תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 33
    הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    חודשיים הייתי בתהליך של מעבר דירה , וחזרתי לשחק בבית החדש לפני מס' ימים.
    כבר בפעם הראשונה ששיחקתי הבחנתי שכמות השרתים בחיפוש היא פחות בכמה מאות...
    גם בלי וגם עם כלי רכב....

בעיה שנייה פינגים לשרתים שהייתי נוהג לשחק כל הזמן כעת - יש לי פינג גבוהה מדיי
    וישנם שרתים שהפינק שלי תקין.

בעיה שלישית התחילה הבוקר - כל שרת שאני נכנס אליו - אחרי שאני בוחר נקודה להתחיל את המשחק - אני נזרק עם ההודעה : you connection to the server has been lost "
    מה עושים ?? , חשוב לציין שכבר בשלב של בחירת קיט - אני רואה שהפינג שלי טוב מאוד
    ולאחר שאני נוצא אני מתנתק.

אנא עזרתכם.....
    ה- PB מעודכן , לא ביצעתי עדכונים למשחק עצמו באם היו...

תודה מראש

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    עיר
    מאדים
    יש לך ראוטר?
    [/IMG]

הצטרף בתאריך
    27.01.2008
    עיר
    ק.ג
    ראוטר של בזק זה בעיה
    XFIRE: ishay0703

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    הוא גם היה בבית הקודם ופתחתי את הפורטים - ולא היו בעיות , למה עכשיו כן ?

הצטרף בתאריך
    27.01.2008
    עיר
    ק.ג
    נכתב במקור על ידי aarrek
    הוא גם היה בבית הקודם ופתחתי את הפורטים - ולא היו בעיות , למה עכשיו כן ?

תבדוקבלנקייה יש לבאטלפילד פורט שצריך לפתוח alontavor פרסם מדריך לזה
    XFIRE: ishay0703

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    חיברתי את המודם ישירות , זה עבד קצת החלפתי שרת ושוב הניתוקים חזרו - הם מופיעים בכמה שרתים ולא בעיה שלך שרת אחד.

הצטרף בתאריך
    18.10.2008
    נכתב במקור על ידי aarrek
    חיברתי את המודם ישירות , זה עבד קצת החלפתי שרת ושוב הניתוקים חזרו - הם מופיעים בכמה שרתים ולא בעיה שלך שרת אחד.
    אתה בבזק בינלאומי? אם כן אז לכל מי שבבזק בינלאומי יש את הבעיה הזאת. גם לי זה קורה. ואם אתה יכול לשחק בשרתים הישראלים אז זה לא בעיה של פורטים. הבעיה נעלמת אחרי 24:00. אני לא יודע מתי זה מתחיל שוב.

ההסבר הכי טוב שלי הוא: יש לשרתים של בזק בינלאומי scheduler עבור תעדוף חבילות. חבילות של BF2 בתעדוף נמוך עד השעה 24:00. אחרי שעה 24:00 התעדוף עולה. לפעמים אני שם לב שהתעדוף עולה בהדרגתיות.

אני רק רוצה להסוף מספיק מידע על זה ואני יתלונן מתישהו.

הצטרף בתאריך
    30.01.2007
    גם אני בבזק בינלאומי וגם לי יש את הבעיה של Your connection to the server has been lost

התקשרתי אליהם כמה פעמים והם לא עוזרים, הם אומרים שהם לא חוסמים אף פורט ופשוט מסרבים להודות שזה באשמתם.

אחד מהם הציע לי לעבור לחייגן שאולי אני אנסה.

הצטרף בתאריך
    18.10.2008
    נכתב במקור על ידי PeteRoy
    גם אני בבזק בינלאומי וגם לי יש את הבעיה של Your connection to the server has been lost

התקשרתי אליהם כמה פעמים והם לא עוזרים, הם אומרים שהם לא חוסמים אף פורט ופשוט מסרבים להודות שזה באשמתם.

