תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    14.01.2008
    עיר
    קיבוץ (!) גבעת חיים מאוחד
    המלצות?

אגב מתי נראה כבר נראה משחק שהוא אסטרטיגה עם אשפרות להיכנס לשדה הקרב באמצעות השתלטות על דמות מסויימת. ולצאת חזרה למצב גנרל\אלוהים בכל שלב נתון?
    מה שכולם חשבו שרנגייד יהיה.

זה פשוט חלום משחק כזה.
    1... 2... 3...
    HEADSHOT
    אתיאיזם - כי חיים רק פעם אחת. ובכל מקרה, ברוך אשם!

הצטרף בתאריך
    21.01.2008
    נכתב במקור על ידי SuBamBa
    המלצות?

אגב מתי נראה כבר נראה משחק שהוא אסטרטיגה עם אשפרות להיכנס לשדה הקרב באמצעות השתלטות על דמות מסויימת. ולצאת חזרה למצב גנרל\אלוהים בכל שלב נתון?
    מה שכולם חשבו שרנגייד יהיה.

זה פשוט חלום משחק כזה.
    אני מבין שאתה זקוק נואשות ל-50 ש''ח

משחק כזה עוד לא יצא עד כמה שידוע לי ובטח שלא ייצא בזמן הקרוב.. אם אתה מחפש משחק אסטרטגיה שהוא הכי קרוב למה שאתה מבקש אז זה ENDWAR. שליטה שמכניסה אותך לתוך המשחק ומצד שני גם משחק פשוט יחסית כדי לא לסבך אותך.

אבל משחק כזה כמו שרשמת לא ידוע לי.

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    WIC הוא הכי קרוב שאני מכיר, אפשר לרדת שם ממש לזירת הקרב ולראות הכול עד לפרטים הקטנים.

הצטרף בתאריך
    14.01.2008
    עיר
    קיבוץ (!) גבעת חיים מאוחד
    [quote=Ic+E;2848013]אני מבין שאתה זקוק נואשות ל-50 ש''ח
    quote]

חחח לא ממש, סתם משמעם לי ובא לי דרגה מותאמת אישית... כשבערך 80 אחוז מהחברים שלך תקועים בקרבי וכל מיני מקומות מוזרים ואתה לבד בבית, משועמם רצח זה מה שקורה XD

כן ומתי אנדוואר יוצא למחשב? שנה הבאה. אגב הבנתי שכן מפתחים איזה משחק כזה, ברח לי השם שלו, אני מחפש.
    מצאתי - Field Ops
    לכו לחפש...
    נערך לאחרונה על ידי SuBamBa; 14.11.2008 בשעה 13:19.
    1... 2... 3...
    HEADSHOT
    אתיאיזם - כי חיים רק פעם אחת. ובכל מקרה, ברוך אשם!

הצטרף בתאריך
    21.01.2008
    נכתב במקור על ידי Danym
    WIC הוא הכי קרוב שאני מכיר, אפשר לרדת שם ממש לזירת הקרב ולראות הכול עד לפרטים הקטנים.

אתה כנראה לא הבנת את המשמעות של הרעיון.. זה שאתה יורד עד לפרטים הקטנים זה לא עוזר לך מהבחינה שהשליטה נשארת אותה שליטה, חוץ מזווית הראייה שמשתנה.

ENDWAR מכניס אותך לתוך האקשן מהבחינה שזה משהו חדש, משהו שאף אחד עוד לא עשה, ומשנה את נקודת המבט על משחקי אסטרטגיה. WIC לא משתנה בשום מצב, זה שאתה מסתכל על החיילים מקרוב יותר לא משנה משהו באקשן, אולי כן בקטע הסינמטי וההרגשה אבל זה לא מספק משחקיות שונה.

SUBAMBA, עד שאני לא ייראה משחק מוכן אני לא יכול להגיד עליו כלום. מה שכן, המשחק FULL SPECTRUM WARRIOR הוא בערך המשחק שאתה מדבר עליו.
    מצד אחד הוא אקשן אבל מצד שני הוא משחק אסטרטגיה מגוף שלישי. וזה שילוב די טוב, המשחק עצמו נכנס לדעתי יותר בקטגוריית אסטרטגיה אבל הוא עדיין מספק לך את האקשן שיש במשחקי RTS.

הוא יצא לא מזמן בהורדה חינמית (רק המשחק הרגיל, לא חבילת ההרחבה).
    נערך לאחרונה על ידי Serjongo; 14.11.2008 בשעה 13:35.

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    סרג', אני הבנתי. בגלל זה אמרתי הכי קרוב שאני מכיר ל"אקשן" עצמו.

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    battlezone מאד קרוב למה שאתה מדבר עליו, והיה משחק גאוני.

הרשמה