תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    שמעו אני משחק בFar Cry 2 מקורי קניתי ויש לי מחשב חזק אני יכול להפעיל תמשחק הוא עובד סבבה עכשיו יש תהתחלה נכון שאתה במכונית אם משהוא מדבר איתו ואז אתה כזה קטע שאתה שוכב ומשהוא מדבר איתך כשאתה שוכב אז שם זה נותן לי כזה לשמור ואז אחרי שאתה מת ומתעורר בבית אצל משהוא אחר נגיד שאתה עובד בשבילו אז אני הולך לשמור זה רושם לי רגיל שהשמירה הצליחה אני בודק ואין שמירה משהוא יכול להסביר לי למה זה לא שומר לי במשימות זה מרגיז אני לא יכול לשחק ככה בבקשה עזרה[email protected]

הצטרף בתאריך
    14.01.2008
    עיר
    קיבוץ (!) גבעת חיים מאוחד
    אתה שומר שמירה מהירה או שמירה רגילה?

תבדוק בכל מקרה אולי זו סתןם תקלה שלא רואים את השמירות, תעשה שמירה מהירה איפשהו ואז תמות, תעשה טעינה מהירה ותבדוק אם זה פותח מהשמירה. אתה רק בתחילת המשחק אז שווה לבדוק את זה, הכי פשוט - כמס שם לאגם ליד הבית של קארבונל ותטבע.
    נערך לאחרונה על ידי SuBamBa; 14.11.2008 בשעה 14:54.
    1... 2... 3...
    HEADSHOT
    אתיאיזם - כי חיים רק פעם אחת. ובכל מקרה, ברוך אשם!

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    ניסיתי את שני האפשריות עשיתי שמירה מהירה וגם ניסיתי לשמור רגיל שמע גם חשבתי לא לשמור והגעתי כמאת לאמצע המשחק שחקתי שעתיים ואז מתתי נסיתי לעלות בשמירות זה הביא אותי אחרי שמתתי לאיפה שהשמירות נמצאות ואין כלום ואז צריך להתחיל תמשחק מחדש!!!!!!! זה מרגיז אה וזה בעצם לא שומר לי גם בהתחלה אבל שמע יש במסמכים את כל השמירות אז כשאני עושה שמירה זה עושה לי תיקייה בתוך הפאר קרי 2 זה עושה לי תיקייה בשם Saved Games אוטומטי אבל אחרי שאני שומר אין שם כלום למה זה ככה!!!!!!!!!1

הצטרף בתאריך
    14.01.2008
    עיר
    הוא כיאלו לא שומר למרות שזה אומר שזה שומר?
    ניסית את מה שאמרתי לך?

אם זה לא היה משחק DRM הייתי מציע לך להתקין מחדש.
    אגב, עדכת אותו?
    1... 2... 3...
    HEADSHOT

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    ניסיתי להתקין מחדש זה לא עוזר זה עוד פעם לא שומר ולא עדכנתי ולא ניראה לי שזה יעזור אם אני יעדכן תמשחק

הצטרף בתאריך
    21.01.2008
    נכתב במקור על ידי Hadesus
    ניסיתי להתקין מחדש זה לא עוזר זה עוד פעם לא שומר ולא עדכנתי ולא ניראה לי שזה יעזור אם אני יעדכן תמשחק
    אולי זה באג.. תתקין את העדכון ואז אולי זה ישמור כי שמעתי של FC2 יש מלא באגים.

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    הינה עדכנתי ועדיין זה לא שומר למה???כוס ראב ראבק ערס למה?

הצטרף בתאריך
    14.01.2008
    עיר
    כנס לפורום הרשמי של FC2. אולי יוכלו לעזור לך שם.
    1... 2... 3...
    HEADSHOT

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    שמעו מצאתי תבעיה ניראה לי אז כרגיל יש לי תבעיה שזה לא שומר עכשיו זה הקטע זה כן שומר לי רגיל אבל אחרי שיש תקטע בהתחלה שיש לך הוראות לפתוח תמפה שמראה לך איפה אתה צריך ללחוץ על 5 ואז אל R כדי להעביר מראה איפה אתה נמצא עכשיו זאת הבעיה כן כן זאת הבעיה אני בטוח בדקתי לחצתי על 5 פיתאום זה לא נותן לי לשמור זאת הבעיה כאילו יש בכפתור 5 בעיה כשאני מפעיל תמפה אני הולך לשמור אחר כך זה לא שומר לפני שאני לוחץ על 5 זה שומר רגיל אז מה לעשות?

