תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    05.02.2008
    עיר
    חיפה

כאן הדיון הראשי למשחק החדש בטרילוגית טומב ריידר , אומרים שהמשחק הוא יסיים את הסדרה הארוכה של טומב ריידר . מקווים למשחק טוב . כאן בדיון הזה תוכלו לשים שאלות , תמונות , סרטונים , דמואים , הורדות , מידע ועוד על טומב ריידר - העולם התחתון .
    -------------------------------------------
    תאריך שחרור : ארה"ב - 18.11.08
    אירופה - 21.11.08 .
    פלטפורמות : PS3 , PS3 , DS , XBOX360 , PC .
    סיפור המשחק (קרדיט לאתר הרשמי של טומב ריידר ישראל) : האגדה מספרת כי כל האוחז בפטיש הרעם של ת'ור אל הרעם יהיה בעל הכוח לנפץ הרים לעמקים ואפילו להרוס אלים . במשך 1,000 שנה סברו כי מדובר באגדה האומנם ? . מבנה עתיק ברקעית הים התיכון , מגלה לארה הוכחה לעולם התחתון של אותה אגדה אודות פטיש הרעם אודות המלך תו'ר . לארה נחושה בדעתה לפתור את התעלומה , פותחת במסע הרפתקאות מסוכן בתאילנד , מקסיקו והאיים בקוטב הצפוני בחיפוש אחר האמת , אותה אמת מסתורית אודות האגדה שעלולה להחריב את האנושות כולה .
    האם גם הפעם תצליח לארה במשימתה ? .

מאפיינים נוספים במשחק :
    - סיפור ראוי לציון,מסביר את כל הקשרים בין שלושת המשחקים בטרילוגיה.
    - עיצוב שלבים מדהים.
    - מערכת תגובה מהירה חדשה (כאשר כל המסך מואט ברגעים קריטיים),מודל לשאר המשחקים
    - שימוש אוניברסלי באופנוע ובכבל המגנטי.
    - מערכת הסונר לא שימושית.
    - פזאלים עצומים.
    - מוזיקה מבריקה.
    - הינעלות על שני אוייבים במכה.
    - האפשרות לשנות תלבושת לפני כל תחילת שלב.
    - תאילנד השלב הכי יפה.
    - מקסיקו השלב הכי אפל וחדגוני.

דרישות מערכת :
    Minimum System Requirements
    OPERATING SYSTEM: Microsoft Windows XP (admin rights required)/Microsoft Windows Vista (admin rights required)
    CPU: Intel Pentium 4 3+GHz or AMD Athlon 2.5+GHz
    RAM: 1GB (Windows XP) / 2GB (Windows Vista) system memory
    GRAPHICS: NVIDIA GeForce 6 series 6800GT (or better) / ATI 1800XT (or better)
    SOUND: Direct X 9.0c compatible sound card and drivers
    DVD-ROM: DVD-ROM drive
    HARD DRIVE: 8 GB Free Space
    INPUT DEVICES: Keyboard and mouse

Recommended System Requirements
    OPERATING SYSTEM: Microsoft Windows XP (admin rights required)/Microsoft Windows Vista (admin rights required)
    CPU: Intel Core 2 Duo 2.2 GHz or Athlon 64 X2 4400+
    RAM: 2 GB system memory
    GRAPHICS: nVidia GeForce 9800 GTX or ATI HD4800
    SOUND: Direct X 9.0c compatible sound card and drivers
    DVD-ROM: DVD-ROM drive
    HARD DRIVE: 8 GB Free Space
    INPUT DEVICES: Microsoft Xbox360 Controller

טריילר רשמי :

------------------------------------------------
    בקרוב עוד ! . . .
    נא לא לנעול כי עוד פרטים יוספו בהמשך ! .
    -----
    אריאל בן חמו .
    נערך לאחרונה על ידי Grove Street; 11.11.2008 בשעה 08:10.
    Batman Arkham City - 2011

בברכה, אריאל. [email protected]
    - 20.09.08 - 20.11.10, מנהל פורום היאבקות ומשחקי מכות.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    יפה על הבקרוב הנחמד. העצה לגבי העיצוב (ליישר לימין ולא לרדת כל שורה, תקף גם לפה...) אני מקווה שאכן הנושא יתפתח ותמשיך לעדכן את העמוד הראשון.
    בנוסף, אני יודע שזה נראה לך שייך, אבל פה אין שום צורך בדרישות מערכת... הדרישות מערכת שלנו: תקנה 360! (בקיצור - אתה יכול להוריד את זה...)
    גם חוויות מהדמו יכולות לבא פה...

הצטרף בתאריך
    05.02.2008
    עיר
    חיפה
    תודה אחי ! , עשיתי מה שביקשת ליישר לימין . הנושא יתפתח בעוד מידע - אל תדאג ! .
    Batman Arkham City - 2011

בברכה, אריאל. [email protected]
    - 20.09.08 - 20.11.10, מנהל פורום היאבקות ומשחקי מכות.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    יפה בהחלט יותר קריא. אתה יכול להוסיף את הרשמים של גומלר מהדיון שהוא פתח על ה-4 דמואים שהוא שיחק. (תוסיף את זה תחת "רשמי דמו של גולמר")

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    חיפה
    קבל ח"ח על ההשקעה.

