תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 63
    הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    רוצה תאמת*

אני הייתי משחק אם צ'יטים ב 2 על 2 פובליק ומיקס צ'יטרים שזה כל ה5 משחקים אם צ'יטים ולא יותר מזה לא באגטרים לא במיקסים ובמיוחד לבמשחקי קלאן כמו שכולם חושבים ודרך אגב הבאסטד תפס PF ולא exe אז אל תזיינו תמוח שהייתי אם צ'יטים בתמונות אני בטעות הפעלתי באסטד והצ'יטים היו מופעלים והיה לי גם עוד משתמש אז עברתי אליו כי נבהלתי שיתפסו את המשתמש וזה מה שקה אין בן אדם אחד שלא שיחק אם צ'יטים בשביל הכיף שאף אחד לא יגיב לי שהוא לא כי כל אחד כן כל מי שחושב שאני צ'יטר? שיהנה כי VACT עשו עליי פרוססים ולא מצאו כלום אני משחק בCD הזה ולא קרה כלום כי כשהוא מוצא צ'יטים על המחשב הוא מביא באן ישר אני לא נגעתי ב'יטים יותר ולא נוגע יותר בגלל המקרה אתם תחשבו מה שבא לכם ותעשו מה שאתם רוצים אם זה זהו תודה.
    ציטוט של VACT
    "
    כמו כן נציין שעל המשתמש השני שאותו ציין בתגובתו לא נמצאו צ'יטים
    ולכן רק הסטים איידי הנ"ל נוסף לרשימה השחורה!
    "
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.07.2007
    אתה מפיל את עצמך..:]

http://www.facebook.com/eSraelGaming
    תעשו לייק חבר'ה לא עולה כסף : )
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    ישראל יא ראש!
    חבר'ה נראה לי הילד דובר אמת...חחח סתם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    kvar lo ehpat li nimas li me kol akehila ahara azot kol ayeladim amiskenim she mesahkim ota niya magil rozim lenadot oti? hhh teenu
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.05.2008
    כמו כולם שנתפסים ורושמים שטוית וכן הפלתה את עצמך וחזק מאוד כמו שערן אמר..

סתם טעות באמת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.10.2007
    נאני חושב שאתה לא צ'יטר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    לא ישראל למה לנדות אותך חחח...שים זין ותשחק עם צ'יטים עם בא לך מה אתה שם פה על אנשים? יאללה אתם לא מבינים שישראל שם זין? תודה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.10.2007
    חבר למחוק את ה Prefetch זה לא בעיה, אם אני לא טועה אתה פירסמת באחת מהתגובות שלך.
    נערך לאחרונה על ידי forstorm; 09.11.2008 בשעה 15:46.
    (15:35:26) (+b4rziv) אני נודר
    (15:35:29) (+b4rziv) שאני מוצץ לך
    (15:35:33) (+b4rziv) אם תשים לי אופ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    ani yodea forstorm asiiti taut ve ze lo meanyen oti ma tambalim kamoha hoshvim pashut yeladim miskenim yalla tagivu ani cheater yalla nu ya hashabim
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.06.2008
    lama ata mapil et atzmha ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    en li po ma leapil et azmi rejuven ya manager metumtam kvar en li koah le kol publicer she omer paam cheater tamid cheater o yeled fs misken kamoha she megiv tguvot mefagrot
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    mean li ta beiza she ani sihakti im cheatim bishvil akef kol ehad ose et ze ve ani ben adam ragil lama she ani lo yeene ? ma ani tzarih liyot kmo synox yeled misken yeled mahshev she kol davar ose rak bishvil she yahshevu she hu tov o mashu gam ken yalla zdaynu
    ani roze leenot me amishak ve ani yaase et ze eh she ba li
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.06.2007
    redo me a ben adam,afilo a vact amro she ein lo klom,az atem tagido?maspik
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2007
    השחקן אולי שיחק עם צ'יטים ואני גם ידעתי שהוא משחק עם צ'יטים שהייתי נגדו וזה היה ב 2 על 2 אבל חוץ מזה כולם רואים איך הוא פוגע בבאסטד ובלאנים ... ולמה הטמטום לשחק עם צ'יטים? משעמם לך? תעבור משחק למה סתם לפגוע בעצמך עד שהגעת למקום מאוד נחמד...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    ma ze lifgoa be atzmi sah akol mishak mahshev ya otistim v eani yaase ma she ba li bishvil leenot lo yasim al shum kehila ve shum menaalim metumtamim she yagidu li ma laasot alek....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2007
    נכתב במקור על ידי SruLi
    ma ze lifgoa be atzmi sah akol mishak mahshev ya otistim v eani yaase ma she ba li bishvil leenot lo yasim al shum kehila ve shum menaalim metumtamim she yagidu li ma laasot alek....
    אני לא שולל את מה שאתה אומר כל אחד צריך להנות ממה שהוא עושה אם אתה נהנה לשחק עם צ'יטים לא בקהילה הזאת גבר... ומה הקשר למנהלים מטומטמים?! שים לב שאתה פשוט נתפסת דיווחת על עצמך ואתה מאשים מנהלים.. הם עשו לך משהו? לא מתאים לך לשחק עם באסטד?! אל תיהיה פה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    Tovvet לך תעשה חמוצים מה הקשר לפגוע בעצמך?
    זה הקטע...שכל חנון פה משחק אותה כאילו זה החיים שלו...תשחקו לכיף..מחר אתם מתים יא הומואים..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2007
    מה זה קשור GUYUSH מה אתה חושב שאני לא יודע מה זה משחק מחשב? הבנתי שאתה חבר שלו שמגן עליו ואין לי שום בעיה עם זה אבל מה אתה מתערב? אף חנון פה לא משחק אותה כאילו זה החיים שלו לפחות לא אני אז אל תזיין בשכל טוב?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    ahh yeled matai tavin she ze sah akol mishak mahshev lo meshane im ze cs o maplestory o mu o kol davar aher teene me a mishak ve im tzarih sim cheatim leenot hoshvim she ani cheateR? lo ehpat li ani pogea be busted be cd ve be lanim ve ani tamid yohiah et azmi lo tzarih she yeladim miskenim she lo yozim me a abait yagidu li "epalta et azmeha" o "paam cheater tamid cheater" az yalla ya mizdaynim en lahem mashu tov leagid al tagidu
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.04.2007
    sruli ytotah o paga blan ma atem afim :]
    כבר כולם אמרו לכם שזה חוק מפגר כי אתה לא יודע מה הוא עשה במחשב לפני חצי שנה
    החוק פשוט דפוק צריך שמי שמשתמש בבסרבר עם באסטד יחסמו אותו ואפילו לתמיד

שתף ב-Google+

הרשמה