אחד מהם הציע לי לעבור לחייגן שאולי אני אנסה.
    אני עם חייגן. זה לא עוזר.
    כל שיחה איתם לא תעזור לך. צריך הסברים מנומקים ,מיקצועייםוהכי חשוב מבוססים כדי לתפוס אותם במילה.

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    הנה לכם איזו הודעה שמצאתי באיזה פורום ע"י לקוח של בזק בינלאומי:
    They know they have a problem but their technician said that they don't plan on fixing it because most users don't know what kind of things effect ping and the causes for packet loss.

Hell, most users don't even know what packet loss is.

ALL of the 014 users suffer from this problem, it's just that there is not enough noise about it.

If you want this to be fixed, start calling their technical support and whine about it. Don't believe what they say, blaming other servers for their own problems. As posted by annonymous_coward, their servers cause high latency and packet loss.

These are the IPs of the Bezeqint servers that don't work properly:
    212.179.124.5
    62.219.189.10
    212.179.28.226

I don't know what these servers are used for, but every incoming and outgoing piece of information goes through them, therefor, anything you do is always delayed and even lost.

Call them, post on forums about it. Make it sound. 014 used to be the last decent Israeli ISP, but now it's just as bad.

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    אני אכן בבזק בינלאומי + הוט.
    טוב לדעת שזה לא בעיה אצלי (לא בגלל "צרת רבים חצי נחמה")
    אלא פשוט לדעת שחומרתית + תוכנתית הכול תקין.
    נקווה שאכן זה יחלוף מתישהו היום -מחר.
    אני גם דיברתי עם התמיכה לפני פתיחת האשכול הזה ו"התומך" מבזקבינלאומי לא יכל לעזור לי
    גם לי הוא אמר שזה לא אצלהם.

אם הבעיה תמשיך , נתאגד כולנו ו"נאיים" במעבר לספקית אחרת - אולי זה יעזור...

תודה

הצטרף בתאריך
    18.10.2008
    נכתב במקור על ידי NaRKoMaN
    הנה לכם איזו הודעה שמצאתי באיזה פורום ע"י לקוח של בזק בינלאומי:
    They know they have a problem but their technician said that they don't plan on fixing it because most users don't know what kind of things effect ping and the causes for packet loss.

Hell, most users don't even know what packet loss is.

ALL of the 014 users suffer from this problem, it's just that there is not enough noise about it.

If you want this to be fixed, start calling their technical support and whine about it. Don't believe what they say, blaming other servers for their own problems. As posted by annonymous_coward, their servers cause high latency and packet loss.

These are the IPs of the Bezeqint servers that don't work properly:
    212.179.124.5
    62.219.189.10
    212.179.28.226

I don't know what these servers are used for, but every incoming and outgoing piece of information goes through them, therefor, anything you do is always delayed and even lost.

Call them, post on forums about it. Make it sound. 014 used to be the last decent Israeli ISP, but now it's just as bad.
    הIPים האלה לא אומרים כלום ו לא כל packet עובר דרכם. מי שרוצה לדעת דרך איפה הם עוברים יכולים פשוט לפתוח command prompt בwindows xp ולרשום:
    קוד:
    tracert destination_ip
    זה יראה לכם את כל הhop-ים שזה עובר עד לdestination_ip.

אתם עלולים לראות שבשרת
    קוד:
    212.179.124.XXX
    יש עיכוב או אפילו אובדן של החבילות. הסיבה היא תעדוף נמוך של חבילות icmp (פינג) בשרתים האלה. אבל אם תשימו לב הפינג לשרתים עצמם לא נפגע (גם במשחק). סיבה 1 לכך היא שBF2 לא משתמש בחבילות icmp למשחק עצמו. אלה בחיבור TCP וUDP.
    הסיבה האמיתי עוד לא ידוע לי למה אנחנו מקבלים connection lost. לפי דעתי זה קשור לחיבור הTCP כאשר מחוברים לשרת. עוד נראה.

