא ףורס בפנינו את התמונה מלבד NPD? (למרות שהנתונים שם זהים).

בלי קשר, הוא מכר 270,000 בשבועו הראשון על פי האתר, ביחד עם 400 של ארה"ב בשבועיים וקצת+המעט של יפן זה מגיע לכמות. אבל עדיין חסרים שם הנתונים של אירופה, השוק החזק שלו.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נתוני המכירות כאן הם בדיוניים, וכל קשר בינם לבין המציאות הוא מקרי בהחלט.

הכותר מכר באוקטובר 200 אלף יחידות בארה"ב, וביפן באיזור ה-60-70. להגיד שאירופה הוסיפה חצי מיליון יחידות זה סוג של בדיחה. LBP הוא כותר הארדקור, וככזה הוא לא יזכה לרגליים, כך שאני לא צופה לראות אותו בטופ10 של נובמבר ארה"ב בכלל. ובאירופה הוא נמכר בבאנדל, כך שזה כרגיל הדבר היחיד שידחוף את המכירות שלו למעלה. העובדה שהמשחק שבועיים בשוק וסוני לא טרחה להודיע כמה הוא מכר רק מראה עד כמה הוא כישלון מסחרי. מכל הבחינות, כי ה-PS3 צנחה במכירות בחודש אוקטובר (ארה"ב) והוא בטח לא הסיסטם סלר שעשו ממנו.

LBP הוא לא כותר הדגל של סוני, כי אם הוא היה כזה, היו פרסומות בטלויזיה. סוני היא למעשה היחידה שלא מפרסמת בטלויזיה, ראיתי פרסומות ל-Wii ומוצריה, כמו גם ל-360, וה-PS3 ראיתי פרסומת אחת וזה הלוגו של הקונסולה אחרי פרסומת של מירורז אדג'.
    !yes Wii can

הצטרף בתאריך
    19.07.2008
    עיר
    ליד חיפה
    LBP משחק נהדר שווה כל שקל וממש לא מעניין אותי כמה הוא מכר בחו"ל

תוסיפו אותי PSN: NivNinburg

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי ADi
    נתוני המכירות כאן הם בדיוניים, וכל קשר בינם לבין המציאות הוא מקרי בהחלט.

הכותר מכר באוקטובר 200 אלף יחידות בארה"ב, וביפן באיזור ה-60-70. להגיד שאירופה הוסיפה חצי מיליון יחידות זה סוג של בדיחה. LBP הוא כותר הארדקור, וככזה הוא לא יזכה לרגליים, כך שאני לא צופה לראות אותו בטופ10 של נובמבר בכלל. ובאירופה הוא נמכר בבאנדל, כך שזה כרגיל הדבר היחיד שידחוף את המכירות שלו למעלה. העובדה שהמשחק שבועיים בשוק וסוני לא טרחה להודיע כמה הוא מכר רק מראה עד כמה הוא כישלון מסחרי. מכל הבחינות, כי ה-PS3 צנחה במכירות בחודש אוקטובר והוא בטח לא הסיסטם סלר שעשו ממנו.

LBP הוא לא כותר הדגל של סוני, כי אם הוא היה כזה, היו פרסומות בטלויזיה. סוני היא למעשה היחידה שלא מפרסמת בטלויזיה, ראיתי פרסומות ל-Wii ומוצריה, כמו גם ל-360, וה-PS3 ראיתי פרסומת אחת וזה הלוגו של הקונסולה אחרי פרסומת של מירורז אדג'.
    הנתונים זהים ל-NPD והם שואבים את הנתונים שלהם מהם בדרך כלל בכל הקשור לשוק האמריקאי. אף אחד לא אמר שהוא מכר חצי מיליון באירופה, רשמתי בפעם השנייה וארשום גם בשלישית - הוא מכר 274,000 בשבוע הראשון באירופה. הנתונים לגבי השבוע עוד חסרים ואין לי ספק שהוא הספיק לעבור את רף המיליון.

לגבי פירסומות:
    http://www.gametrailers.com/player/42604.html
    http://www.gametrailers.com/player/42181.html
    http://www.gametrailers.com/player/42180.html
    http://www.gametrailers.com/player/41552.html

והמשחק הוא המשחק מספר 1 של סוני לתקופת החגים ושל השנה בכלל (מלבד MGS 4 של יוני). הוא אפילו היה המשחק המרכזי שלהם בכל תצוגה השנה, החל מ-TGS ועד E3 (שם הוא היה הפרזנטציה עצמה).

לא צריך לנחש, סוני יצאו בהצהרות שלהם לגבי המשחק עוד בפברואר השנה:
    He said: "LittleBigPlanet is potentially our biggest Blu-ray release of 2008. We definitely see it as a triple-A Blu-ray release and will be a full price product."

