תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    05.11.2007
    שאלה לגביי העכבר.
    SteelSeries IKARI Laser Gaming Mouse
    עכשיו , הבנתי שהוא שונה מאחרים שהוא עכבר לייזר ולא עכבר אופטי, מה ההבדל?
    מה מיוחד בעכבר השמן הזה כל כך?
    ומה ההבדל בין הDPI הידוע לבין הCPI שלו?
    רק מי שמבין בעכבר הזה ,ואולי יש לו אותו בבקשה לענות ^_^
    תודה.
    [URL]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2007
    HEY UP
    [URL]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    נכתב במקור על ידי Ludar
    שאלה לגביי העכבר.
    SteelSeries IKARI Laser Gaming Mouse
    עכשיו , הבנתי שהוא שונה מאחרים שהוא עכבר לייזר ולא עכבר אופטי, מה ההבדל?
    מה מיוחד בעכבר השמן הזה כל כך?
    ומה ההבדל בין הDPI הידוע לבין הCPI שלו?
    רק מי שמבין בעכבר הזה ,ואולי יש לו אותו בבקשה לענות ^_^
    תודה.
    הוא עכבר לייזר ולא עכבר אופטי. בעבר, הבעיה בעכברי לייזר היתה שהטכנולוגיה שלהם מדוייקת יותר מזאת של עכברים אופטיים, אבל מהירה פחות, כלומר - העכבר מדויק יותר בתנועות קטנות, אבל יעיל פחות בתנועות גדולות.

בכל מקרה, ה IKARI משתמש בטכנולוגיית לייזר מהדור החדש שכבר אין לה את הבעיה הזאת, כי היא "סורקת" את המשטח שמתחתיה בקצב מאד גבוה, ולכן הוא גם מדוייק מאד (3200CPI), וגם מהיר מאד.

CPI לעומת DPI - המונח הזה הוא פשוט מקצועי יותר אז העדיפו להשתמש בו.

אני משתמש בו ואוהב אותו בגלל:
    א. הצורה שלו מאד נוחה לי, וגם ה"מרקם" שלו מאד נוח, במיוחד בשימוש לאורך שעות ארוכות. עם זאת, אני חושב שהוא לא מתאים לבעלי ידים קטנות.

ב. אפשר לשנות בו את ה CPI לא בקפיצות מוגדרות מראש (כמו לדוגמה ב G5: 400, 800, 2000), אלא בקפיצות של יחידה אחת. זאת פשוט אופציה אדירה, כי אפשר לכוונן את העכבר כך שהוא יהיה נוח לך בצורה האופטימלית - גם ביחס להעדפות שלך, גם ביחס לגודל המסך שלך, גודל הפד שלך, הרזולוציה שבה אתה משחק וכו'. אחרי שמתרגלים לדבר כזה זה פשוט פינוק.

אפשר גם להוריד פרופילים מהאתר שלהם של שחקנים מקצוענים, אם-כי אני פשוט שיחקתי עם ההגדרות.

ג. אפשר לשנות את הגדרות הרגישות "on-the-fly", כלומר בעזרת כפתור ולא ע"י התוכנה שלו. זה מעולה לדוגמה למשחקים כמו CS, כשאתה יכול להגדיר רגישות אחת ל"משחק עצמו" שתהיה גבוהה, לדוגמה כדי להתחמק מפלאשים או להסתובב, ורגישות אחת נמוכה ל Sniping.

ד. הגדרה של פעולות כל הכפתורים, ובאופן כללי הם במיקום מאד נוח.

ה. לעכבר יש פונקציה שבה אתה יכול לקבוע (דרך התוכנה שלו) עד כמה הוא יתקן את התנועה שלך, ב 9 רמות שונות (כולל רמה שבה הוא לא מתקן בכלל את התנועות שלך).

