תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 32
    הצטרף בתאריך
    15.06.2008
    עיר
    קיבוצניק
    לדעתי כדאי להחליט מראש על החוקים ולהבין מה הקהילה רוצה שהיה בכמה נושאים:

* Class Limit

* הבאת סאבים

* דחיית משחקים

* מספר מפות שמשחקים בכל משחק

* שימוש בסקריפטים

דעתי:
    Class limit
    cl2 ml1 dl1 pyro 1 אין שום סיבה להגביל את כל השאר מכוון שהם לא באמת פוגעים במשחק. אם לקלאן יש טקטיקה עם שתי האבי אין שום סיבה שהוא לא יוכל לממש אותה בטורניר.

הבאת סאבים - לדעתי צריך לאפשר הבאה של סאב אחד בלבד בתנאי שהוא יפתח דיון לפני המשחק ושהלידר יאשר.

דחיית משחקים- אני חושב שהטורניר הזה הוכיח שאנשים בארץ צריכים שיקבעו להם תאריכים למשחקים ואם יש בעיה אז שיפתחו דיון בפורום כמה ימים לפני ולא באותו היום, דחייה שנייה כבר טכני.

מספר מפות בכל משחק- משחקים שתי מפות כל קבוצה צריכה לבחור מפה מרשימה ידועה.

שימוש בסקריפטים- לאסור רק על שימוש בסקריפט הקפיצה הכפולה של הסקואט.

אם למישהו יש עוד רעיונות/הצעות שירשום אותם פה.
    נערך לאחרונה על ידי Kira; 14.11.2008 בשעה 00:24.

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    הדבר היחדי שאני לא מסכים איתך זה המפות. הקבוצות צריכיות לבחור איזה מפה שבא להם (שהיא רשמית) חוץ מ Hydro ו Arena.

כל השאר סבבה.
    מוסד לנצח איתי בלב.
    Antirox: "לאור לפחות אל תפתח ציפיות בכל התמימים כאן... "אחרי מוסד ילכו" "מוסד זה המקום הרציני" "דברים ילכו במוסד פרפקט"... שזה לא יתפוצץ לך בפרצוף בסוף. תשמרו את ההודעה הזאת שלי איפה שהוא."

הצטרף בתאריך
    21.10.2008
    ראיתי ב-EFL שהם נותנים לכל קבוצה בליגה מן "ג'וקר" כזה שמאפשר להם פעם אחת בלבד להבריז ממשחק, ללא התראה מראש. אהבתי את הרעיון.

חוץ מזה גם אני בעד CL2 ואפילו DL2.

הצטרף בתאריך
    13.05.2008
    אני עכשיו אומר לכם את האמת,כרגע אין לי שום כוונה להרים עוד טורניר קבוצות בזמן הקרוב, הקהילה לא נראית לי מספיק רצינית בשביל זה.
    אני יודע שהאנשים שקוראים את זה הם לא האנשים הנכונים - אבל בסופו של דבר האנשים הנכונים הם החברים שלכם, אז אולי זה כן ישפיע במשהו.
    המכתב הזה לא נמצא במקום בולט ואני לא מתכוון לפרסם אותו, מבחינתי זאת האחריות שלכם להעביר אותו מאחד לשני.

אם אתם קוראים את המכתב ולא מגיבים על מה שרשמתי כאן (לטוב או לרע) - כנראה שבאמת לא אכפת לכם מהקהילה, ואני לא אוכל לעשות שום דבר חוץ מלהתאכזב.

אני עשיתי כל מה שאני יכול כדי לנסות ולהרים את הקהילה הזאת, המצב בהחלט השתפר אבל אנחנו תקועים במקום, בגלל אנשים שהם שחקנים מדומים.
    מה זה שחקנים מדומים? אנשים שלא אכפת להם מהקהילה הישראלית או מהמשחק,הדבר היחיד שאכפת להם הוא להישאר באותו מצב שהם נמצאים בו ולא לקבל את השינוי.

שלא כהרגלי אני אדבר על הפורום בגיימר, זו בהחלט תהיה הפעם האחרונה, אני בדרך כלל מנסה להימנע מלדבר על המתחרים אבל לדעתי זה כבר בלתי נמנע.

