תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    07.03.2008
    השוואת וידאו בין שני הקונסולות במשחק מירורס איידג'.
    http://www.videogamer.com/videos/mir...o.html?type=hd

אפשר לראות ששני הגרסאות נראות אותו הדבר, רק שהגרסה של הXBOX360 זה יותר לבן מאשר הPS3.

יתרון קל לPS3...

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    ב-360 יש קצת יותר מדי בלום, זה לא חיסרון. כשהמפתחת אומרת ששתי הגרסאות זהות אז היא רצינית
    (יכול להיות שבאדסטה קצת לא-דייקה) במיוחד שמדובר באחת כמו DICE.

הצטרף בתאריך
    09.07.2008
    אני לא רואה הבדל...

הצטרף בתאריך
    18.09.2008
    לפי דעתי רואים יותר טוב בXBOX 360
    ואני לא פאן בוי של XBOX 360

יש לי PS3

אבל זה לא שיש הבדל ענקי

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    אילת
    נכתב במקור על ידי Harel Gur
    אני לא רואה הבדל...

חשבת לקנות משקפיים?...(בלי להיעלב)

הצטרף בתאריך
    07.03.2008
    אמרתי שאין הבדל משמעותי...
    ההבדל היחיד שיש בין הגרסאות היא שלגרסת הXBOX360 יש יותר מדיי לבן מאשר גרסת הPS3, וזה חיסרון קטן...
    הרבה דברים נראים לבן מדיי ולפעמים הם לא מובנים טוב יחסית לגרסת הPS3.

אבל זה רק הבדל קטן.

הצטרף בתאריך
    24.07.2008
    עיר
    *צונזר*
    גירסת ה-PS3 יותר טובה...רואים בבירור.

PSN:BloodyPhenome
    BeatNGu jeepers Creepers.

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    נכתב במקור על ידי vogE
    אמרתי שאין הבדל משמעותי...
    ההבדל היחיד שיש בין הגרסאות היא שלגרסת הXBOX360 יש יותר מדיי לבן מאשר גרסת הPS3, וזה חיסרון קטן...
    הרבה דברים נראים לבן מדיי ולפעמים הם לא מובנים טוב יחסית לגרסת הPS3.

אבל זה רק הבדל קטן.

ומה אם בעיית האליאזינג ב-PS3?? זה לא חיסרון??

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    וואו, כתבת השטויות כבר בתרד אחר שמיועד לזה, אז עכשיו אתה פותח על זה עוד תרד?
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1173271

ובדיוק כמו בוידאו ההשוואה הקודם (שהיתה באיכות גבוהה יותר ואפשר למצוא כאן: http://www.megaupload.com/?d=1C25ZWQJ), גם כאן ההבדל היחיד שבולט לעין הוא הגאג'יז המטורף בגרסת הPS3 בגלל שאין לה AA.
    בשביל לפספס את המחסור הזה בAA בגרסת הPS3 כמו למשל על האנטנה בהתחלה צריך להיות בעל ראיה קצת סלקטיבית (או פאנבויית). אני עדיין לא מבין למה הדיון המיותר הזה נפתח כשלמשחק יש כבר 3 דיונים נפרדים, כולל אחד שמדבר על ההבדלים בגרפיקה. מה הדבר הבא בפורום? דיון על זה שגירס 2 מגיע לPS3? אה רגע...
    נערך לאחרונה על ידי Mur'gul; 12.11.2008 בשעה 00:50.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    07.03.2008
    נכתב במקור על ידי gulmer
    וואו, כתבת השטויות כבר בתרד אחר שמיועד לזה, אז עכשיו אתה פותח על זה עוד תרד?
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1173271

ובדיוק כמו בוידאו ההשוואה הקודם (שהיתה באיכות גבוהה יותר ואפשר למצוא כאן: http://www.megaupload.com/?d=1C25ZWQJ), גם כאן ההבדל היחיד שבולט לעין הוא הגאג'יז המטורף בגרסת הPS3 בגלל שאין לה AA.
    בשביל לפספס את המחסור הזה בAA בגרסת הPS3 כמו למשל על האנטנה בהתחלה צריך להיות בעל ראיה קצת סלקטיבית (או פאנבויית). אני עדיין לא מבין למה הדיון המיותר הזה נפתח כשלמשחק יש כבר 3 דיונים נפרדים, כולל אחד שמדבר על ההבדלים בגרפיקה. מה הדבר הבא בפורום? דיון על זה שגירס 2 מגיע לPS3? אה רגע...
    לא מתאים לך הדיון הזה? למה אתה מגיב בו?
    אני יגיד לך למה...מרוב שאתה פאנבויי(ולא מעניין אותי שאתה קורא לי ככה) אתה מנסה שוב ושוב להוכיח שגרסת הXBOX360 יותר טובה.
    עכשיו הבאתי לך הוכחה ואתה מנסה שוב להוכיח שזה לא נכון...
    אפילו אתרים שונים אומרים שגרסת הPS3 יותר טובה בגראפיקה(ואפילו אם זה קצת).

