תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    05.08.2008
    או קיי אז ככה האדמין מריוס העיף אותי מהקלאן ללא שום הסברים,
    אז אני לא חבר קלאן יותר .

אל דאגה הפוסט לא יהיה מלוכלך, ראשית כל בגלל שמריוס מסרב בכל תוקף לדבר איתי חשבתי לעשות פוסט לכולם:

1. סליחה מכל שקיבל קיק/ באן זמני ממני, שום דבר לא היה אישי.
    2. היה כייף לשרת במילואים 14 יום, אני לא עשיתי צבא אז זה זכות.
    3. סליחה מכל האדמינים שסבלו אותי .(אני לא מיתכוון לחזור לקלאן הסליחה היא על מנת לישר הדורים)
    4. תבואו בהמוניכים למרות שקיבלתי PERM BAN מהשרת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.01.2007

נו טוב, נראה אותך בשרת של אורן אז
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.08.2008
    נכתב במקור על ידי RegMan

נו טוב, נראה אותך בשרת של אורן אז
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    מודיעין
    גם באן לצמיתות? כנראה שמשהו רציני הלך שם...

*לא משנה, ראיתי את ההודעה בנושא*
    נערך לאחרונה על ידי Lord.Arkis; 08.11.2008 בשעה 22:57.
    עמוד ההרכב שלי:
    https://www.facebook.com/4SourGrapes
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי Message From God
    או קיי אז ככה האדמין מריוס העיף אותי מהקלאן ללא שום הסברים,
    אז אני לא חבר קלאן יותר .

אל דאגה הפוסט לא יהיה מלוכלך, ראשית כל בגלל שמריוס מסרב בכל תוקף לדבר איתי חשבתי לעשות פוסט לכולם:

1. סליחה מכל שקיבל קיק/ באן זמני ממני, שום דבר לא היה אישי.
    2. היה כייף לשרת במילואים 14 יום, אני לא עשיתי צבא אז זה זכות.
    3. סליחה מכל האדמינים שסבלו אותי .(אני לא מיתכוון לחזור לקלאן הסליחה היא על מנת לישר הדורים)
    4. תבואו בהמוניכים למרות שקיבלתי PERM BAN מהשרת.
    אז ככה אומנם אני זה שנמצא בחזית אצלנו בקלאן רוב הזמן זה לא אומר שאני קובע הכול.
    יש לי ניסיון בתחום יותר מכולם והגענו למסקנה שעדיף שרק אחד יתעסק עם השרת אבל לגבי החלטות הכול מתבצע בתאום אם האדמינים ולאחר שהגענו להסכם כול שהוא.
    כך שלא אני נתתי לך באן אלה ראשי הקלאן החליטו שאתה לא מתאים בגלל צורת ההתנהגות שלך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי Lord.Arkis
    גם באן לצמיתות? כנראה שמשהו רציני הלך שם...

*לא משנה, ראיתי את ההודעה בנושא*
    לגבי חברים מהקלאן שעושים בעיות לדעתי צריך גם להרביץ להם.(סתם אלימות זה פיתרון של חלשים)
    אנשים מהקבוצה שמנסים להרוס מה שאנחנו מנסים לעשות וגם להקשות זה בלתי נסבל כמו שצויין בבאן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.08.2008
    נכתב במקור על ידי Marius669
    אז ככה אומנם אני זה שנמצא בחזית אצלנו בקלאן רוב הזמן זה לא אומר שאני קובע הכול.
    יש לי ניסיון בתחום יותר מכולם והגענו למסקנה שעדיף שרק אחד יתעסק עם השרת אבל לגבי החלטות הכול מתבצע בתאום אם האדמינים ולאחר שהגענו להסכם כול שהוא.
    כך שלא אני נתתי לך באן אלה ראשי הקלאן החליטו שאתה לא מתאים בגלל צורת ההתנהגות שלך.
    אני חושב שמי שמנחה את ראשי הקלאן זה אתה , אתה לא נותן להם שום דרך להיתבטא כמו שהם רוצים, כששאלת אותי מהם חוקי SNIPER ONLY חשבת שאני ממציא חוקים מהתחת,
    לך תשחק בSgS clan server ותגלה שהם אותם חוקים ושם נותנים רק קיקים מכיוון שהפרה של חוקים אלה גורמת לחוסר יציבות במישחק אין WARNING או באן.
    חוסר הידע שלך גורם לך להרגיש כניראה טיפש.
    אני לא חושב שיש לך ניסיון רב ויש לך עוד הרבה לילמוד, רמת הTEAM WORK בקבוצה שואפת ל-0 .
    אני לא רוצה ללכלך יותר מידי אבל גם לא חסר בכיינים בקלאן שלך תאמין לי שהיתביישתי בקלאן טאג שלי מיספר ימים.
    תודה שהעפת אותי.