אז מה אנשים מקבלים בגיימר? כלום בריבוע.
    גאטרים? אין שם כבר, כל הגאטרים עברו אלינו ואני עשיתי המון כדי שאתם תהיו מרוצים, כדי שהגאטרים יהיו מוצלחים וכדי שאנשים יהיו רציניים, אפילו העלתי דמואים לכל מי שביקש.
    מה לעשות שלא הכל בשליטתי ויש עדיין גאטרים שנהרסים, זה בלתי נמנע אבל אנשים כבר לא עושים מה שבראש שלהם.
    שרתים? לגיימר אין אפילו שרת אחד כרגע של TF2, השרת היחיד של הגאטרים כבר לא באוויר - בדקתי עכשיו, מאז שחזרה הפעילות בוויגיימס הרמנו בשבילכם 2 שרתים נוספים וכרגע יש 3 שרתים:
    פאבליק, גאטרים ואת השרת קלאנים מתנת hyperServ.
    פתחתי המון סקרים על מנת לגלות מה אתם רוצים שיהיה שרת הפאבליק, השרת שנבחר הוא שרת עם מפות custom, אף אחד לא נכנס אליו במשך שבוע - עוד חוסר רצינות מצדכם, אל תעזו להזכיר את DM_STORE מכיוון שהייתה לכם את ההזדמנות להצביע עבור זה בסקר ולא עשיתם זאת.
    ולבסוף,
    מנהלים.
    הרושם שאני קיבלתי הוא שלמנהלים בגיימר לא כל כך אכפת מהקהילה הישראלית , באמת שאני לא אומר זאת כדי לפגוע או להעליב אף אחד מהם.
    sotE - מזמן לא שמעתי או ראיתי אותו, נדיר לראות אותו משחק בארץ או בכלל.
    P32 ו-SagroN - בהחלט ראיתי אותם בגאטרים מדי פעם וזה נחמד מאוד.
    מ-SagroN לא שמעתי בכלל בזמן האחרון, P32 דואג לעשות סדר בפורומים אבל בכך זה מסתכם.
    אני לא יכול לדעת מה קורה מתחת לפני השטח, אבל ממה שאני רואה אף אחד מהם לא עשה כלום למען הקהילה בחודשים האחרונים.
    אולי אתם לא יודעים אבל אנחנו(המנהלים כאן בוויגיימס) מדברים המון על העתיד של הקהילה ועל מה שאתם רוצים, ומנסים לקדם פעילויות, טורנירים ואת השרתים שלנו כל הזמן.
    באמת ש
    אכפת לנו מהקהילה וכל מה שאנחנו עושים אנחנו עושים רק כדי שהקהילה בארץ תצליח ושנוכל להתגאות בה.

זה היה ממש על קצה המזלג, ומה שאני מקבל ממכם(לא מכולם כמובן) חזרה זה אפאתיות, כפיות טובה ואגואיזם.
    אתם ממשיכים להישאר בפורום של גיימר (לא שיש לי בעיה עם זה, תשארו שם - אבל הבעיה היא שאתם לא נמצאים פה) למרות שאין שם כלום, ומביאים לי תירוצים של ילדים בני 3 על עיצוב וכוכבים ונוחות - אלה תירוצים של אנשים שלא אכפת להם מהקהילה או מהמשחק.
    באמת שלא אכפת לי כמה וויגיימס ירוויחו ואני לא מנהל כאן בשביל כסף, כל מה שאני רוצה זה שהקהילה כאן תצליח ותהיה טובה וכייפית כמו באירופה.

זה שאני פותח מלא דיונים ורק מספר מצומצם של אנשים הם המגיבים הקבועים - מראה לי שאין כאן קהילה.
    אני לא צריך לפרסם את הפורום כל פעם שיש משהו חשוב, אלו אתם שצריכים לפקוד אותו בקביעות ולשמור אותו מעניין ופעיל, אני לא יכול לעשות את זה לבדי.

חשבתי לפתוח כאן דיון התפקדות, אבל אני לא מאמין שאני אקבל כאן יותר מ-10 תגובות תוך יום - דבר כזה רק יעודד אותי להתייאש מהקהילה ולוותר עליכם.
    ומה שאני חושב על זה הוא שיש יותר מ-10 אנשים שבודקים את הפורום מדי יום, והרבה יותר מ-10 אנשים שמשייכים את עצמם לקהילה הזאת, אבל כנראה לא יותר מ-10 אנשים שאכפת להם מספיק כדי להגיב.

מצטער אם חלק מהדברים קצת חופרים, אני מפציר בכם לקרוא את הכל ולחשוב על זה - כי ישנם חלקים שמאוד חשוב שתקראו אותם.

עמוק בפנים אני מקווה שהמכתב הזה יעורר אתכם, למרות שכבר איבדתי את התקווה.
    אם המצב ימשיך כך אני אפרוש בקרוב מאוד.

שלכם

טל.
    למה לא עובד לי החתימה ??

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    הדבר שאתה הכי צודק זה שאנשים פשוט אדישים, ומבחינתי אנשים חדשים לא באים רק כי מתנפלים עליהם.

תפסיקו עם הירידות אחד על השני כל הזמן, זה לא תורם בשיט.
    מוסד לנצח איתי בלב.
    Antirox: "לאור לפחות אל תפתח ציפיות בכל התמימים כאן... "אחרי מוסד ילכו" "מוסד זה המקום הרציני" "דברים ילכו במוסד פרפקט"... שזה לא יתפוצץ לך בפרצוף בסוף. תשמרו את ההודעה הזאת שלי איפה שהוא."

