תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    03.10.2008
    אז ככה רציתי לקנות רק CD-KEY בלי הדיסקים. פירסמתי פה נושא, ענו לי ואמרו לי אני צריך לפתוח TRIAL ACCOUNT ודרכו לעשות את זה.
    אז עשיתי את זה בתמורה ל140 שקל () שידרגתי את הACCOUNT ל-TBC.
    אחרי כל זה שנכנסתי למשחק, פתחתי שחקן, שיחקתי וראיתי שכשאני עושה וויספר או מזמין לפארטי משהו, זה כותב לי:
    שTRIAL ACCOUNT לא יכול לעשות וויספר או להזמין לפארטי שחקן אחר.
    מה אני אמור לעשות עכשיו?!

תודה מראש.

הצטרף בתאריך
    08.11.2007
    אתה לא משדרג את החשבון ל TBC..
    מה שאתה אמור לעשות זה לקנות CDKEY של המשחק המקורי, ורק אחר כך לשדרג אותו ל TBC. (אתה עדיין יכל לקנות את הKEY של המשחק המקורי אין לך מה לדאוג) ורק אז תוכל לשחק, וגם תקבל חודש ראשון חינם... ובעוד ארבעה ימים תוכל גם לקנות את WOTLK..

הצטרף בתאריך
    03.10.2008
    מזאת אומרת "לקנות CD-KEY" אני אמור לקבל ממש מספר?
    (אשמח אם תוכל להסביר לי בדיוק מה לעשות)

הצטרף בתאריך
    15.02.2008
    אני אסביר לך את זה למרות שאני לא תומך בזה ואני שונא שאנשים עושים את זה,רק ביגלל שכבר השקעת כסף ושתבין כמה פרייאר יצאת ..

תיראה כאשר בנאדם קונה את המשחק הוא מקבל CDKEY שמאפשר לו ליצור חשבון של שחקן WOW שקנה את המשחק (ע"י CDKEY יחודי לכל שחקן) ויש אנשים שכבר לא משחקים במשחק אז הם מוכרים את השם משתמש והסיסמה שלהם וכך אתה לא צריך ליקנות את המשחק, או ליקנות את הסיידקי ממישהו שקנה את המשחק (ואני מאמין שזה אותו מחיר) כמו שאתה רואה 2 האפשרויות האלה זה חרטא, אז תפסיק עם הקומבינות האלה ותיקנה את המשחק כמו בנאדם ..

הצטרף בתאריך
    08.11.2007
    lucide.. עם כל הכבוד.. אין לך מושג על מה אתה מדבר...

יודה, באופן כללי כשאתה קונה את ה CDKEY מבליזארד הם נותנים לך אותו באימייל אם אני לא טועה ואז אתה נרשם עם המשחק שלך דרך האתר בזמן שאתה עושה חשבון כדי לוודא שהסיריאל הזה הוא מקורי ושבאמת קנית מהם. בשביל להתקין TBC אתה חייב חשבון פעיל של WOW הרגיל. כנראה שTRIAL נחשב פעיל אצלהם ואתה קנית רק את ההרחבה בלי לקנות את המשחק המקורי.

עכשיו, בנוגע למה שאתה צריך לעשות.. תן לי את המשתמש והסיסמא שלך... (חהחהחה סתם ).
    ועכשיו ברצינות.. כשיש לך חשבון טריאל ואתה רוצה להפוך אותו לחשבון מקורי אתה צריך דבר ראשון את ה CDKEY המקורי. את זה אפשר לקנות דרך ה account management של האתר. אחרי שאתה קונה את זה (בעזרת כרטיס אשראי בינלאומי בעל 16 או 18 ספרות) אתה מקבל את הסיריאל המקורי אתה אמור לקחת את החשבון טריאל שלך ולהפוך אותו לחשבון רגיל (שבו אתה משלם כל חודש).
    בשביל להדריך אותך אני צריך לראות בדיוק איך זה הולך (או שמישהו אחר פה זוכר כי אני פשוט לא עשיתי את זה הרבה זמן), אבל בשלב כלשהו בזמן פתיחת חשבון חדש (כן זה יכול להיעשות על אותו חשבון TRIAL ככה שלא תאבד את הדמויות) אתה צריך להכניס את ה CDKEY, או authentication key אצל בליזארד. ברגע שאתה מסיים ליצור את החשבון החדש ניתנת לך האפשרות להוריד את הקליינט של המשחק המקורי ושל TBC. אל תשכח לשמור את הKEY של ה TBC אם עוד לא נרשמת איתו באינטרנט כדי שתוכל להירשם אחרי שתוריד אותו מכיוון שכבר שילמת עליו.

הצטרף בתאריך
    15.02.2008
    נכתב במקור על ידי Kazing
    lucide.. עם כל הכבוד.. אין לך מושג על מה אתה מדבר...

יודה, באופן כללי כשאתה קונה את ה CDKEY מבליזארד הם נותנים לך אותו באימייל אם אני לא טועה ואז אתה נרשם עם המשחק שלך דרך האתר בזמן שאתה עושה חשבון כדי לוודא שהסיריאל הזה הוא מקורי ושבאמת קנית מהם. בשביל להתקין TBC אתה חייב חשבון פעיל של WOW הרגיל. כנראה שTRIAL נחשב פעיל אצלהם ואתה קנית רק את ההרחבה בלי לקנות את המשחק המקורי.