מנהל פורום Xbox וקהילת הפייסבוק XBOX Israel Community
    https://www.facebook.com/groups/482469815215301/

הצטרף בתאריך
    09.07.2008
    זה רק אני או שהדרישות שלו למחשב מוגזמות?

הצטרף בתאריך
    03.06.2008
    נכתב במקור על ידי Harel Gur
    זה רק אני או שהדרישות שלו למחשב מוגזמות?
    נראה לי שהוא לא מגזים, רוב המשחקים החדשים היום שיוצאים למחשב הם עם כאלה דרישות מערכת מינימליות ככה שזה יכול להיות.
    נערך לאחרונה על ידי ManUtd; 11.11.2008 בשעה 16:39.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    והנה הרשמים שלי, כדי לחסוך לו לחפש בפורום (גם קצת שיפצתי פה את מה שכתבתי אז):

Tomb Raider Underworld
    המשחק הוא משחק Action-Adventure עם אלמנטים של פאזלים, פלטפורמה וקרבות עם מבחר לא קטן של כלי נשק 0 אבל הדמו מרגיש מהרגע הראשון כמו משחק עם דגש מאד כבד על פלטפורמה. היו בו גם קרבות עם נמרים וקצת עטלפים מעצבנים, ושני פאזלים בשביל הגיוון - אבל מהרגע שקפצתי מהסירה ויריתי בכריש או שניים, התחלתי לטפס על קירות של מקדשים עתיקים בתאילנד.

חוץ מהבעיה הבסיסית בהתמצאות בסביבה כזו (יותר מידי ירוק), גיליתי שאחרי שמתרגלים לדמות כמו אלטאיר באססין קריד אז כשחוזרים למשחק הזה לארה לא בדיוק מכוונת למקום שבו אתה רוצה לנחות ומגלה קצת יותר מרדנות ועצמאות בקפיצות. יש לה גם נטיה למות בנפילה של יותר משתי קומות משום מה...

ולמות זה משהו שקרה לי הרבה במשחק: ההתחלה בכלל היתה קשה ומצאתי את עצמי מטפס שוב ושוב את אותו הקטע בדיוק עד שהצלחתי גם להבין לאן אני ממשיך וגם לקפוץ למקום שממנו אני אמור להמשיך בלי ליפול למטה. בהמשך זה נעשה קל יותר אבל עדיין עסק שמצריך קצת תרגול.

אחר כך גיליתי שלארה מתחילה את המשחק לא רק עם ארסנל מאד מכובד של נשקים, אלא גם סונאר שממפה את השלב בצורה תלת מימדית (גימיק מצויין) ויכל לעזור לי בהתמצאות בהתחלה כשלא ידעתי בדיוק לאן ללכת. הסונאר הזה נראה מצויין, ושונה מהמפות שבדרך כלל עוזרות לכם להתמצאות במשחקים. יש לה עוד כמה גימיקים כמו רימון סטיקי, ודברים אחרים שלא מגלים לכם שיש לכם, ככה שכדאי לכם לעצור לרגע את המשחק ולבדוק בעצמכם.

אחרי שמתרגלים קצת לשליטה הלא סלחנית (לפחות ביחס לאססינס קריד) העסק הופך לפשוט יותר ומתחיל להיות יותר מעניין. רק שאז באים הנמרים, ושם אתה מגלה שלהדביק להם רימון סטיקי זה לא דבר טוב כי יש להם נטיה לקפוץ עליך ישר אחר כך. למזלך יש עוד גימיק שהכניסו למשחק בדמות מד אדרנלין שמאפשר להאט את הזמן ולבצע פגיעות מדוייקות תוך כדי דילוגים אקרובטיים ברגעים קריטיים. מקורי זה לא, אבל זה מוסיף לאקשן.

בשורה התחתונה מתתי לא מעט פעמים בדמו (או שאני גרוע או שאני סתם חלוד), מה שהאריך אותו בצורה מלאכותית לכנראה הרבה יותר ממה שהוא היה אמור להיות באמת. אני מעריך שלקח לי קרוב לשעתיים לסיים אותו וזה לא כל כך נורא בעצם, כי המקדשים בתאילנד נראים מצויין.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    21.04.2008
    עיר
    הרצליה
    נראה לי הסיקור של gulmer יותר ארוך מהדמו עצמו.. =)

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    ובהחלט מעורר רצון לזנק על הדמו...

הצטרף בתאריך
    21.04.2008
    עיר
    הרצליה
    נכתב במקור על ידי bozeman
    ובהחלט מעורר רצון לזנק על הדמו...
    אין את הדמו לPS3 נכון?

אולי יהיה בעדכון החנויות הקרוב...

הרשמה