תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    זהו, דף חדש נפתח הלילה. ההרחבה השניה יוצאת, והכל עומד להשתנות.
    בואו נזכר קצת במה שהיה לנו - נזכיר לעצמנו ולאחרים עד כמה רחוק הגענו במשחק הזה.

זה יילך ככה - כל אחד ייקח לעצמו כמה דקות ויכתוב קצת על הדמות הראשית שלו, מה הוא הספיק לעשות איתה, איזה גיר מיוחד הוא קיבל וכו'. אפשר גם להוסיף על דמויות משניות, למי שרוצה.

חושבים שאתם שווים משהו?

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אני אתחיל.

Foundead - Warlock.

הדמות הרצינית הראשונה שלי, והיתה הדמות הראשית שלי עד לא מזמן (ליתר דיוק עד לפאץ' 3.02 שהרס את הקלאס האהוב עליי).
    גילדות שהייתי בהן: התחלתי לעשות ריידים ב-Nightfall, בתקופה שהישראלים שרצו שם. כבר בלילה הראשון שלי אי פעם ברייד של יותר מ10 אנשים, לקחו אותי לArchimonde, בלי שום מושג על טקטיקה. הסבירו לי מהר בונטרילו, ולא פישלתי אפילו פעם אחת ;) בזמנו הגענו רק עד לBloodboil, וכשכמה ישראלים עזבו ל-Fang, עם הזמן שיכנעו אותי שזה הזמן לעזוב את העגלה השבורה. בFang סוף סוף חוויתי את הקרב של Illidan, והשגתי את הT6 הראשון שלי - מכנסיים. לא הסתדרתי שם כל כך עם הקלאס לידר וזו היתה תקופה שרציתי קצת הפסקה מריידים, וחזרתי לNightfail. לא עברו כמה ימים וקיבלתי הצעה מ-Death Note שהתחילו לאסוף אנשים חדשים כדי להתחיל לחרוש ברצינות Sunwell, ושם בפעם הראשונה נהניתי בצורה מטורפת מריידים.. ירידות על שחורים, שוודים, יהודים ומה לא, בזמן שמורידים את Kalecgos, Brutallus ו-Felmyst, מה בנאדם צריך יותר מזה. אספתי כמות נכבדה של DKP והגעתי למצב שיכלתי לקחת כמעט כל דבר שאני רוצה, במיוחד הStaff מ-Felmyst, אבל שום דבר לא נפל חוץ מT6, וקיבלתי את ה- Chest, Head, Shoulder וגולת הכותרת - Belt. זה היה יחסית מזמן, כשלא כל גילדה fail הגיעה להישגים בSunwell. כמובן שלא נפלו ה-Boots שלי... עם הזמן התחיל להמאס לי מריידים ורציתי לצאת יותר, והגיעה הזדמנות טובה לעזוב את Death Note, אז הפסקתי ריידים לתקופה מסויימת. לבסוף הצטרפתי לכמה חבר'ה ישראלים בKPN, שם השגתי את הBracers. עשיתי ריידים עם ארבע גילדות שונות.. מה שבשילוב מזל רע מנע ממני להגיע לרמת גיר באמת טובה. והכי חשוב - מתוך כ-20 הריגות של Archimonde, לא קיבלתי Gloves. הקללה הגדולה שלי. מזל רע בשילוב מזל רע מאוד מנעו ממני להחזיק בחלק הכי קל של הT6..
    כשהוכרז תאריך יציאה של ההרחבה KPN הפסיקו לעשות ריידים והחלטתי לעזוב ולחזור לגילדה הישראלית שהקמתי - In Gnomes We Thrust. התמקדתי יותר בדרואיד שלי, עשיתי בעיקר Pugs ונהניתי מהמשחק בלי התחייבות.

יש לי גם דרואיד עם ציוד ל4 Specs, בעיקר Resto. כרגע הוא Feral ותוכלו לראות שהציוד לא משהו מיוחד..

