תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    21.08.2007
    עיר
    רחובות
    לאחר שעתיים וחצי של משחק בדמו הגיעה הזמן שהשתף אותכם בחוויותי O:
    ישר לאחר שהעברתי במהירות את הסירטון התחלה המעולה שvalve סידרה לנו נכנסתי לשחק בsingle player כדי ללמוד קודם את הבייסיקס של המשחק.

המשחק די פשוט בבסיס שלו, אתה ועוד 3 שחקנים אחרים עוברים גלים אחרי גלים של אנשים שנדבקו במשהו (זומבים O כדי להגיע מנקודה A לנקודה B ולבסוף גם להחלץ מהמפה.
    בדמו אפשר לשחק בשני מפות מהקמפיין No mercy, שלצערי הן די קצרות.
    בתחילת המפה השורדים תקועים על גג של בניין עם תחמושת,תחבושות ורובים על שולחן. (כדי להבין איך הם הגיעו לשם תצפו בסירטון שvalve שיחררו לפני כמה ימים.)
    קפצתי על חברי השוטגאן וחיכיתי ליד הדלת בזמן שהבוטים עקבו אחרי.
    נכנסו לתוך הבניין והמוזיקה התחילה להתנגן, התהלכנו לנו בחורבות הבניין, גופות בכל מקום עד שנפגשנו עם קבוצת הinfecteds הראשונים שלנו.
    בהתחלה חשבתי שהולך להיות קשה אבל הinfected לא עושים כלכך הרבה (לרוב), הם פשוט עמדו בחדר, חלקם מקיאים לפעמים הוא נופלים סתם בלי סיבה אבל יש לפעמים חריגים שירוצו אלייך.
    המשכנו לתוך הדירות, יורים בכל האינפקטדס שהעזו להכלא לדרכנו, והגענו לאזור יחסית גדול.
    לאחר שקט של כמה שניות המוזיקה התחילה להיות דרמטית ומהירה, צרחות של מטורפים נשמעו ברקע, הדבר הראשון שעשיתי היה לחפש את מקום הרעש, ולהפתעתי גם הבוטים עשו את זה.
    פתאום דלת רחוקה נשברה לרסיסים horde ענק של אינפקטדס רצו לעברנו! (היו שם לפחות 30)
    בנקודה הזאת אני חייב להוסיף שהגרפיקה עצמה נראת נהדר, כל פרט בעולם מושקע ושלא נדבר על האפקטים של הכריתת איברים.
    לאחר שחיסלנו את הקבוצה של האינפקטדס חשבתי שנזכה לקצת אוויר לנשימה.. אבל לא! לשון התעופפה מהקצה השני של החדר ותפסה את פרנסיס.
    מיד בוט אחד קפץ לעזרה וחיסל את הsmoker. (הם השקיעו בAI)
    לבסוף ירדנו לרחוב, אין כמעט תחמושת, לבוט אחד היה בערך 50 חיים ולשאר היו 80-.
    המשכנו ללכת, והשגנו גם עוד אקדח ונלחמו בעוד horde שקפץ ממקום בילתי צפוי.
    הפעם בסביבה היה גם boomer וhunter.
    את הבומר חילסנו מהר (מספיק יריה אחת) אבל הhunter הצליח לקפוץ עלי.
    בקטע הזה כבר חיסלנו אותנו.

