תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    11.05.2007
    אני אישית לא ראיתי סרטים כל כך מפחידים אבל הסרט שהכי הפחיד אותי היה 1408 ושהכי פחות היה או סיינס ואחריו הצילצול.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    ירושלים
    אני מבין שלא ראית הרבה, אני עצמי לא סגור מה היה הסרט הכי מפחיד שראיתי, היות ולכל סרט היה את מה שמפחיד בו: בסיוט ברחוב אלם הייתה המחשבה שמישהו עלול להרוג אותך דרך החלום, ביום שישי ה-13 הייתה המחשבה לצאת למחנאות בסביבה חדשה ולא מוכרת, במלתעות היה הפחד ממשהו מאיים שנמצא בסביבה ואתה לא מודע לו, בפסיכו היה העניין שלפעמים אנשים שאתה מכיר - מסתבר שאתה לא ממש מכיר אותם, וכו'.
    אגב, מי שרוצה קצת מידע על איזה סירטי אימה חשובים כדאי לראות, פירסמתי פה נושא המספר על 30 סירטי אימה בולטים.
    נערך לאחרונה על ידי adivel; 13.11.2008 בשעה 19:09.

תודה לDark Arrow על החתימות המגניבות.

הצטרף בתאריך
    11.05.2007
    נכתב במקור על ידי adivel
    אני מבין שלא ראית הרבה, אני עצמי לא סגור מה היה הסרט הכי מפחיד שראיתי, היות ולכל סרט היה את מה שמפחיד בו: בסיוט ברחוב אלם הייתה המחשבה שמישהו עלול להרוג אותך דרך החלום, ביום שישי ה-13 הייתה המחשבה לצאת למחנאות בסביבה חדשה ולא מוכרת, במלתעות היה הפחד ממשהו מאיים שנמצא בסביבה ואתה לא מודע לו, בפסיכו היה העניין שלפעמים אנשים שאתה מכיר - מסתבר שאתה לא ממש מכיר אותם, וכו'.
    אגב, מי שרוצה קצת מידע על איזה סירטי אימה חשובים כדאי לראות, פירסמתי פה נושא המספר על 30 סירטי אימה בולטים.
    סרטים מאוד ישנים לא מפחידים אותי בשיט וראיתי הסיוט ברחוב אלם וזה סרטים לא מפחידים. בקשר למלתעות סרטי ים גם לא משפיעים עליי ושחור לבן ישן לא מפחיד אותי גם בגלל האפקטים. הסתכלתי על המודעה שלך אבל עדיין מעניין אותי מה הסרט הכי מפחיד שמישהו מכיר. וכשרשמתי שאני לא ראיתי הרבה התכוונתי לכאלה מוכרים. בעיקרון ראיתיי ממוצע. הסרטים שראיתי הם:
    הניצוץ בנות השטן הצילצול רכבת הבשר הלילית בוגימן קנדימן הטרמפסיט החדש המנסרים מטקסס שני האחרונים 1408 קלוברפילד אגם המוות דוום אימה באימטוויל מגרש השדים שנת 2004 השדים של אמילי הסיוט ברחוב אלם 1ו-2 פרוייקט המכשפה מבלייר החייזרים באים סיינס המסור 4 המסור 3 אות משמיים השליחים הזרים ועוד אבל אין לי כח לומר את כולם.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי Ghost
    סרטים מאוד ישנים לא מפחידים אותי בשיט וראיתי הסיוט ברחוב אלם וזה סרטים לא מפחידים. בקשר למלתעות סרטי ים גם לא משפיעים עליי ושחור לבן ישן לא מפחיד אותי גם בגלל האפקטים. הסתכלתי על המודעה שלך אבל עדיין מעניין אותי מה הסרט הכי מפחיד שמישהו מכיר. וכשרשמתי שאני לא ראיתי הרבה התכוונתי לכאלה מוכרים. בעיקרון ראיתיי ממוצע. הסרטים שראיתי הם:
    הניצוץ בנות השטן הצילצול רכבת הבשר הלילית בוגימן קנדימן הטרמפסיט החדש המנסרים מטקסס שני האחרונים 1408 קלוברפילד אגם המוות דוום אימה באימטוויל מגרש השדים שנת 2004 השדים של אמילי הסיוט ברחוב אלם 1ו-2 פרוייקט המכשפה מבלייר החייזרים באים סיינס המסור 4 המסור 3 אות משמיים השליחים הזרים ועוד אבל אין לי כח לומר את כולם.
    טוב, אז היום שום סרט לא מפחיד אותי, אולי יש כמה עם תמונות שמזעזעות אותי, אך זה לא אומר שזה מפחיד אותי. זה פשוט ז'אנר שככל שאתה גדל יותר, והוא פחות ופחות משפיע עליך.
    אני זוכר שכשהייתי קטן (בן 7 או משהו כזה) אז היו שני סרטים שעשו לי סיוטים: הראשון היה המומיה, עם הסצנות של החיפושיות שאוכלות אנשים מבפנים, ואיך שהמומיה משלימה את החלקים החסרים בגופה ב"השאלתם" מאנשים אחרים. השני היה החוש השישי שהיו בו שני דברים מפחידים - א. שפתאום תתחיל לראות אנשים מתים, ב. שאתה לא יודע בוודאות אם אתה בעצמך חי או מת.
    אני מזכיר שוב שהייתי אז בן 7, והיום שום סרט לא מפחיד אותי ברצינות.