הצטרף בתאריך
    18.10.2008
    נכתב במקור על ידי aarrek
    אני אכן בבזק בינלאומי + הוט.
    טוב לדעת שזה לא בעיה אצלי (לא בגלל "צרת רבים חצי נחמה")
    אלא פשוט לדעת שחומרתית + תוכנתית הכול תקין.
    נקווה שאכן זה יחלוף מתישהו היום -מחר.
    אני גם דיברתי עם התמיכה לפני פתיחת האשכול הזה ו"התומך" מבזקבינלאומי לא יכל לעזור לי
    גם לי הוא אמר שזה לא אצלהם.

אם הבעיה תמשיך , נתאגד כולנו ו"נאיים" במעבר לספקית אחרת - אולי זה יעזור...

תודה
    אני חושב שזה יעזור. צריך לאסוף כמה שיותר מידע על הprotocol של BF2. יש למישהו נסיון עם זה?

בנוסף ננסח מכתב בו כל מי שבבזק בין לאומי יוסיף את שמו (מכתב לכל לקוח) ונשלח אליהם בתקווה שהם יעשו משהו.

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    נכתב במקור על ידי Cuckoooo
    הIPים האלה לא אומרים כלום ו לא כל packet עובר דרכם. מי שרוצה לדעת דרך איפה הם עוברים יכולים פשוט לפתוח command prompt בwindows xp ולרשום:
    קוד:
    tracert destination_ip
    זה יראה לכם את כל הhop-ים שזה עובר עד לdestination_ip.

אתם עלולים לראות שבשרת
    קוד:
    212.179.124.XXX
    יש עיכוב או אפילו אובדן של החבילות. הסיבה היא תעדוף נמוך של חבילות icmp (פינג) בשרתים האלה. אבל אם תשימו לב הפינג לשרתים עצמם לא נפגע (גם במשחק). סיבה 1 לכך היא שBF2 לא משתמש בחבילות icmp למשחק עצמו. אלה בחיבור TCP וUDP.
    הסיבה האמיתי עוד לא ידוע לי למה אנחנו מקבלים connection lost. לפי דעתי זה קשור לחיבור הTCP כאשר מחוברים לשרת. עוד נראה.
    יש עוד איזה דבר שקראתי באינטרנט שמישהו עשה פינג אבל ב TCP ויצאו לו תוצאות איומות.
    הכל התחיל שהוא עבר לבזק בינלאומי ורצה לגשת לג'ימייל שלו ולא הצליח.
    בסוף אמרו לו שהוא צריך איי פי קבוע בשביל לתעדף אותו.
    וכמה זה אמור היה לעלות לו? כפול 2 ממה שהוא משלם להם רגיל. ובשביל מה? כולה כדי שיוכל להכנס לאימייל שלו?!
    ובבקשה מריוס אני יודע על מה אני מדבר אז אל תנסה ללמד אותי דברים שאני יודע כבר!
    בין אם זה חוסם ICMP או לא, אני מרגיש את האיטיות הנוראה כשאני מנסה להכנס לאתרים, פינגים שקפצו פתאום באירופה מ 80 ל 170+ ועוד כל מיני צרות למיניהם והכל התחיל בבת אחת.
    נערך לאחרונה על ידי NaRKoMaN; 07.11.2008 בשעה 21:42.

הצטרף בתאריך
    30.01.2007
    הייתי איתם בטלפון ובאימיילים ושום דבר לא עוזר.

שלחתי להם טרייסרט וטרייסבאק, שלחתי להם הכל, ותמיד מאשימים אחרים, תלוי בתומך שאתה מדבר איתו הוא יגיד לך שיש לך וירוס או שהשרת שאתה מנסה להתחבר הוא בעייתי, כל עוד הפניג והטרייס בסדר הם יגידו שזה לא באחריותם.