בקיצור גם הדיון לא מעניין אותך וגם אתה מגיב בו ומנסה להוכיח אחרת מנושא הדיון?! אז לצערי אדון גולמר זה נקרא שיא הפאנבויות שיכולה להיות.
    ואתה יכול להתווכח שוב ושוב אבל כמו שאמרתי כבר זה לא יעזור, כי הבאתי לך פה הוכחה, וגם אתרים שונים(שמבינים יותר ממך) אומרים שגרסת הPS3 יותר טובה.

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    זה מעצבן שכל שניה זה ניתקע, עדיף לטעון ולחכות קודם
    טוב, לדעתי גירסאת הXbox 360 בהירה יותר, זה בטוח.
    וגירסאת הPS3 בעלת צבעים יותר חדים/טובים.

לכל קונסולה יש את היתרונות והחסרונות שלה, הפעם אני לא בטוח לגמריי, אבל ניראה לי הXbox 360 לוכח הפעם..
    נערך לאחרונה על ידי MisterFF; 12.11.2008 בשעה 07:16.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי vogE
    לא מתאים לך הדיון הזה? למה אתה מגיב בו?
    אני יגיד לך למה...מרוב שאתה פאנבויי(ולא מעניין אותי שאתה קורא לי ככה) אתה מנסה שוב ושוב להוכיח שגרסת הXBOX360 יותר טובה.
    עכשיו הבאתי לך הוכחה ואתה מנסה שוב להוכיח שזה לא נכון...
    אפילו אתרים שונים אומרים שגרסת הPS3 יותר טובה בגראפיקה(ואפילו אם זה קצת).

בקיצור גם הדיון לא מעניין אותך וגם אתה מגיב בו ומנסה להוכיח אחרת מנושא הדיון?! אז לצערי אדון גולמר זה נקרא שיא הפאנבויות שיכולה להיות.
    ואתה יכול להתווכח שוב ושוב אבל כמו שאמרתי כבר זה לא יעזור, כי הבאתי לך פה הוכחה, וגם אתרים שונים(שמבינים יותר ממך) אומרים שגרסת הPS3 יותר טובה.
    תגיד לי, מה נסגר איתך? אתה לא מבין עברית?
    מה שכתבתי הוא:
    א) אין צורך לפתוח דיון השוואת וידאו כשכבר יש דיון השוואת וידאו פתוח. אתה אפילו השתתפת בו אז אל תיתמם כאילו לא ידעת מהדיון השני. תקרא את החוק הראשון של הפורום הזה אם עדיין לא עשית את זה.
    ב) לא הבאת שום הוכחה לשום טענה שלך פה. הבאת רק השוואת וידאו שממחישה בדיוק מה שנראה בבירור בהשוואה הקודמת: הגרסה של הPS3 היא בלי AA ומכילה יותר ג'אגיז. אם אתה מתכחש לזה אתה חי באיזשהי אשליה.

אז אם עדיין לא הבנת - הדיון הטכני כן מעניין אותי, ואפילו כתבתי על זה בדיון המקורי.
    הבעיה שלך היא שאתה מעלה פה בדיוק את אותם הדברים שכבר עלו בדיון המקורי, ועוד טוען שמה שהבאת פה הוא כאילו "הוכחה" למשהו, מחליט על דעת עצמך שזה שגרסה אחת חשוכה יותר זה בעצם יתרון שלה (WTF?), ואחר כך קורא לאנשים שמתקנים אותך פאנבויים - זה רק מראה על הרמה שלך.
    אז בבקשה, עדיף שתישאר בפורומים של גיימר במקום לדרדר את הרמה גם בפורומים כאן. ואם כבר טרחת לעשות מעצמך צחוק, בבקשה אל תנסה לקבוע לאנשים באיזה דיונים מותר ואסור להם להשתתף כשהם צוחקים עליך...
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    07.03.2008
    נכתב במקור על ידי gulmer
    תגיד לי, מה נסגר איתך? אתה לא מבין עברית?
    מה שכתבתי הוא:
    א) אין צורך לפתוח דיון השוואת וידאו כשכבר יש דיון השוואת וידאו פתוח. אתה אפילו השתתפת בו אז אל תיתמם כאילו לא ידעת מהדיון השני. תקרא את החוק הראשון של הפורום הזה אם עדיין לא עשית את זה.
    ב) לא הבאת שום הוכחה לשום טענה שלך פה. הבאת רק השוואת וידאו שממחישה בדיוק מה שנראה בבירור בהשוואה הקודמת: הגרסה של הPS3 היא בלי AA ומכילה יותר ג'אגיז. אם אתה מתכחש לזה אתה חי באיזשהי אשליה.

