תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    30.06.2008
    קיבלתי את המשחק לפני יומיים..סה"כ, הייתי אומר שהמשחק נחמד מאוד, אבל לצערי הרב האונליין לא עובד לי, עבד לי פעם אחת, והיו המון לאגים כששיחקתי עם אנשים, אני לא יודע מה הסיבה, אולי זה ככה בישראל, אולי כל השרתים עושים בעיות, אבל סה"כ , משחק נחמד, משהו חדש שלא היה קודם...כשהאונליין יעבוד (אם מישהו יודע למה, שיגיד, אני אשמח חח, אני ב013, ואין שום בעיות בשום דבר אחר כמו משחקי רשת וכו') אני אוכל לתת חוות דעת נורמלית

הצטרף בתאריך
    09.07.2008
    תפרט יותר

הצטרף בתאריך
    30.06.2008
    אי אפשר יותר..הסטורי די משעמם סה"כ..אין שלבים מגוונים...תופסים דברים,מזיזים דברים..לא התנסיתי ביצירת שלבים עדיין, למרות שנכנסתי פעם אחת לזה ונראה לי שלא היו לי עצמים לשים,לא הבנתי את זה, יש מדריך אני אסתכל מחר..
    סה"כ אמרתי,הרעיון חמוד, תופסים עצמים, מזיזים, חידות קטנות, אבל ממש קטנות..אבל כל הקטע של האונליין והשיתוף פעולה , לא יצא לי להתנסות בו...ואני עדיין לא מבין מה הבעיה..הגדרתי את הPS כDMZ...ואני לא מבין למה ש013 יעשו בעיות..למרות שפעם עשו במשחקי רשת כמו MS, FLYY, היתה כתבה מאוד גדולה על המשחקים שיש בהם בעיות...ואחרי חודש יצאה כתבה מתקנת שברק טיפלו בכל הבעיות והכל חלק..לנטוויז'ן לא היו בעיות עם משחקי רשת..אנלא מבין באמת מה הבעיה פה וזה מטריף אותי שאני משחק בסטורי :|
    כמובן שהגראפיקה והמימד שהוא בנוי בו מדהימים, וכל החוקים הפשוטים של סיבוב כדור, טכניקה של הרמת קוביה,לדוגמא, וזה לוקח זמן חח, אלה דברים ממש מגניבים, והם מייחדים את המשחק אבל חוץ מזה...אני די מאוכזב כרגע

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    לשחק ב-LBP בלי המאפיינים של אונליין ועורך השלבים זה כמו לשחק ב-COD4...... בלי הרובים.

תערוך שתתנסה יותר בעורך שלבים ותנסה ליצור קשר עם ברק.

הצטרף בתאריך
    09.06.2008
    שמעתי של-013 יש קצת בעיות באינטרנט, אבל לא יודע זה מה שמשפיע ..
    תחכה אולי קצת זמן, עד שלהרבה אנשים יהיה את המשחק ויבינו יותר ככה תוכל לשאול אותם והם אולי יוכלו לעזור לך.. או שתחפש מדריך לראוטר שלך לפתיחת פורטים, אולי זה יעזור ...

בכל מקרה, מקווה שיסתדר לך !
    אשמח לחתימה של Uncharted: Among Thieves

הצטרף בתאריך
    21.04.2008
    עיר
    הרצליה
    אתמול היה בעיה בשרת האונליין...

http://www.ps3fanboy.com/2008/11/06/...until-5pm-gmt/

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    אז בשביל מה נתת את חוות הדעת "מלאת הפרטים" הזאת, אם אתה אומר לנו שתתן חוות דעת יותר עמוקה כשיהיה לך אונליין? תפרסם חוות דעת כשתוכל לשחק באונליין.

הרשמה