תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    29.05.2008
    עיר
    ראשון- לציון
    אולי המשחק שמקבל הכי הרבה עדכונים BURNOUT PARADISE (ממוצע 88) מקבל עוד הכרזה על עדכון שיגיע בתחילת-אמצע 2009 ויכלול בתוכו מכוניות צעצוע (לא שממש הבנתי מה זה אומר ) אינה הידיעה:
    http://www.criteriongames.com/article.php?artID=372

זה פשוט מדהים ההשקעה המטורפת שיש על המשחק הזה!

הצטרף בתאריך
    29.05.2008
    עיר
    ראשון- לציון
    נכתב במקור על ידי לורץ 2 הראשון
    זה פשוט מדהים ההשקעה המטורפת שיש על המשחק הזה!
    מסכים ב1000% וזה עוד בחינם אני ממש לא מבין מה קורה פה

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    פשוט מדהים מה שהחברה הזאת עושה (criterion games). ושימו לב גם ליצירתיות ולאומץ שלה:
    אופנועים, מכוניות מרחפות ועכשיו מכוניות צעצוע. שום דבר שהיה ב-burnout בעבר, וחלק גם אין בשום משחק היום.
    אין לי מושג מה זה אומר מכוניות צעצוע ואיך זה אמור להשתלב במשחק, אבל בכל זאת בכל יום זה הופך להיות משחק חובה לכל בעל קונסולה.
    ועוד לא אמרנו שבשבוע הבא תהיה הכרזה על עדכון חדש (!) ורביעי לשנת 2009. אני מעריך שזה יהיה אי חדש, כבר היו על זה דיבורים בעבר.

הצטרף בתאריך
    30.06.2008
    זה מזה גורם לי לרצות לקנות את המשחק?
    מה התכלית שלו, בכלליות? מה עושים במשחק? שיחקתי בדמו, לא הבנתי יותר מדי...ואם קונים אותו, מה עדיף, דרך VGP או דרך הPSTORE (כי אם אני אפרמט, אחרי 5 פעמים אני לא אוכל להתקין יותר)

הצטרף בתאריך
    29.05.2008
    עיר
    ראשון- לציון
    נכתב במקור על ידי PsyFire
    זה מזה גורם לי לרצות לקנות את המשחק?
    מה התכלית שלו, בכלליות? מה עושים במשחק? שיחקתי בדמו, לא הבנתי יותר מדי...ואם קונים אותו, מה עדיף, דרך VGP או דרך הPSTORE (כי אם אני אפרמט, אחרי 5 פעמים אני לא אוכל להתקין יותר)
    בקצרה זה משחק בסגנון MIDNIGHT CLUB L.A סגנון של מפה פתוחה נוסע עושה משימות ודברים כאלה

הצטרף בתאריך
    08.08.2007
    נכתב במקור על ידי LEON.S.
    מסכים ב1000% וזה עוד בחינם אני ממש לא מבין מה קורה פה
    זה לא בחינם. החבילה החדשה עולה כסף. אני אקנה אותה מן הסתם שיהיה לי שימוש לשלטים הנוספים.

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו

אוקי אני רואה את הידיעה אבל לא כל כך מוסברת אז הנה מה שאני מצוטט מהאתר :

var tcdacmd="dt";var ANBCH="26";
    The Toys are Back Town! It's Week 3 of our 6 week Burnout Paradise 2009 blow-out!

This week, we're showing the Burnout cars as you've never imagined them - Toy cars are taking over Paradise City.

Regular Burnout fans will recognise 5 Paradise City classics – the Carson GT Concept P12, the Kreiger Racing WTR, the Hunter Takedown 4x4 and the Hunter Manhatten, but there are 9 awesome vehicles in this range.

We promised we'd take you into uncharted territory! In 2009, Burnout Paradise is taking a journey into the unknown. If you want to join us, just pick up a copy of Burnout Paradise on PlayStation 3 or Xbox 360, take it online and take you pick from the year's downloadable packs
    We'll be releasing these Special Edition Burnout Collectibles in ‘09
    ובתרגום לעברית : זהו השבוע של מכוניות צעצוע שחוזרים לעיר ,זהו שבוע 3 ו6 שבועות מאז שיצא המשחק המלא והמעולה .
    השבוע אנו מראים לכם את BURNOUT כפי שלא ראיתם דימיינתם "צעצועי מכוניות כובשים את העיר"
    מעריצי BURNOUT יזההו 5 עירים קלאסים :
    1.the Carson
    the Kreiger Racing WTR.2
    the Hunter Takedown 4x4.3
    the Hunter Manhatten.4
    GT Concept P12.5
    אנו נבטיח שנקח אותכם לתוך טרטוריה לא מוגרת בשנת 2009 BURNOUT תקח אותכם למסע אל הלא נודע. אם תרצו להצטרף אלינו קנו עותק של המשחק בPS3 או X360 ושחקו בONLINE ותבחר את ההורדת השנה. אנו נשחרר את ההרדות המיוחד של 09 בקרוב.

הצטרף בתאריך
    28.08.2007
    עיר
    הוד השרון
    אדיר!!בואנה איזה השקע יש למשחק הזה!!!כמה עידכונים!!

cuz evey body eat pizza

cuz i love this band

cuz i love thier songs

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    השקיעו כבר יותר מידיי במשחק הזה, LBP מלא בבאגים ברשת ובכלל, למה לא מתקנים את זה?

הצטרף בתאריך
    29.05.2008
    עיר
    ראשון- לציון
    נכתב במקור על ידי MisterFF
    השקיעו כבר יותר מידיי במשחק הזה, LBP מלא בבאגים ברשת ובכלל, למה לא מתקנים את זה?
    ומה בדיוק קשור LBP לBURNOUT?

הצטרף בתאריך
    22.08.2008
    עיר
    ירושלים
    קשה להבין את ההשקעה המירבית במשחק הזה.
    שישקיעו בפיתוח משחקים חדשים

הרשמה