תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    29.07.2008
    כמו כולם פתחתי דמות DK חדשה וסיימתי את שלבי ההתחלה (דרגה 58).

אני מחפש בילד DPS, ולמרות שהבנתי ש frost משמש לטנקיניג הוא עושה בינתיים נזק לא רע (500-1000).

חשבתי על הבילד הזה
    http://www.wowhead.com/?talent=jf0GqcoZGMxzIxdMGoVost

מה דעתכם?

אגב, מה נחשב ל spec שנותן את ה dps הכי טוב עם ה DK?

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    טוב אז לא ניראה לי שיש בנתיים בילד הכי טוב לdk dps אז תנסה בעצמך כל מיני דברים.
    frost=tank
    blood=pve dps
    unholy=pvp dps

הצטרף בתאריך
    15.10.2007
    למה להיות כל כך מקובעים? זה בדיוק ההפך מהרעיון של DK, שהוא לעשות כל דבר עם כל spec.

הבילד שלך נראה נחמד, אבל אם אתה מחפש מושלמות ולעשות את ה-dps ההכי גבוה ב-leveling לפחות, הבנתי שunholy הכי מתאים לכך.

http://www.wowhead.com/?talent=jfmMVZZfM0Ibfkgcq0csut

בכל מקרה היתרון שלו על blood וfrost הוא לא כזה גבוה, אז אם אתה נהנה כרגע עם ה-spec שבנית לעצמך, הייתי מציע לך להשאר ככה. באמת שלא שווה את הטרחה לעשות respec.

הצטרף בתאריך
    29.07.2008
    הממ, כן, אני מניח שאני אשאר frost/blood. יש הערות לבילד עצמו?

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    עיר
    תל אביב
    אל תתחיל לסווג את הSpecs של של הDK לפי זה טאנק וזה DPS כי זה לא הרעיון.
    אם תסתכל על unholy ועל blood תראה שיש להם גם דברים מעולים לטנקינג, ואם תסתכל על frost תראה שיש לו גם דברים טובים לטנקינג.
    בכל מקרה אני חושב שהPVP DPS הכי טוב זה blood, הם פשוט מקבלים חיים כל פעם שהם פוגעים, ויש להם עוד המון יכולות שגורמת לכך שהחיים שלהם פשוט לא ירדו (טנקינג...), עשיתי סולו ל10 מובים שכולם עלי בתור blood, ואני לא מגזים.
    בברכה Xaldin

הצטרף בתאריך
    29.07.2008
    אני עדיין מעדיף פרוסט. שיפרתי את הבילד, אני עושה 1.5K בקריט ויכול להחזיק לא מעט מובים.

הערות לבילד החדש? (עד דרגה 58)
    http://www.wowhead.com/?talent=jf0GVZGMx0IxdMGo

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    אחי עשיתי בידיוק אותו דבר כמו שאתה עשית ואני ממש לא מוריד 1500 אני מוריד עד 1050

הצטרף בתאריך
    29.07.2008
    ברור שלא כל קריט שני זה 1.5, זה המקסימום. נע לרוב בין 900-1300 עם חריגות לשני הכיוונים.

בינתיים אני אמשיך לכיוון הבלוד, בעיקר עם דגש על rune tap ודברים אחרים שמרפאים. מרגיש קצת חסר בבילד הנוכחי.

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    נכתב במקור על ידי Xaldin
    אל תתחיל לסווג את הSpecs של של הDK לפי זה טאנק וזה DPS כי זה לא הרעיון.
    אם תסתכל על unholy ועל blood תראה שיש להם גם דברים מעולים לטנקינג, ואם תסתכל על frost תראה שיש לו גם דברים טובים לטנקינג.
    בכל מקרה אני חושב שהPVP DPS הכי טוב זה blood, הם פשוט מקבלים חיים כל פעם שהם פוגעים, ויש להם עוד המון יכולות שגורמת לכך שהחיים שלהם פשוט לא ירדו (טנקינג...), עשיתי סולו ל10 מובים שכולם עלי בתור blood, ואני לא מגזים.
    גם אצל לוחמים יש לך בכל SPEC דברים מצויינים לכל תפקיד, ובסופו של דבר אני בטוח ב100% שלDK יהיה SPEC אחד הכי טוב לכל דבר

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    כללי עדיף לך להיות unholy / blood בשביל עליית רמות, אתה תהרוג הרבה יותר מהר מאשר אתה עכשיו.
    אבל בתכלס, תעשה מה שכיף לך ומה שבראש שלך.

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    אם תשימו לב עד ההשלב החמישי בעצים של הDK השימוש בכל אחד מהם הוא מאוד גמיש, בכל אחד אתה רואה יכולות של PVE DPS PVP וTANK, בכלל באופן כללי אני שמתי לב שזה מאוד מאוד גמיש ככה שיש הרבה שילובים, אני מציע ליראות את הנושא הראשון שפתחו על זה LUCIDE מביא שם אתר מעולה עם הרבה מאוד בילדים לכל תפקיד כמעט מכל דבר.
    WoW main character: Taniss
    Its not just a War,Its a Total War

הרשמה