ועם 3.02 החלטתי להעלות את הפלאדין שלי, והגעתי מ48 ל70 בארבעה ימים (לא רצופים כמובן) ועשיתי Gear Up גדול מהחיים, בעיקר לholy, מה שגרם לי להיות הילר עד ההרחבה.

http://eu.wowarmory.com/character-sh...zak&n=Foundead
    http://eu.wowarmory.com/character-sh...zzak&n=Foutank
    http://eu.wowarmory.com/character-sh...zzak&n=paladun

זהו, זה בקצרה הסיפור שלי בשנה האחרונה. למי שטרח לקרוא - פראייר

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    תל אביב
    בלה בלה בלה , גילדה ישראלית - גיר נחמד בלה בלה SSC בלה בלה Warglaives בלה בלה הלכו ה warglaives בלה בלה רוג חדש ציוד חדש .

מספיק טוב :ם?
    Powerfull troll

הצטרף בתאריך
    23.06.2008
    LOL
    מאז ומתמיד פריסט לאורך כל הדרך, הדמות הראשית שלי והכי אהובה...
    אני רמה 70 לא מזמן, קיצור עברתי בין הרבה גילדות, אבל בסוף ז"א לפני כחודש +- נכנסתי לגילד בשם SOLITUDE , איתו חרשתי על MH ועל BT, לקחתי משם ציוד טוב +
    ולפי דעתי הSET הכי יפה הוא של הפריסט, אל תנסו להגיד לא כי אשחט אותכם סת סתם...
    את SWP, הגעתי רק עד M'URU הבוסס הכי עצבן אותי בחיים....אבל בנתיים לא לקחתי שום דבר מSWP, כי לא היה משהו טוב לי..
    קיצור הפכתי את כל הגיר שלי תוף יום ולילה חחח בעזרת הגילד שאני נצא בו, אני ממש ממש מודה להם, אמת נהניתי יותר אחרי הפאצ' האחרון..

נראה לי שמספיק ..
    יום טוב

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נכתב במקור על ידי mikii
    אמת נהניתי יותר אחרי הפאצ' האחרון..
    כבר אמרתי שלקבל loot אחרי הפאץ' והנרף של הבוסים לא נחשב? <_<

הצטרף בתאריך
    23.06.2008
    נכתב במקור על ידי Flame of Udun
    כבר אמרתי שלקבל loot אחרי הפאץ' והנרף של הבוסים לא נחשב? <_<

חח טוב..
    אבל קבלתי כמה LOOTS מ MH ובBT לפני הפאתצ' !

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    taniss- הלוחם שלי הדמות הראשית והפחות או יותר היחידה שלי כי אני לא טורח לשחק בפלאדין המעפן שהעליתי ל70, בכל מקרה פתחתי אותו עם קאזינג ועוד חבר בauchindoun הגעתי שם לרמה 70 ועשיתי את הגיר אפ הבסיסי לקארא שם ואז ביזבזתי 50 שקל בגלל קאזינג הטיפש הזה שחשב שהגילדה הישראלית שווה משהו , בכל מקרה הגעתי לקאזאק הייתי casual בגלל כל הבגרויות והלימודים ובעיקר נהנתי מהמשחק, הקמתי את in gnomes we thrust הייתי האופיסר הכי מועיל שם פתחתי את הפלאדין הנ"ל.
    בעיקר העברתי את הזמן בלצחוק על רועי ולקרוא לו פייל ובלאנוס את ליעד בקרבות, אגב גם אני הייתי שם כשרועי הבנאדם עם הכי הרבה מזל במשחק קיבל גיר לפלאדין שלו וכן לא טעיתם זה בכלל לא היה בזכותו
    WoW main character: Taniss
    Its not just a War,Its a Total War

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    Shadowthief
    התחלתי מהגילדה הישראלית ssc tk kara and crap
    אחרי הפירוק פחות או יותר ,אבל לגילדה בשם Horizons יחד איתה ניקיתי את BT MH ובסאן וול עד ברוטאלוס
    לאחרונה עברתי לגילדה בשם Unity מקום 199 באירופה ,איתם ניקיתי את כל סאן וול ,ואני יכול
    להגיד שהשגתי כמעט כל דבר שרציתי ב TBC מבחינת השגים כי לוטים לא תלויים בי...
    פול טייר 6 כבר לפני מספיק זמן ,יש לי אפילו להילינג 3\8 ,וכוכוכוכו קיצר קצת מבואס שיוצאת ההרחבה כל דבר שהשגתי מקבל /delete היום אני מתכנן ליפוק DIS לכל האיטמים חוץ מהmain גיר שלי :<
    Progress takes time, and world firsts don't fall from the sky, they're the result of a lot of hard work, and effort(By DnT).

