תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 37
    הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    שאלתי את nuke אם הוא רוצה, אבל לא אכפת לי.
    כמה דברים על איך להיות בן אדם, זה מכוון לגאדרים אבל זה לpublic ובנוסף לחיים.
    1. אם אתם בקבוצה ש3 אנשים רוצים להיות סולי, אחד חדש, 2 טובים (בנוסף גם בקלאסים אחרים) תתנו לחדש לשחק עם הקלאס שלו, ככה יהיה נחמד לכולם, בלי ריבים וקללות ומקסימום תפסידו.
    2. תתנהגו יפה לחדשים, תמיד אם מישהו מצתרף לגאדר, מתלהבים עליו, לא נותנים לו קלאס שרוצה ויורדים עליו אם הוא לא ידע מה לעשות או משהו כזה, בזמן האחרון כבר אין חדשים, כנראה שהם התרחקו מהקהילה.
    3.הדבר הכי חשוב לדעתי, תלמדו להיות בני אדם, לא להתרגז מהר, אם מישהו מהקבוצה שלך לא עשה בדיוק מה שאמרת, או שלא הצליח להרוג מדיק שהיה לידו, לא צריך לרצוח אותו על זה, תגידו לא נורא, או לפחות אל תקללו או תכעסו, זה באמת גורם תחושה רעה, וככה אנשים עוזבים את הקהילה, בנוסף, הרבה פעמים אנשים שלא ממש "pro" שמשחקים בגאדרים, מדי פעם לא הורגים, תמיד אחרונים בניקוד, אבל שהם הורגים 2-3 אנשים או איזה מדיק עם אובר, אף פעם לא ראיתי שאמרו איזו מחמאה, רק שאיזה pro עושה את זה אומרים לו את זה, ואל תגידו לי חירטוט למה שיחקתי 1000000 גאדרים בישראל.
    זהו בעיקרון, מקווה שתלמדו מזה, ושאני יחזור לשחק עם המחשב החדש, נראה קהילה נחמדה וכיפית. ביייייייייי

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    וזה דיון רציני, לא בא להתלהב, לא בא לריב, לא בא לראות פה איזה משפט מצחיק של RTshok ולא בא לי לראות התחכמות של beck, אז תגיבו גם כמו בני אדם.!

הצטרף בתאריך
    08.09.2008
    נכתב במקור על ידי zeoxs
    שאלתי את nuke אם הוא רוצה, אבל לא אכפת לי.
    כמה דברים על איך להיות בן אדם, זה מכוון לגאדרים אבל זה לpublic ובנוסף לחיים.
    1. אם אתם בקבוצה ש3 אנשים רוצים להיות סולי, אחד חדש, 2 טובים (בנוסף גם בקלאסים אחרים) תתנו לחדש לשחק עם הקלאס שלו, ככה יהיה נחמד לכולם, בלי ריבים וקללות ומקסימום תפסידו.
    2. תתנהגו יפה לחדשים, תמיד אם מישהו מצתרף לגאדר, מתלהבים עליו, לא נותנים לו קלאס שרוצה ויורדים עליו אם הוא לא ידע מה לעשות או משהו כזה, בזמן האחרון כבר אין חדשים, כנראה שהם התרחקו מהקהילה.
    3.הדבר הכי חשוב לדעתי, תלמדו להיות בני אדם, לא להתרגז מהר, אם מישהו מהקבוצה שלך לא עשה בדיוק מה שאמרת, או שלא הצליח להרוג מדיק שהיה לידו, לא צריך לרצוח אותו על זה, תגידו לא נורא, או לפחות אל תקללו או תכעסו, זה באמת גורם תחושה רעה, וככה אנשים עוזבים את הקהילה, בנוסף, הרבה פעמים אנשים שלא ממש "pro" שמשחקים בגאדרים, מדי פעם לא הורגים, תמיד אחרונים בניקוד, אבל שהם הורגים 2-3 אנשים או איזה מדיק עם אובר, אף פעם לא ראיתי שאמרו איזו מחמאה, רק שאיזה pro עושה את זה אומרים לו את זה, ואל תגידו לי חירטוט למה שיחקתי 1000000 גאדרים בישראל.
    זהו בעיקרון, מקווה שתלמדו מזה, ושאני יחזור לשחק עם המחשב החדש, נראה קהילה נחמדה וכיפית. ביייייייייי

קנית גם מיקרופון?
    נערך לאחרונה על ידי Cainbot_; 10.11.2008 בשעה 18:15.