ו. הוא עובד בלי דרייברים, אם-כי רצוי להתקין את התוכנה שלו כדי לשנות CPI, רמת תיקון טעויות, הגדרות מקשים וכו'.
    פיסיגיימס, קניון הגיימינג הישראלי

מודיעין (קניון עזריאלי, קומה -2) | תל אביב (רח' יצחק שדה 34) | חיפה (צומת הצ'קפוסט, פתיחה ב 7/7)

אתר: www.pcgames.co.il | פייסבוק: www.facebook.com/PCGames.co.il | טל': 1-599-555-665
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.08.2008
    עיר
    נתיניה
    תחפש בגוגל / ב-pcgames.co.il סיקור על העכבר.. בטוח תימצא.
    פרשתי ביי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    גם g5 הוא לייזר

CPU : AMD Athlon ll X3 455
    Video Card : nVIDIA GeForce 7600GT eVGA
    Headset : SteelSeries Siberia V2 white
    Mouse : Razer DeathAdder
    Mousepad : X-ray aqua 3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2008
    אחלה עכבר קנה אותו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    נכתב במקור על ידי PCGAMES.co.il
    הוא עכבר לייזר ולא עכבר אופטי. בעבר, הבעיה בעכברי לייזר היתה שהטכנולוגיה שלהם מדוייקת יותר מזאת של עכברים אופטיים, אבל מהירה פחות, כלומר - העכבר מדויק יותר בתנועות קטנות, אבל יעיל פחות בתנועות גדולות.

בכל מקרה, ה IKARI משתמש בטכנולוגיית לייזר מהדור החדש שכבר אין לה את הבעיה הזאת, כי היא "סורקת" את המשטח שמתחתיה בקצב מאד גבוה, ולכן הוא גם מדוייק מאד (3200CPI), וגם מהיר מאד.

א. הצורה שלו מאד נוחה לי, וגם ה"מרקם" שלו מאד נוח, במיוחד בשימוש לאורך שעות ארוכות. עם זאת, אני חושב שהוא לא מתאים לבעלי ידים קטנות.

ב. אפשר לשנות בו את ה CPI לא בקפיצות מוגדרות מראש (כמו לדוגמה ב G5: 400, 800, 2000), אלא בקפיצות של יחידה אחת. זאת פשוט אופציה אדירה, כי אפשר לכוונן את העכבר כך שהוא יהיה נוח לך בצורה האופטימלית - גם ביחס להעדפות שלך, גם ביחס לגודל המסך שלך, גודל הפד שלך, הרזולוציה שבה אתה משחק וכו'. אחרי שמתרגלים לדבר כזה זה פשוט פינוק.

אפשר גם להוריד פרופילים מהאתר שלהם של שחקנים מקצוענים, אם-כי אני פשוט שיחקתי עם ההגדרות.

ג. אפשר לשנות את הגדרות הרגישות "on-the-fly", כלומר בעזרת כפתור ולא ע"י התוכנה שלו. זה מעולה לדוגמה למשחקים כמו CS, כשאתה יכול להגדיר רגישות אחת ל"משחק עצמו" שתהיה גבוהה, לדוגמה כדי להתחמק מפלאשים או להסתובב, ורגישות אחת נמוכה ל Sniping.

ה. לעכבר יש פונקציה שבה אתה יכול לקבוע (דרך התוכנה שלו) עד כמה הוא יתקן את התנועה שלך, ב 9 רמות שונות (כולל רמה שבה הוא לא מתקן בכלל את התנועות שלך).