כשפתחתי את הפוסט רציתי לומר בעצם בצורה יפה שאני לא חבר קלאן יותר,
    אתה עשית את את אותו הדבר בצורה מלוכלכת יותר .
    אין לי יותר מה להגיד בנושא לכן לא אגיב יותר על שום פוסט שלך שקשור לעיניין זה אם תירצה לדבר אתי אני בפלאפון ואתה יודע את המיספר, אני מקווה מאוד שלא תיכתוב שקרים כדי שאגיב עוד פעם נוספת על השטויות שאתה ממציא.
    נערך לאחרונה על ידי Message From God; 09.11.2008 בשעה 01:02.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    דני אתה יודע טוב מאוד שאני לא מנחה אף אחד לכלום הכול נעשה בצורה של דיון זורקים רעיונות אומרים מה כול אחד חושב ומסכמים מה הולך להיות.
    אני לקחתי את כול הנושא של הטכני מכיוון שאני מכיר אותו יותר טוב מהאחרים היה לי לפחות 4 שרתים של BF2 ו2142 ועוד כמה של CSS למי שזוכר 1S1K בכדי לחסוך מכם את כול התסבוכת של הצד הטכני הסכמנו כולנו שאני יטפל בזה .
    מעבר לזה הכול נעשה תמיד בשיתוף של האדמינים .
    אל תשכח את הסיבה האמיתית שאתה לא אדמין האנשים פה לא יודעים שנתת קיק לשרת שלם גם כי סתם התעצבנת שהרגו אותך כמו היום .שנשאל את אדי מה היה אז בWAKE ???
    לי אין מה להגיד לך יותר בנושא הBF2. לגבי החיים אלוהים גדול ואני מאמין שבעזרתו יהיה בסדר .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.08.2008
    נכתב במקור על ידי Marius669
    דני אתה יודע טוב מאוד שאני לא מנחה אף אחד לכלום הכול נעשה בצורה של דיון זורקים רעיונות אומרים מה כול אחד חושב ומסכמים מה הולך להיות.
    אני לקחתי את כול הנושא של הטכני מכיוון שאני מכיר אותו יותר טוב מהאחרים היה לי לפחות 4 שרתים של BF2 ו2142 ועוד כמה של CSS למי שזוכר 1S1K בכדי לחסוך מכם את כול התסבוכת של הצד הטכני הסכמנו כולנו שאני יטפל בזה .
    מעבר לזה הכול נעשה תמיד בשיתוף של האדמינים .
    אל תשכח את הסיבה האמיתית שאתה לא אדמין האנשים פה לא יודעים שנתת קיק לשרת שלם גם כי סתם התעצבנת שהרגו אותך כמו היום .שנשאל את אדי מה היה אז בWAKE ???
    לי אין מה להגיד לך יותר בנושא הBF2. לגבי החיים אלוהים גדול ואני מאמין שבעזרתו יהיה בסדר .
    שוב שקרים [email protected][email protected]

אוליי חלאס?
    אני אמרתי לך מה קרה ואתה עדיין בבועה שזה היה בגלל שהרגו אותי- אתה פתטי,
    אדמין זה לא בישבילי סליחה עם כל הכבוד זה מלחיץ נלחצתי בכפתורים כי אני ניסיתי ליכתוב מהר וחשבתי על משהו אחר וזה בילבל לי את כל הפקודה.

תיקרא לאדי אין לי שום דבר נגדו והאמת שאני גם לא מכיר אותו, אז מה הוא כבר יכול להגיד עליי,
    היו לך שרתים -
    2142 ניסגר STATUSPADING אתה אמרת לי את זה,
    BF2 מתוך שלושה חודשים השרת היה פעיל באמת אוליי שבוע.

14 יום האלה שיגעו לך את הצורה לא פלא שצעקת על דני (KILLER) ,
    לא ישנתי 48 שעות בערך וכשסוףסוף נירדמתי דני העיר אותי ביגלל השטויות שאתה צורח עליו ,
    אתה ילד בגוף של גבר עם אגו נפוח ושקרים ללא סוף.

תהיה אמיתי הבאת את זה הדיון הזה לפורום אני ישחק בקלפים שלך אבל שתדע לך לי יש Royal Flush .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    תפתרו ת'בעיות שלכם בהודעות פרטיות
    Sm4Rt0T aka PhaseOneV2
    שתף ב-Google+

הרשמה