בכל מקרה, איך בדיוק אתה מגדיר מפחיד?
    - אנשים שמתים בדרכים מזעזעות ואיברים חתוכים ועוד דברים סדיסתים (כמו סעודת הזומבים ב"שחר המתים")?
    - שקופץ על המסך בפתאומיות משהו שמבהיל אותך (או הרוצח/היצור או סתם מישהו שחשבת שזה הרוצח)?
    - שהסצנה גורמת לתחושת מתח מתמשך (מישהו שומע צעדים, הולך לבדוק מי זה, הוא עובר במסדרון ארוך, ותוך כדי זה יש ברקע מוזיקה מצמררת)?
    - השילוב של מתח מתמשך והבהלה (שבסוף מתברר שזה או הדבר הרצחני, או סתם מישהו שעבר שם)?
    - הרעיון שמאחורי כל הסרט (למשל ב"יעד סופי" היה הרעיון שאתה עלול למות מתאונות שבחיי השיגרה, שזה יותר סביר מרוצח פסיכופת)?
    סוף חפירה .

ד"א, תשים פסיקים בין שמות הסרטים שראית כך שיהיה יותר נוח לראות איפה נגמר שם של סרט, ואיפה מתחיל הבא אחריו.
    ד"א 2, בסיוט ברחוב אלם 3 יש את הסצינת המוות הכי מזעזעת (סצינת המוות של הסהרורי בעל התחביב של הכנת בובות על חוטים).

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    הסרט שהכי הפחיד אותי בחיים היה "הנוסע השמיני". ראיתי אותו כשהייתי בן 12 ונורא נורא פחדתי. אחרי זה "הצלצול" 1+2 שהיו סרטי אימה מצויינים. "מין מסוכן 2" זה עוד סרט מזעזע שראיתי בגיל 12. בכלל סרטי רוחות רפאים ותופעות על-טבעיות די מפחידים אותי.

הסרט שהכי פחות הפחיד אותי (מתוך הסרטים החדשים יחסית והידועים) היה "שחר המתים", וסרטי זומבים בכלל.

אבל שום דבר לא מתקרב לפחד שאני חש כשאני משחק במשחקי אימה במחשב. משחק אימה >> סרט אימה בשבילי.

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי adivel
    תודה.

אני בדיוק מחפש סרטים מעניינים בסגנון.
    עמוד ההרכב שלי:
    https://www.facebook.com/4SourGrapes

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי Nyromith
    הסרט שהכי הפחיד אותי בחיים היה "הנוסע השמיני". ראיתי אותו כשהייתי בן 12 ונורא נורא פחדתי. אחרי זה "הצלצול" 1+2 שהיו סרטי אימה מצויינים. "מין מסוכן 2" זה עוד סרט מזעזע שראיתי בגיל 12. בכלל סרטי רוחות רפאים ותופעות על-טבעיות די מפחידים אותי.