מה ששמתי לב שאני יכול לשחק במעט שרתי BF2 שהפורט שלהם הוא לא 16567.

אני יכול לשחק בשרת כמו 193.160.156.170:16570 ולא יעיפו אותי

הצטרף בתאריך
    18.10.2008
    נכתב במקור על ידי PeteRoy
    הייתי איתם בטלפון ובאימיילים ושום דבר לא עוזר.

שלחתי להם טרייסרט וטרייסבאק, שלחתי להם הכל, ותמיד מאשימים אחרים, תלוי בתומך שאתה מדבר איתו הוא יגיד לך שיש לך וירוס או שהשרת שאתה מנסה להתחבר הוא בעייתי, כל עוד הפניג והטרייס בסדר הם יגידו שזה לא באחריותם.

מה ששמתי לב שאני יכול לשחק במעט שרתי BF2 שהפורט שלהם הוא לא 16567.

אני יכול לשחק בשרת כמו 193.160.156.170:16570 ולא יעיפו אותי
    זה נשמע לי הגיוני כי הפרוטוקול של BF2 הוא מוצפן לכן הדרך היחידה לזהות חבילות של BF2 הוא הport.
    נערך לאחרונה על ידי Cuckoooo; 07.11.2008 בשעה 23:03.

הצטרף בתאריך
    18.10.2008
    יש לי שני שרתים שיוצאים לי עם פורט שונה:
    195.72.152.34:16617
    195.72.152.55:16607

משהו יכול לבדוק שזה לא רק אני?

בדקתי עוד 9 שרתים ותאוריית הפורט נשמעת לי נכונה.

הצטרף בתאריך
    18.10.2008
    נכתב במקור על ידי NaRKoMaN
    יש עוד איזה דבר שקראתי באינטרנט שמישהו עשה פינג אבל ב TCP ויצאו לו תוצאות איומות.
    לא מתכוון להרוס אבל....
    אין דבר כזה פינג בTCP

ICMP זה פרוטוקול של הפינג. TCP זה פרוטוקול של תקשורת אמינה. שני דברים שונים לגמרי. עוד דבר: הם נמצאים בשני שכבות תקשורת שונות - TCP שייך לTRANSPORT וICMP שייך לNETWORK.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A4%D7%99%D7%A0%D7%92
    נערך לאחרונה על ידי Cuckoooo; 07.11.2008 בשעה 23:17.

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    כבר מזמן בזק הפכו לחברה גרועה, רק לאחרונה הם ממש מתחילים לזלזל... חיבור מסריח לאתרים בחו"ל, ניתוק אוטומטי משרתים... יש שעות שאני בכלל לא מסוגל להתחבר ל STEAM... אבל ב 4 לפנות בוקר פתאום הכל תקין ומהיר...
    זה ימשיך ככה רק עד שהלקוחות יקומו ויעשו משהו (זה לא הולך לקרות אז אפשר לדפוק את הראש בקיר ולהתבאס שאנחנו חיים בישראל וזהו.)

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    נכתב במקור על ידי Cuckoooo
    לא מתכוון להרוס אבל....
    אין דבר כזה פינג בTCP

ICMP זה פרוטוקול של הפינג. TCP זה פרוטוקול של תקשורת אמינה. שני דברים שונים לגמרי. עוד דבר: הם נמצאים בשני שכבות תקשורת שונות - TCP שייך לTRANSPORT וICMP שייך לNETWORK.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A4%D7%99%D7%A0%D7%92
    מצטער התקוונתי ל traceroute בפרוטוקול TCP ואני כבר למדתי על מודל ה OSI ואני לומד ניהול רשתות וטכנאי רשתות. אז תחסוך ממני מידע שאני כבר יודע עליו.
    עכשיו תקרא את זה ותלמד קצת יותר ממה שאתה יודע:
    http://shimi.net/2008/07/28/et-tu-bezeqint/

הרשמה