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Death_119
    הנתונים זהים ל-NPD והם שואבים את הנתונים שלהם מהם בדרך כלל בכל הקשור לשוק האמריקאי. אף אחד לא אמר שהוא מכר חצי מיליון באירופה, רשמתי בפעם השנייה וארשום גם בשלישית - הוא מכר 274,000 בשבוע הראשון באירופה. הנתונים לגבי השבוע עוד חסרים ואין לי ספק שהוא הספיק לעבור את רף המיליון.
    מצטער לעדכן אותך, אבל VGZ מקבלים את הנתונים שלהם מחמור גרם שמפליץ אותם על נייר עיתון כל יום חמישי בבוקר.

הנתונים שלהם מצוצים מהאצבע, והוכחתי את זה פעם אחר פעם.

גם אם הוא מכר חצי מיליון בשבוע הראשון שלו, הוא לא מכר עוד חצי מיליון בשבוע השני. משחקים לא עושים את זה. המשחק בטח יגיע למיליון ומשהו, אבל זה בעזרה של באנדל, כמו כמעט כל משחק PS3.
    לא ראיתי אף פרסומת בטלויזיה, ויש המון פרסומות כאן בקנדה. ראיתי יותר מדי פרסומות לפייבל2. ואתמול לקול אוף דודי.

שוב, סוני יכולים להגיד שזה המשחק שלהם, אבל לדעתי הם צימצמו את היקף הפרסום שלהם כיוון שהם לא מתכוונים להוריד את מחיר הקונסולה, וזה יקרע להם את התחת בעונת החגים הקרובה. הולכת להיות להם עונת חגים עגומה מאוד לדעתי אם הם לא יקצצו את המחיר.

והעובדה ש-LBP לא הצליח לרומם את המכירות, רק מחזק את העובדה שסוני תישאר במקום שלישי, ואין שום משחק בעתיד שיעזור.
    !yes Wii can

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    נכתב במקור על ידי ADi
    מצטער לעדכן אותך, אבל VGZ מקבלים את הנתונים שלהם מחמור גרם שמפליץ אותם על נייר עיתון כל יום חמישי בבוקר.

הנתונים שלהם מצוצים מהאצבע, והוכחתי את זה פעם אחר פעם.

גם אם הוא מכר חצי מיליון בשבוע הראשון שלו, הוא לא מכר עוד חצי מיליון בשבוע השני. משחקים לא עושים את זה. המשחק בטח יגיע למיליון ומשהו, אבל זה בעזרה של באנדל, כמו כמעט כל משחק PS3.
    [QUOTE/]

1.איך הוכחת בדיוק?
    לא ראיתי אף פרסומת בטלויזיה, ויש המון פרסומות כאן בקנדה. ראיתי יותר מדי פרסומות לפייבל2. ואתמול לקול אוף דודי.
    2.מה עם רזיסטנס 2? שיחררו לו פרסומת הזויה לטלויזיה.
    שוב, סוני יכולים להגיד שזה המשחק שלהם, אבל לדעתי הם צימצמו את היקף הפרסום שלהם כיוון שהם לא מתכוונים להוריד את מחיר הקונסולה, וזה יקרע להם את התחת בעונת החגים הקרובה. הולכת להיות להם עונת חגים עגומה מאוד לדעתי אם הם לא יקצצו את המחיר.

והעובדה ש-LBP לא הצליח לרומם את המכירות, רק מחזק את העובדה שסוני תישאר במקום שלישי, ואין שום משחק בעתיד שיעזור
    3.מה עם Killzone 2?
    מה עם God of War 3?

it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain
    [IMG]http://www.********rcards.net/trophy/a/maplelr.png[/IMG]

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    נכתב במקור על ידי Death_119
    מ-Video Games Chartz, אלא מאיפה, יש עוד מקור שאיכשהוא ףורס בפנינו את התמונה מלבד NPD? (למרות שהנתונים שם זהים).

בלי קשר, הוא מכר 270,000 בשבועו הראשון על פי האתר, ביחד עם 400 של ארה"ב בשבועיים וקצת+המעט של יפן זה מגיע לכמות. אבל עדיין חסרים שם הנתונים של אירופה, השוק החזק שלו.
    VGChartz זה בדיחה וכולם יודעים שהנתונים שלהם זה חרטה אחת גדולה, אל תנסה לחפש מקורות מצוצים מהאצבע כדי למצוא קצת נחמה שLBP מכר טוב כי הוא לא ביחס למשחק בסדר גודל כמו שלו.

חכה בסבלנות עד שיגיעו נתונים אמינים מאירופה ואז נראה...

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    נכתב במקור על ידי infected aviad
    2.מה עם רזיסטנס 2? שיחררו לו פרסומת הזויה לטלויזיה.

3.מה עם Killzone 2?
    מה עם God of War 3?
    קילזון זה לא משחק שמוכר קונסולה ואני בספק אם הוא ימכור יותר מ3 מליון, הוא ימכור יפה אבל לא יהיה קילר רציני במכירות.