הסרט שהכי פחות הפחיד אותי (מתוך הסרטים החדשים יחסית והידועים) היה "שחר המתים", וסרטי זומבים בכלל.

אבל שום דבר לא מתקרב לפחד שאני חש כשאני משחק במשחקי אימה במחשב. משחק אימה >> סרט אימה בשבילי.
    כן, מצאתי פה הרבה משחקים מפחידים ב"משחקי און ליין" ב"הרפתקאות מצמררות" שב"אוספים".
    מעניין שבאמת לא מוציאים משחקים שלמים כאלה מסוג אימה - הרפתקה מגוף ראשון, כמו myst רק הרבה יותר מפחיד. לדעתי, ז'אנר זה מפחיד אפילו יותר מז'אנר אימה - פעולה מגוף ראשון: מפני שבפעולה זה פחות מבהיל, מותח, ומצמרר, וגם שבפעולה אתה פחות נזהר מכל צעד שאתה עושה ויש לך פחות חששות מפני מה שתראה בחדר הבא (שבפעולה בדרך כלל יש לך דרך להתגונן אם משהו בא להרוג אותך, אתה יכול להרוג אותו בחזרה. לעומת הרפתקה שבה בדרך כלל זה קורה בדרך מאוד מבהילה ולפעמים גם מגעילה, ואתה לא יכול לעשות כלום נגד זה).

גם אני ראיתי את הנוסע השמיני, ואהבתי אותו - שילוב מוצלך של מדע בדיוני ואימה, לא ידעת איך נראה החייזר בשלמותו רק עד סוף הסרט.
    בStarCraft אגב, בקמפיין של הזרגים יש סירטון מעבר שלדעתי הוא מעין מחווה לסירטי הנוסע השמיני (מומלץ לצפות בהגדלה):
    נערך לאחרונה על ידי adivel; 18.11.2008 בשעה 23:26.

הצטרף בתאריך
    03.01.2008
    נכתב במקור על ידי adivel
    ד"א 2, בסיוט ברחוב אלם 3 יש את הסצינת המוות הכי מזעזעת (סצינת המוות של הסהרורי בעל התחביב של הכנת בובות על חוטים).
    ספר לי מה היה..............O:

והאמת היא שאף פעם לא ראיתי סרט אימה,חוץ ממסיבת אחת אצל ידיד שחצי הסרט הראשון היה....הובכן......פורנו ורק בחצי השני היה אימה....אז ראיתי הרבה ציצים ויחסית מאט אימה לפני שהיתי צריך ללכת (כן ללכת באמצע המתח זה חרא T_T ) ומאז לא ממש רציתי ליראות סרטי אימה,לא רוצה להפחיד את עצמי,למרות שאני יודע שאני יכול להנות מזה O:

כמעט כל סצנת אימה שאני רואה מטרידה אותי אחר כך.....אני רכרוכי >:

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי HeavenTear
    ספר לי מה היה..............O:
    בשביל לא לספיילר, הלבנתי את הכתב. כל מה שתצטרך לעשות זה לסמן את המילים עם העכבר.
    בגלל שהבחור אוהב לעשות בובות על חוטים, ובגלל שהוא הולך מתוך שינה - פרדי בא בחלום שלו ועשה לו חתכים בידיים וברגליים לאורך, ואז הוא השתמש בבחור כבובה על חוטים, כשהחוטים הם הורידים של אותו בחור שיצאו מהחתכים שפרדי עשה לו.
    ואז פרדי לקח אותו לחלון גבוה(כשכל האחרים חושבים שהוא סתם מהלך מתוך שינה, ואף אחד לא רואה את ורידיו עולים מידיו ומרגליו היות וזה קורה בחלום שלו, למרות שאם היו מתקרבים - היו רואים את החתכים), ובאדן החלון פרדי השעין אותו קדימה, כך שמה שמונע מהבחור ליפול זה החוטים/ורידים שלו. ואז פרדי חתך אותם, והוא נפל ומת.
    אם בכל זאת, אתה או מישהו אחר רוצה לראות, הנה הסירטון של המוות שלו (זהירות, ספויילר ותמונות קשות. לא מצאתי את הסירטון באנגלית, אז אני מניח שצרפתית זה גם בסדר, היות והדיבור לא חשוב כאן, ואני מניח שאפשר להבין מה הם אומרים):
    נערך לאחרונה על ידי adivel; 18.11.2008 בשעה 23:24.

