תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    סליחה אם אני כבר מתחיל להטריד בשאלות המטומטמות שלי...
    בכל מקרה, בבלאק מרקט,לא הבנתי מה הBID עושה...אז...?
    ועוד שאלה, למה יש חפצים שאני לא יכול לקנות אלא רק לעשות
    להם BID? ושאלה אחרונה, גם אני יכול למכור דברים בבלאק מרקט?
    תודה מראש על העזרה, וסליחה מראש על הנוביות המזעזעת...

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    סולחים על הנוביות, בכל מקרה זה לא בלאט מרקט זה הauction house או במילים אחרות בית המכירות הפומביות, בכל מקרה כאשר שחקן שם חפץ למכירה בAH הוא יכול לשים או מחיר אחד שהוא הצעת המינימום לBID ולתת לשחקנים להעלאות אותה או שהוא יכול לשים מחיר לBID ומחיר אחר שחייב להיות או אותו הדבר כמו מחיר הBID או גבוה ממנו, אם שחקן אחר מחליט לשם את המחיר הזה החפץ נקנה על ידיו באופן אוטומטי והוא לא צריך לחכות שהזמן המכירה יגמר כמו שהוא צריך כאשר הוא עושה BID.
    WoW main character: Taniss
    Its not just a War,Its a Total War

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    עיר
    תל אביב
    תיקון קטן אחד, אם אתה בוחר מחיר ששחקן יכול לשלם אותו וכך החפץ נקנה באופן אוטמטי המחיר חייב להיות גבוהה יותר ממחיר הbid.
    בברכה Xaldin

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    עיר
    רמת גן
    מאד מומלץ (ע"י בכירי המשק) להתקין תוסף בשם Auctioneer.
    התוסף אוסף עבורך את כל המחירים (באותו זמן) של כל המוצרים שמוצעים למכירה ב-AH.

לאחר מספר פעמים שאתה מריץ את הסקירה, אתה יכול לדעת מראש בכמה כדאי להציע מוצרים שלך למכירה. או לחלופין, האם המחיר המוצע לפריט שאתה רוצה לרכוש, סביר.
    <

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אז איזה פעולה אני מבצע כאשר אני לוחץ על ביד?

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    עיר
    רמת גן
    Bid- הצעת מחיר.

כשאתה לוחץ ביד, אתה מתמודד במכרז. אם מישהו אחר יציע הצעה גבוה יותר משלך עד תום זמן המכרז, הוא ינצח במכרז ואתה תקבל את הכסף שלך חזרה (ובעצם תבזבז רק זמן).
    <

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    אה...פשוט מישהו מהגילדה שלי אמר לי משהו אחר והטעה אותי, תודה.
    נערך לאחרונה על ידי זאוס השני; 08.11.2008 בשעה 13:45.

הצטרף בתאריך
    08.11.2007
    שמע... אני לא יודע איזה פעולה אתה עושה כשאתה לוחץ ביד... אבל בטוח שזה יהיה מעניין בשבילך...

בכל אופן כשאתה לוחץ bid זה בעצם להעלות את ההצעה שלך. בדיוק כמו במכירה פומבית אם ראית בסרטים או שאם אתה יודע זמה. יש מחיר התחלתי, והמציע הגבוה ביותר מקבל את החפץ. רק שפה לא סופרים עד 3 ואז נסגרת המכירה, אלא מחכים זמן מסויים שהקציב בעל החפץ ששם אותו ב AH.

הרשמה