תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    29.05.2008
    עיר
    יעקוב
    תקשיבו למה כולם קונים את הWOTLK לי זה עשה אפדייט לבד(לא שחקתי במקורי רק נרשמתי שיעשה לי כמה פאצ'ים בשביל לשחק בשרתים אבל זה לא קשור ואני לא מבקש תמיכה בפרוצים)
    אז כמו שאמרתי זה עשה לי UPDATE לבד ויש פתיח כזה של דרקון הרבא לפני שיצא WOLTK בכלל אז השאלה למה אתם קונים את זה אם זה עושה UPDATE בחינם?
    ]

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    הפאטצ' האחרון היה הכנה להרחבהת זה אומר שחלק מסויים מהתוכן כבר נמצא. אבל בשביל לעלות דרגות מעל 70, להגיע לאיזורים החדשים וכו' צריך את ההרחבה

הצטרף בתאריך
    29.05.2008
    עיר
    יעקוב
    אתה מתכוון לפאץ' 3.0משו וזה יאנו סתם הפתיח ושטויות כאלה? ואם נגיד יש מספרות אז אלה בלי ההרחבה לא יוכלו להכנס לשם? או שפשוט לא יראו אותם? ואם אני מוריד את הההרחבה(סתם נגיד בשביל השאלה) ומתקין אותה וכבר יש לי משתמש שאני משלם עליו כול חודש אז בעצם אני לא צריך לקנות את ההרחבה? כמו את הBURNING CRUSADE משום מה יש לי אותה אבל בחינם =\
    ]

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    פאצ' 3 נקודה משהו הציג חלק מהתוכן שהיה אמור להיות בחבילת ההרחבה בלבד (פתיח, מספרות, Inscription).
    לעומת זאת, רק מי שקנה את ההרחבה החדשה והתקין אותה יוכל להגיע ל- Northend, לעלות מעל רמה 70, לפתוח Death Knight וכ'ו.
    יש מבין?
    מייסד "הלול" - פינת ביצי ההפתעה של ויגיימס

הצטרף בתאריך
    29.05.2008
    עיר
    יעקוב
    כן מבין וסליחה על הבורות
    ]

הרשמה