תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 12 מ 12
    הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    לא זכור לי שקיללתי בפורום, אבל אני יכול לטעות ואני לא מתכוון להתווכח. אם כן קיללתי להבא אני מבקש ממנהל הפורום לשלוח הודעה פרטית על סיבת הבאן. כמו-כן נא לקצר את משך הבאן לתאריך הגיוני- גם אם נפלטה לי קללה אני לא חושב שהבאן צריך להיות יותר מחודש. אני בטוח שלא הספמתי, ולא קיללתי יותר מפעם-פעמיים (אם בכלל). אם נפלה טעות אני מבקש להוריד את הבאן.

אם אכן קיללתי, אני מבקש סליחה ממי שקיללתי אותו (למרות שאני באמת לא זוכר את מי ).

הצטרף בתאריך
    13.09.2008
    נכתב במקור על ידי Nyromith
    לא זכור לי שקיללתי בפורום, אבל אני יכול לטעות ואני לא מתכוון להתווכח. אם כן קיללתי להבא אני מבקש ממנהל הפורום לשלוח הודעה פרטית על סיבת הבאן. כמו-כן נא לקצר את משך הבאן לתאריך הגיוני- גם אם נפלטה לי קללה אני לא חושב שהבאן צריך להיות יותר מחודש. אני בטוח שלא הספמתי, ולא קיללתי יותר מפעם-פעמיים (אם בכלל). אם נפלה טעות אני מבקש להוריד את הבאן.

אם אכן קיללתי, אני מבקש סליחה ממי שקיללתי אותו (למרות שאני באמת לא זוכר את מי ).
    צודק תעשו לי טובה בשביל באן ל61 שנים?

קרדיט לאריאל The Riddler

RANDY ORTON IS THE WWE CHAMPION
    יש לי 7XX הודעות

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    היי,
    הבאן שקיבלתה לא ירד לך גם ב200 שנים הקרובות.
    אתה אולי לא זוכר, אבל אני זוכר טוב מאוד את הסיבה לבאן, ואני לא מעוניין שאחד כמוך יהיה חלק מפורום איכותי כמו זה, זה פשוט לא מגיע לך.

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    אז לצערי אני מבקש מההנהלה הגבוהה להתערב. הפורום שלך הוא חלק מהאתר, ובאתר אולי נותנים באנים על קללות, אבל לא לכל החיים, ובוודאי לא על הקללה הראשונה או השנייה, ובוודאי ובוודאי ללא אזהרה מוקדמת תוך מחיקה של הודעה.

הצטרף בתאריך
    13.09.2008
    נכתב במקור על ידי Nyromith
    אז לצערי אני מבקש מההנהלה הגבוהה להתערב. הפורום שלך הוא חלק מהאתר, ובאתר אולי נותנים באנים על קללות, אבל לא לכל החיים, ובוודאי לא על הקללה הראשונה או השנייה, ובוודאי ובוודאי ללא אזהרה מוקדמת תוך מחיקה של הודעה.
    הוא צודק בהחלט מנהל פורום סימולטרים אני מבקש ממך שתוותר לו מה זה למה אתה נותן למישהו באן ל-61 אני חושב שהגזמת מילא היית נותן לשנתיים ופחות אבל מה שנתת לו זה מוגזם

קרדיט לאריאל The Riddler

יש לי 7XX הודעות

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    העניין עוד לא נפתר, אז אני מקפיץ.

אני שוב פעם אומר שאני מצטער ומבטיח לא לקלל יותר. אני מאוד מקווה שהעניין יפתר עם מנהל הפורום Wain.

הצטרף בתאריך
    03.01.2008
    בית משפט לתביעות קטנות נהיה לנו כאן...

שמנהל פורום סימולטורים יומר למה ניתן הבאן ומדוע הוא ראה את זה צודק..

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    ניסיתי להתאמץ ולהיזכר, ואכן נזכרתי במשהו: לפני כחודש נפתח (כנראה בפורום הנ"ל) דיון פרסומת ספאם, שבו קיללתי קללה מאוד מאוד מלוכלכת (אם כי ילדותית) את פותח הדיון - שהיה משתמש שנפתח רק בשביל ספאם. ידעתי ב-100% שהדיון הולך להימחק, ולכן הירשתי לעצמי להשתחרר. הדיון אכן נמחק, ושחכתי ממנו. כנראה זה האירוע המדובר.

Wain טוען שהוא הביא לי באן כי הוא רוצה לשמור על רמה גבוהה של הפורום, ולא מגיע לי - מי שקיבל עזרה כ"כ נדיבה מהפורום להמשיך להיות חבר בו.

אני טוען ש-Wain צודק חלקית. אכן חלק מהמנהלים היו נותנים באן על קללה. אבל באן שנמשך יותר זמן מיציאת מצריים?! רק במקרים חריגים ואחרי מס' אזהרות ובאנים קצרים יותר. יש פורומים איכותיים יותר, ויש כאלה שפחות, אבל רמת הענישה אמורה להיות שווה בערך.

אני הבנתי את הטעות שלי, ולכן לא התחלתי בריב טפשי שהבאן לא מוצדק, אלא הודתי שמגיע לי עונש, אם כי קצר יותר. חוץ מזה ביקשתי סליחה על הטעות. האם באמת צריך יותר מזה כדי לחזור לפורום אחרי הטעות הראשונה?
    נערך לאחרונה על ידי Nyromith; 18.11.2008 בשעה 22:43.

הצטרף בתאריך
    19.03.2008
    עיר
    באר-שבע
    bemet zodeK

הצטרף בתאריך
    13.09.2008
    כן אני חושב שצריך לקצר לו את תקופת הבאן אבל WEIN יעשה מה שהוא חושב לנכון
    ואם הוא לא נותן לו קיצור לבאן אולי זה היה מקרה חמור ששווה יותר מ40 שנים באן?

קרדיט לאריאל The Riddler

יש לי 7XX הודעות

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי shawn_hart
    כן אני חושב שצריך לקצר לו את תקופת הבאן אבל WEIN יעשה מה שהוא חושב לנכון
    ואם הוא לא נותן לו קיצור לבאן אולי זה היה מקרה חמור ששווה יותר מ40 שנים באן?
    לא, לא רצחתי אף אחד. אני מרגיש שהוא בכוונה מתעלם מהבקשות שלי, לכן ני אערער להנהלה הגבוהה כשיהיה לי קצת יותר זמן.

הצטרף בתאריך
    14.10.2008
    עיר
    רחובות
    אבל למה ל61 שנה שהמנהל יעשה את זה מקס שנה

הרשמה