לGOW3 יש בהחלט סיכוי להיות משחק שיגרום להרבה לקנות PS3 (לי אישית זה יגרום)

הצטרף בתאריך
    24.05.2008
    עיר
    תל-אביב
    ת'אמת גם אני מקווה ש LBP לא יהפוך לאכזבה.
    אני באופן אישי רכשתי עותק בפרי-אורדר קיבלתי אותו ואין לי שום צל של ספק שהוא כיף גדול!.
    אתמול באו אליי כל החבורה ושיחקתי LBP עם שותף שלי לדירה וכולם פשוט התפקעו מצחוק וראו ורצו לשחק (ושיחקו!) ב LBP אפילו החברות של החבר'ה.

LBP זה משחק לכולם... והוא באמ משב משב רוח מרענן בעולם של FPS...

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    כריסמס...

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    עכשיו קראתי, כתבה יפה, אבל בלי קשר לדעתי יש מלא בעיות עם המשחק, היו צריכים להוסיף כמה סוגי GRID שונים כדיי לעשות את הכל ישר ואסטאתי יותר (מה שלא ממש מצליח לכולם)
    אני עדיין לא נתקלתי באתרים שמלמדים איך לבנות שלבים בצורה הכי טוב ויעילה, אם מישהו מוכן להביא לי לינק אני אשמח!

בכללי לדעתי זה משחק טוב, אבל הפאנץ' שלו הרבה יותר גדול מהמשחק עצמו (כל הקטע הזה של האונליין)
    ומה שהכי דפוק, שהאונליין לא עובד!
    Sean ניסה היום לעשות Join לשלב ששיחקתי בוא, והמשחק פשוט השתגעה גם המכשיר, וזה היה פשוט אסון!
    במקרה הזה סוני וMm אכזבו אותי (קשות)

לאחר כל זה, אני כבר לא יודע אם אני רוצה להחזיק משחק כזה אצלי.
    נקווה לעידכונים בקרוב. כי בנתיים כל מה שאפשר לעשות זה לשחק את הסיפור ולעשות הכל 100%
    שאגב, אני צריך מדריך לכל השלבים לעשות 100% בהם..

בקיצור/לסיכום - משחק עם הרבה בעיות.

אבל שלא תבינו אותי לא נכון! אני לא נותן לאף אחד את הLBP שלי!

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    נכתב במקור על ידי MisterFF
    עכשיו קראתי, כתבה יפה, אבל בלי קשר לדעתי יש מלא בעיות עם המשחק, היו צריכים להוסיף כמה סוגי GRID שונים כדיי לעשות את הכל ישר ואסטאתי יותר (מה שלא ממש מצליח לכולם)
    אני עדיין לא נתקלתי באתרים שמלמדים איך לבנות שלבים בצורה הכי טוב ויעילה, אם מישהו מוכן להביא לי לינק אני אשמח!

בכללי לדעתי זה משחק טוב, אבל הפאנץ' שלו הרבה יותר גדול מהמשחק עצמו (כל הקטע הזה של האונליין)
    ומה שהכי דפוק, שהאונליין לא עובד!
    Sean ניסה היום לעשות Join לשלב ששיחקתי בוא, והמשחק פשוט השתגעה גם המכשיר, וזה היה פשוט אסון!
    במקרה הזה סוני וMm אכזבו אותי (קשות)

לאחר כל זה, אני כבר לא יודע אם אני רוצה להחזיק משחק כזה אצלי.
    נקווה לעידכונים בקרוב. כי בנתיים כל מה שאפשר לעשות זה לשחק את הסיפור ולעשות הכל 100%
    שאגב, אני צריך מדריך לכל השלבים לעשות 100% בהם..

בקיצור/לסיכום - משחק עם הרבה בעיות.

אבל שלא תבינו אותי לא נכון! אני לא נותן לאף אחד את הLBP שלי!
    כן אתה צודק הכל טוב במשחק אבל הקטע באונליין מחרפן זה אף פעם לא עובד מה בדיוק הם עשו פה עם האונליין לא עובד וכל הקטע זה לשחק באונליין זה הדבר היחידי שאכזב אותי במשחק!

הצטרף בתאריך
    09.06.2008
    נכתב במקור על ידי Blue&Black
    כן אתה צודק הכל טוב במשחק אבל הקטע באונליין מחרפן זה אף פעם לא עובד מה בדיוק הם עשו פה עם האונליין לא עובד וכל הקטע זה לשחק באונליין זה הדבר היחידי שאכזב אותי במשחק!
    אז גם לכם לא עובד??
    כתבתי על זה ב-OT, תראה אולי זה הפתרון... (?)
    אשמח לחתימה של Uncharted: Among Thieves

הרשמה