הצטרף בתאריך
    21.09.2008
    עיר
    חיפה
    באמת כל הכבוד!
    מסכים עם זה.

הצטרף בתאריך
    26.06.2007
    אתה די צודק אבל מצד שני זה גם אופי.. אתה לא הראשון וגם לא האחרון שזה יעצבן אותך ותעשה משהו נגד זה, ולצערנו זה פשוט לא יצליח (גם במציאות האמת)

הצטרף בתאריך
    21.10.2008
    הבא שמקלל או צועק על מישהו מקבל באן מויגיימס מהונט ומהגאטרים.

BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    חחחחחחח beck הרגת אותי...
    יוווווווו אני לא נושם אתה כזה גבר עם הבדיחות שלך...
    תלמד אותי beck..............
    אתה fail פשוט סתום אם אין לך מה להגיד.
    כל הדיון הזה הוא בעצם דוגמא אליך, אני אומר תתאבד.

הצטרף בתאריך
    03.12.2007
    כמעט בכל פעם שאני מדיק אז אנשים מצפים ממני לרפא אותם אבל הבעיה מתחילה שהם בקצה השני של המפה והם מתחילים לכעוס עלי לקרוא לי נוב ושאני גורע. אם אנשים יפסיקו לקלל ויתחילו לפרגן זה יהיה מאוד נחמד.

הצטרף בתאריך
    15.06.2008
    עיר
    קיבוצניק
    נכתב במקור על ידי -yellowblood-

אתה לא עומד בכוח שקיבלת?

הצטרף בתאריך
    02.10.2008

הצטרף בתאריך
    02.10.2008
    נכתב במקור על ידי Cainbot_
    קנית גם מיקרופון?
    אתה סתם ילד הומו שחש תעצמו אלוקים במקלדת אבל אתה כזה חסר ביטחון שאפילו בוונט אתה מתבייש לדבר.

הצטרף בתאריך
    26.06.2007
    עזבו את Bק מה הוא עשה לכם ?

הצטרף בתאריך
    08.09.2008
    מי הטיפש שהפיץ שאני לא מדבר במיקרופון?
    אם מישהו רוצה לצחוק על מישהו אחר בגלל שהוא מתבייש לדבר, שיצחק על פונג שמתבייש לקנות מיקרופון.

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    נכתב במקור על ידי Kira
    אתה לא עומד בכוח שקיבלת?
    בכל זאת, הוא צריך לשמור על התדמית.
    מוסד לנצח איתי בלב.
    Antirox: "לאור לפחות אל תפתח ציפיות בכל התמימים כאן... "אחרי מוסד ילכו" "מוסד זה המקום הרציני" "דברים ילכו במוסד פרפקט"... שזה לא יתפוצץ לך בפרצוף בסוף. תשמרו את ההודעה הזאת שלי איפה שהוא."

הצטרף בתאריך
    26.06.2007
    חחח צודק BF

הצטרף בתאריך
    02.03.2008
    עיר
    לוד
    נכתב במקור על ידי -yellowblood-

נכתב במקור על ידי 0SIRIS
    אתה סתם ילד הומו שחש תעצמו אלוקים במקלדת אבל אתה כזה חסר ביטחון שאפילו בוונט אתה מתבייש לדבר.

ומה זה הקותרות המוזרות שאתה מביא :"אנשים" "להיות בן אדם"

הצטרף בתאריך
    29.02.2008
    עיר
    חולון
    אני רוצה להגיד משהוא:
    אתמול הייתי בגאטרים, ואתם התחלתם ליצעוק עלי ולהגיד לי תחליף כבר לX, למה לעזאזל אתם חושבים שאני ישמע אותם ?
    כל אחד צועק וצועק וצועק וצועק ואני מנסה ליצעוק ולהגיד לכם שאני לא שומע !
    דרך אגב אני זה RazerX9

New World Of Warcraft Player
    :I dont have yet the game but i buy
    World Of Warcraft // Battlechest
    The Burning Crusade // Battlechest
    Warth Of The Lich King // Collector's Edition

הצטרף בתאריך
    16.11.2007
    אנחנו עוד מעט נהפוך להיות קהילה יותר גרועה מCSS..
    זה אני
    Indium

הצטרף בתאריך
    26.06.2007
    מקווה שלא שלווה :\

הצטרף בתאריך
    26.06.2007
    אני הומו

הרשמה