תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    03.11.2008
    יש חברות אחרות שנותנות להשכיר שרתים, ההצעה שלי היא שתיתנו את אותו שירות, שיהיה אפשר להשכיר סרברים עם באסטד לשעה.
    נערך לאחרונה על ידי fredk1n; 13.11.2008 בשעה 21:23.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.11.2007
    *לשעה וחצי
    בעיני זה יהיה טוב
    cluber
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    זה כבר קיים המון זמן אצלנו, ראה שאלות נפוצות.
    ಠ_ಠ NaNg ಠ_ಠ

"תן לאדם דג והוא יהיה שבע יום, תלמד אותו לדוג והוא יהיה שבע כל החיים"
    "תן לאדם אש ותחמם אותו במשך הלילה, תצית אדם באש ותחמם אותו במשך שארית חייו"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2008
    נכתב במקור על ידי NaNg
    זה כבר קיים המון זמן אצלנו, ראה שאלות נפוצות.
    אני יודע שזה קיים אבל רק קבוצות שמשתתפות אצלכם בתחרויות יכולות לנצל את זה, אני אומר שכדאי לעשות שגם אם אני רוצה לעשות סתם mix אני יוכל להשתמש באפשרות

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    נכתב במקור על ידי fredkin
    אני יודע שזה קיים אבל רק קבוצות שמשתתפות אצלכם בתחרויות יכולות לנצל את זה, אני אומר שכדאי לעשות שגם אם אני רוצה לעשות סתם mix אני יוכל להשתמש באפשרות
    השרתים שלנו מנוצלים רוב הזמן ע"י קבוצות וכד'... אנחנו דואגים לפעילות שותפת של הקבוצות ורוצים לעזור להם בקידומים שלהם, גם אם אין להם תקציב לשרת משלהם. אנחנו לא יכולים לתת את השירות לכלל השחקנים, שכן זה יעסיק את המנהלים מעל ומעבר לזמן שהם צריכים להשקיע בזה.

עקרון של נתינת השרתים רק לקבוצות שמשתתפות בטורנירים הוא בשביל לגרום ליותר ויותר אנשים להכנס לטורנירים, ולהבין שזה באמת שווה את זה... שוב, אנחנו לא נשקיע סתם, והמון המון מאמץ בשביל קבוצות שלא מחזירות לנו באותו האופן
    ಠ_ಠ NaNg ಠ_ಠ

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.11.2008
    נכתב במקור על ידי NaNg
    השרתים שלנו מנוצלים רוב הזמן ע"י קבוצות וכד'... אנחנו דואגים לפעילות שותפת של הקבוצות ורוצים לעזור להם בקידומים שלהם, גם אם אין להם תקציב לשרת משלהם. אנחנו לא יכולים לתת את השירות לכלל השחקנים, שכן זה יעסיק את המנהלים מעל ומעבר לזמן שהם צריכים להשקיע בזה.

עקרון של נתינת השרתים רק לקבוצות שמשתתפות בטורנירים הוא בשביל לגרום ליותר ויותר אנשים להכנס לטורנירים, ולהבין שזה באמת שווה את זה... שוב, אנחנו לא נשקיע סתם, והמון המון מאמץ בשביל קבוצות שלא מחזירות לנו באותו האופן
    אתה צודק לחלוטין, אבל זה כבר ניהיה מגעיל ככה אתה משכיר שרת ואתה יודע שאתה משחק בלי צ'יטרים, אני באמת חושב שכדאי לכם המנהלים לדון בסוגיה הזאת

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2006
    נכתב במקור על ידי fredkin
    אתה צודק לחלוטין, אבל זה כבר ניהיה מגעיל ככה אתה משכיר שרת ואתה יודע שאתה משחק בלי צ'יטרים, אני באמת חושב שכדאי לכם המנהלים לדון בסוגיה הזאת
    לסיכום - תשחק בקבוצה, תשקיע בה ותשחק בפעילויות הקהילה - ותקבל שרת לשעתיים עם באסטד.

אין טעם להמשיך את זה, הדבר נקבע כבר מלמעלה ואנחנו רואים שזה מצליח נורא, אנחנו לא הולכים לשנות משהו שהוא מצליח, למשהו שהולך רק לסבך אותנו יותר ויותר, ולגמור את הזמן היקר של המנהלים שלנו.
    עלייך לראות את זה גם מנקודת המבט שלנו.
    ಠ_ಠ NaNg ಠ_ಠ

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.08.2008
    NaNg, מצד אחד אתה צודק בדברייך אבל קשה לך לראות את הצד שני, זאת אומרת גם FREDKIN
    צודק, אומנם אני מבין שזה באמת בעיה לפתוח עוד אקסטרה שרתים ולהעמיס על השרת :S
    בכל מקרה, אני מאמין שאם דבר כזה יקרה בכלל, זה יהיה בעוד שנה פלוס ;-ׂ)
    שתף ב-Google+

הרשמה