תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    לא יודע אם זה פרקטי, אבל יהיה נחמד אם יהיה אפשר לראות את הצ'אט של השרת בפורום, ואולי לכתוב בו?

יהיה רשום משהו כזה:
    [Vgames.co.il] BlindFaith: Sample Message

(הפורום דופק את איך שזה אמור להיראות)

זה יוכל גם למשוך פרסום לפורום.
    מוסד לנצח איתי בלב.
    Antirox: "לאור לפחות אל תפתח ציפיות בכל התמימים כאן... "אחרי מוסד ילכו" "מוסד זה המקום הרציני" "דברים ילכו במוסד פרפקט"... שזה לא יתפוצץ לך בפרצוף בסוף. תשמרו את ההודעה הזאת שלי איפה שהוא."

הצטרף בתאריך
    21.09.2008
    עיר
    חיפה
    זה יכול להיות אחלה דרך לפרסם, אבל תחשוב על כמות הספאם שאנשים לא סימפטים יכולים לכתוב דרך הפורום

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    נכתב במקור על ידי pl4t1num
    זה יכול להיות אחלה דרך לפרסם, אבל תחשוב על כמות הספאם שאנשים לא סימפטים יכולים לכתוב דרך הפורום
    אם זה פרקטי, אפשר להעלות לזה טסט דרייב ולהפיק לקחים.
    מוסד לנצח איתי בלב.
    Antirox: "לאור לפחות אל תפתח ציפיות בכל התמימים כאן... "אחרי מוסד ילכו" "מוסד זה המקום הרציני" "דברים ילכו במוסד פרפקט"... שזה לא יתפוצץ לך בפרצוף בסוף. תשמרו את ההודעה הזאת שלי איפה שהוא."

הצטרף בתאריך
    13.05.2008
    אפשרי - כן,אבל אני לא רואה איך זה יעניין מישהו...
    למה לא עובד לי החתימה ??

הצטרף בתאריך
    21.09.2008
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Nuke86
    אפשרי - כן,אבל אני לא רואה איך זה יעניין מישהו...
    אולי אפשר לשים איזה משהו בשרתים שמפרסם את האתר כל 10 דקות או משהו? כי יש הרבה אנשים שכנראה לא מודעים לזה...

הצטרף בתאריך
    13.05.2008
    יש משהו מינימליסטי שמפרסם את האתר בצד שמאל למעלה.
    בינתיים אנשים לא נכנסים, שיניתי את השרת פאן ל24/7 goldrush
    אם הוא יהיה פופולרי יהיה אפשר לעשות משהו אחר.
    למה לא עובד לי החתימה ??

הצטרף בתאריך
    26.06.2007
    רעיון יפה.. עוד רעיון שאפשר לעשות זה נכון שבהתחלה אתה צריך ללחוץ OK ואז לבחור קבוצה? אז אפשר לפרסם שם את האתר\את הפורום.. לשים תמונה וקצת הסבר..
    ורעיון עוד יותר חזק אבל ניראה לי קצת מוגזם לבנתיים, כשהייתי בCS אז לקראת הלאן של 3DV אז כל פעם שנכנסו לסרבר אז שמעו את ניצן 'TIMMY' מדבר ומפרסם את הלאן וקורא להם לבוא לשם עם הסיסמה הידועה - מי שלא בא לא קיים. קיצר אז אפשר לעשות משהו בסגנון..

הצטרף בתאריך
    16.11.2007
    נכתב במקור על ידי barakZ
    רעיון יפה.. עוד רעיון שאפשר לעשות זה נכון שבהתחלה אתה צריך ללחוץ OK ואז לבחור קבוצה? אז אפשר לפרסם שם את האתר\את הפורום.. לשים תמונה וקצת הסבר..
    ורעיון עוד יותר חזק אבל ניראה לי קצת מוגזם לבנתיים, כשהייתי בCS אז לקראת הלאן של 3DV אז כל פעם שנכנסו לסרבר אז שמעו את ניצן 'TIMMY' מדבר ומפרסם את הלאן וקורא להם לבוא לשם עם הסיסמה הידועה - מי שלא בא לא קיים. קיצר אז אפשר לעשות משהו בסגנון..
    AH-EE

הרשמה