עכשיו, בנוגע למה שאתה צריך לעשות.. תן לי את המשתמש והסיסמא שלך... (חהחהחה סתם ).
    ועכשיו ברצינות.. כשיש לך חשבון טריאל ואתה רוצה להפוך אותו לחשבון מקורי אתה צריך דבר ראשון את ה CDKEY המקורי. את זה אפשר לקנות דרך ה account management של האתר. אחרי שאתה קונה את זה (בעזרת כרטיס אשראי בינלאומי בעל 16 או 18 ספרות) אתה מקבל את הסיריאל המקורי אתה אמור לקחת את החשבון טריאל שלך ולהפוך אותו לחשבון רגיל (שבו אתה משלם כל חודש).
    בשביל להדריך אותך אני צריך לראות בדיוק איך זה הולך (או שמישהו אחר פה זוכר כי אני פשוט לא עשיתי את זה הרבה זמן), אבל בשלב כלשהו בזמן פתיחת חשבון חדש (כן זה יכול להיעשות על אותו חשבון TRIAL ככה שלא תאבד את הדמויות) אתה צריך להכניס את ה CDKEY, או authentication key אצל בליזארד. ברגע שאתה מסיים ליצור את החשבון החדש ניתנת לך האפשרות להוריד את הקליינט של המשחק המקורי ושל TBC. אל תשכח לשמור את הKEY של ה TBC אם עוד לא נרשמת איתו באינטרנט כדי שתוכל להירשם אחרי שתוריד אותו מכיוון שכבר שילמת עליו.
    יש כבוד, ולידע כללי כשיש חשבון TRIAL איי אפשר להמשיך לשלם עליו כל חודש ואז הוא נהפך לחשבון רגיל ... זה מחייב קניה של המשחק (וההרחבה)
    אין פה מקום לקומבינות... (במיוחד שאני גליתי את זה רק אחרי )

הצטרף בתאריך
    03.10.2008
    אבל כשאני נכנס לAccount Management זה לא כותב לי TRIAL ACCOUNT כמו לפני זה.
    זה כותב לי Burning Crusade Account
    (אה ודרך אגב בהתחלה שילמתי 70 שקל כדי להפוך את זה לAccount רגיל ואחר כך הוספתי עוד 70 כדי שזה יהיה BC)

הצטרף בתאריך
    24.01.2007
    עיר
    מודיעין
    אולי אתה צריך לחכות שהטריאל יגמר?

When I die I want to go peacefully in my sleep, like my Grandfather did, not screeming like the passengers in his car.

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    תפתח ticket (פנייה לGM), אני מקווה שזה אפשרי בחשבון TRIAL
    אגב, כדי לעשות את זה לוחצים על סימן השאלה האדום בשורת התפריטים למטה

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    רשמת סידיקי של WOW , ושל TBC?
    תסתכל בSUBSCRIPTION HISTORY שם, רשום שאתה על זמן של טריאל או על ה30 יום חינם (אם אתה מקבל עם הדיל שלך)

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    תל אביב
    וואו - סיבכתם את העסק בטירוף.
    אז ככה .
    Trail *Upgread* World of warcraft *Upgread* TBC .
    ללא המשחק המקורי בתור קטע קישור בין שתי השידרוגים אתה לא יכול לקבל את התוכן ששילמת עליו (TBC).
    Powerfull troll

הצטרף בתאריך
    03.10.2008
    מזה השטויות האלה!?!?! היום ניסיתי להיכנס למשחק זה לא תן לי נכנסתי לחשבון שלי באתר ועכשיו החשבון שלי הוא שוב TRIAL !! על מה שילמתי 140 בשביל לשחק ב-TBC 4 ימים?!

הצטרף בתאריך
    13.08.2008
    רגע רגע רגע אתה אמור לקבל את הCD-KEY בדואר האלקטרוני

הצטרף בתאריך
    13.08.2008
    אני צריך תשובה ממשהו די דחוף, כי האמת קרה לי בדיוק מה שיודה אומר פה (בגלל זה החלטתי שאני לא מתעסק עם WOW יותר) ואם הCD-KEY נשלח אלי בדואר האלקטרוני זה משנה את כל התמונה

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    אנחנו כאן יכולים לעזור רק מהניסיון, ולפעמים דברים משתנים.

יש לבליזארד שירות לקוחות, גם טלפוני וגם דרך מייל - אני בטוח ששם תקבלו תשובה הרבה יותר טובה וגם מוסמכת
    הפורום הזה הוא לא הפתרון

הצטרף בתאריך
    13.08.2008
    לפני כמה דקות בדקתי את הדואר שלי ובאמת הייתה שם הודעה ובתוכה CD-KEY אבל שאני מנסה לרשום אותו זה אומר לי שהCD-KEY כבר בשימוש

תודה מראש
    (אני באמת משתגע אני לא יודע מה לעשות )

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    נכתב במקור על ידי aviad972
    יש לבליזארד שירות לקוחות, גם טלפוני וגם דרך מייל - אני בטוח ששם תקבלו תשובה הרבה יותר טובה וגם מוסמכת
    הפורום הזה הוא לא הפתרון
    שיחה תעלה גרושים.

הצטרף בתאריך
    13.08.2008
    זה לא עניין של כסף אני פשוט לא יודע מה לומר.
    אני יתקשר למרות הכל אבל אני צריך תשובה לשאלה אחת,
    האם שאני קונה את הWOW ואת הTBC אונליין אני אמור לקבל את הCD-KEYS דרך האימייל?

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    נכתב במקור על ידי msblack
    האם שאני קונה את הWOW ואת הTBC אונליין אני אמור לקבל את הCD-KEYS דרך האימייל?
    ולמה שלא תשאל אותם את זה?

הצטרף בתאריך
    13.08.2008
    יודע מה אני ישאל אבל באמת היה כואב לך לומר "כן" או "לא"?

הרשמה