נ.ב
    אני בדקתי דרך שנכנסתי לחצתי 5 למפה לפני שלחצתי נכנסתי לשמירות ראיתי שיש שמירה בתפריט של השמרות לחצתי 5 R ואז לחצתי שוב 5 הלכתי לתפריט השמירות ראיתי אין שום שמירות וגם זה לא שומר

הצטרף בתאריך
    14.01.2008
    עיר
    מה, מה, מה? אחי לא הבנתי בשיט!!

מה שכן הצלחתי לתרגם. נסה להחליף את המקש של המפה מ5 למשהו אחר.
    1... 2... 3...
    HEADSHOT

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    זה לא עוזר המפה הורסת למרות שזה נשמע דפוק אבל אני גם לא מבין אני שומר בהתחלה לפני שמבקשים ללחוץ על 5 כדי לראות תמפה אני שומר לפני שאני לוחץ על 5 אני לוחץ על 5 שוב לוחץ על 5 זה מוריד תמפה ואז זה לא שומר אני לא מבין למה זה ככה?

הצטרף בתאריך
    14.01.2008
    עיר
    אחי אתה חייב ללמוד לכתוב ברור, או יור נכון לנסח את עצמך.
    אתה שומר לפני שאתה נכנס למפה וזה שומר, אתה מצליח לטעון? ואז מה? כשאתה נכנס למפה זה כאילו מוחק את השמירות?
    משהו לא הגיוני לי =\
    1... 2... 3...
    HEADSHOT

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    שמע נראה לי זה קשור לשמירות המהירות שלוחצים ב F5 שמע זה ככה אני לוחץ על המפה עושה Save זה לא שומר זה זה אמור לעשות לי שמירה חדשה נגיד יש לי שמירה אחת זה לא עושה לי עוד שמירה כשאני לוחץ על 5 אבל מה זה נותן לי לעשות שמירה מהירה אני עושה שמירה מהירה אבל גם אותה לא רואים איפה שהשמירות אבל כשאני לוחץ F9 אז זה ניכנס לי לשמירה המהירה זה הבעיה זה רק נותן לי לעשות שמירה מהירה ולא שמירה רגילה ואני לא רוצה ככה

נ.ב
    זה גם לא מראה לי את החץ האדום של איפה שאני נמצא אחרי שאני מעלה תשמירה בF9 מוזר

הצטרף בתאריך
    14.01.2008
    עיר
    יש לך באג במשחק, תשאל בפורומים הרשמיים אולי מישהו יכול לעזור לך כי באמת שזו בעיה מאוד מוזרה גם אחרי התקנה מחדש
    1... 2... 3...
    HEADSHOT

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    תן לי תכתובת לפורום הרשמי

הצטרף בתאריך
    09.09.2008
    עיר
    לוד
    אני לא יודע עם זה קשור אבל תבדוק כמה מקום נשאר לך במחשב אולי נגמר המקום.

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    לא לא זה לא קשור נשאר לי

הצטרף בתאריך
    02.12.2008
    היי

אני נתקבל באותה בעיה, לא יכול לשמור את המשחק!

אגב, האותיות מופיעות בצורה נכונה אצלך?

כלומר, כאשר מבקשים ממך ללחוץ על E כדי לקחת את הנשק, מופיעה אצלך האות E או אות לא מובנת?

זו היא בעיה שנייה שנתקבלתי בה!

אני קניתי את המשחק המקורי!

אשמח לקבל על עזרה, דחווווווווווווווווווף

תודה

הצטרף בתאריך
    14.01.2008
    עיר
    אין לנו מושג מה הבעיה

http://forums.ubi.com/eve/forums/a/frm/f/1521068375
    פנו לפורום הראשי שלהם אולי מישהו שם יודע, יש גם אנשים מהצוות של יובי אז בכלל טוב.
    1... 2... 3...
    HEADSHOT

הצטרף בתאריך
    16.11.2008
    יש לי חבר שיש לו את המשחק למחשב, וגם לו הייתה את הבעייה, ואז הוא מחק את gears of war ופתאום הוא יכול לשמור, אז נראה לי שזו באמת בעיה של מקום בכונן הקשיח.

הרשמה