גם לי uragos שילם בישביל בוסט ל 2200 rating

הצטרף בתאריך
    15.10.2007
    wehavehorns, הדמות הראשית וכרגע היחידה שאני באמת משקיע בה: התחלתי לשחק איתו ב-kazzak אחרי ששמעתי שמתארגנת שם גילדה ישראלית בצד ה-horde, ברגע שהגעתי לרמה 70, ניסיתי קצת מ-PVE ו-PVP, והחלטתי שהייתי רוצה להצטרף לגילדה בריידים שלה בתור healer. בדיוק באותו זמן, lyhoof שהנהיג את הגילדה החליט להרים ידיים ולעזוב(ואני מבין אותו לגמרי). מכאן הבנתי שאני חייב לקחת את העניינים לידיים, ועם כמה אנשים שהגיעו פחות או יותר באותו זמן כמוני ל-70 וכמה שבדיוק חזרו למשחק או שלא רצו לאבד תקווה בקשר לגילדה הישראלית, הצלחנו אחרי תקופה לסיים את kara . היה די נחמד, אבל אז הבנו שאין לגילדה הזאת עתיד מעבר ל-kara פעם בשבוע, ולכן החלטנו להתפרק מבחינת ריידים, ולא הרבה זמן אחר כך, הגילדה כולה התפרקה וממנה צמחה הגילדה in gnomes we thrust.
    החלטתי להשאר שם זמן מה כדי שאני אוכל לעשות כמה pugs עם alts(לפני שהרעיון הזה נפל) או שחקני causel ישראלים יותר מתקדמים מהרמה של המוסד(לא taniss, הכוונה היא לא אליך) אבל כגם הרעיון הזה נכשל, החלטתי למצוא לי גילדה שמנקה MH/BT וזהו זה.
    כיום אני מתכונן להגיע לרמה 80 ולהתחיל לעשות heroics וריידים עם אותה גילדה, ולשם שינוי להיות tanker.

הצטרף בתאריך
    12.06.2008
    velnor-
    ווואיי אני מת על המשחק הזה!!1
    זה היה משפטי הראשון מאז שהתחלתי לשחק.
    עליתי רמות, הכרתי את חברי הטוב roglo שהוא ישראלי, לקח לי הרבה זמן לעלות ל70 משום שאני והוא נהגנו לצוד ally ולהיכנס לערים שלהם ולעשות בלאגנים.
    אחח היו זמנים יפים..
    אחר כך הגעתי ל70 בשעה טובה, עשיתי dailis אבל אחרי 3 ימים זה שיעמם אותי, עשיתי קצת achievements ויצאתי עם roglo לחופשות דיג בloch modan והרגנו עוד קצת allys.

לפני כמה ימים שברתי את האצבע ומאז קשה לשחק wow, אז שיחקתי בעיקר וקראתי ספרים, D&D
    לא עשיתי heroics,raids,arena.
    יש לי רק כחולים וgreenies.
    זהו סיפורו העצוב של velnor, שמת מקנאה ויראה כששמע על הwarglaives של nudu.

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    אני יעשה את זה קצר,
    יש לי כרגע שתי דמויות רמה 70, הראשונה הוא SP והדמות הרצינית הראשונה שלי.
    הבחור יצא לפנסיה בגלל שהתחלתי להעלות אלט שאמאן שפשוט התאהבתי בו.
    כרגע השאמאן שלי הוא הדמות המרכזית שלי, ואותו אני הולך לעלות ל80 ראשון כנראה.

חוץ מזה יש לי צבא קטן ופרטי של אלטים מכל הסוגים

אהה, וגם אני בגילדה שFLAME OF UDUN הקים לבד.

והיו עוד כל מיני דברים קטנים כמו ניהול פורומים, הקמת גילדות, הבאת עשרות שחקנים לKAZZAK, מלחמות עולם, חפירות אל תוך הלילה עם האופיסרים, דרמות, עשרות אנשים נהדרים שהכרתי, מפגשים במייקס פלייס, מאבקי כוחות, חברים חדשים...

אבל אני מניח שזה פחות חשוב מהאפיקים הנהדרים שיש לי
    נערך לאחרונה על ידי Sitri; 13.11.2008 בשעה 11:46.

הרשמה