אז אם עדיין לא הבנת - הדיון הטכני כן מעניין אותי, ואפילו כתבתי על זה בדיון המקורי.
    הבעיה שלך היא שאתה מעלה פה בדיוק את אותם הדברים שכבר עלו בדיון המקורי, ועוד טוען שמה שהבאת פה הוא כאילו "הוכחה" למשהו, מחליט על דעת עצמך שזה שגרסה אחת חשוכה יותר זה בעצם יתרון שלה (WTF?), ואחר כך קורא לאנשים שמתקנים אותך פאנבויים - זה רק מראה על הרמה שלך.
    אז בבקשה, עדיף שתישאר בפורומים של גיימר במקום לדרדר את הרמה גם בפורומים כאן. ואם כבר טרחת לעשות מעצמך צחוק, בבקשה אל תנסה לקבוע לאנשים באיזה דיונים מותר ואסור להם להשתתף כשהם צוחקים עליך...
    לפחות אני לא מנסה להגן על הקונסולה שלי אדון גולמר.
    לצחוק עליי חחח בינתיים מי שעושה צחוק מעצמו זה אתה שכמו פאנבוי(אתה בעצם כבר פאנבויי) מגן על הקונסולה שלו וראה שיש משחק שנראה יותר טוב על הPS3 אז הוא מנסה להוכיח אחרת.

ואתה פשוט לא יודע הבנת הנקרא...
    אמרתי שגרסת הXBOX360 יותר לבנה ויש דברים במשחק שנפגעים כתוצאה מזה(לא רואים אותם טוב) וגרסת הPS3 לא לבנה כמו גרסת הXBOX360, וזה יתרון כי בעצם לא נפגעים דברים במשחק לעומת גרסת הXBOX360.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אני לא מגן על הקונסולה של אף אחד כי אין פה כל כך על מה להגן. אני פשוט מתקן את השטויות שאתה חוזר ואומר בכל פעם. אם לא הבנת אז ככה זה יעבוד: אתה תכתוב שטויות, אני אתקן אותן, ואם לא תפנים התהליך יחזור על עצמו.

לכתוב שגרסה של משחק יותר מידי לבנה ולכן זה חיסרון זה הדבר אולי הכי מגוחך שאפשר לכתוב, כי באותה מידה אפשר להגיד שהגרסה השניה יותר מידי שחורה ולכן זה חיסרון.
    הרי מי אתה שתקבע כמה לבן או שחור משחק מסויים אמור להיות!? אתהפ יתחת אותו?
    זה הופך למגוחך במיוחד כשאתה טוען את זה מכל המשחקים בעולם דווקא על משחק שכל הסגנון האמנותי שלו הוא הניגודיות בין הלבן הבוהק של הביניינים ואור היום החזק לבין המסלול האדום הכהה שאתה אמור ללכת בעקבותיו.

בכל מקרה - מדובר במושג שנקרא ניגודיות, ולמרות שאני בטוח שלא שמעת עליו אולי תתפלא לשמוע שאפשר לכוון אותו בכל טלוויזיה כדי להתאים את המשחק.
    המשחק אצלי בבית בטלוויזיה איכותית של היטאצ'י עם פאנל IPS נראה מדהים בלי שום צורך לכוון את הטלוויזיה, ככה שאני נוטה להאמין שככה הוא צריך להיראות. אני לא יודע איך הוא נראה אצלך ואם בכלל טרחת לשחק בו או שאתה סתם אוהב להתווכח בפורומים על נושאים שיש לך אפס הבנה בהם.

אגב, העובדה שאתה ממשיך להציף את השטויות שלך ולכתוב איזה גירסה שחורה/לבנה יותר אבל במקביל להתעלם מהAA שפשוט אין בגרסת הPS3 ולא רק אני ציינתי פה - מראה שאתה סובל מעיוורון סלקטיבי, מתעלם ממה שנוח לך ונוטף מפאנבויות. אם זה לא "להגן על הקונסולה שלך" אז אני לא יודע מה זה כן...