לאחר הפסקה קצרה חזרתי לשחק עוד פעם.
    הAI director עושה את העבודה שלו, זומבים מופיעים במקומות אחרים, תחמושות ובונוסים אחרים משנים מקומות.
    הפעם הצלחנו להגיע לsafe house הראשון.
    בשלב השני נכנסו לתוך תחנת רכבת תחתית.
    שם כבר אפשר להשיג את ה"סופר נשקים" שהם שוטגאן אוטומטי,m14 או 16 (סלחו לי שאני לא יודע את ההבדל) ורובה ציד עם כוונת.
    לקחתי את הרובה ציד בזמן ששניים מהבוטים לקחו את הm16/14 ואחד לקח את השוטגאן האוטומטי.
    הקטעים ברכבת יותר פתוחים מאשר בבניניין אבל יש קטעים שאתה תקוע בקרון בזמן שhordes של אינפקטדס מגיעים מכל כיוון.
    המשכנו לאיזור פתוח והמוזיקה קפצה שוב.
    הפעם היינו במצב טוב וחשבתי שמדובר בעוד גל רגיל אבל השאגה האדירה ברקע שינתה את מחשבותי למשהוא יותר גדול ואלים, THE TANK.
    אני לא יודע איך זה ברמות יותר סלחניות אבל בadvance הטנק סופג טונות על טונות של כדורים, הוא יכול להוריד אותך ב3 מכות ישירות, והמתקפות לטווח ארוך שלו לא עוזרות גם כן.
    בקושי יצאנו מזה בחיים.. שתיים מהבוטים כבר נכנסו למצב גסיסה ורק בנס אני ופרנסיס הצלחנו לחסל את הטנק.
    עלינו במדרגות לכיוון חדר מנועים, ראיתי כבר את היציאה מרחוק למעלה אבל אז... קול הבכי יכול לציין רק דבר אחד, מכשפה.
    כיווינו את הפנסים, והתחלנו ללכת בזהירות ולירות מרחוק בכל אינפקטדס כדי שלא יהיה לחץ של מקום.
    כדי להגיע לsafe house היינו צריכים להפעיל מתג, שמפעיל מיני פינאלי.
    הבעיה הייתה, המכשפה הייתה בדיוק ליד המתג..
    לא הייתה לנו ברירה אלה לנסות ולהרוג אותה.
    אני לא יכול לתאר לכם כמה מהירה היא.. זה פשוט מטורף, בנוסף היא חזקה ויכולה להוריד אותך לקרקע בשתי מכות.
    הלוואי ויכולתי להגיד לכם שהצלחנו להרוג אותה בקושי, הפעלנו את המתג ונלחמו בקבוצות האחרונות של הזומבים עד שהגענו למקום מבטחים אבל הsingle player מסתיים ברגע שאתה מת ולמכשפה היה משהו נגדי...

עכשיו נעבור לדברים הלא נעימים שאני מקווה שValve תתקן בהקדם האפשרי.
    הייתי כותב לכם סיפור מעולה על הcoop המדהים שלי עם אנשים אחרים אבל לא היה כזה שנמשך יותר מ3 דקות.
    הlobby מחפש לך אוטומטי סרבר ואחת הבעיות שלו שהוא לא מתחשב בהבדלי הpings..
    מה שכן שסוף סוף מצאתי סרבר, עברנו את הloading והתחלנו לשחק למרות הפינגס הגבוהים.. הוא קרס לפני שהספקנו להגיע לsafe house הראשון...
    אני לא יודע עם זה בעיה שאין dedicated serves פנויים, או שזה סתם קראשים רינדומליים אבל בילתי אפשרי כמעט לשחק במשחק אונליין בנתיים אם אין לך חברים בישראל והסביבה שיכולים להפעיל סרבר על המחשב שלהם.. (כמו שאמרתי הdedicated servers לא פועלים לפעמים)
    חוץ מזה יש לפעמים בעיות של הAI, זומבים יתפסו על דברים שהם לא אומרים לתפס עלהם כמו מדפים על הקיר ודברים מוזרים אחרים ולפעמים ירוצו לכיוון השני במקום אלייך אבל לא משהוא רציני.
    אני מקווה שvalve יעבדו על הבעיות עם הlobby לפני השיחרור של הדמו ב11 וכל מי שרוצה לשחק איתי coop (עכשיו וגם ב11) מוזמן, חפשו את Sonny The Gay Pyro

אם יש למישהוא שאלה אחרת לגבי משהו שלא ציינתי הוא מוזמן לשאול בתגובות P:

עידכון:
    וואלב מביעה עידכון כל כמה זמן... בנתיים השרתים די שופרו וכבר הצלחתי לשחק כמה משחקים עם חברים! אבל עדיין יש קראשים רינדומלים לסרבר ולמשחק... מקווה שעד ה11 הם יסדרו את כל הבעיות.
    נערך לאחרונה על ידי Sonny; 06.11.2008 בשעה 22:30.