הצטרף בתאריך
    04.05.2007
    עיר
    נתניה
    אין לי מה להגיב על מה שאמרת... זה באמת נכון כל מה שאמרת ואתה צודק ב100% אני יכול רק להגיד שאני אישית אנסה להיות פעיל יותר פה ואשדל כמה שיותר את הקלאן שלי להגיב פה למרות שרובם לא בקטע של קהילות אבל אני אדבר איתם ונראה מה ייצא מזה כי להכריח אותם אני ממש לא יכול :/

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    עיר
    תל אביב
    טל צודק בשביל לעשות פה משהו רציני גם צריך רצינות של כל הקהילה ומחוייבות.
    יש אנשים שבאים ועוזרים ומתחייבים אבל צריך להיות בעיקר כאן וזה לא בהכרח קורה!
    kutalini

הצטרף בתאריך
    15.06.2008
    עיר
    קיבוצניק
    gj tal

הצטרף בתאריך
    12.09.2008
    הפורום כמעט ריק,ואני רואה שטל מנסה להחיות אותו ועובד קשה
    אני אישית יגיב יותר בפורומים בתקווה שגם כל שאר הקהילה גם

הצטרף בתאריך
    15.06.2008
    עצוב כמה שזה נכון...
    אני מקווה שזה ישנה בכם משהו...

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    Class Limit- הכל אחד חוץ מסקאוט וסולי

* הבאת סאבים- סאב אחד ולא יותר, התרעה של כמה שעות לפני

* דחיית משחקים- אפשר לדחות 3 פעמים במהלך הליגה, כי בכל זאת יש חיים בחוץ.

* מספר מפות שמשחקים בכל משחק-2 ובמקרה של תיקו אז מפה שלישית או איזה ראונד מכריע.

* שימוש בסקריפטים- לא.
    ממביי

הצטרף בתאריך
    26.06.2007
    אהבתי מאוד גיא.. אפשר אפילו להתסכל על ליגות\טורנירים מהרמות הגבוהות (ESL\ETF2L) כדי ללמוד את החוקים מהטובים ביותר..
    טל אתה צודק 100 אחוז.. אבל ניב אתה טועה לפי דעתי.. המון אנשים התחילו להראות נכונות בקהילה אבל בעיקר בפורום.. הרבה תגובות, הרבה עברו מגיימר לפה, ורואים פעילות.. שזה מעולה.

הצטרף בתאריך
    16.11.2007
    קוטה וטל, לדעתי בטורניר הבא אם יהיה טורניר הבא צריך לקבוע לקבוצות את התאריכים והשעות כמו שהיה בליגה של גיימר בקיץ וזה עבד מצוין חוץ מהשמחק גמר.
    וטל אתה צודק 100% ואני אישית נכנס כמה פעמים ביום לפורום ואני כמעט לא מגיב כי אני רואה דיונים משעממים ובמאת שאין לי כוח להגיב על זה.

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    נכתב במקור על ידי asafTW
    קוטה וטל, לדעתי בטורניר הבא אם יהיה טורניר הבא צריך לקבוע לקבוצות את התאריכים והשעות כמו שהיה בליגה של גיימר בקיץ וזה עבד מצוין חוץ מהשמחק גמר.
    וטל אתה צודק 100% ואני אישית נכנס כמה פעמים ביום לפורום ואני כמעט לא מגיב כי אני רואה דיונים משעממים ובמאת שאין לי כוח להגיב על זה.
    same same

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    אני אישית חושב שצריך לעשות דברים חדשים כמו טורניר שיש לכל הקלאסים הגבלה של 2. צריך להיפתח לדברים חדשים ולא להדבק לדברים הישנים.

asafTW אני מסכים אתך לגמרי.
    מוסד לנצח איתי בלב.

הצטרף בתאריך
    26.09.2008
    נכתב במקור על ידי AntiRox
    עצוב כמה שזה נכון...
    אני מקווה שזה ישנה בכם משהו...
    ציטוטים!

ואני מסכים עם קירה, כל הקבוצות חוץ מESR טורניר שעבר התפרקו ו/או היו מיקסים שלא יצא מהם כלום!
    נערך לאחרונה על ידי rtsh0ck; 16.11.2008 בשעה 15:55.
    נכתב במקור על ידי ZelDerX
    סליחה? אני חושב שאני נמצא במצב כבר לא להיקרא ילדודי
    if a woman says something and nobody is around to hear it, is she still wrong?

הצטרף בתאריך
    26.09.2008
    נכתב במקור על ידי nivuchka
    הפורום כמעט ריק,ואני רואה שטל מנסה להחיות אותו ועובד קשה
    אני אישית יגיב יותר בפורומים בתקווה שגם כל שאר הקהילה גם
    אני איתך עד הסוף! ( עד שיחזור לי TF )
    נכתב במקור על ידי ZelDerX
    סליחה? אני חושב שאני נמצא במצב כבר לא להיקרא ילדודי
    if a woman says something and nobody is around to hear it, is she still wrong?

הצטרף בתאריך
    15.06.2008
    טל הקהילה עושה הכל פשוט צריך יותר אנשים בקהילה אנחנו לא קהילה מספיק גדולה ואנחנו פשוט צריכים יותר אנשים... ולהתנהג כמו באירופה ולהיות נוקשים

הצטרף בתאריך
    26.06.2007
    מחזק את דין, אחת הבעיות המרכזיות של הקהילה זה כמות השחקנים, לפחות האלה שנחשבים "מתקדמים" יחסית\לא בפאבליק..

הצטרף בתאריך
    06.07.2007
    עיר
    חיפה
    bybb

הרשמה