הצטרף בתאריך
    03.01.2008
    נשמע..........מפחיד......

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי HeavenTear
    נשמע..........מפחיד......
    אני מבין מה"נשמע" שלא ראית את הסירטון.

הצטרף בתאריך
    01.12.2008
    1408 לא מפחיד בכלל
    הכי מעניין - המסור
    הצלצול - הכי פחות מפחיד

הצטרף בתאריך
    03.01.2008
    נכתב במקור על ידי adivel
    אני מבין מה"נשמע" שלא ראית את הסירטון.
    זה מפחיד תתחת אז למה שאני יראה? D:

הצטרף בתאריך
    15.11.2008
    טעות בכיוון

הצטרף בתאריך
    19.03.2008
    הטינה הכי הפחיד

הצטרף בתאריך
    21.11.2008
    עיר
    בת ים
    הכי מפחיד : שחכתי את שם הסרט :|

הכי פחות מפחיד : הטורף , למה קוראים לזה אימה , זה אקשן
    נערך לאחרונה על ידי Tom C; 03.05.2009 בשעה 14:25.
    What The Fuck?!

הצטרף בתאריך
    19.02.2009
    גם אותי חדר 1408 הכי הפחיד
    והכי לא הפחיד הצעקה

הצטרף בתאריך
    18.03.2009
    הכי הפחיד - מגרש השדים כשהייתי בן 8 ראיתי (טעות איומה XD)
    הכי פחות הפחיד - בלאדי וולנטיין
    I'll See You On The Dark Side Of The Moon

הצטרף בתאריך
    17.01.2009
    מה זה הסרט הזה 1408

הצטרף בתאריך
    09.03.2008
    ** אתה מסתכל בעיתון לוס סאנטוס בדף הראשי ורואה כותרת :**

"The God of the underworld"
    "האלוהים של העולם התחתון"

כן, הוא לא אחר מאשר פאביו קלווצ'י (Fabio Calvetti) , פאביו הוא אחד מהמאפיונרים שכולם מעריצים, נותנים כבוד ואוהבים.
    לפי המון דעות של מבינים, פאביו קלווצ'י הוא לא סתם מאפיונר רגיל, הוא מאפיונר חכם, חזק, מכובד מאוד, עם סגנון ואת האמת.. הוא לא כל כך רשע.
    המשטרה כמובן תהיה שמחה לתפוס אותו, אך זה כמעט בלתי אפשרי, פאביו הוא אחד המאפיונרים השקטים בתולדות המאפיות בעולם, בחיים לא היה אחד כמו פאביו.

אפשר לראות את פרצופו של פאביו מאחורה, ואת שומר הראש שלו נוהג. (צולם ע"י אנדי ג'ונס)

פרצופו של פאביו קלווצ'י , האלוהים של העולם התחתון. (צולם ע"י אנדי ג'ונס)

הצלחנו לתפוס שיחה עם פאביו קלווצ'י לכמה שניות..
    עיתונאי : "אני מדבר עם פאביו קלווצ'י ?"
    פאביו : "תלוי מי שואל.."
    עיתונאי : "שמי אלן אנדרסון, אני עיתונאי, אוכל לשאול אותך כמה שאלות מר קלווצ'י ?"
    פאביו : "כן, רק תזדרז.."
    עיתונאי : האם אתה באמת מאפיונר? וזה נכון שאתה מכונה בשם "האלוהים של העולם התחתון" ? ולמה כך ?
    פאביו : יש שאלות, שהתשובות שלהן נמצאות בשאלה.
    וניתק את השיחה..

אז כן חברים, פאביו קלווצ'י, האלוהים של העולם התחתון, נכנס לעניינים בלוס סאנטוס, אולי הוא יעשה סדר, ואולי בלאגן, את זה עוד נראה..
    אסיים במשפט אחרון ומסכם "פאביו קלווצ'י האלוהים של העולם התחתון לא מדבר, עושה".

בתודה - אלן אנדרסון.

הרשמה