הצטרף בתאריך
    18.07.2008
    עיר
    תל אביב
    ביקורת מעולה, קראתי את כולה
    המשחק לא היה כ"כ בתכנונים שלי למרות ששמתי עליו עין, ועכשיו אני שוקל לגביו

הצטרף בתאריך
    01.05.2007
    נכתב במקור על ידי Tamirrr
    ביקורת מעולה, קראתי את כולה
    המשחק לא היה כ"כ בתכנונים שלי למרות ששמתי עליו עין, ועכשיו אני שוקל לגביו
    כל מילה סלע. ממש.

הצטרף בתאריך
    21.08.2007
    עיר
    רחובות
    שמח ששכנעתי כמה אנשים ^^

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    עיר
    תל אביב
    שכנעת אותי לקנות את המשחק הזה וכנראה לא את COD5.
    kutalini

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    סחטיין.
    אחלה של סיכום. קולע :]
    - - - -
    לפניות , שאלות , הצעות : [email protected]

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    לא שכנעת אותי לקנות את המשחק, אין ממש צורך לשכנע

אבל כן הגדלת אצלי את ההיפ

הצטרף בתאריך
    17.07.2007
    עיר
    הוד השרון
    אני דווקא קצת מאוכזב ממה ששמעתי... חווית המשחק עם עוד אנשים היא החלק העיקרי במשחק לטעמי(עד כמה שהבוטים חכמים), ואם היא לא עובדת כראוי אז חבל...

הצטרף בתאריך
    04.12.2007
    סיקור טוב מאוד.

אני לא יגיד ששכנעת אותי ליקנות את L4D כי אני כבר התכונתי ליקנות אותו גם ככה.

הצטרף בתאריך
    16.11.2007
    Valve ידועה כחברה אכפתית, אני מאמין שהם יתקנו כל באג במשחק.
    זה אני
    Indium

הצטרף בתאריך
    21.08.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי nir_goren
    אני דווקא קצת מאוכזב ממה ששמעתי... חווית המשחק עם עוד אנשים היא החלק העיקרי במשחק לטעמי(עד כמה שהבוטים חכמים), ואם היא לא עובדת כראוי אז חבל...
    הסרברים כבר תוקנו. אני מאמין שישוחרר בקרוב גם חיפוש משחק דרך הbrowser הרגיל.

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    אשדוד
    המשחק נשמא באמת מעניין, הקטע אם הוא מגוף ראשון ואימה.
    אם זה אחד מהם אז אין מצב שאני קונה ם.ם
    כי עד כמה שראיתי זה דיי מפחיד.
    בואו לשחק קצת DOTA. אתם יודעים שאתם רוצים...
    אתם מוזמנים לשלוח לי הודעה פרטית מכל סיבה שהיא.

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    הוא לא בדיוק אימה, הוא יותר שיתוף פעולה בין השחקנים.

הצטרף בתאריך
    21.08.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Jono00
    המשחק נשמא באמת מעניין, הקטע אם הוא מגוף ראשון ואימה.
    אם זה אחד מהם אז אין מצב שאני קונה ם.ם
    כי עד כמה שראיתי זה דיי מפחיד.
    יש קטעים מפחידים לפעמים, אבל לרוב זה אקשן עם שיתוף פעולה

הצטרף בתאריך
    16.07.2007
    סליחה על הבורות.. *במקרה ויש כזו* אבל בדמו יש גם CO-OP או שזה רק בוטים מהמחשב שעוזרים לך??
    TF2 Player - BouNcH

MyComp:I5 [email protected]:Gigabyte GA-P55-UD3L:G.skill DDR3 4Gb RAM 1333Mhz:GB 8800Gts 512Mb|(New soon - HD6950):Samsung 1.5Tb:Cm 690 II:HEC WIN+ 600W:
    Logitech Mx518:Logitech MediaKeyboard

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    יש

הצטרף בתאריך
    06.07.2008
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי DrDevil29
    סליחה על הבורות.. *במקרה ויש כזו* אבל בדמו יש גם CO-OP או שזה רק בוטים מהמחשב שעוזרים לך??
    יש co-op נ.ב. סיקור מעולה!

הרשמה