ו. הוא עובד בלי דרייברים, אם-כי רצוי להתקין את התוכנה שלו כדי לשנות CPI, רמת תיקון טעויות, הגדרות מקשים וכו'.
    לפני שאתה מדבר תיבדוק... בg5 יש לך 5 אפשריות בחירה של dpi ואתה יכול לבחור בכל ה-5 כמה אתה רוצה שיהיה בכל יחידה בקיצור g5 עכבר טוב נוח ושווה את ה200 שקל שלו

CPU : AMD Athlon ll X3 455
    Video Card : nVIDIA GeForce 7600GT eVGA
    Headset : SteelSeries Siberia V2 white
    Mouse : Razer DeathAdder
    Mousepad : X-ray aqua 3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2007
    נכתב במקור על ידי Anxity
    לפני שאתה מדבר תיבדוק... בg5 יש לך 5 אפשריות בחירה של dpi ואתה יכול לבחור בכל ה-5 כמה אתה רוצה שיהיה בכל יחידה בקיצור g5 עכבר טוב נוח ושווה את ה200 שקל שלו
    צודק! גם לי יש G5 אין איתו בעיות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2008
    jaker i8u spammeh
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.01.2007
    עיר
    פתח-תקווה
    נכתב במקור על ידי PCGAMES.co.il

פשש איזה הסבר :|
    8)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2007
    תודה רבה PCGAMES ,עוד כמה שאלות
    יש לי כרגע עכבר MX518 למעלה משנה ומשהו ,העכבר הזה מצוין לי ,אף פעם לא החלפתי ואף פעם לא בדקתי על כמה DPI אני משחק למען האמת, אני פשוט יודע שיש בעכבר 3 לחיצות .
    של למעלה ולמטה .
    איך אפשר להשוות בין כמה שאני צריך פה לכמה שאני אצטרך שם?
    הלייזר יהיה מדויק יותר מהאופטי?והאם הוא נוח יותר לידים יותר גדולות כי לפעמיים בMX518 שאתה מסתובב את היד 90 מעלות זה דיי קשה בגלל הצורה שלו.
    תודה
    [URL]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2007
    נכתב במקור על ידי yaneye
    jaker i8u spammeh
    טוה אחי עלק אני ספאמר חחחח אתה זה YANIV הספאמר של וויגימס בכול אשקול אתה מגיד פעעמים ולא קשור אתה ואמר שאני ספאמר ילד חנון מכוער
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    נכתב במקור על ידי Ludar
    תודה רבה PCGAMES ,עוד כמה שאלות
    יש לי כרגע עכבר MX518 למעלה משנה ומשהו ,העכבר הזה מצוין לי ,אף פעם לא החלפתי ואף פעם לא בדקתי על כמה DPI אני משחק למען האמת, אני פשוט יודע שיש בעכבר 3 לחיצות .
    של למעלה ולמטה .
    איך אפשר להשוות בין כמה שאני צריך פה לכמה שאני אצטרך שם?
    הלייזר יהיה מדויק יותר מהאופטי?והאם הוא נוח יותר לידים יותר גדולות כי לפעמיים בMX518 שאתה מסתובב את היד 90 מעלות זה דיי קשה בגלל הצורה שלו.
    תודה
    מבחינת נוחות של העכבר כדאי לנסות ולראות, זה מאד עניין של טעם. אם יש לך סבלנות, באירוע של ויגיימס בחנוכה תוכל לראות סוגי עכברים רבים אחד ליד השני כדי לראות את הצורה שלהם.

אם אתה רוצה שאפנה אותך לחנויות שבהן יש עכברי Pro-Gaming שלח לי ה"פ.
    פיסיגיימס, קניון הגיימינג הישראלי

מודיעין (קניון עזריאלי, קומה -2) | תל אביב (רח' יצחק שדה 34) | חיפה (צומת הצ'קפוסט, פתיחה ב 7/7)

אתר: www.pcgames.co.il | פייסבוק: www.facebook.com/PCGames.co.il | טל': 1-599-555-665
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.08.2008
    חחח להד "יש לי עכבר למעלה משנה ומשהו
    מצחיק אתה למעלה משנה = שנה ומשהו אין דבר כזה למעלה משנה ומשהו חחח
    לא הבנתי מה מוזר במה שרשמת רק אחרי 24 פעמים הצלחתי להבין
    שתף ב-Google+

הרשמה