לכן, אני מבקש ממך שוב לחזור למערה שלך/גיימר ולהפסיק לעשות בושות לאנשים שאחר כך כועסים שאתה מוציא תדמית רעה לפאנבויים של הPS3.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    07.03.2008
    נכתב במקור על ידי gulmer
    אני לא מגן על הקונסולה של אף אחד כי אין פה כל כך על מה להגן. אני פשוט מתקן את השטויות שאתה חוזר ואומר בכל פעם. אם לא הבנת אז ככה זה יעבוד: אתה תכתוב שטויות, אני אתקן אותן, ואם לא תפנים התהליך יחזור על עצמו.

לכתוב שגרסה של משחק יותר מידי לבנה ולכן זה חיסרון זה הדבר אולי הכי מגוחך שאפשר לכתוב, כי באותה מידה אפשר להגיד שהגרסה השניה יותר מידי שחורה ולכן זה חיסרון.
    הרי מי אתה שתקבע כמה לבן או שחור משחק מסויים אמור להיות!? אתהפ יתחת אותו?
    זה הופך למגוחך במיוחד כשאתה טוען את זה מכל המשחקים בעולם דווקא על משחק שכל הסגנון האמנותי שלו הוא הניגודיות בין הלבן הבוהק של הביניינים ואור היום החזק לבין המסלול האדום הכהה שאתה אמור ללכת בעקבותיו.

בכל מקרה - מדובר במושג שנקרא ניגודיות, ולמרות שאני בטוח שלא שמעת עליו אולי תתפלא לשמוע שאפשר לכוון אותו בכל טלוויזיה כדי להתאים את המשחק.
    המשחק אצלי בבית בטלוויזיה איכותית של היטאצ'י עם פאנל IPS נראה מדהים בלי שום צורך לכוון את הטלוויזיה, ככה שאני נוטה להאמין שככה הוא צריך להיראות. אני לא יודע איך הוא נראה אצלך ואם בכלל טרחת לשחק בו או שאתה סתם אוהב להתווכח בפורומים על נושאים שיש לך אפס הבנה בהם.

אגב, העובדה שאתה ממשיך להציף את השטויות שלך ולכתוב איזה גירסה שחורה/לבנה יותר אבל במקביל להתעלם מהAA שפשוט אין בגרסת הPS3 ולא רק אני ציינתי פה - מראה שאתה סובל מעיוורון סלקטיבי, מתעלם ממה שנוח לך ונוטף מפאנבויות. אם זה לא "להגן על הקונסולה שלך" אז אני לא יודע מה זה כן...

לכן, אני מבקש ממך שוב לחזור למערה שלך/גיימר ולהפסיק לעשות בושות לאנשים שאחר כך כועסים שאתה מוציא תדמית רעה לפאנבויים של הPS3.
    בינתיים אני רואה רק אותך כועס...
    וגם זה בגלל שאתה פאנבויי ואתה יודע שאני צודק ^^
    טוב, תמשיך להתווכח עם עצמך אני יותר לא מגיב פה, אני לא רוצה להרוס עוד יותר את הדיון ממה שהוא עכשיו.

הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    תגידו - לא נמאס לכם כבר מכל הת'רדים המאפנים האלו , השוואה - השוואה, דיייייייי
    כל משחק שיוצא יש איזה השוואה מטומטמת ואחרי זה מישהו פותח דיון - זה חוזר על עצמו כל כך הרבה,מספיק לחפור כבר עם ההשוואות האלו.
    נערך לאחרונה על ידי natash2005; 13.11.2008 בשעה 20:10.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי vogE
    בינתיים אני רואה רק אותך כועס...
    וגם זה בגלל שאתה פאנבויי ואתה יודע שאני צודק ^^
    טוב, תמשיך להתווכח עם עצמך אני יותר לא מגיב פה, אני לא רוצה להרוס עוד יותר את הדיון ממה שהוא עכשיו.
    חבל שאתה לא רואה אותי באמת, כי אני מה זה צוחק.
    הנה המחשה:
    (יכול להיות שהסמיילי יראה לך עם קצת ג'אגיז, זה בגלל שאין פה AA מובנה באתר. בדיוק כמו בגרסת המשחק שאתה מתעלם ממנה כאן בצורה עקבית)
    Keep it clean

הרשמה